AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · niedz. 06 gru 2026 · 17:00

Getafe – Valencia

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Getafe VDNDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Malaga LaLiga ♂1 – 0V
10/10/2026wyj.Barcelona LaLiga ♂0 – 3D
19/10/2026dom.Vallecano LaLiga ♂1 – 1N
25/10/2026wyj.Ath Bilbao LaLiga ♂0 – 4D
01/11/2026dom.Sevilla LaLiga ♂3 – 1V

Valencia DNNDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Sociedad LaLiga ♂2 – 3D
11/10/2026wyj.Santander LaLiga ♂2 – 2N
17/10/2026dom.Ath Bilbao LaLiga ♂0 – 0N
24/10/2026dom.Villarreal LaLiga ♂1 – 2D
01/11/2026wyj.Elche LaLiga ♂1 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Getafe mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 6 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Sevilla · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)

Valencia mecze bez zwycięstwa: 6 u siebie mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 1-0 z Elche · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Getafe

Atak · gole na mecz: 0,60 (1,00 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 9,6 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (0,60 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 34, czerwone: 4

Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 3,40 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · David Soria rotacja · obrony: 4, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,5

Trener · José Bordalás od 01/04/2023 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-5-2 ×2, 5-3-2 ×1)

Forma (API-Football): LWLDDLWLD

Valencia

Atak · gole na mecz: 0,70 (0,40 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,1 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 56% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 20, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · S. Dimitrievski · obrony: 32, 68% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 6,8

Trener · Carlos Corberan od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 5-4-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): DLLLLWLDD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Getafe

  • Zawieszenie Dakonam Ortega Djené · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Getafe – Vallecano) prawdopodobne zawieszenie 19/10/2026
  • Kontuzja C. Uche · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Juanmi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Mangala · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Z. Romero · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Djene (Czerwona kartka), I. Azon (Kontuzja)

Valencia

  • Zawieszenie Harvey Elliott · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Valencia – Villarreal) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
  • Kontuzja D. Foulquier · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja D. Lopez · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Copete · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Canos · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja U. Sadiq · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,7 dla Getafe, 11,1 dla Valencia · Oczekiwane żółte kartki: 3,9 · Oczekiwane spalone: 3,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Hugo DuroHugo Duro Perales

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279015—06,4
2025-265001—06,3
2024-253111 (1 z karnych)238—56,9
2023-243713241—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Iván AzónIván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Luis RiojaLuis Jesús Rioja González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia510——06,9
2025-26Valencia500——07,0
2024-25Valencia36501—66,9
2024-25Alaves1001—06,9
2023-24Alaves385 (3 z karnych)422—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz), Ramón TerratsRamón Terrats Espacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3002—06,9
2025-26Villarreal5002—06,6
2025-26Espanol200——06,5
2024-25Villarreal110113—17,1
2024-25Getafe1001—06,9
2023-24Villarreal260215—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,3 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Getafe

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
20 Iván AzónIván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,2746 %
19 E. ÜnalEnes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %201,0730 %

Valencia

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
27 David OtorbiDavid Otorbi Ejedewawe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278102—07,0
2025-26200——06,5
2024-25200——06,2
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,2730 %
18 PepeluJosé Luis García Vayá
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279009—26,9
2025-26312 (1 z karnych)030—47,0
2024-25342 (2 z karnych)226—7 17,0
2023-24377 (7 z karnych)151—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0085 %
8 Javi GuerraJavier Guerra Moreno
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia9025—16,7
2026-27Spain1002—06,6
2025-26Valencia4002—06,9
2024-25Valencia373334—56,8
2023-24Valencia364140—3 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %020,0085 %
9 Hugo DuroHugo Duro Perales
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279015—06,4
2025-265001—06,3
2024-253111 (1 z karnych)238—56,9
2023-243713241—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %010,0054 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Getafe — 4-4-2

