Premier League ♂ · sob. 06 lut 2027 · 10:00
Leeds – Bournemouth
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Leeds : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Leeds : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Bournemouth : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Bournemouth : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Leeds NDNND od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | dom. | Crystal Palace Premier League ♂ | 0 – 0 | N |
| 10/10/2026 | wyj. | Arsenal Premier League ♂ | 1 – 2 | D |
| 18/10/2026 | dom. | Man United Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
| 25/10/2026 | wyj. | Sunderland Premier League ♂ | 0 – 0 | N |
| 31/10/2026 | wyj. | Bournemouth Premier League ♂ | 0 – 2 | D |
Bournemouth DDVVV od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | dom. | Liverpool Premier League ♂ | 0 – 1 | D |
| 10/10/2026 | wyj. | Chelsea Premier League ♂ | 1 – 5 | D |
| 18/10/2026 | dom. | Sunderland Premier League ♂ | 2 – 0 | V |
| 25/10/2026 | wyj. | Man United Premier League ♂ | 3 – 0 | V |
| 31/10/2026 | dom. | Leeds Premier League ♂ | 2 – 0 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Leeds mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Bournemouth · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (2 strzelone, 5 stracone)
Bournemouth mecze z rzędu z golem: 4 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez straty gola: 3
po zwycięstwie 2-0 z Leeds · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 6 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Leeds
Atak · gole na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,8 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · J. Trafford rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 3,5
Trener · D. Farke od 01/07/2023 · prowadzone kluby: 6 od 2009
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-5-2 ×3)
Forma (API-Football): WDDWDLD
Bournemouth
Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 14,9 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,00 u siebie, 3,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 21, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,2 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 2,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · M. Di Gregorio rotacja · obrony: 1, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9
Trener · M. Rose od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2012
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Forma (API-Football): LDDDLLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Leeds
- Kontuzja J. Rodon · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja M. Joseph · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. James (Plecy)
Bournemouth
- Kontuzja A. Scott · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja E. J. Kroupi · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja J. Araujo · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Jebbison (Off the roster), F. Forster (Off the roster), J. Sanchez (Off the roster), M. Aarons (Off the roster), V. Milosavljevic (Off the roster)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,2 dla Leeds, 11,0 dla Bournemouth · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,8
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: EvanilsonFrancisco Evanilson de Lima Barbosa M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bournemouth 2 1 0 2 — 1 7,3 2025-26 Bournemouth 36 6 1 26 — 1 6,6 2024-25 Bournemouth 31 10 1 37 — 1 1 7,1 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 27 13 (2 z karnych) 3 37 — 5 1 7,3 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leeds 2 0 1 1 — 0 6,8 2025-26 Leeds 5 1 (1 z karnych) 0 4 — 0 6,7 2024-25 Wolfsburg 19 3 0 7 — 1 6,7 2023-24 Wolfsburg 3 1 0 1 — 0 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leeds 2 0 1 0 — 0 6,5 2026-27 Wales 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Fulham 3 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Fulham 28 6 1 12 — 2 7,1 2023-24 Fulham 36 4 6 21 — 6 7,0 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leeds 2 1 0 2 — 0 7,1 2026-27 England 1 0 0 1 — 0 3,1 2025-26 Leeds 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Everton 26 3 1 27 — 2 6,7 2023-24 Everton 32 7 (2 z karnych) 2 31 — 2 6,9
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Leeds
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 D. JamesDean Ruben James
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,66 | 34 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 J. JustinJames Michael Justin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,50 | 34 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 T. MuharemovićTarik Muharemović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,50 | 34 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 B. AaronsonBrenden Russell Aaronson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 1 | 0 | 1,00 | 24 % |
Bournemouth
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 R. ChristieRyan Christie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 3 | 0 | 3,00 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 EvanilsonFrancisco Evanilson de Lima Barbosa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,64 | 34 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Leeds — 4-3-3
Trener : D. Farke od 01/07/2023 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leeds | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,5 |
| 2026-27 | England | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Burnley | 45 | 0 | 0 | — | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Burnley | 28 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
James Michael Justin| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leeds | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Leeds | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Leicester | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Leicester | 36 | 2 | 2 | 29 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Leicester | 39 | 2 | 2 | 23 | — | 4 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tarik Muharemović| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leeds | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sassuolo | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | Sassuolo | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jaka Bijol| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovenia | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,5 |
| 2026-27 | Leeds | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Leeds | 35 | 3 | 2 | 29 | — | 10 | 7,0 |
| 2024-25 | Udinese | 34 | 1 | 0 | 49 | — | 13 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Udinese | 24 | 0 | 0 | 28 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nico Elvedi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Switzerland | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Leeds | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,8 |
| 2025-26 | M'gladbach | 3 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | M'gladbach | 27 | 1 | 1 | 9 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | M'gladbach | 30 | 2 | 1 | 13 | — | 5 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ethan Kwame Colm Raymond Ampadu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leeds | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Wales | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Leeds | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Leeds | 29 | 0 | 0 | 38 | — | 7 | 7,2 |
