LaLiga ♂ · Link stały · Historia klubu
Valencia
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DNNDV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 6 u siebie mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 1-0 z Elche · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 7 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
19. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 12., najgorsze 20. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Valencia
Atak · gole na mecz: 0,70 (0,40 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11,4 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 56% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 20, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 52)
Bramkarz · S. Dimitrievski · obrony: 32, 68% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 6,8
Trener · Carlos Corberan od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 5-4-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-4-1-1 ×1)
Forma (API-Football): DLLLLWLDD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Valencia
- Zawieszenie Harvey Elliott · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Valencia – Villarreal) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
- Kontuzja D. Foulquier · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja D. Lopez · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Copete · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja S. Canos · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja U. Sadiq · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 4-4-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 9 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | FYR Macedonia | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Valencia | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Valencia | 38 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Vallecano | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Valencia | 38 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Vallecano | 37 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
José Luis Gayà Peña| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 24 | 0 | 1 | 28 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | 25 | 1 | 2 | 24 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
César Tárrega Requeni| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 6 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Valencia | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Valencia | 34 | 2 | 0 | 56 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Valladolid | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Valladolid | 16 | 1 | 0 | 24 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Valencia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Justin de Haas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 5 | 0 | 1 | 3 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Famalicao | 31 | 5 (1 z karnych) | 0 | 35 | — | 7 | 7,2 |
| 2024-25 | Famalicao | 29 | 2 (1 z karnych) | 0 | 32 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Famalicao | 22 | 1 | 0 | 23 | — | 5 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pablo Carmine Maffeo Becerra| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
José Luis García Vayá| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | 31 | 2 (1 z karnych) | 0 | 30 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | 34 | 2 (2 z karnych) | 2 | 26 | — | 7 1 | 7,0 |
| 2023-24 | 37 | 7 (7 z karnych) | 1 | 51 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Javier Guerra Moreno| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 9 | 0 | 2 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Spain | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Valencia | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Valencia | 37 | 3 | 3 | 34 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Valencia | 36 | 4 | 1 | 40 | — | 3 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Arnaut Danjuma Adam Groeneveld| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 9 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Villarreal | 28 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Valencia | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Valencia | 28 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Villarreal | 3 | 2 | 0 | 17 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Girona | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Everton | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Everton | 28 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Tottenham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Guido Rodríguez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 6 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 7,2 |
| 2026-27 | Levadiakos | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 |
| 2025-26 | West Ham | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Valencia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | West Ham | 36 | 0 | 1 | 18 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Betis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Betis | 24 | 2 | 0 | 23 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luis Jesús Rioja González| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 5 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Valencia | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Valencia | 36 | 5 | 0 | 1 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Alaves | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Alaves | 38 | 5 (3 z karnych) | 4 | 22 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hugo Duro Perales| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 31 | 11 (1 z karnych) | 2 | 38 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | 37 | 13 | 2 | 41 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 39
