AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · sob. 06 lut 2027 · 17:00

Troyes – Lille

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Troyes DDDNV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Angers Ligue 1 ♂0 – 2D
11/10/2026dom.Marseille Ligue 1 ♂0 – 2D
17/10/2026dom.Lens Ligue 1 ♂1 – 3D
25/10/2026wyj.Toulouse Ligue 1 ♂0 – 0N
31/10/2026dom.Le Mans Ligue 1 ♂2 – 0V

Lille DVNNV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Nice Ligue 1 ♂1 – 2D
10/10/2026dom.Le Havre Ligue 1 ♂1 – 0V
17/10/2026dom.Brest Ligue 1 ♂1 – 1N
25/10/2026wyj.Monaco Ligue 1 ♂1 – 1N
30/10/2026dom.Lens Ligue 1 ♂1 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Troyes mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 2-0 z Le Mans · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 7 stracone)

Lille mecze z rzędu z golem: 9 mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez porażki: 4
po zwycięstwie 1-0 z Lens · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Troyes

Atak · gole na mecz: 0,70 (0,80 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 22% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,80 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · P. Beach · obrony: 17, 57% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,86 · ocena 6,7

Trener · S. Dumont od 01/08/2024 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football): DWLLLLL

Lille

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,9 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,70 (0,80 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 57% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,4 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · B. Özer · obrony: 19, 83% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 7,4

Trener · Davide Ancelotti od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football): WDWWLWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Troyes

  • Kontuzja A. Ouzenadji · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Y. Kone · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Y. Titi · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: I. Boura (Biodro)

Lille

  • Kontuzja A. Ueda · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja H. Igamane · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja T. Santos · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Mbappe (Czerwona kartka), O. Sahraoui (Decyzja trenera)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,3 dla Troyes, 10,7 dla Lille · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 5,1

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: O. GiroudOlivier Jonathan Giroud

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille72 (1 z karnych)22—16,8
2025-26Lille124 (1 z karnych)010—16,5
2024-25Milan000——0—
2023-24Milan3515 (4 z karnych)831—1 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), R. RipartRenaud Ripart
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771 (1 z karnych)05—16,7
2025-263204—17,0
2024-25—00————
2023-24162 (1 z karnych)323—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), M. IfnaouiMerwan Ifnaoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes4001—06,8
2025-26Troyes3012—06,7
2024-25Troyes342523—37,0
2024-25Red Star342523—37,0
2023-24Red Star3330——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), K. DiawaraKandet Diawara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes7013—06,8
2025-26Troyes134114—17,0
2025-26Magdeburg2001—06,5
2024-25Pau FC294 (1 z karnych)024—26,8
2024-25Le Havre100——06,3
2023-24Concarneau152116—16,6
2023-24Le Havre000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Troyes

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 A. MilleAntoine Mille
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes71112—27,0
2025-26Troyes1001—07,2
2024-25Pau FC335 (1 z karnych)452—87,3
2024-25Troyes325 (1 z karnych)452—87,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,1772 %
20 R. RipartRenaud Ripart
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771 (1 z karnych)05—16,7
2025-263204—17,0
2024-25—00————
2023-24162 (1 z karnych)323—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2353 %
2 L. MaronnierLucas Maronnier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes6106—16,9
2025-26Troyes100——0—
2024-25Guingamp271018—16,6
2023-24Guingamp150112—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2262 %
9 J. Le DouaronJérémy Le Douaron
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes5105—06,7
2026-27Palermo100——06,3
2025-26Palermo2002—06,3
2024-25Palermo306122—26,9
2024-25Brest2002—06,4
2023-24Brest334029—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3243 %
23 T. NkadaTimothé Nkada
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes5101—06,8
2026-27Standard1001—06,5
2025-26Standard304 (1 z karnych)18—1 16,4
2024-25Rodez3117 (3 z karnych)526—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %100,5234 %

Lille

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 O. GiroudOlivier Jonathan Giroud
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille72 (1 z karnych)22—16,8
2025-26Lille124 (1 z karnych)010—16,5
2024-25Milan000——0—
2023-24Milan3515 (4 z karnych)831—1 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %220,4562 %
10 H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %100,1872 %
7 D. BakwaDilane Bakwa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2025-26Strasbourg100——07,2
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %210,5543 %
8 E. MbappéEthan Mbappé Lottin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6104—07,0
2025-26Lille2001—06,8
2024-25Lille11005—36,7
2024-25Paris SG—00————
2023-24Paris SG3001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,2562 %
6 N. BentalebNabil Bentaleb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7018—07,1
2025-26Lille3002—07,7
2024-25Lille12103—06,6
2023-24Lille260323—77,1
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %010,0072 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Troyes — 4-3-3

