AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 2 ♂ · sob. 22 maj 2027 · 20:00

Guingamp – Sochaux

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Guingamp DDDVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Red Star Ligue 2 ♂1 – 3D
09/10/2026wyj.Nancy Ligue 2 ♂0 – 1D
16/10/2026dom.Pau FC Ligue 2 ♂1 – 2D
23/10/2026wyj.Clermont Ligue 2 ♂2 – 0V
31/10/2026dom.St Etienne Ligue 2 ♂3 – 0V

Sochaux NNDDD od najstarszego do najnowszego

18/09/2026wyj.Laval Ligue 2 ♂1 – 1N
09/10/2026dom.Boulogne Ligue 2 ♂1 – 1N
17/10/2026wyj.Metz Ligue 2 ♂2 – 3D
23/10/2026dom.Annecy Ligue 2 ♂1 – 3D
02/11/2026wyj.Reims Ligue 2 ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Guingamp zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 3-0 z St Etienne · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)

Sochaux mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 5 porażki z rzędu: 3
po porażce 0-2 z Reims · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 10 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Guingamp

Atak · gole na mecz: 1,20 (1,60 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,8 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 19, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Adrián Ortolá · obrony: 27, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 7,1

Trener · S. Ripoll od 01/05/2024 · prowadzone kluby: 4 od 2014
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LWLDDWLLL

Sochaux

Atak · gole na mecz: 0,80 (0,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 10,5 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 10, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,7 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · M. Jeannin · obrony: 34, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 6,9

Trener · Vincent Hognon od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LDWDDWDDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Guingamp

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sochaux

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,8 dla Guingamp, 13,3 dla Sochaux · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 5,1

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: K. DjocoKapitbafan Djoco

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux90120—16,5
2025-26Sochaux—00————
2024-25Annecy333 (2 z karnych)349—3 16,7
2023-24Bastia180 (1 z karnych)233—37,0
2023-24Annecy176 (1 z karnych)233—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. ClairiciaMathis Clairicia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux91019—06,5
2025-26Bochum9005—06,2
2025-26Alverca9002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. HemiaAmine Hemia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. SamouraAmadou Samoura
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Guingamp

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,3069 %
7 D. GomisDalangunypole Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,3761 %
11 T. AverlantTeddy Andami Averlant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %120,1577 %
2 E. KoffiErwin Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,1377 %
20 S. Ben BrahimSamir Ben Brahim
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791010—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1561 %

Sochaux

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 B. GomelBenjamin Gomel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7307—36,9
2025-26Sochaux—00————
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy1820——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %300,5661 %
5 S. BaghdadiSamy Baghdadi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9116—16,6
2025-26Valenciennes—00————
2024-25Dunkerque—00————
2024-25Valenciennes—00————
2023-24Dunkerque202 (1 z karnych)019—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %110,2154 %
91 M. ClairiciaMathis Clairicia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux91019—06,5
2025-26Bochum9005—06,2
2025-26Alverca9002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2146 %
10 B. FofanaBoubacar Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9107—06,5
2025-26Sochaux—00————
2024-25FC Winterthur15007—16,5
2023-24Servette FC200——06,9
2023-24FC Winterthur200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2646 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Guingamp — 4-3-3

Trener : S. Ripoll od 01/05/2024 · odczyt z 23/10/2026

Adrián Ortolá Vañó Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Dunkerque · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sabadell · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 16 A. OrtoláErwin Koffi Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Pau FC · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 E. KoffiAlbin Demouchy Guingamp · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Guingamp · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Metz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Metz · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 36 A. DemouchyDonatien Gomis Sochaux · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Guingamp · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Guingamp · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,1 Sochaux · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cercle Brugge · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,0 Sochaux · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 7 D. GomisTuomas Ollila Guingamp · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Finland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Paris FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Paris FC · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Paris FC · 2023-24: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 5 T. OllilaDylan Louiserre 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 4 D. LouiserreTeddy Andami Averlant Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Amiens · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Amiens · 2024-25: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Boulogne · 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 T. AverlantTanguy Ahile 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 21 T. AhileStanislas Maxime Tom Kielt Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Concarneau · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Guingamp · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Concarneau · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 S. KieltAmine Hemia Guingamp · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Guingamp · 2025-26: mecze 13, gole 3, asysty 5, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Guingamp · 2024-25: mecze 27, gole 9, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,4 Martigues · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Martigues · 2023-24: mecze 30, gole 9, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 10 A. HemiaAmadou Samoura Guingamp · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Guingamp · 2025-26: mecze 9, gole 3, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Concarneau · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Concarneau · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Le Havre · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 A. Samoura
Adrián Ortolá Vañó
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp900——17,1
2025-26Guingamp100——06,5
2024-25Dunkerque19001—17,0
2023-24Sabadell3800——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Erwin Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Albin Demouchy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp81012—36,9
2025-26Guingamp000——0—
2024-25Guingamp7004—06,9
2024-25Metz—00————
2023-24Metz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dalangunypole Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tuomas Ollila
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp60010—06,3
2026-27Finland100——06,9
2025-26Paris FC2002—06,4
2024-25Paris FC310011—16,9
2023-24Paris FC13206—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dylan Louiserre
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279007—16,8
2025-261002—07,0
2024-25341 (1 z karnych)040—47,0
2023-24340146—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Teddy Andami Averlant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tanguy Ahile
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279102—17,0
2025-261001—06,3
2024-252001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanislas Maxime Tom Kielt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amine Hemia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amadou Samoura
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Sochaux — 4-3-3