Trener : José Bordalás od 01/04/2023 · odczyt z 23/10/2026

David Soria Solís 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 13 D. SoriaJohan Andrés Mojica Palacio Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mallorca · 2025-26: mecze 35, gole 0, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Mallorca · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Villarreal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Osasuna · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mallorca · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Osasuna · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 J. MojicaJean Yves Valou Getafe · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Villarreal · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 26 J. ValouDani Carvajal 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 2023-24: mecze 28, gole 4, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 2 D. CarvajalDjené Dakonam Ortega 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,7 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 51, spalone —, żółte kartki 14, czerwone: 1, ocena 6,7 2 D. DakonamMartín Adrián Satriano Costa Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Getafe · 2025-26: mecze 18, gole 6, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Lyon · 2025-26: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lens · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Lens · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Brest · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brest · 2023-24: mecze 33, gole 4, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 10 M. SatrianoFrancho Serrano Gracia Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Zaragoza · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 6, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Zaragoza · 2024-25: mecze 37, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Zaragoza · 2023-24: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 16 F. SerranoFrancisco Femenía Far Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Getafe · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Getafe · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Villarreal · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Getafe · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,8 Villarreal · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 17 K. FemeníaMario Martín Rielves Getafe · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Real Madrid · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Getafe · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Real Madrid · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 3, ocena 6,6 Valladolid · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 2, ocena 6,6 Real Madrid · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 6 M. MartínIván Azón Monzón Getafe · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ipswich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Como · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Como · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 20 I. AzónRamón Terrats Espacio Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Villarreal · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Espanol · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Villarreal · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Getafe · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Villarreal · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 11 R. Terrats
David Soria Solís
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——06,5
2025-26000——0—
2024-253800——27,1
2023-2438001—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Johan Andrés Mojica Palacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3113—17,1
2025-26Mallorca350429—6 16,7
2024-25Mallorca371218—56,8
2024-25Villarreal—00————
2024-25Osasuna—00————
2023-24Mallorca330322—16,7
2023-24Osasuna300322—16,7
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean Yves Valou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe100——06,5
2025-26Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Carvajal Ramos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Real Madrid000——0—
2024-25Real Madrid8103—27,3
2023-24Real Madrid284323—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Djené Dakonam Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—06,6
2025-26000——0—
2024-25320040—10 16,7
2023-24330051—14 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Adrián Satriano Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3022—17,0
2025-26Getafe186121—56,8
2025-26Lyon6105—06,4
2025-26Lens2003—06,0
2024-25Lens7004—06,6
2024-25Brest—00————
2024-25Inter000——0—
2023-24Brest334418—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francho Serrano Gracia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe300——06,7
2025-26Zaragoza341616—06,9
2024-25Zaragoza37429—36,9
2023-24Zaragoza22316—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Femenía Far
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3004—16,3
2025-26Getafe100——06,9
2024-25Getafe300121—76,9
2024-25Villarreal280121—76,9
2023-24Getafe360024—8 16,8
2023-24Villarreal230024—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mario Martín Rielves
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2003—06,3
2025-26Real Madrid600——0—
2025-26Getafe2101—07,3
2024-25Real Madrid330150—8 36,6
2024-25Valladolid300150—7 26,6
2023-24Real Madrid5001—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ramón Terrats Espacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3002—06,9
2025-26Villarreal5002—06,6
2025-26Espanol200——06,5
2024-25Villarreal110113—17,1
2024-25Getafe1001—06,9
2023-24Villarreal260215—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (25/10/2026) zachowanych.