| 2023-24 | Leeds | 49 | 0 | 1 | 45 | — | 10 | 7,3 |
| 2023-24 | Chelsea | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dean Ruben James| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Go Ahead Eagles | 9 | 0 | 2 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Leeds | 2 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Wales | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Go Ahead Eagles | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Leeds | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Leeds | 36 | 12 | 9 | 22 | — | 4 | 7,3 |
| 2024-25 | Go Ahead Eagles | 27 | 2 | 2 | 8 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Leeds | 43 | 13 | 7 | 14 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Go Ahead Eagles | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Volendam | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sean David Longstaff| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leeds | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Leeds | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Newcastle | 25 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Newcastle | 35 | 6 | 2 | 24 | — | 7 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lukas Okechukwu Nmecha| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leeds | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Leeds | 5 | 1 (1 z karnych) | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 19 | 3 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Harry Wilson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leeds | 2 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Wales | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Fulham | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Fulham | 28 | 6 | 1 | 12 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Fulham | 36 | 4 | 6 | 21 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dominic Nathaniel Calvert-Lewin| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leeds | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | England | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,1 |
| 2025-26 | Leeds | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Everton | 26 | 3 | 1 | 27 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Everton | 32 | 7 (2 z karnych) | 2 | 31 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bournemouth — 4-3-3
Trener : M. Rose od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Juventus | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Juventus | 33 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Monza | 33 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Adam James Smith| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bournemouth | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Bournemouth | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Bournemouth | 25 | 0 | 0 | 19 | — | 7 | 6,6 |
| 2023-24 | Bournemouth | 28 | 0 | 2 | 30 | — | 6 | 6,7 |
| 2023-24 | Lincoln | 25 | 1 | 0 | 22 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Lincoln City FC | 25 | 1 | 0 | 22 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bafodé Diakité| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bournemouth | 1 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Lille | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Lille | 31 | 4 | 1 | 44 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Lille | 21 | 5 | 2 | 16 | — | 3 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
James Clayton Hill| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Bournemouth | 10 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Blackburn Rovers FC | 18 | 1 | 3 | 12 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Blackburn | 18 | 1 | 3 | 12 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Bournemouth | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Julio César Soler Barreto| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lewis John Cook| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 36 | 1 | 3 | 49 | — | 8 1 | 7,0 |
| 2023-24 | 33 | 0 | 3 | 39 | — | 5 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ryan Christie| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Scotland | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | Bournemouth | 1 | 3 | 0 | 2 | — | 0 | 9,7 |
| 2025-26 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Bournemouth | 29 | 2 | 3 | 43 | — | 9 | 7,1 |
| 2023-24 | Bournemouth | 37 | 0 | 5 | 48 | — | 6 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Robert Brooks| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Bournemouth | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Bournemouth | 29 | 2 | 0 | 11 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Southampton | 20 | 2 | 6 | 9 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Bournemouth | 13 | 1 | 1 | 6 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco Evanilson de Lima Barbosa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bournemouth | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Bournemouth | 36 | 6 | 1 | 26 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Bournemouth | 31 | 10 | 1 | 37 | — | 1 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Porto | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Porto | 27 | 13 (2 z karnych) | 3 | 37 | — | 5 1 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Álvaro Daniel Rodríguez Muñoz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Elche | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Getafe | 30 | 2 | 0 | 30 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | 30 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Elche | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Real Madrid | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ben Gannon Doak| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Scotland | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Bournemouth | 1 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Middlesbrough | 24 | 3 | 7 | 26 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 5 · gole: Leeds 9, Bournemouth 13 · obie drużyny strzelają w 80 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 80 % · żółte: 3,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: Michael Salisbury, M. Salisbury, M. Oliver
Strzelcy w tych meczach : E. J. Kroupi Bournemouth, 2 · S. Longstaff Leeds, 2 · A. Semenyo Bournemouth, 1 · J. Rodon Leeds, 1 · Rayan Bournemouth, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 31/10/2026 | Bournemouth – Leeds Premier League ♂ | 2 – 0 | Bournemouth |
| 22/04/2026 | Bournemouth – Leeds Premier League ♂ | 2 – 2 | remis |
| 27/09/2025 | Leeds – Bournemouth Premier League ♂ | 2 – 2 | remis |
| 30/04/2023 | Bournemouth – Leeds Premier League ♂ | 4 – 1 | Bournemouth |
| 05/11/2022 | Leeds – Bournemouth Premier League ♂ | 4 – 3 | Leeds |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Leeds – Bournemouth →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla États-Unis (New York).
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France | Canal+ prawa na sezon |