Ligue 1 ♂ · sob. 12 gru 2026 · 12:00
Nice – Lens
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Nice : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Nice : 24/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Lens : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Lens : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Nice VVDVV od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | dom. | Lille Ligue 1 ♂ | 2 – 1 | V |
| 11/10/2026 | dom. | Strasbourg Ligue 1 ♂ | 2 – 1 | V |
| 18/10/2026 | wyj. | Lyon Ligue 1 ♂ | 1 – 2 | D |
| 23/10/2026 | wyj. | Brest Ligue 1 ♂ | 2 – 1 | V |
| 30/10/2026 | dom. | Rennes Ligue 1 ♂ | 5 – 2 | V |
Lens DVVVD od najstarszego do najnowszego
| 18/09/2026 | wyj. | Monaco Ligue 1 ♂ | 1 – 2 | D |
| 09/10/2026 | dom. | Lyon Ligue 1 ♂ | 2 – 1 | V |
| 17/10/2026 | wyj. | Troyes Ligue 1 ♂ | 3 – 1 | V |
| 24/10/2026 | dom. | Paris FC Ligue 1 ♂ | 2 – 1 | V |
| 30/10/2026 | wyj. | Lille Ligue 1 ♂ | 0 – 1 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Nice mecze bez porażki: 8 u siebie mecze z rzędu z golem: 5 zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 5-2 z Rennes · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 7 stracone)
Lens brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-1 z Lille · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 6 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Nice
Atak · gole na mecz: 0,90 (1,30 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 11,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,30 (0,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,8 · spalone na mecz: 2,8 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · Y. Diouf · obrony: 20, 74% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,8
Trener · O. Pantaloni od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute
Forma (API-Football): DLDLWWL
Lens
Atak · gole na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 18,2 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 14, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · R. Risser rotacja · obrony: 6, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 8,9
Trener · Yannick Cahuzac od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Forma (API-Football): WLLDLWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Nice
- Kontuzja A. Abdi · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
- Kontuzja A. Mendy · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
- Kontuzja L. Abergel · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
- Kontuzja M. Bombito · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Lens
- Kontuzja A. Sima · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja I. Ganiou · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Gradit · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja M. Nawrocki · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja O. Edouard · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Podane przez prasę i sprawdzone (kilka mediów lub brak w ostatnim protokole meczowym):
- Niedostępność F. Ivanović · według L'Équipe, Foot Mercato
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Udol (Czerwona kartka), I. Jourdren (Off the roster), M. Diarra (Off the roster), J. Chavez (Decyzja trenera)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 9,3 dla Nice, 11,8 dla Lens · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,9
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: M. AmouraMohammed El Amine Amoura M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 5 1 0 7 — 2 6,9 2025-26 Wolfsburg — 0 0 — — — — 2024-25 Wolfsburg 31 10 (2 z karnych) 9 31 — 6 7,2 2024-25 St. Gilloise — 0 0 — — — — 2023-24 St. Gilloise 32 18 4 — — 7 — 2023-24 FC Lugano 0 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 6 2 0 1 — 2 6,8 2025-26 Nice 4 2 (1 z karnych) 1 8 — 0 7,1 2025-26 Ein Frankfurt 1 1 1 — — 0 8,3 2024-25 Marseille 15 3 (1 z karnych) 1 17 — 1 6,5 2024-25 Ein Frankfurt 11 0 0 2 — 1 6,5 2024-25 Lens 0 0 (1 z karnych) 1 17 — 0 6,5 2023-24 Lens 27 9 (1 z karnych) 3 20 — 9 6,7 2023-24 Montpellier 1 0 (1 z karnych) 3 20 — 0 6,7 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 7 0 1 3 — 0 6,9 2025-26 Metz 2 0 1 1 — 0 7,4 2024-25 Metz 34 12 (6 z karnych) 6 17 — 5 7,8 2024-25 Auxerre 0 0 1 — — 0 7,9 2023-24 Auxerre 37 11 9 28 — 6 7,6 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lens 2 0 0 1 — 0 4,5 2025-26 Almere City 20 3 5 20 — 3 6,9 2025-26 Servette FC 13 6 10 27 — 2 7,7 2024-25 Almere City 30 5 2 55 — 6 6,8 2024-25 Laval 2 1 0 6 — 0 7,1 2023-24 Laval 36 2 1 54 — 3 6,7
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Nice
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 E. WahiSepe Elye Wahi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 13 % | 2 | 0 | 0,41 | 62 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
92 J. ClaussJonathan Clauss
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 1 | 0,15 | 81 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 M. AmouraMohammed El Amine Amoura