Trener : S. Dumont od 01/08/2024 · odczyt z 23/10/2026

Patrick Beach 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 33 P. BeachAdrien-Mehdi Monfray Troyes · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Troyes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Grenoble · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Grenoble · 2023-24: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,4 6 A. MonfrayMichel Junior Diaz Troyes · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,3 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 Troyes · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Nantes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Annecy · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Annecy · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Nantes · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 M. DiazLucas Maronnier Troyes · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Troyes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Guingamp · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2 L. MaronnierPaolo Gozzi Iweru Troyes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Troyes · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Troyes · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 Red Star · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genoa · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Red Star · 2023-24: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 5 P. GozziMouhamed Diop Troyes · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Riga · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Auxerre · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Grenoble · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Gent · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Troyes · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Dunkerque · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Grenoble · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2023-24: mecze 36, gole 3, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Grenoble · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 M. DiopAntoine Mille Troyes · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Troyes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Pau FC · 2024-25: mecze 33, gole 5, asysty 4, faule 52, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,3 Troyes · 2024-25: mecze 32, gole 5, asysty 4, faule 52, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,3 17 A. MilleDermane Karim Troyes · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lorient · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Lommel SK · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 Kortrijk · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Lommel SK · 2023-24: mecze 26, gole 4, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,4 Feyenoord · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 D. KarimRenaud Ripart 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 20 R. RipartMerwan Ifnaoui Troyes · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Troyes · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Troyes · 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 5, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Red Star · 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 5, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Red Star · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 10 M. IfnaouiKandet Diawara Troyes · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Troyes · 2025-26: mecze 13, gole 4, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Magdeburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Pau FC · 2024-25: mecze 29, gole 4, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Le Havre · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Concarneau · 2023-24: mecze 15, gole 2, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Le Havre · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 K. Diawara
Patrick Beach
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277001—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrien-Mehdi Monfray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes7002—06,8
2025-26Troyes2001—16,6
2024-25Troyes—00————
2024-25Grenoble—00————
2023-24Grenoble270128—67,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michel Junior Diaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes7008—36,3
2025-26Brest1001—17,9
2024-25Troyes340121—67,1
2024-25Nantes000——0—
2024-25Annecy—00————
2023-24Annecy200027—6 16,7
2023-24Nantes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Maronnier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes6106—16,9
2025-26Troyes100——0—
2024-25Guingamp271018—16,6
2023-24Guingamp150112—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paolo Gozzi Iweru
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes2000—06,3
2025-26Troyes150014—36,8
2024-25Troyes28009—1 16,7
2024-25Red Star—00————
2024-25Genoa—00————
2023-24Red Star2400——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mouhamed Diop
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes7006—16,5
2026-27Riga6002—06,6
2026-27Auxerre6010—05,6
2025-26Grenoble3100——27,2
2025-26Gent3001—06,5
2025-26Troyes3114—27,2
2025-26Dunkerque100——06,3
2024-25Grenoble32001—07,3
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes363228—56,8
2023-24Grenoble000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antoine Mille
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes71112—27,0
2025-26Troyes1001—07,2
2024-25Pau FC335 (1 z karnych)452—87,3
2024-25Troyes325 (1 z karnych)452—87,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dermane Karim
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes60014—16,7
2025-26Lorient3101—07,5
2024-25Lommel SK150325—37,3
2024-25Kortrijk130013—16,8
2023-24Lommel SK264334—7 17,4
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Renaud Ripart
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771 (1 z karnych)05—16,7
2025-263204—17,0
2024-25—00————
2023-24162 (1 z karnych)323—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Merwan Ifnaoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes4001—06,8
2025-26Troyes3012—06,7
2024-25Troyes342523—37,0
2024-25Red Star342523—37,0
2023-24Red Star3330——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kandet Diawara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Troyes7013—06,8
2025-26Troyes134114—17,0
2025-26Magdeburg2001—06,5
2024-25Pau FC294 (1 z karnych)024—26,8
2024-25Le Havre100——06,3
2023-24Concarneau152116—16,6
2023-24Le Havre000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Lille — 4-3-3