- 31/08/2026 H. ElliottHarvey Daniel James Elliott
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 3 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Liverpool 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Aston Villa 1 1 0 — — 0 8,2 2024-25 Liverpool 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Liverpool 34 3 6 7 — 2 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Liverpool - 25/08/2026 Arnau MartínezArnau Martínez López
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 5 0 0 2 — 1 6,4 2026-27 Girona 2 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 Girona 35 2 3 24 — 6 6,8 2024-25 Girona 37 2 2 20 — 3 6,9 2023-24 Girona 36 0 2 14 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Girona - 24/08/2026 Arnau MartínezArnau Martínez López
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 5 0 0 2 — 1 6,4 2026-27 Girona 2 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 Girona 35 2 3 24 — 6 6,8 2024-25 Girona 37 2 2 20 — 3 6,9 2023-24 Girona 36 0 2 14 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Girona - 23/08/2026 K. van OevelenKayne van Oevelen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Volendam 1 0 0 — — 1 6,9 2024-25 Volendam 36 0 0 1 — 3 7,2 2023-24 Volendam 1 0 0 — — 0 8,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ipswich - 19/08/2026 Pablo MaffeoPablo Carmine Maffeo Becerra
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 6 0 0 6 — 1 6,4 2026-27 Olympiakos 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Mallorca 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Mallorca 30 0 2 23 — 7 7,0 2023-24 Mallorca 22 1 2 22 — 3 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Olympiakos Piraeus - 06/07/2026 A. DiengAliou Dieng
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 0 0 6 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Al Ahly - 06/07/2026 R. SatoRyunosuke Sato
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 0 0 4 — 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Tokyo - 30/06/2026 J. de HaasJustin de Haas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 5 0 1 3 — 2 6,8 2025-26 Famalicao 31 5 (1 z karnych) 0 35 — 7 7,2 2024-25 Famalicao 29 2 (1 z karnych) 0 32 — 5 7,2 2023-24 Famalicao 22 1 0 23 — 5 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Famalicao - 30/06/2026 Víctor FernándezVíctor Fernández Durán
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valladolid 10 1 4 13 — 2 1 7,0 2025-26 Levante — 0 0 — — — — 2024-25 Levante 39 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Levante - 29/06/2026 Alberto MaríAlberto Marí Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 19 1 2 27 — 4 6,6 2025-26 Valencia — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia 3 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Zaragoza 2 1 0 — — 1 — 2023-24 Valencia 22 1 (1 z karnych) 1 10 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Mirandes - 29/06/2026 C. ÖzkacarCenk Özkacar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 FC Koln 2 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Valencia 28 0 0 5 — 1 6,8 2024-25 Valladolid 11 0 0 5 — 1 6,8 2023-24 Valencia 36 0 0 13 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Koln - 29/06/2026 Iker CórdobaIker Córdoba Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 3 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Mirandes 23 0 0 27 — 7 1 6,4 2024-25 Valencia 2 0 0 — — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Mirandes - 29/06/2026 Ismael SantanaIsmael Santana Vera
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od UD Logrones - 29/06/2026 J. de HaasJustin de Haas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 5 0 1 3 — 2 6,8 2025-26 Famalicao 31 5 (1 z karnych) 0 35 — 7 7,2 2024-25 Famalicao 29 2 (1 z karnych) 0 32 — 5 7,2 2023-24 Famalicao 22 1 0 23 — 5 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Famalicao - 29/06/2026 Sergi CanósSergi Canós Tenés
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Valladolid 21 2 1 22 — 3 6,6 2025-26 Valencia — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia 34 0 1 12 — 3 6,6 2023-24 Valencia 28 1 2 17 — 1 6,8 2023-24 Brentford 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Valladolid - 29/06/2026 P. LopezP. Lopez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Mirandes - 22/02/2026 R. SaraviaRenzo Saravia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 5 0 0 4 — 2 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Atletico-MG - 31/01/2026 A. PieriA. Pieri
