AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · niedz. 20 gru 2026 · 17:00

Sevilla – Santander

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Sevilla DNDVD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Barcelona LaLiga ♂1 – 3D
12/10/2026wyj.Levante LaLiga ♂3 – 3N
18/10/2026wyj.Real Madrid LaLiga ♂1 – 4D
26/10/2026dom.Osasuna LaLiga ♂2 – 0V
01/11/2026wyj.Getafe LaLiga ♂1 – 3D

Santander DNDVD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Celta LaLiga ♂0 – 5D
11/10/2026dom.Valencia LaLiga ♂2 – 2N
18/10/2026wyj.Osasuna LaLiga ♂0 – 2D
24/10/2026dom.Espanol LaLiga ♂2 – 1V
01/11/2026dom.Real Madrid LaLiga ♂0 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Sevilla mecze z rzędu z golem: 11 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 1-3 z Getafe · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 13 stracone)

Santander mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe porażki z rzędu: 6 na wyjeździe
po porażce 0-3 z Real Madrid · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 13 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sevilla

Atak · gole na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 12,1 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,80 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 28, czerwone: 3

Dyscyplina · faule na mecz: 14,4 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,90 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · O. Vlachodimos · obrony: 28, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,8

Trener · Luis Garcia Plaza od 01/10/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): WWLDWWLDL

Santander

Atak · gole na mecz: 1,40 (2,30 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 12,4 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,80 (1,80 u siebie, 3,60 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 24, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · Julen Agirrezabala · obrony: 35, 58% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,78 · ocena 7,0

Trener · Jose Lopez od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-1-4-1 ×2, 4-1-3-2 ×1)

Forma (API-Football): DLWLWLLDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sevilla

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: I. Romero (Czerwona kartka), G. Kochorashvili (Łydka), I. Munoz (Kontuzja), J. Guridi (Uraz mięśniowy), M. Sierra (Bark), Marcao (Uraz mięśniowy)

Santander

  • Kontuzja S. Eriksson · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,0 dla Sevilla, 11,5 dla Santander · Oczekiwane żółte kartki: 4,8 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
IsaacIsaac Romero Bernal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla7219—56,8
2025-26Verona3001—06,4
2025-26Santa Clara2001—06,7
2025-26Sevilla2104—17,0
2024-25Sevilla324238—10 16,5
2024-25Nacional273121—36,6
2024-25Casa Pia100——0—
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Sevilla144428—26,8
2023-24Las Palmas—00————
2023-24Tenerife000——0—
2023-24Casa Pia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sevilla1,830,7341 %
M. ZabiriMohamed Yassir Zabiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander97014—47,2
2025-26Famalicao124016—26,8
2025-26Rennes6006—06,5
2024-25Famalicao510——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Santander1,690,4130 %
Jon GuridiJon Guridi Aldalur
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla81 (1 z karnych)07—36,4
2025-26Alaves5003—16,5
2024-25Alaves363 (1 z karnych)135—66,7
2023-24Alaves373421—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sevilla1,410,4229 %
Jorge SalinasJorge Salinas Viadero
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279019—46,6
2025-26100——0—
2024-25100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Santander1,110,3725 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Andrés MartínAndrés Martín García

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander51 (1 z karnych)04—06,7
2025-26Santander200——06,6
2024-25Santander4116 (5 z karnych)1624—87,5
2024-25Vallecano—00————
2023-24Santander236313—3 17,0
2023-24Vallecano000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Miguel ÁngelMiguel Ángel Sierra Ortega
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla8208—27,0
2025-26Sevilla000——0—
2024-25Malaga000——0—
2023-24Malaga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. UreRobert Ure
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla91210—16,7
2026-27Scotland2004—06,2
2024-25Anderlecht000——0—
2023-24Anderlecht215116—16,9
2023-24Rangers—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), IsaacIsaac Romero Bernal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla7219—56,8
2025-26Verona3001—06,4
2025-26Santa Clara2001—06,7
2025-26Sevilla2104—17,0
2024-25Sevilla324238—10 16,5
2024-25Nacional273121—36,6
2024-25Casa Pia100——0—
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Sevilla144428—26,8
2023-24Las Palmas—00————
2023-24Tenerife000——0—
2023-24Casa Pia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Sevilla

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
30 Miguel ÁngelMiguel Ángel Sierra Ortega
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla8208—27,0
2025-26Sevilla000——0—
2024-25Malaga000——0—
2023-24Malaga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %200,3277 %
2 Juan IglesiasJuan Antonio Iglesias Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla9108—36,9
2025-26Getafe100——0—
2024-25Getafe370145—46,9
2023-24Getafe230216—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1185 %
9 R. UreRobert Ure
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla91210—16,7
2026-27Scotland2004—06,2
2024-25Anderlecht000——0—
2023-24Anderlecht215116—16,9
2023-24Rangers—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %120,1761 %
16 IsaacIsaac Romero Bernal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla7219—56,8
2025-26Verona3001—06,4
2025-26Santa Clara2001—06,7
2025-26Sevilla2104—17,0
2024-25Sevilla324238—10 16,5
2024-25Nacional273121—36,6
2024-25Casa Pia100——0—
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Sevilla144428—26,8
2023-24Las Palmas—00————
2023-24Tenerife000——0—
2023-24Casa Pia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %210,7530 %
24 Y. FofanaYaya Kader Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Angers—00————
2025-26Reims000——0—
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,2054 %