Valencia — 4-4-2

Trener : Carlos Corberan od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Stole Dimitrievski Valencia · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 FYR Macedonia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Valencia · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Valencia · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Vallecano · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valencia · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Vallecano · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 1 S. DimitrievskiJosé Luis Gayà Peña 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 14 J. GayàCésar Tárrega Requeni Valencia · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Valencia · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Valencia · 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 0, faule 56, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Valladolid · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valladolid · 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Valencia · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 C. TárregaJustin de Haas Valencia · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Famalicao · 2025-26: mecze 31, gole 5, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Famalicao · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Famalicao · 2023-24: mecze 22, gole 1, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 12 J. de HaasPablo Carmine Maffeo Becerra 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 24 P. Carmine Maffeo BecerraJosé Luis García Vayá 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2025-26: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 2023-24: mecze 37, gole 7, asysty 1, faule 51, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 18 PepeluJavier Guerra Moreno Valencia · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Valencia · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valencia · 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Valencia · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 40, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 8 J. GuerraArnaut Danjuma Adam Groeneveld Valencia · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Villarreal · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Valencia · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Valencia · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Villarreal · 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Girona · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Everton · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Everton · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 A. DanjumaGuido Rodríguez Valencia · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Levadiakos · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 West Ham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Valencia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Ham · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Betis · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2023-24: mecze 24, gole 2, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 2 G. RodríguezLuis Jesús Rioja González Valencia · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valencia · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Valencia · 2024-25: mecze 36, gole 5, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Alaves · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Alaves · 2023-24: mecze 38, gole 5, asysty 4, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 11 L. RiojaHugo Duro Perales 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 31, gole 11, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 2023-24: mecze 37, gole 13, asysty 2, faule 41, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 9 H. Duro
Stole Dimitrievski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia900——16,8
2026-27FYR Macedonia200——06,8
2025-26Valencia400——07,1
2024-25Valencia3800——16,4
2024-25Vallecano—00————
2023-24Valencia3800——27,0
2023-24Vallecano3700——27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Luis Gayà Peña
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277008—16,7
2025-26000——0—
2024-25240128—77,0
2023-24251224—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

César Tárrega Requeni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia6007—17,0
2025-26Valencia3004—16,9
2024-25Valencia342056—76,9
2024-25Valladolid—00————
2023-24Valladolid161024—37,1
2023-24Valencia100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Justin de Haas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia5013—26,8
2025-26Famalicao315 (1 z karnych)035—77,2
2024-25Famalicao292 (1 z karnych)032—57,2
2023-24Famalicao221023—5 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pablo Carmine Maffeo Becerra
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278007—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Luis García Vayá
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279009—26,9
2025-26312 (1 z karnych)030—47,0
2024-25342 (2 z karnych)226—7 17,0
2023-24377 (7 z karnych)151—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Guerra Moreno
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia9025—16,7
2026-27Spain1002—06,6
2025-26Valencia4002—06,9
2024-25Valencia373334—56,8
2023-24Valencia364140—3 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arnaut Danjuma Adam Groeneveld
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia9006—07,1
2025-26Villarreal28106—06,7
2025-26Valencia400——06,6
2024-25Valencia28106—06,7
2024-25Villarreal32017—16,8
2024-25Girona200——0—
2024-25Everton—00————
2023-24Everton28106—06,7
2023-24Villarreal—00————
2023-24Tottenham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Guido Rodríguez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia6009—27,2
2026-27Levadiakos1000—03,3
2025-26West Ham1003—17,3
2025-26Valencia100——0—
2024-25West Ham360118—66,7
2024-25Betis—00————
2023-24Betis242023—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luis Jesús Rioja González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia510——06,9
2025-26Valencia500——07,0
2024-25Valencia36501—66,9
2024-25Alaves1001—06,9
2023-24Alaves385 (3 z karnych)422—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Duro Perales
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279015—06,4
2025-265001—06,3
2024-253111 (1 z karnych)238—56,9
2023-243713241—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Getafe
1remis(y)
4zwycięstwa Valencia
1,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Getafe 2, Valencia 9 · obie drużyny strzelają w 17 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 6,3, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: I. Diaz, Alejandro Hernandez, Adrián Cordero

Strzelcy w tych meczach : A. Danjuma Valencia, 1 · Diego López Valencia, 1 · E. Barrenechea Valencia, 1 · H. Duro Valencia, 1 · Hugo Duro Valencia, 1 · J. Gaya Valencia, 1

DataMeczWynikZwycięzca
18/01/2026Getafe – Valencia LaLiga ♂0 – 1Valencia
29/08/2025Valencia – Getafe LaLiga ♂3 – 0Valencia
10/05/2025Valencia – Getafe LaLiga ♂3 – 0Valencia
27/10/2024Getafe – Valencia LaLiga ♂1 – 1remis
09/03/2024Valencia – Getafe LaLiga ♂1 – 0Valencia
08/12/2023Getafe – Valencia LaLiga ♂1 – 0Getafe

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Getafe – Valencia →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · prawa na sezon: Canal+ kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13