Trener : Davide Ancelotti od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Berke Özer Lille · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Eyupspor · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eyupspor · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Eyupspor · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 1 B. ÖzerRomain Paul Jean-Michel Perraud Lille · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lille · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Betis · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,7 Nice · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nice · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Southampton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 R. PerraudAlexsandro Victor de Souza Ribeiro 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 4 A. RibeiroNathan Ngoy Lille · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Belgium · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,9 Lille · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Standard · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Standard · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 3 N. NgoyTanguy-Austin Nianzou Kouassi Lille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Sevilla · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,5 Sevilla · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,0 Sevilla · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,4 23 T. NianzouNabil Bentaleb Lille · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Lille · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Lille · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lille · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Angers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 N. BentalebEthan Mbappé Lottin Lille · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lille · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lille · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Paris SG · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 8 E. MbappéNgal'ayel Mukau Lille · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lille · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lille · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Mechelen · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mechelen · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 17 N. MukauHákon Arnar Haraldsson Lille · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Iceland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Lille · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lille · 2024-25: mecze 26, gole 5, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Lille · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 FC Copenhagen · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 H. HaraldssonOlivier Jonathan Giroud Lille · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Lille · 2025-26: mecze 12, gole 4, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Milan · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2023-24: mecze 35, gole 15, asysty 8, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,2 9 O. GiroudDilane Bakwa Lille · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Strasbourg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Strasbourg · 2024-25: mecze 30, gole 6, asysty 8, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Strasbourg · 2023-24: mecze 31, gole 3, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,1 Bordeaux · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 D. Bakwa
Berke Özer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6000—07,4
2025-26Eyupspor100——06,7
2025-26Lille000——0—
2024-25Eyupspor3400——57,2
2023-24Eyupspor13001—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Romain Paul Jean-Michel Perraud
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7005—26,8
2025-26Lille10007—16,8
2024-25Betis282226—7 16,7
2024-25Nice—00————
2023-24Nice19014—26,5
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexsandro Victor de Souza Ribeiro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276005—07,4
2025-26300——07,4
2024-25311128—107,2
2023-24290027—6 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nathan Ngoy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6005—06,9
2026-27Belgium4006—0 16,9
2025-26Lille9003—26,7
2024-25Standard170013—17,2
2023-24Standard170013—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tanguy-Austin Nianzou Kouassi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille2011—07,1
2025-26Sevilla120015—5 16,5
2024-25Sevilla100010—3 17,0
2023-24Sevilla23006—36,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nabil Bentaleb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7018—07,1
2025-26Lille3002—07,7
2024-25Lille12103—06,6
2023-24Lille260323—77,1
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ethan Mbappé Lottin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6104—07,0
2025-26Lille2001—06,8
2024-25Lille11005—36,7
2024-25Paris SG—00————
2023-24Paris SG3001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ngal'ayel Mukau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7005—06,8
2025-26Lille2001—07,0
2024-25Lille290119—46,8
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen290119—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hákon Arnar Haraldsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Olivier Jonathan Giroud
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille72 (1 z karnych)22—16,8
2025-26Lille124 (1 z karnych)010—16,5
2024-25Milan000——0—
2023-24Milan3515 (4 z karnych)831—1 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dilane Bakwa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2025-26Strasbourg100——07,2
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Troyes
1remis(y)
3zwycięstwa Lille
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Troyes 7, Lille 10 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 1,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Romain Lissorgue

Strzelcy w tych meczach : E. Mbappe Lille, 1 · T. Santos Lille, 1

DataMeczWynikZwycięzca
13/09/2026Lille – Troyes Ligue 1 ♂2 – 0Lille
03/06/2023Troyes – Lille Ligue 1 ♂1 – 1remis
15/01/2023Lille – Troyes Ligue 1 ♂5 – 1Lille
01/05/2022Troyes – Lille Ligue 1 ♂3 – 0Troyes
04/12/2021Lille – Troyes Ligue 1 ♂2 – 1Lille
20/01/2018Troyes – Lille Ligue 1 ♂1 – 0Troyes

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Troyes – Lille →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Luxembourg · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekLigue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)beIN Sports prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)beIN Sports prawa na sezon
GrèceOpen TV prawa na sezon
IrlandeLigue 1+ prawa na sezon
ItalieLigue 1+ prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PologneEleven Sports prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquiebeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13