Santander

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 M. ZabiriMohamed Yassir Zabiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander97014—47,2
2025-26Famalicao124016—26,8
2025-26Rennes6006—06,5
2024-25Famalicao510——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

30 %701,1261 %
20 Sergio CanalesSergio Canales Madrazo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander9106—16,5
2023-24Betis—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1477 %
23 Iván MartínIván Martín Núñez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander71010—27,0
2026-27Girona1001—06,3
2025-26Girona200——06,6
2024-25Girona321121—16,8
2023-24Girona365427—57,0
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1661 %
11 Andrés MartínAndrés Martín García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander51 (1 z karnych)04—06,7
2025-26Santander200——06,6
2024-25Santander4116 (5 z karnych)1624—87,5
2024-25Vallecano—00————
2023-24Santander236313—3 17,0
2023-24Vallecano000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2938 %
15 Pablo GarcíaPablo García Carrasco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Gijon10112—16,8
2026-27Santander510——06,6
2026-27Betis3103—16,7
2025-26Betis4001—06,5
2025-26Sp Gijon2001—06,0
2024-25Sp Gijon350629—86,8
2024-25La Coruna000——0—
2023-24Sp Gijon190111—16,8
2023-24AD Ceuta FC1940——0—
2023-24La Coruna000——0—
2023-24Castellon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,3638 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Sevilla — 4-3-3

Trener : Luis Garcia Plaza od 01/10/2025 · odczyt z 23/10/2026

Odysseas Vlachodimos Sevilla · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Greece · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Newcastle · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Newcastle · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 O. VlachodimosGabriel Alonso Suazo Urbina Sevilla · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Sevilla · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Toulouse · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Toulouse · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 4, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 17 G. SuazoJuan Antonio Iglesias Sánchez Sevilla · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Getafe · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Getafe · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Getafe · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 2 J. IglesiasAndrés López Gallo 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 A. CastrínEnrique Jesús Salas Valiente 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 2023-24: mecze 23, gole 3, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 4 K. SalasLucien Jefferson Agoumé Sevilla · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Sevilla · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sevilla · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 3, faule 49, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Inter · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 L. AgouméJon Guridi Aldalur Sevilla · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,4 Alaves · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Alaves · 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Alaves · 2023-24: mecze 37, gole 3, asysty 4, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 18 J. GuridiYoussouf Fofana Reims · 2026-27: mecze 9, gole 7, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Rizespor · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sevilla · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rizespor · 2025-26: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Milan · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Angers · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Reims · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Reims · 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Angers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Monaco · 2023-24: mecze 32, gole 4, asysty 4, faule 37, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Reims · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Angers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 Y. FofanaMiguel Ángel Sierra Ortega Sevilla · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Sevilla · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Malaga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Malaga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 M. ÁngelRobert Ure Sevilla · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Anderlecht · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Anderlecht · 2023-24: mecze 21, gole 5, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Rangers · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 R. UreIsaac Romero Bernal Sevilla · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Verona · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Santa Clara · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sevilla · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sevilla · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,5 Nacional · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Casa Pia · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tenerife · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2023-24: mecze 14, gole 4, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Las Palmas · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tenerife · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Casa Pia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 Isaac
Odysseas Vlachodimos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla900——06,8
2026-27Greece300——0—
2025-26Sevilla3300——27,0
2024-25Newcastle000——0—
2024-25Nott'm Forest—00————
2023-24Newcastle1900——06,6
2023-24Nott'm Forest500——06,6
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriel Alonso Suazo Urbina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla90018—26,9
2025-26Sevilla100——0—
2024-25Toulouse310632—07,1
2023-24Toulouse310424—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Antonio Iglesias Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla9108—36,9
2025-26Getafe100——0—
2024-25Getafe370145—46,9
2023-24Getafe230216—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrés López Gallo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278003—16,7
2025-262004—16,5
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enrique Jesús Salas Valiente
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2770010—1 16,9
2025-262001—06,9
2024-25313221—67,0
2023-24233032—106,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucien Jefferson Agoumé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla90018—27,0
2025-26Sevilla2014—06,3
2024-25Sevilla351349—6 16,9
2024-25Inter000——0—
2023-24Sevilla120019—36,9
2023-24Inter100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Guridi Aldalur
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla81 (1 z karnych)07—36,4
2025-26Alaves5003—16,5
2024-25Alaves363 (1 z karnych)135—66,7
2023-24Alaves373421—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yaya Kader Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Angers—00————
2025-26Reims000——0—
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Miguel Ángel Sierra Ortega
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla8208—27,0
2025-26Sevilla000——0—
2024-25Malaga000——0—
2023-24Malaga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robert Ure
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla91210—16,7
2026-27Scotland2004—06,2
2024-25Anderlecht000——0—
2023-24Anderlecht215116—16,9
2023-24Rangers—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isaac Romero Bernal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla7219—56,8
2025-26Verona3001—06,4
2025-26Santa Clara2001—06,7
2025-26Sevilla2104—17,0
2024-25Sevilla324238—10 16,5
2024-25Nacional273121—36,6
2024-25Casa Pia100——0—
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Sevilla144428—26,8
2023-24Las Palmas—00————
2023-24Tenerife000——0—
2023-24Casa Pia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Santander — 4-3-3