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Valencia - 25/01/2026 G. RodríguezGuido Rodríguez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 6 0 0 9 — 2 7,2 2026-27 Levadiakos 1 0 0 0 — 0 3,3 2025-26 West Ham 1 0 0 3 — 1 7,3 2025-26 Valencia 1 0 0 — — 0 — 2024-25 West Ham 36 0 1 18 — 6 6,7 2024-25 Betis — 0 0 — — — — 2023-24 Betis 24 2 0 23 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od West Ham - 22/01/2026 Unai NúñezUnai Núñez Gestoso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Celta 4 0 0 9 — 0 6,7 2025-26 Verona — 0 0 — — — — 2025-26 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Celta 33 0 0 10 — 4 7,0 2024-25 Ath Bilbao 10 0 0 10 — 4 7,0 2023-24 Celta 38 1 0 37 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Celta Vigo - 07/01/2026 U. SadiqUmar Sadiq Mesbah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 3 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Sociedad 5 0 0 2 — 1 6,4 2025-26 Valencia 2 2 0 3 — 0 6,6 2024-25 Sociedad 18 0 0 8 — 1 6,5 2024-25 Valencia 16 5 0 8 — 4 6,5 2023-24 Sociedad 36 3 1 45 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Sociedad - 23/10/2025 A. PanachAlejandro Panach Olmo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Valencia - 01/09/2025 L. BeltránLucas Beltrán
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Valencia 3 2 0 2 — 0 7,0 2025-26 Fiorentina — 0 0 — — — — 2024-25 Fiorentina 37 5 (2 z karnych) 4 32 — 6 6,8 2023-24 Fiorentina 32 6 (1 z karnych) 2 24 — 6 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Fiorentina - 31/08/2025 L. BeltránLucas Beltrán
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Valencia 3 2 0 2 — 0 7,0 2025-26 Fiorentina — 0 0 — — — — 2024-25 Fiorentina 37 5 (2 z karnych) 4 32 — 6 6,8 2023-24 Fiorentina 32 6 (1 z karnych) 2 24 — 6 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Fiorentina - 31/08/2025 Víctor FernándezVíctor Fernández Durán
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valladolid 10 1 4 13 — 2 1 7,0 2025-26 Levante — 0 0 — — — — 2024-25 Levante 39 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Levante
Odejścia 63
- 02/09/2026 Alberto MaríAlberto Marí Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 19 1 2 27 — 4 6,6 2025-26 Valencia — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia 3 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Zaragoza 2 1 0 — — 1 — 2023-24 Valencia 22 1 (1 z karnych) 1 10 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Budapest Honved - 01/09/2026 M. PrevediniM. Prevedini
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Juventud Torremolinos - 31/08/2026 M. PrevediniM. Prevedini
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Juventud Torremolinos - 31/08/2026 André AlmeidaDomingos André Ribeiro Almeida
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 5 0 0 6 — 0 1 6,8 2026-27 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Valencia 22 0 2 11 — 0 6,9 2024-25 Valencia 34 0 4 28 — 2 7,0 2024-25 Academico Viseu 21 2 0 6 — 4 6,7 2024-25 Estrela — 0 0 — — — — 2023-24 Academico Viseu 32 3 0 — — 5 1 — 2023-24 Valencia 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Racing Santander - 26/08/2026 Alberto MaríAlberto Marí Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 19 1 2 27 — 4 6,6 2025-26 Valencia — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia 3 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Zaragoza 2 1 0 — — 1 — 2023-24 Valencia 22 1 (1 z karnych) 1 10 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Mari Alberto - 25/08/2026 Alberto MaríAlberto Marí Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 19 1 2 27 — 4 6,6 2025-26 Valencia — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia 3 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Zaragoza 2 1 0 — — 1 — 2023-24 Valencia 22 1 (1 z karnych) 1 10 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Budapest Honved - 25/08/2026 Rubo IranzoRubén Iranzo Lendínez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 1 0 1 — 1 7,6 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 18 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Zaragoza - 25/08/2026 Vicent AbrilVicent Abril Sanz
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Gimnastic - 24/08/2026 Rubo IranzoRubén Iranzo Lendínez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 1 0 1 — 1 7,6 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 18 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Zaragoza - 07/08/2026 Mario DomínguezMario Domínguez Franco
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Excelsior 5 0 0 2 — 1 6,3 2024-25 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Valencia 3 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Excelsior - 28/07/2026 E. CömertEray Ervin Cömert
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torino 1 0 0 2 — 0 3,3 2026-27 Switzerland 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Valencia 4 0 0 5 — 1 6,7 2024-25 Valladolid 25 0 0 18 — 6 6,5 2024-25 Nantes — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia — 0 0 — — — — 2023-24 Nantes 25 2 0 26 — 5 6,9 2023-24 Valencia 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Torino - 27/07/2026 E. CömertEray Ervin Cömert
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torino 1 0 0 2 — 0 3,3 2026-27 Switzerland 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Valencia 4 0 0 5 — 1 6,7 2024-25 Valladolid 25 0 0 18 — 6 6,5 2024-25 Nantes — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia — 0 0 — — — — 2023-24 Nantes 25 2 0 26 — 5 6,9 2023-24 Valencia 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Torino - 25/07/2026 Lucas NuñezLucas Nuñez Ramirez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Eibar 7 0 0 5 — 1 6,7 2025-26 Valencia 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Valencia 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Eibar - 17/07/2026 C. ÖzkacarCenk Özkacar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 FC Koln 2 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Valencia 28 0 0 5 — 1 6,8 2024-25 Valladolid 11 0 0 5 — 1 6,8 2023-24 Valencia 36 0 0 13 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Trabzonspor - 16/07/2026 C. ÖzkacarCenk Özkacar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 FC Koln 2 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Valencia 28 0 0 5 — 1 6,8 2024-25 Valladolid 11 0 0 5 — 1 6,8 2023-24 Valencia 36 0 0 13 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Trabzonspor - 14/07/2026 Ismael SantanaIsmael Santana Vera
