Ligue 2 ♂ · pt. 04 gru 2026 · 20:00
Annecy – Laval
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Annecy : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Annecy : 24/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Laval : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Laval : 24/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Annecy DVDVD od najstarszego do najnowszego
| 18/09/2026 | dom. | Dijon Ligue 2 ♂ | 1 – 2 | D |
| 09/10/2026 | wyj. | Dunkerque Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | V |
| 16/10/2026 | dom. | Nancy Ligue 2 ♂ | 1 – 2 | D |
| 23/10/2026 | wyj. | Sochaux Ligue 2 ♂ | 3 – 1 | V |
| 31/10/2026 | dom. | Montpellier Ligue 2 ♂ | 0 – 3 | D |
Laval NDNDV od najstarszego do najnowszego
| 18/09/2026 | dom. | Sochaux Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 09/10/2026 | wyj. | Pau FC Ligue 2 ♂ | 2 – 3 | D |
| 16/10/2026 | dom. | Clermont Ligue 2 ♂ | 3 – 3 | N |
| 23/10/2026 | wyj. | Nancy Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | D |
| 30/10/2026 | dom. | Boulogne Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Annecy mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 0-3 z Montpellier · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)
Laval mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 1-0 z Boulogne · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 8 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Annecy
Atak · gole na mecz: 1,20 (1,30 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 10,5 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,20 (1,30 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 15, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,1 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · F. Escales · obrony: 23, 68% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,22 · ocena 7,0
Trener · L. Guyot od 01/05/2021 · prowadzone kluby: 6 od 2009
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×2)
Forma (API-Football): WWLDWLLWL
Laval
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 12,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,20 (2,00 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 16, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 13,8 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · M. Samassa · obrony: 23, 62% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,7
Trener · David Vignes od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-3-1-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 3-4-1-2 ×1)
Forma (API-Football): LWDLLLDLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Annecy
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Laval
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 13,0 dla Annecy, 12,5 dla Laval · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 5,2
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: T. RambaudThibault Rambaud M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Annecy 8 2 0 12 — 2 6,9 2025-26 Annecy 28 7 (1 z karnych) 3 37 — 2 6,9 2024-25 Annecy 5 1 0 12 — 0 6,8 2024-25 Boulogne 3 1 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 6 2 0 9 — 1 6,5 2025-26 Laval 0 1 0 2 — 0 7,3 2024-25 Annecy 23 4 0 40 — 5 6,7 2024-25 Lille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lille 4 0 1 2 — 1 7,0 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Annecy 7 1 0 7 — 1 6,7 2025-26 Aston Villa 1 0 1 1 — 0 7,0 2024-25 Antwerp 7 0 1 1 — 0 6,6 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 9 3 0 12 — 2 7,2 2025-26 2 0 0 — — 0 6,3
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Annecy
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 T. RambaudThibault Rambaud
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 2 | 0 | 0,38 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
80 M. SahiMoïse Orell Dion Sahi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 3 | 0 | 0,70 | 46 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 C. BillemazClément Billemaz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 1 | 0,15 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 P. VenotPaul Venot
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 2 | 0,15 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 A. LaroseAntoine Larose
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,16 | 61 % |
Laval
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31 M. HoudayerM. Houdayer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 18 % | 3 | 0 | 0,42 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 A. KantéAboubakary Kanté
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 3 | 0 | 0,78 | 46 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 S. SannaSam Sanna
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,12 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 T. DagoTrevis Dago
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 2 | 0 | 0,51 | 54 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 E. ClavreulEthan Clavreul
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 2 | 4 | 0,36 | 46 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Annecy — 4-3-3
Trener : L. Guyot od 01/05/2021 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 29 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | 34 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | 34 | 0 | 0 | 2 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Julien Kouadio| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 2 | 17 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 31 | 0 | 1 | 29 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | 22 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thibault Delphis| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | 26 | 0 | 0 | 25 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | 33 | 0 | 0 | 23 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | 18 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gabin Secrétant| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mattéo Veillon| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 16 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohamed Abdoul Kader Koné| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Annecy | 9 | 0 | 1 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Charleroi | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Roma | 6 | 2 | 0 | 9 | — | 2 | 7,4 |
| 2026-27 | France | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Charleroi | 19 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Charleroi | 34 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Boavista | 12 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Roma | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Dunkerque | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Le Havre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | LASK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | M'gladbach | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | M'gladbach | 22 | 1 | 0 | 28 | — | 4 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Dunkerque | 15 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,5 |
| 2023-24 | LASK | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Le Havre | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Clément Billemaz| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 1 | 7 | — | 0 1 | 6,2 |
| 2025-26 | 32 | 5 | 7 | 43 | — | 8 | 6,9 |
| 2024-25 | 27 | 4 | 3 | 32 | — | 3 1 | 6,7 |
| 2023-24 | 28 | 1 | 4 | 30 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antoine Larose| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 1 | 10 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 26 | 7 | 4 | 25 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | 34 | 5 | 5 | 43 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | 34 | 7 | 5 | 35 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thibault Rambaud| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Annecy | 8 | 2 | 0 | 12 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Annecy | 28 | 7 (1 z karnych) | 3 | 37 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Annecy | 5 | 1 | 0 | 12 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Boulogne | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kadan Young| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Annecy | 7 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Aston Villa | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Antwerp | 7 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Zepiqueno Redmond| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Annecy | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Huddersfield | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Feyenoord | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 8 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.
Laval — 4-3-1-2
Trener : David Vignes od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
William Ludovic Brandon Bianda| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sidi Bane| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,2 |
| 2025-26 | AVS | 9 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Laval | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Annecy | 14 | 0 | 0 | 8 | — | 2 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Lens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
L. Samb| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ababacar Moustapha Lô| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Amiens | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Metz | 16 | 0 | 0 | 7 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Metz | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 0 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sam Sanna| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 28 | 2 | 3 | 32 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | 38 | 1 | 2 | 53 | — | 6 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Esteban Mouton| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 2 | 9 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ethan Clavreul| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 2 | 4 | 13 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
C. Gourichy| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
M. Houdayer| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 0 | 12 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Trevis Dago| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 6 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Laval | 0 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Annecy | 23 | 4 | 0 | 40 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lille | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Annecy 9, Laval 5 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 4,2, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: K. Abed, Thierry Bouille, M. Lesage
Strzelcy w tych meczach : F. Lajugie Annecy, 2 · A. Bermont Annecy, 1 · A. Larose Annecy, 1 · D. Mbayo Laval, 1 · K. Djoco Annecy, 1 · M. Camara Laval, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 13/02/2026 | Laval – Annecy Ligue 2 ♂ | 2 – 2 | remis |
| 03/10/2025 | Annecy – Laval Ligue 2 ♂ | 0 – 0 | remis |
| 07/02/2025 | Laval – Annecy Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | Annecy |
| 25/10/2024 | Annecy – Laval Ligue 2 ♂ | 2 – 0 | Annecy |
| 13/04/2024 | Laval – Annecy Ligue 2 ♂ | 0 – 3 | Annecy |
| 04/11/2023 | Annecy – Laval Ligue 2 ♂ | 1 – 3 | Laval |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Annecy – Laval →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Autriche.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France kraj rozgrywek | beIN Sports prawa na sezon |