Ligue 1 ♂ · Link stały · Historia klubu
Nice
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VVDVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 8 u siebie mecze z rzędu z golem: 5 zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 5-2 z Rennes · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 7 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
7. miejsce po 9. kolejce · najlepsze 7., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Nice
Atak · gole na mecz: 0,90 (1,30 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,30 (0,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 54)
Bramkarz · Y. Diouf · obrony: 20, 74% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,8
Trener · O. Pantaloni od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute
Forma (API-Football): DLDLWWL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Nice
- Kontuzja A. Abdi · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
- Kontuzja A. Mendy · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
- Kontuzja L. Abergel · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
- Kontuzja M. Bombito · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 3-4-2-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Nice | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Nice | 36 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Reims | 34 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Reims | 34 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Youssouf Nyange Ndayishimiye| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | 23 | 3 | 0 | 19 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | 23 | 0 | 0 | 15 | — | 6 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 24 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alidu Seidu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Rennes | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Rennes | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Rennes | 11 | 0 | 0 | 10 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Clermont | 14 | 0 | 1 | 20 | — | 5 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Rennes | 11 | 0 | 1 | 20 | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonathan Clauss| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 7 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Nice | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Nice | 28 | 3 | 8 | 26 | — | 7 | 7,4 |
| 2024-25 | Marseille | 0 | 0 | 8 | 26 | — | 0 | 7,4 |
| 2023-24 | Marseille | 27 | 3 | 4 | 11 | — | 2 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Axel Laurent Angel Lambert Witsel| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Belgium | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Girona | 32 | 1 | 2 | 34 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Ath Madrid | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Girona | 38 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Girona | 36 | 2 | 0 | 24 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Ath Madrid | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Niels Patrick Nkounkou| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Torino | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 8,9 |
| 2024-25 | Ein Frankfurt | 27 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Ein Frankfurt | 29 | 3 | 2 | 27 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | St Etienne | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hicham Boudaoui| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 29 | 2 | 3 | 41 | — | 9 | 7,2 |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Djibril Coulibaly| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 5,6 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sofiane Diop| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 2 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | 29 | 6 | 4 | 17 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | 10 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gauthier Hein| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 7 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Metz | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Metz | 34 | 12 (6 z karnych) | 6 | 17 | — | 5 | 7,8 |
| 2024-25 | Auxerre | 0 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2023-24 | Auxerre | 37 | 11 | 9 | 28 | — | 6 | 7,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 49