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do UD Logroñés - 13/07/2026 Ismael SantanaIsmael Santana Vera
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do UD Logroñés - 12/07/2026 B. SantamaríaBaptiste Santamaría
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 PAOK 2 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Valencia 3 0 0 3 — 1 6,7 2024-25 Nice 13 0 0 16 — 1 6,9 2024-25 Rennes 10 0 0 16 — 1 6,9 2023-24 Rennes 30 0 1 23 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do PAOK - 11/07/2026 B. SantamaríaBaptiste Santamaría
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 PAOK 2 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Valencia 3 0 0 3 — 1 6,7 2024-25 Nice 13 0 0 16 — 1 6,9 2024-25 Rennes 10 0 0 16 — 1 6,9 2023-24 Rennes 30 0 1 23 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do PAOK - 07/07/2026 Víctor FernándezVíctor Fernández Durán
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valladolid 10 1 4 13 — 2 1 7,0 2025-26 Levante — 0 0 — — — — 2024-25 Levante 39 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Valladolid - 30/06/2026 Thierry CorreiaThierry Rendall Correia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Venezia 2 0 0 1 — 0 7,1 2025-26 Valencia 24 0 2 28 — 5 6,6 2024-25 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Valencia 31 0 2 41 — 4 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Venezia - 29/06/2026 Diego LópezDiego López Noguerol
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Valencia 5 0 0 4 — 3 6,7 2024-25 Valencia 38 8 5 21 — 3 6,8 2024-25 Getafe 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Valencia 36 3 6 26 — 2 6,9 2023-24 Vallecano 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Getafe 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lopez Diego - 29/06/2026 E. CömertEray Ervin Cömert
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torino 1 0 0 2 — 0 3,3 2026-27 Switzerland 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Valencia 4 0 0 5 — 1 6,7 2024-25 Valladolid 25 0 0 18 — 6 6,5 2024-25 Nantes — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia — 0 0 — — — — 2023-24 Nantes 25 2 0 26 — 5 6,9 2023-24 Valencia 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Comert Eray - 29/06/2026 Julen AgirrezabalaJulen Agirrezabala Astúlez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 9 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Ath Bilbao 5 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Valencia 1 0 0 — — 1 7,6 2024-25 Ath Bilbao 36 0 0 3 — 1 1 6,9 2023-24 Ath Bilbao 38 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Athletic Club - 29/06/2026 Unai NúñezUnai Núñez Gestoso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Celta 4 0 0 9 — 0 6,7 2025-26 Verona — 0 0 — — — — 2025-26 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Celta 33 0 0 10 — 4 7,0 2024-25 Ath Bilbao 10 0 0 10 — 4 7,0 2023-24 Celta 38 1 0 37 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Celta Vigo
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Futbolistas que han jugado en el Valencia y en el Real Madrid AS · sob. 00:18
- La senyera de Kempes: el Santo Grial del Valencia vuelve a Mestalla AS · sob. 00:17
- Alineación posible del Valencia ante el Real Madrid en LaLiga EA Sports AS · sob. 00:17 · Kontuzja
- Nanclares, el muro de Miranda de Ebro espera al Real Madrid AS · pt. 23:58
- Polémique Mbappé en Chine: le Real Madrid toujours boycotté à la TV chinoise après les propos du Français sur Mao Zedong RMC Sport · pt. 23:53
- Real Madrid RMC Sport · pt. 23:53
- Alineación posible del Real Madrid contra el Valencia en LaLiga EA Sports AS · pt. 22:25 · Skład
- Real Madrid and PSG keen on Suzuki - Saturday's gossip BBC Sport · pt. 22:08
- Diomandé, la «licorne» du Real Madrid L'Équipe · pt. 19:10
- En Alemania califican de "gran sorpresa" que Adeyemi no vaya a la selección Mundo Deportivo · pt. 18:19 · Transfer
- Alineaciones probables del Valencia - Real Madrid Marca · pt. 18:12 · Skład
- El 'troleo' a los jugadores del Real Madrid Mundo Deportivo · pt. 17:22
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Real Madrid 101 15N 752 LaLiga ♂ · sob. 16:15 Vallecano
Valencia 481 27N 252 LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Valencia
Osasuna nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Getafe
Valencia nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Ath Madrid
Valencia nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Valencia
Espanol nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Levante
Valencia nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Valencia
Malaga nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Elche – Valencia | 0 – 1 |
| 24/10/2026 | Valencia – Villarreal | 1 – 2 |
| 17/10/2026 | Valencia – Ath Bilbao | 0 – 0 |
