LaLiga ♂ · niedz. 24 sty 2027 · 17:00
Getafe – Osasuna
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Getafe : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Getafe : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Osasuna : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Osasuna : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Getafe VDNDV od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | dom. | Malaga LaLiga ♂ | 1 – 0 | V |
| 10/10/2026 | wyj. | Barcelona LaLiga ♂ | 0 – 3 | D |
| 19/10/2026 | dom. | Vallecano LaLiga ♂ | 1 – 1 | N |
| 25/10/2026 | wyj. | Ath Bilbao LaLiga ♂ | 0 – 4 | D |
| 01/11/2026 | dom. | Sevilla LaLiga ♂ | 3 – 1 | V |
Osasuna NDVDD od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | dom. | Vallecano LaLiga ♂ | 1 – 1 | N |
| 11/10/2026 | wyj. | Betis LaLiga ♂ | 2 – 5 | D |
| 18/10/2026 | dom. | Santander LaLiga ♂ | 2 – 0 | V |
| 26/10/2026 | wyj. | Sevilla LaLiga ♂ | 0 – 2 | D |
| 02/11/2026 | wyj. | La Coruna LaLiga ♂ | 1 – 2 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Getafe mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 6 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Sevilla · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)
Osasuna porażki z rzędu: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z La Coruna · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 10 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Getafe
Atak · gole na mecz: 0,60 (1,00 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 9,6 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,20 (0,60 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 34, czerwone: 4
Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 3,40 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · David Soria rotacja · obrony: 4, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,5
Trener · José Bordalás od 01/04/2023 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-5-2 ×2, 5-3-2 ×1)
Forma (API-Football): LWLDDLWLD
Osasuna
Atak · gole na mecz: 1,10 (0,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11,8 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 4 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (0,60 u siebie, 3,80 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 24, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 14,0 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 2,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · Sergio Herrera rotacja · obrony: 6, 43% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,60 · ocena 6,6
Trener · Luis Ramis od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 5-4-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×2, 4-2-3-1 ×2)
Forma (API-Football): DWWLLLDLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Getafe
- Zawieszenie Dakonam Ortega Djené · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Getafe – Vallecano) prawdopodobne zawieszenie 19/10/2026
- Kontuzja C. Uche · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja Juanmi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja O. Mangala · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja Z. Romero · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Djene (Czerwona kartka), I. Azon (Kontuzja)
Osasuna
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Bonel (Pachwina), A. Oroz (Mięsień dwugłowy uda), J. Herrando (Uraz mięśniowy), R. Del Castillo (Uraz mięśniowy)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,9 dla Getafe, 12,8 dla Osasuna · Oczekiwane żółte kartki: 4,0 · Oczekiwane spalone: 5,1
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: Iván AzónIván Azón Monzón M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 5 1 1 5 — 1 6,7 2026-27 Como 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ipswich 2 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Como — 0 0 — — — — 2024-25 Zaragoza 23 6 2 27 — 2 6,9 2024-25 Como 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaragoza 36 5 1 32 — 1 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 2 2 0 4 — 0 7,8 2025-26 Bournemouth 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Bournemouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bournemouth 16 2 2 10 — 1 6,7 2023-24 Getafe 3 0 1 5 — 0 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 9 7 (4 z karnych) 0 14 — 1 7,4 2026-27 Croatia 3 1 0 6 — 0 6,7 2025-26 Osasuna 3 1 0 — — 1 7,1 2024-25 Osasuna 38 21 (8 z karnych) 4 47 — 4 7,2 2023-24 Osasuna 33 17 (3 z karnych) 2 40 — 4 7,2 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 9 0 1 11 — 1 6,9 2025-26 Osasuna 4 0 1 2 — 0 6,8 2024-25 Osasuna 36 5 5 35 — 2 7,1 2024-25 Asteras Tripolis 17 0 0 17 — 2 6,7 2023-24 Osasuna 30 3 2 24 — 1 7,0 2023-24 Asteras Tripolis 13 0 0 12 — 2 6,7
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Getafe
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 Iván AzónIván Azón Monzón
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 1 | 0,27 | 46 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 E. ÜnalEnes Ünal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 2 | 0 | 1,07 | 30 % |
Osasuna
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 A. BudimirAnte Budimir
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 31 % | 7 | 0 | 0,92 | 69 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 Raúl GarcíaRaúl García de Haro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 1 | 1 | 0,21 | 54 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 Asier OsambelaAsier Osambela Larraya
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,25 | 38 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 Kike BarjaEnrique Barja Alfonso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,38 | 38 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 Rubén GarcíaRubén García Santos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 1 | 0,00 | 69 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Getafe — 4-3-3
Trener : José Bordalás od 01/04/2023 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 38 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Djené Dakonam Ortega| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 32 | 0 | 0 | 40 | — | 10 1 | 6,7 |
| 2023-24 | 33 | 0 | 0 | 51 | — | 14 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Johan Andrés Mojica Palacio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Mallorca | 35 | 0 | 4 | 29 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Mallorca | 37 | 1 | 2 | 18 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Osasuna | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Mallorca | 33 | 0 | 3 | 22 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Osasuna | 30 | 0 | 3 | 22 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andrés García Robledo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Aston Villa | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Levante | 21 | 3 | 3 | 15 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Alcorcon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Levante | 27 | 1 | 3 | 29 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Cordón Mancha| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 14 | 0 | 0 | 27 | — | 2 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Martín Adrián Satriano Costa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 2 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Getafe | 18 | 6 | 1 | 21 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | Lyon | 6 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Lens | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,0 |