- 17/09/2026 A. SeiduAlidu Seidu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 2 0 0 1 — 0 6,2 2026-27 Rennes 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Rennes 3 0 0 4 — 1 6,9 2024-25 Rennes 11 0 0 10 — 4 7,2 2023-24 Clermont 14 0 1 20 — 5 1 7,0 2023-24 Rennes 11 0 1 20 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rennes - 31/08/2026 N. NkounkouNiels Patrick Nkounkou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 5 0 0 8 — 1 7,0 2025-26 Torino 2 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Ein Frankfurt 1 0 0 1 — 0 8,9 2024-25 Ein Frankfurt 27 0 0 5 — 1 6,7 2023-24 Ein Frankfurt 29 3 2 27 — 4 6,8 2023-24 St Etienne 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Eintracht Frankfurt - 30/08/2026 M. AmouraMohammed El Amine Amoura
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 5 1 0 7 — 2 6,9 2025-26 Wolfsburg — 0 0 — — — — 2024-25 Wolfsburg 31 10 (2 z karnych) 9 31 — 6 7,2 2024-25 St. Gilloise — 0 0 — — — — 2023-24 St. Gilloise 32 18 4 — — 7 — 2023-24 FC Lugano 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od VfL Wolfsburg - 23/08/2026 E. WahiSepe Elye Wahi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 6 2 0 1 — 2 6,8 2025-26 Nice 4 2 (1 z karnych) 1 8 — 0 7,1 2025-26 Ein Frankfurt 1 1 1 — — 0 8,3 2024-25 Marseille 15 3 (1 z karnych) 1 17 — 1 6,5 2024-25 Ein Frankfurt 11 0 0 2 — 1 6,5 2024-25 Lens 0 0 (1 z karnych) 1 17 — 0 6,5 2023-24 Lens 27 9 (1 z karnych) 3 20 — 9 6,7 2023-24 Montpellier 1 0 (1 z karnych) 3 20 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Eintracht Frankfurt - 17/08/2026 A. WitselAxel Laurent Angel Lambert Witsel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 6 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 Belgium 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Girona 32 1 2 34 — 3 1 6,9 2025-26 Ath Madrid 1 1 0 1 — 0 7,3 2024-25 Girona 38 0 1 4 — 1 7,0 2024-25 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona 36 2 0 24 — 5 7,0 2023-24 Ath Madrid 4 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Girona - 16/08/2026 N. NgoumouNathan Ngoumou Minpole
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 5 0 0 0 — 0 5,4 2025-26 M'gladbach — 0 0 — — — — 2024-25 M'gladbach 20 2 1 7 — 0 6,8 2023-24 M'gladbach 32 5 2 13 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Borussia Mönchengladbach - 15/08/2026 N. NgoumouNathan Ngoumou Minpole
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 5 0 0 0 — 0 5,4 2025-26 M'gladbach — 0 0 — — — — 2024-25 M'gladbach 20 2 1 7 — 0 6,8 2023-24 M'gladbach 32 5 2 13 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Borussia Mönchengladbach - 03/08/2026 G. HeinGauthier Hein
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 7 0 1 3 — 0 6,9 2025-26 Metz 2 0 1 1 — 0 7,4 2024-25 Metz 34 12 (6 z karnych) 6 17 — 5 7,8 2024-25 Auxerre 0 0 1 — — 0 7,9 2023-24 Auxerre 37 11 9 28 — 6 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Metz - 02/08/2026 G. HeinGauthier Hein
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 7 0 1 3 — 0 6,9 2025-26 Metz 2 0 1 1 — 0 7,4 2024-25 Metz 34 12 (6 z karnych) 6 17 — 5 7,8 2024-25 Auxerre 0 0 1 — — 0 7,9 2023-24 Auxerre 37 11 9 28 — 6 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Metz - 29/07/2026 E. SahraouiE. Sahraoui
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Nice - 22/07/2026 Martin PonsotMartin Ponsot
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Nice - 05/07/2026 X. Mandza TsiendiX. Mandza Tsiendi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 0 0 3 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Nice - 01/07/2026 L. AbergelLaurent Abergel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Lorient 2 0 0 — — 1 7,3 2024-25 Lorient 31 1 7 22 — 6 7,2 2023-24 Lorient 33 2 1 36 — 4 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Lorient - 30/06/2026 L. AbergelLaurent Abergel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Lorient 2 0 0 — — 1 7,3 2024-25 Lorient 31 1 7 22 — 6 7,2 2023-24 Lorient 33 2 1 36 — 4 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Lorient - 29/06/2026 H. KoutouneHamza Koutoune
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 2 0 0 3 — 0 4,2 2025-26 Annecy 7 0 0 6 — 0 6,5 2025-26 Nice 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Annecy - 29/06/2026 I. CamaraIssiaga Camara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Anderlecht 1 0 1 — — 0 7,2 2024-25 Anderlecht 32 0 2 33 — 4 6,9 2024-25 Nice 16 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Dijon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Anderlecht 32 0 2 33 — 4 6,9 2023-24 Nice — 0 0 — — — — 2023-24 Dijon — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od IF Brommapojkarna - 29/06/2026 J. BogaJérémie Boga