| 11/10/2026 | Santander – Valencia | 2 – 2 |
| 20/09/2026 | Valencia – Sociedad | 2 – 3 |
| 15/09/2026 | Alaves – Valencia | 0 – 1 |
| 11/09/2026 | Sevilla – Valencia | 1 – 0 |
| 06/09/2026 | Valencia – Barcelona | 0 – 5 |
| 30/08/2026 | La Coruna – Valencia | 3 – 1 |
| 25/08/2026 | Valencia – Betis | 0 – 1 |
| 22/08/2026 | Valencia – Celta | 0 – 0 |
| 23/05/2026 | Valencia – Barcelona | 3 – 1 |
| 17/05/2026 | Sociedad – Valencia | 3 – 4 |
| 14/05/2026 | Valencia – Vallecano | 1 – 1 |
| 10/05/2026 | Ath Bilbao – Valencia | 0 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | S. DimitrievskiStole Dimitrievski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | PepeluJosé Luis García Vayá
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 9 | 9 | 748 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Javi GuerraJavier Guerra Moreno
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 9 | 9 | 740 | 0 | 2 | 5 | — | 1 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. DanjumaArnaut Danjuma Adam Groeneveld
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 9 | 7 | 661 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | F. UgrinicFilip Ugrinic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 9 | 7 | 575 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Pablo Carmine Maffeo BecerraPablo Carmine Maffeo Becerra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 8 | 6 | 506 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | José GayàJosé Luis Gayà Peña
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 30 | 7 | 6 | 535 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | G. RodríguezGuido Rodríguez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 6 | 6 | 493 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 7,2 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Hugo DuroHugo Duro Perales
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 9 | 5 | 416 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | César TárregaCésar Tárrega Requeni
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 6 | 5 | 420 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | J. de HaasJustin de Haas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 5 | 5 | 381 | 0 | 1 | 3 | — | 2 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Jesús VázquezJesús Vázquez Alcalde
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 8 | 4 | 364 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. DiakhabyMouctar Diakhaby
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 5 | 4 | 332 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | R. SatoRyunosuke Sato
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 5 | 4 | 297 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | David OtorbiDavid Otorbi Ejedewawe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 8 | 2 | 338 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. DiengAliou Dieng
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 6 | 2 | 244 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Dani RabaDaniel Raba Antolín
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 3 | 2 | 120 | 1 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Aaron MayolAaron Mayol
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Luis RiojaLuis Jesús Rioja González
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 32 | 5 | 1 | 159 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | U. SadiqUmar Sadiq Mesbah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 28 | 3 | 1 | 158 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Harvey ElliottHarvey Daniel James Elliott
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 5 | 0 | 133 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | Iker CórdobaIker Córdoba Sánchez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 3 | 0 | 102 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | Aimar BlázquezAimar Blázquez Labraca
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | A. PanachAlejandro Panach Olmo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | André AlmeidaDomingos André Ribeiro Almeida
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Cristian RiveroCristian Rivero Sabater
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | J. DuraJaume Durá i Soler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | K. van OevelenKayne van Oevelen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | Marcos NavarroMarcos Navarro Blázquez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | CopeteJosé Manuel Arias Copete
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Diego LópezDiego López Noguerol
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | Joel FontanetJoel Fontanet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | M. MartinezM. Martinez Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | Rubo IranzoRubén Iranzo Lendínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Vicent AbrilVicent Abril Sanz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Valencia w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arnau Martínez | Obrońca | 5 | 3 | 251 | 0 | 0 | 6,4 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Valencia przeciwko:
- Alaves
- Ath Bilbao
- Ath Madrid
- Barcelona
- Betis
- Celta
- Elche
- Espanol
- Getafe
- La Coruna
- Levante
- Malaga
- Osasuna
- Real Madrid
- Santander
- Sevilla
- Sociedad
- Vallecano
- Villarreal
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.