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,24 | 53 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 G. HeinGauthier Hein
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 0 | 1 | 0,00 | 72 % |
Lens
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 F. ThauvinFlorian Tristán Mariano Thauvin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 0 | 1,20 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 N. Gane BernardinoN. Gane Bernardino Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 J. KadileJunior Morau Kadile
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 T. HazardThorgan Ganael Francis Hazard
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 F. IvanovićFranjo Ivanović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 0 | 0 | 0,00 | 24 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Nice — 4-3-3
Trener : O. Pantaloni od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Nice | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Nice | 36 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Reims | 34 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Reims | 34 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
X. Mandza Tsiendi| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Youssouf Nyange Ndayishimiye| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | 23 | 3 | 0 | 19 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | 23 | 0 | 0 | 15 | — | 6 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 24 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alidu Seidu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Rennes | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Rennes | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Rennes | 11 | 0 | 0 | 10 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Clermont | 14 | 0 | 1 | 20 | — | 5 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Rennes | 11 | 0 | 1 | 20 | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonathan Clauss| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 7 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Nice | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Nice | 28 | 3 | 8 | 26 | — | 7 | 7,4 |
| 2024-25 | Marseille | 0 | 0 | 8 | 26 | — | 0 | 7,4 |
| 2023-24 | Marseille | 27 | 3 | 4 | 11 | — | 2 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Axel Laurent Angel Lambert Witsel| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Belgium | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Girona | 32 | 1 | 2 | 34 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Ath Madrid | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Girona | 38 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Girona | 36 | 2 | 0 | 24 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Ath Madrid | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Djibril Coulibaly| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 5,6 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gauthier Hein| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 7 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Metz | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Metz | 34 | 12 (6 z karnych) | 6 | 17 | — | 5 | 7,8 |
| 2024-25 | Auxerre | 0 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2023-24 | Auxerre | 37 | 11 | 9 | 28 | — | 6 | 7,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sepe Elye Wahi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 6 | 2 | 0 | 1 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Nice | 4 | 2 (1 z karnych) | 1 | 8 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Marseille | 15 | 3 (1 z karnych) | 1 | 17 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Ein Frankfurt | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Lens | 0 | 0 (1 z karnych) | 1 | 17 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Lens | 27 | 9 (1 z karnych) | 3 | 20 | — | 9 | 6,7 |
| 2023-24 | Montpellier | 1 | 0 (1 z karnych) | 3 | 20 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohammed El Amine Amoura| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 5 | 1 | 0 | 7 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Wolfsburg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Wolfsburg | 31 | 10 (2 z karnych) | 9 | 31 | — | 6 | 7,2 |
| 2024-25 | St. Gilloise | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St. Gilloise | 32 | 18 | 4 | — | — | 7 | — |
| 2023-24 | FC Lugano | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Lens — 4-3-3
Trener : Yannick Cahuzac od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,9 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Lens | 5 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Red Star | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Strasbourg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dijon | 30 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Strasbourg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jean-Clair Dimitri Roger Todibo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | West Ham | 23 | 0 | 1 | 8 | — | 5 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Nice | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | West Ham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Nice | 30 | 0 | 2 | 25 | — | 2 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Saud Abdullah Salem Abdulhamid| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Lens | 33 | 3 | 4 | 54 | — | 5 | 7,3 |