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Juventus 4 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nice 4 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Juventus 0 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Nice 24 1 2 1 — 0 6,9 2023-24 Nice 28 6 6 7 — 1 7,1 2023-24 Atalanta — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Juventus - 29/06/2026 M. VitiMattia Viti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Sampdoria 16 0 1 10 — 1 6,8 2025-26 Fiorentina 5 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Nice 4 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Empoli 30 1 0 30 — 3 6,9 2024-25 Nice — 0 0 — — — — 2023-24 Sassuolo 15 1 0 9 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sampdoria - 29/06/2026 R. IlieRareş Andrei Ilie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 1 2 — 1 6,7 2025-26 Empoli 1 1 0 1 — 0 7,0 2024-25 Catanzaro 15 0 3 13 — 2 6,9 2024-25 Nice 7 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Lausanne — 0 0 — — — — 2023-24 Lausanne 34 3 3 22 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Empoli - 29/06/2026 T. BoulhendiTeddy Boulhendi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bourg-en-bresse 01 - 29/06/2026 T. MoffiTeremas Igobor Moffi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hamburg 6 1 0 2 — 0 6,5 2025-26 Nice 10 2 0 2 — 0 6,5 2025-26 Porto 9 1 1 6 — 2 6,4 2024-25 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nice 30 11 (3 z karnych) 2 32 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Porto - 29/06/2026 V. OrakpoVictor Orakpo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genclerbirligi 3 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Nancy 8 0 0 11 — 0 6,3 2025-26 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Nice 11 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nancy - 29/06/2026 A. BaldeAliou Badara Balde
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC ST. Gallen 10 3 1 6 — 1 7,2 2025-26 FC ST. Gallen 5 1 (1 z karnych) 0 3 — 1 6,6 2025-26 LASK 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lausanne 16 1 1 7 — 1 6,8 2024-25 Bochum 5 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nice 7 0 0 2 — 0 6,8 2023-24 Lausanne 5 2 0 5 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC ST. Gallen - 01/02/2026 Bernard NgueneBernard Nguene
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Standard 8 1 1 6 — 0 6,4 2025-26 Standard 14 1 0 6 — 1 6,7 2025-26 Nice 4 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Nice 4 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Standard Liege - 31/01/2026 V. OrakpoVictor Orakpo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genclerbirligi 3 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Nancy 8 0 0 11 — 0 6,3 2025-26 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Nice 11 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Montpellier
Odejścia 64
- 06/10/2026 B. ŻelazowskiBartosz Żelazowski
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Dunav Ruse - 02/09/2026 Brad-Hamilton MantsoungaBrad-Hamilton Mantsounga
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 2 0 0 5 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Excelsior Virton - 02/09/2026 V. OrakpoVictor Orakpo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genclerbirligi 3 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Nancy 8 0 0 11 — 0 6,3 2025-26 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Nice 11 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Gençlerbirliği S.K. - 31/08/2026 M. BardMelvin Michel Maxence Bard
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 2 0 0 1 — 0 6,9 2026-27 Leeds 1 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Nice 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Nice 25 2 1 17 — 4 2 7,0 2023-24 Nice 32 1 2 40 — 7 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Leeds - 27/08/2026 K. Peprah OppongKojo Peprah Oppong
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fenerbahce 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nice 5 0 0 3 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Fenerbahçe - 26/08/2026 K. Peprah OppongKojo Peprah Oppong
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fenerbahce 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nice 5 0 0 3 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Fenerbahçe - 26/08/2026 M. ChoMohamed-Ali Cho