| 2024-25 | Lens | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Brest | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Brest | 33 | 4 | 4 | 18 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francho Serrano Gracia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Zaragoza | 34 | 1 | 6 | 16 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Zaragoza | 37 | 4 | 2 | 9 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Zaragoza | 22 | 3 | 1 | 6 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco Femenía Far| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Getafe | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Getafe | 30 | 0 | 1 | 21 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Villarreal | 28 | 0 | 1 | 21 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Getafe | 36 | 0 | 0 | 24 | — | 8 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Villarreal | 23 | 0 | 0 | 24 | — | 7 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Iván Azón Monzón| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 5 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Ipswich | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Como | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Zaragoza | 23 | 6 | 2 | 27 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Zaragoza | 36 | 5 | 1 | 32 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ramón Terrats Espacio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Villarreal | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Espanol | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Villarreal | 11 | 0 | 1 | 13 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Getafe | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Villarreal | 26 | 0 | 2 | 15 | — | 4 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Enes Ünal| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 2 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Bournemouth | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Bournemouth | 16 | 2 | 2 | 10 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Getafe | 3 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Osasuna — 4-3-3
Trener : Luis Ramis od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | 36 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | 38 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Íñigo Arguibide Goñi| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alejandro Catena Marugán| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 35 | 1 | 3 | 35 | — | 10 | 7,1 |
| 2023-24 | 36 | 1 | 3 | 47 | — | 8 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Abel Bretones Cruz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 9 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,4 |
| 2025-26 | Osasuna | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Osasuna | 37 | 2 | 0 | 25 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Oviedo | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Oviedo | 44 | 1 | 4 | 38 | — | 10 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Flavien Enzo Thiedort Boyomo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Osasuna | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Osasuna | 33 | 2 | 0 | 41 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Valladolid | 3 | 0 | 0 | 41 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Valladolid | 40 | 1 | 0 | 29 | — | 5 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jon Moncayola Tollar| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | 32 | 0 | 0 | 34 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | 35 | 1 | 3 | 24 | — | 2 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Iker Muñoz Cameros| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | 27 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | 38 | 4 | 0 | 37 | — | 5 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Moisés Gómez Bordonado| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 3 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | 35 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | 33 | 3 | 0 | 29 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ante Budimir| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 9 | 7 (4 z karnych) | 0 | 14 | — | 1 | 7,4 |
| 2026-27 | Croatia | 3 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Osasuna | 3 | 1 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Osasuna | 38 | 21 (8 z karnych) | 4 | 47 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Osasuna | 33 | 17 (3 z karnych) | 2 | 40 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rubén García Santos| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 9 | 0 | 1 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Osasuna | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Osasuna | 36 | 5 | 5 | 35 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Asteras Tripolis | 17 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Osasuna | 30 | 3 | 2 | 24 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Asteras Tripolis | 13 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Raúl García de Haro| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 9 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Osasuna | 4 | 4 (1 z karnych) | 1 | 5 | — | 1 | 7,7 |
| 2024-25 | Osasuna | 33 | 4 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Ath Bilbao | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Osasuna | 37 | 6 | 1 | 13 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Ath Bilbao | 20 | 1 | 0 | 20 | — | 4 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Getafe 7, Osasuna 8 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 5,8, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: Jon Ander Gonzalez Esteban, A. Quintero, Javier Alberola Rojas
Strzelcy w tych meczach : A. Budimir Osasuna, 3 · Ramon Terrats Getafe, 2 · A. Bretones Osasuna, 1 · A. Catena Osasuna, 1 · B. Mayoral Getafe, 1 · B. Yıldırım Getafe, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 31/08/2026 | Osasuna – Getafe LaLiga ♂ | 1 – 0 | Osasuna |
| 23/05/2026 | Getafe – Osasuna LaLiga ♂ | 1 – 0 | Getafe |
| 03/10/2025 | Osasuna – Getafe LaLiga ♂ | 2 – 1 | Osasuna |
| 16/03/2025 | Osasuna – Getafe LaLiga ♂ | 1 – 2 | Getafe |
| 05/10/2024 | Getafe – Osasuna LaLiga ♂ | 1 – 1 | remis |
| 21/01/2024 | Osasuna – Getafe LaLiga ♂ | 3 – 2 | Osasuna |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Getafe – Osasuna →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Luxembourg · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Espagne kraj rozgrywek | Movistar+ lub DAZN prawa na sezon |
| Allemagne | DAZN prawa na sezon |
| Autriche | DAZN prawa na sezon |
| Belgique | DAZN prawa na sezon |
| Canada (Québec) | TSN Canada lub RDS prawa na sezon |
| Danemark | Disney+ prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon |
| France | DAZN lub Disney+ prawa na sezon |
| Grèce | MAGENTA TV prawa na sezon |
| Guadeloupe | ESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon |
| Irlande | Disney+ lub Premier Sports prawa na sezon |
| Italie | DAZN prawa na sezon |
| La Réunion | beIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon |
| Maroc | beIN Sports prawa na sezon |
| Pays-Bas | Ziggo Sport prawa na sezon |
| Pologne | Canal+ prawa na sezon |
| Portugal | DAZN prawa na sezon |
| Royaume-Uni | Disney+ lub Premier Sports prawa na sezon |
| Sénégal | Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon |
| Suisse | DAZN prawa na sezon |
| Tunisie | beIN Sports prawa na sezon |
| Turquie | S Sport lub S Sport Plus prawa na sezon |