| 2025-26 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Roma | 31 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kyllian Anderson Antonio| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 5,9 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,1 |
| 2024-25 | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samson Baidoo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,1 |
| 2025-26 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Salzburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Salzburg | 30 | 0 | 0 | 19 | — | 5 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Salzburg | 22 | 2 | 1 | 6 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thorgan Ganael Francis Hazard| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,4 |
| 2025-26 | Anderlecht | 2 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Anderlecht | 18 | 1 | 3 | 19 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Anderlecht | 18 | 1 | 3 | 19 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matthieu Udol| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Lens | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Metz | 32 | 4 | 7 | 42 | — | 6 | 7,5 |
| 2023-24 | Metz | 30 | 3 | 4 | 35 | — | 5 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yacine Titraoui| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Charleroi | 5 | 0 | 0 | — | — | 2 1 | — |
| 2024-25 | Charleroi | 28 | 2 | 1 | 31 | — | 3 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Junior Morau Kadile| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 4,5 |
| 2025-26 | Almere City | 20 | 3 | 5 | 20 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Servette FC | 13 | 6 | 10 | 27 | — | 2 | 7,7 |
| 2024-25 | Almere City | 30 | 5 | 2 | 55 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | Laval | 2 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Laval | 36 | 2 | 1 | 54 | — | 3 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Florian Tristán Mariano Thauvin| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Lens | 4 | 3 (1 z karnych) | 4 | 2 | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Udinese | 25 | 8 (1 z karnych) | 3 | 10 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Udinese | 29 | 5 (1 z karnych) | 3 | 14 | — | 4 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Franjo Ivanović| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Croatia | 7 | 2 | 1 | — | — | 1 | — |
| 2026-27 | Benfica | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 |
| 2025-26 | Benfica | 25 | 6 (1 z karnych) | 1 | 19 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | St. Gilloise | 5 | 2 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | St. Gilloise | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Nice 8, Lens 4 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 4,8, czerwone: 0,6 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: T. Leonard, Willy Delajod, R. Lissorgue
Strzelcy w tych meczach : O. Edouard Lens, 2 · T. Moffi Nice, 2 · A. Abdi Nice, 1 · A. Saint-Maximin Lens, 1 · E. Wahi Lens, 1 · G. Laborde Nice, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 02/05/2026 | Nice – Lens Ligue 1 ♂ | 1 – 1 | remis |
| 14/12/2025 | Lens – Nice Ligue 1 ♂ | 2 – 0 | Lens |
| 08/02/2025 | Nice – Lens Ligue 1 ♂ | 2 – 0 | Nice |
| 28/09/2024 | Lens – Nice Ligue 1 ♂ | 0 – 0 | remis |
| 16/03/2024 | Lens – Nice Ligue 1 ♂ | 1 – 3 | Nice |
| 20/12/2023 | Nice – Lens Ligue 1 ♂ | 2 – 0 | Nice |
Od najnowszych do najstarszych.
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Guadeloupe.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France kraj rozgrywek | Ligue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon |
| Allemagne | DAZN prawa na sezon |
| Autriche | DAZN prawa na sezon |
| Belgique | DAZN prawa na sezon |
| Canada (Québec) | beIN Sports prawa na sezon |
| Danemark | Viaplay prawa na sezon |
| Espagne | DAZN prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | beIN Sports prawa na sezon |
| Grèce | Open TV prawa na sezon |
| Irlande | Ligue 1+ prawa na sezon |
| Italie | Ligue 1+ prawa na sezon |
| Luxembourg | DAZN prawa na sezon |
| Maroc | beIN Sports prawa na sezon |
| Pays-Bas | Viaplay prawa na sezon |
| Pologne | Eleven Sports prawa na sezon |
| Portugal | Sport TV prawa na sezon |
| Royaume-Uni | Ligue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon |
| Sénégal | Canal+ lub SuperSport prawa na sezon |
| Suisse | DAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon |
| Tunisie | beIN Sports prawa na sezon |
| Turquie | beIN Sports prawa na sezon |