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Nice 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Nice 7 1 1 1 — 0 6,8 2024-25 Nice 29 3 4 12 — 2 6,9 2023-24 Nice 17 1 2 17 — 2 6,9 2023-24 Sociedad 17 0 0 5 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hull City - 25/08/2026 M. ChoMohamed-Ali Cho
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Nice 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Nice 7 1 1 1 — 0 6,8 2024-25 Nice 29 3 4 12 — 2 6,9 2023-24 Nice 17 1 2 17 — 2 6,9 2023-24 Sociedad 17 0 0 5 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hull City - 23/08/2026 T. MoffiTeremas Igobor Moffi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hamburg 6 1 0 2 — 0 6,5 2025-26 Nice 10 2 0 2 — 0 6,5 2025-26 Porto 9 1 1 6 — 2 6,4 2024-25 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nice 30 11 (3 z karnych) 2 32 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hamburger SV - 22/08/2026 T. MoffiTeremas Igobor Moffi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hamburg 6 1 0 2 — 0 6,5 2025-26 Nice 10 2 0 2 — 0 6,5 2025-26 Porto 9 1 1 6 — 2 6,4 2024-25 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nice 30 11 (3 z karnych) 2 32 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hamburger SV - 09/08/2026 Kevin CarlosKevin Carlos Omoruyi Benjamin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cagliari 4 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 Nice 8 2 (1 z karnych) 0 12 — 0 6,8 2025-26 FC Basel 1893 4 1 0 5 — 0 6,7 2024-25 FC Basel 1893 32 12 0 43 — 5 7,0 2024-25 Yverdon Sport 3 1 0 43 — 0 7,0 2023-24 Yverdon Sport 35 14 4 63 — 4 7,0 2023-24 Huesca — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cagliari - 02/08/2026 T. LouchetTom Alexis Louchet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 PAOK 2 0 1 — — 1 6,7 2025-26 Nice 7 0 0 3 — 1 7,0 2024-25 Nice 30 1 0 8 — 1 6,9 2023-24 Nice 13 1 1 7 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do PAOK - 01/08/2026 T. LouchetTom Alexis Louchet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 PAOK 2 0 1 — — 1 6,7 2025-26 Nice 7 0 0 3 — 1 7,0 2024-25 Nice 30 1 0 8 — 1 6,9 2023-24 Nice 13 1 1 7 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do PAOK - 30/07/2026 M. VitiMattia Viti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Sampdoria 16 0 1 10 — 1 6,8 2025-26 Fiorentina 5 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Nice 4 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Empoli 30 1 0 30 — 3 6,9 2024-25 Nice — 0 0 — — — — 2023-24 Sassuolo 15 1 0 9 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sampdoria - 29/07/2026 M. VitiMattia Viti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Sampdoria 16 0 1 10 — 1 6,8 2025-26 Fiorentina 5 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Nice 4 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Empoli 30 1 0 30 — 3 6,9 2024-25 Nice — 0 0 — — — — 2023-24 Sassuolo 15 1 0 9 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sampdoria - 27/07/2026 R. IlieRareş Andrei Ilie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 1 2 — 1 6,7 2025-26 Empoli 1 1 0 1 — 0 7,0 2024-25 Catanzaro 15 0 3 13 — 2 6,9 2024-25 Nice 7 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Lausanne — 0 0 — — — — 2023-24 Lausanne 34 3 3 22 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Mantova - 08/07/2026 G. BernardeauGabin Bernardeau
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lorient 7 1 0 3 — 0 6,8 2025-26 Nice 3 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Le Mans 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lorient - 07/07/2026 G. BernardeauGabin Bernardeau
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lorient 7 1 0 3 — 0 6,8 2025-26 Nice 3 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Le Mans 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lorient - 30/06/2026 A. BaldeAliou Badara Balde
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC ST. Gallen 10 3 1 6 — 1 7,2 2025-26 FC ST. Gallen 5 1 (1 z karnych) 0 3 — 1 6,6 2025-26 LASK 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lausanne 16 1 1 7 — 1 6,8 2024-25 Bochum 5 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nice 7 0 0 2 — 0 6,8 2023-24 Lausanne 5 2 0 5 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC ST. Gallen - 30/06/2026 C. VanhoutteCharles Vanhoutte
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Feyenoord 9 0 1 8 — 2 6,8 2025-26 Nice 7 1 1 6 — 3 6,8 2025-26 St. Gilloise 1 0 0 1 — 1 6,7 2024-25 Nice 8 0 2 11 — 3 7,7 2024-25 St. Gilloise 8 0 2 11 — 3 7,7 2023-24 St. Gilloise 39 1 0 — — 11 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Feyenoord - 30/06/2026 J. BogaJérémie Boga