Trener : Vincent Hognon od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Mehdi Jeannin Sochaux · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sochaux · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Pau FC · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Pau FC · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 40 M. JeanninE. N'Gatta 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 26 E. N'GattaMathieu Peybernes 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 2024-25: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 6 14 M. PeybernesDalangunypole Gomis Sochaux · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Guingamp · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Guingamp · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,1 Sochaux · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cercle Brugge · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,0 Sochaux · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 3 D. GomisBendjaloud Salmata Youssouf Sochaux · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dunkerque · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Dunkerque · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 6, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 17 B. YoussoufJulien Masson Sochaux · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 45, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 23 J. MassonAxel Landry Nomel Lorng Sochaux · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stade Lausanne-Ouchy · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Valenciennes · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 L. NomelBenjamin Gomel Sochaux · 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nancy · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nancy · 2023-24: mecze 18, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 7 B. GomelKapitbafan Djoco Sochaux · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Annecy · 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 49, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Bastia · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Annecy · 2023-24: mecze 17, gole 6, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 9 K. DjocoSamy Baghdadi Sochaux · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Valenciennes · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dunkerque · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dunkerque · 2023-24: mecze 20, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 5 S. BaghdadiMathis Clairicia Sochaux · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Bochum · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Alverca · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 91 M. Clairicia
Mehdi Jeannin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9000—06,9
2025-26Sochaux200——07,2
2024-25Pau FC500——06,7
2023-24Pau FC200——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

E. N'Gatta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279007—16,7
2025-261001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathieu Peybernes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278005—07,2
2025-261610——3—
2024-252721——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dalangunypole Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bendjaloud Salmata Youssouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux5011—07,1
2025-26Sochaux—00————
2024-25Dunkerque10015—26,7
2023-24Dunkerque372619—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julien Masson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux80016—16,6
2025-26Sochaux—00————
2024-25Valenciennes—00————
2023-24Valenciennes330045—76,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Axel Landry Nomel Lorng
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux8004—06,6
2024-25Stade Lausanne-Ouchy900——2—
2023-24Valenciennes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Gomel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7307—36,9
2025-26Sochaux—00————
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy1820——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kapitbafan Djoco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux90120—16,5
2025-26Sochaux—00————
2024-25Annecy333 (2 z karnych)349—3 16,7
2023-24Bastia180 (1 z karnych)233—37,0
2023-24Annecy176 (1 z karnych)233—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samy Baghdadi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9116—16,6
2025-26Valenciennes—00————
2024-25Dunkerque—00————
2024-25Valenciennes—00————
2023-24Dunkerque202 (1 z karnych)019—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathis Clairicia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux91019—06,5
2025-26Bochum9005—06,2
2025-26Alverca9002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Guingamp
1remis(y)
4zwycięstwa Sochaux
1,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Guingamp 3, Sochaux 6 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 6,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Brendan Roffet

Strzelcy w tych meczach : B. Fofana Sochaux, 1

DataMeczWynikZwycięzca
21/08/2026Sochaux – Guingamp Ligue 2 ♂1 – 0Sochaux
13/05/2023Sochaux – Guingamp Ligue 2 ♂0 – 1Guingamp
30/08/2022Guingamp – Sochaux Ligue 2 ♂1 – 2Sochaux
05/03/2022Sochaux – Guingamp Ligue 2 ♂1 – 0Sochaux
21/09/2021Guingamp – Sochaux Ligue 2 ♂1 – 2Sochaux
27/02/2021Sochaux – Guingamp Ligue 2 ♂0 – 0remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Guingamp – Sochaux →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Luxembourg.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekbeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13