Trener : Jose Lopez od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Julen Agirrezabala Astúlez Santander · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Ath Bilbao · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Valencia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Ath Bilbao · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,9 Ath Bilbao · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 13 J. AgirrezabalaJorge Salinas Viadero 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 17 J. SalinasÁlvaro Mantilla Pérez 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 2 Á. MantillaPablo Ramón Parra Santander · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Espanol · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Santander · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Espanol · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mirandes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Madrid · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Espanol · 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 Mirandes · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 5 P. RamónJosé Manuel Hernando Riol Santander · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Santander · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Santander · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 2, ocena 6,7 Amorebieta · 2023-24: mecze 22, gole 2, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Santander · 2023-24: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 4 M. HernandoIñigo Vicente Elorduy 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 40, gole 3, asysty 10, faule 38, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,3 2023-24: mecze 40, gole 3, asysty 12, faule 40, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,5 10 I. VicenteSergio Canales Madrazo Santander · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Betis · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 S. CanalesIván Martín Núñez Santander · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Girona · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Girona · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Girona · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Girona · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 4, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 I. MartínMohamed Yassir Zabiri Santander · 2026-27: mecze 9, gole 7, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Famalicao · 2025-26: mecze 12, gole 4, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Rennes · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Famalicao · 2024-25: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 21 M. ZabiriAsier Villalibre Molina Santander · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Santander · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Alaves · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Ath Bilbao · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Bilbao · 2023-24: mecze 18, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 12 A. VillalibreAndrés Martín García Santander · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Santander · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Santander · 2024-25: mecze 41, gole 16, asysty 16, faule 24, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,5 Vallecano · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Santander · 2023-24: mecze 23, gole 6, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,0 Vallecano · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 A. Martín
Julen Agirrezabala Astúlez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander900——07,0
2025-26Ath Bilbao500——06,4
2025-26Valencia100——17,6
2024-25Ath Bilbao36003—1 16,9
2023-24Ath Bilbao3800——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorge Salinas Viadero
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279019—46,6
2025-26100——0—
2024-25100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álvaro Mantilla Pérez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278009—36,5
2025-261001—06,5
2024-25140013—46,7
2023-24232029—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pablo Ramón Parra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander7003—36,7
2025-26Espanol000——0—
2025-26Santander000——0—
2024-25Espanol000——0—
2024-25Mirandes—00————
2024-25Real Madrid—00————
2023-24Espanol350120—97,0
2023-24Mirandes100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Manuel Hernando Riol
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander5005—16,3
2025-26Santander241111—26,7
2024-25Santander280021—3 26,7
2023-24Amorebieta222021—57,0
2023-24Santander181020—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iñigo Vicente Elorduy
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279039—27,3
2025-26100——16,5
2024-254031038—107,3
2023-244031240—87,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio Canales Madrazo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander9106—16,5
2023-24Betis—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Martín Núñez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander71010—27,0
2026-27Girona1001—06,3
2025-26Girona200——06,6
2024-25Girona321121—16,8
2023-24Girona365427—57,0
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Yassir Zabiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander97014—47,2
2025-26Famalicao124016—26,8
2025-26Rennes6006—06,5
2024-25Famalicao510——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Asier Villalibre Molina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander801——06,6
2025-26Santander200——07,2
2024-25Alaves161 (1 z karnych)111—26,6
2024-25Ath Bilbao—00————
2023-24Ath Bilbao18217—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrés Martín García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Santander51 (1 z karnych)04—06,7
2025-26Santander200——06,6
2024-25Santander4116 (5 z karnych)1624—87,5
2024-25Vallecano—00————
2023-24Santander236313—3 17,0
2023-24Vallecano000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Sevilla
2remis(y)
2zwycięstwa Santander
3,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Sevilla 14, Santander 9 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 %

DataMeczWynikZwycięzca
22/03/2012Santander – Sevilla LaLiga ♂0 – 3Sevilla
25/10/2011Sevilla – Santander LaLiga ♂2 – 2remis
12/02/2011Santander – Sevilla LaLiga ♂3 – 2Santander
23/09/2010Sevilla – Santander LaLiga ♂1 – 1remis
05/05/2010Santander – Sevilla LaLiga ♂1 – 5Sevilla
09/01/2010Sevilla – Santander LaLiga ♂1 – 2Santander

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Sevilla – Santander →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Luxembourg · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13