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Juventus 4 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nice 4 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Juventus 0 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Nice 24 1 2 1 — 0 6,9 2023-24 Nice 28 6 6 7 — 1 7,1 2023-24 Atalanta — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Juventus - 30/06/2026 K. BoudacheKaïl Boudache
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lyon 2 0 0 0 — 0 6,8 2025-26 Nice 2 0 0 2 — 1 7,0 2024-25 Nice — 0 0 — — — — 2023-24 Nice — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lyon - 30/06/2026 M. DupéMaxime Dupé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 7 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Nice 2 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Anderlecht 7 0 0 — — 0 — 2023-24 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Nantes - 29/06/2026 E. WahiSepe Elye Wahi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 6 2 0 1 — 2 6,8 2025-26 Nice 4 2 (1 z karnych) 1 8 — 0 7,1 2025-26 Ein Frankfurt 1 1 1 — — 0 8,3 2024-25 Marseille 15 3 (1 z karnych) 1 17 — 1 6,5 2024-25 Ein Frankfurt 11 0 0 2 — 1 6,5 2024-25 Lens 0 0 (1 z karnych) 1 17 — 0 6,5 2023-24 Lens 27 9 (1 z karnych) 3 20 — 9 6,7 2023-24 Montpellier 1 0 (1 z karnych) 3 20 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Eintracht Frankfurt - 29/06/2026 K. BoudacheKaïl Boudache
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lyon 2 0 0 0 — 0 6,8 2025-26 Nice 2 0 0 2 — 1 7,0 2024-25 Nice — 0 0 — — — — 2023-24 Nice — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lyon
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- « Aucun doute sur le fait qu'il va trouver les mots » : Erwann Le Postec, entraîneur adjoint de Nice, au soutien de Yannick Cahuzac L'Équipe · pt. 15:18
- « La façon dont il arrive à sortir sous pression, c'est choquant » : Djibril Coulibaly, admiratif de Hicham Boudaoui, raconte la concurrence dans le milieu de terrain de Nice L'Équipe · pt. 15:14
- Jonathan Clauss dénonce "des interprétations totalement fausses" après son témoignage sur ses infidélités RMC Sport · pt. 10:55
- Le communiqué de Jonathan Clauss après son interview polémique Foot Mercato · pt. 07:32
- « Le club n'était pas normal » : entretien avec Maurice Cohen, le président qui a remis l'OGC Nice à l'endroit L'Équipe · czw. 18:50
- Gauthier Hein rend hommage à Carlo Molinari : « Il avait toujours un mot, une attention pour chacun » L'Équipe · śr. 19:24
- À 38 ans, l'ancien gardien de Nice et d'Arsenal David Ospina prend sa retraite L'Équipe · śr. 18:13
- L'OGC Nice apporte son soutien à son entraîneur, Olivier Pantaloni, endeuillé L'Équipe · śr. 15:19
- "J’étais un petit con" : Jonathan Clauss revient sur ses nombreuses tromperies Foot Mercato · wt. 13:13
- "Il y a eu des mensonges, des tromperies", Jonathan Clauss se confie sur ses infidélités RMC Sport · wt. 12:11
- « J'étais un petit con » : les confidences de Jonathan Clauss sur sa vie sentimentale dans un documentaire de L'Équipe L'Équipe · wt. 08:15
- OGC Nice : Jonathan Clauss peut-il convaincre Zinédine Zidane de le rappeler en équipe de France ? Foot Mercato · sob. 19:11
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Nice 281 26N 462 Ligue 1 ♂ · sob. 17:15 Nice
Paris SG 161 19N 652 Ligue 1 ♂ · sob. 20:45 Nice
Troyes nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Marseille
Nice nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Nice
Lens nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Monaco
Nice nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Nice
Le Havre nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Toulouse
Nice nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Nice – Rennes | 5 – 2 |
| 23/10/2026 | Brest – Nice | 1 – 2 |
| 18/10/2026 | Lyon – Nice | 2 – 1 |
| 11/10/2026 | Nice – Strasbourg | 2 – 1 |
| 20/09/2026 | Nice – Lille | 2 – 1 |
| 12/09/2026 | Auxerre – Nice | 1 – 0 |
| 05/09/2026 | Nice – Le Mans | 1 – 1 |
| 30/08/2026 | Paris FC – Nice | 3 – 0 |
| 22/08/2026 | Nice – Lorient | 0 – 0 |
| 17/05/2026 | Nice – Metz | 0 – 0 |
| 10/05/2026 | Auxerre – Nice | 2 – 1 |
| 02/05/2026 | Nice – Lens | 1 – 1 |
| 26/04/2026 | Marseille – Nice | 1 – 1 |
| 18/04/2026 | Lille – Nice | 0 – 0 |
| 12/04/2026 | Nice – Le Havre | 1 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | Y. DioufYehvann Diouf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | X. Mandza TsiendiX. Mandza Tsiendi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 7 | 7 | 625 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 92 | J. ClaussJonathan Clauss
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 7 | 7 | 608 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | Y. NdayishimiyeYoussouf Nyange Ndayishimiye
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 7 | 7 | 598 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | G. HeinGauthier Hein
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 7 | 6 | 558 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Mohamed AbdelmonemMohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 7 | 6 | 512 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | A. WitselAxel Laurent Angel Lambert Witsel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 37 | 6 | 6 | 495 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | D. CoulibalyDjibril Coulibaly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 6 | 6 | 470 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 5,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | E. WahiSepe Elye Wahi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 6 | 5 | 440 | 2 | 0 | 1 | — | 2 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | N. NkounkouNiels Patrick Nkounkou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 5 | 5 | 403 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | M. AmouraMohammed El Amine Amoura
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 5 | 4 | 368 | 1 | 0 | 7 | — | 2 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | S. DiopSofiane Diop
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 7 | 3 | 282 | 0 | 2 | 2 | — | 1 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | N. NgoumouNathan Ngoumou Minpole
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 5 | 2 | 160 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | H. BoudaouiHicham Boudaoui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 3 | 1 | 153 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | A. MendyAntoine Mendy
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 21 | 3 | 1 | 124 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 87 | E. PereiraEverton Pereira da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 3 | 1 | 115 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | Z. DialloZoumana Diallo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 1 | 1 | 60 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | I. JanssonIsak Alexander Jansson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 4 | 0 | 38 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | A. AbdiAli El Abdi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 32 | 3 | 0 | 47 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | A. SeiduAlidu Seidu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 2 | 0 | 41 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 84 | H. KoutouneHamza Koutoune
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 2 | 0 | 17 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 4,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | A. CamaraAdama Mohamed Camara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | D. MoranaD. Morana
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. SansonMorgan Stéphane Sanson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | T. BoulhendiTeddy Boulhendi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | I. CamaraIssiaga Camara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | E. SahraouiE. Sahraoui Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | Enguerrand BouardEnguerrand Bouard
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | L. AbergelLaurent Abergel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 32 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 64 | M. LumpunguMoïse Bombito Lumpungu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Martin PonsotMartin Ponsot Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | N. LaarejN. Laarej Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | S. Abdul SamedSalis Abdul Samed
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 9
Odeszli w trakcie sezonu 2
Zawodnicy, którzy grali w Nice w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bard | Pomocnik | 2 | 2 | 172 | 0 | 0 | 6,9 |
| M. Cho | Napastnik | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | 6,3 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Nice przeciwko:
- Angers
- Auxerre
- Brest
- Le Havre
- Le Mans
- Lens
- Lille
- Lorient
- Lyon
- Marseille
- Monaco
- Paris FC
- Paris SG
- Rennes
- Strasbourg
- Toulouse
- Troyes
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.