Bundesliga ♂ · sob. 19 gru 2026 · 15:30
Union Berlin – Hoffenheim
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Union Berlin : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Union Berlin : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Hoffenheim : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Hoffenheim : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Union Berlin DVNNN od najstarszego do najnowszego
| 18/09/2026 | wyj. | Bayern Munich Bundesliga ♂ | 0 – 7 | D |
| 10/10/2026 | dom. | Elversberg Bundesliga ♂ | 1 – 0 | V |
| 17/10/2026 | dom. | Dortmund Bundesliga ♂ | 0 – 0 | N |
| 24/10/2026 | wyj. | Augsburg Bundesliga ♂ | 1 – 1 | N |
| 01/11/2026 | dom. | FC Koln Bundesliga ♂ | 1 – 1 | N |
Hoffenheim DDVVD od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | wyj. | Paderborn Bundesliga ♂ | 1 – 3 | D |
| 10/10/2026 | dom. | Hamburg Bundesliga ♂ | 2 – 3 | D |
| 18/10/2026 | wyj. | M'gladbach Bundesliga ♂ | 2 – 1 | V |
| 25/10/2026 | dom. | Leverkusen Bundesliga ♂ | 3 – 0 | V |
| 31/10/2026 | wyj. | Werder Bremen Bundesliga ♂ | 0 – 2 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Union Berlin mecze bez porażki: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 remisy z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po remisie 1-1 z FC Koln · 1 Z, 3 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 9 stracone)
Hoffenheim brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-2 z Werder Bremen · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 9 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Union Berlin
Atak · gole na mecz: 0,80 (1,30 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 11,7 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 50% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,80 (1,50 u siebie, 5,50 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 15, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,2 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · F. Rønnow · obrony: 22, 61% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,80 · ocena 6,8
Trener · Mauro Lustrinelli od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-1-2 ×2, 4-1-3-2 ×1)
Forma (API-Football): DLLLWD
Hoffenheim
Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 16,4 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,30 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 13, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 13,6 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · L. Philipp rotacja · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9
Trener · C. Ilzer od 01/11/2024 · prowadzone kluby: 6 od 2014
System: 4-4-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-2-3-1 ×3)
Forma (API-Football): LLWLLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Union Berlin
- Zawieszenie Felix Uduokhai · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Augsburg – Union Berlin) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
- Kontuzja A. Ilic · Choroba nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja A. Markgraf · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Juranovic · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja K. Imeri · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja S. Nsoki · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Hoffenheim
- Kontuzja A. Hajdari · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja N. De Cat · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja P. Wimmer · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Bernardo (Czerwona kartka), A. Daghim (Kontuzja), L. Engelns (Off the roster)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,8 dla Union Berlin, 11,9 dla Hoffenheim · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 4,8
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
K. MachidaKoki Machida
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Hoffenheim | 1,77 | 0,44 | 30 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: E. Latte LathEmmanuel Delan Junior Latte Lath M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Union Berlin 1 0 0 2 — 0 6,0 2024-25 Middlesbrough 29 11 (2 z karnych) 3 28 — 3 7,0 2023-24 Middlesbrough 30 16 1 32 — 6 7,0 2023-24 Atalanta — 0 0 — — — — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Denmark 2 0 0 2 — 0 6,7 2026-27 Hoffenheim 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Wolfsburg 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Salzburg 3 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Salzburg 29 2 5 18 — 3 6,9 2023-24 Aarhus 3 0 0 — — 0 6,4 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Union Berlin 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Union Berlin 1 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Magdeburg 31 3 7 32 — 5 7,1 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 0 — 0 6,7
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Union Berlin
Za mało danych, by oszacować strzelców.
Hoffenheim
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 F. AsllaniFisnik Asllani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,86 | 26 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 K. MachidaKoki Machida
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,67 | 26 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 W. BurgerWouter Burger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 1,00 | 26 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 A. KramarićAndrej Kramarić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 26 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 L. EngelnsLuis Engelns
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Union Berlin — 4-3-3
Trener : Mauro Lustrinelli od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,8 |
| 2024-25 | 28 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | 33 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Leopold Querfeld| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Union Berlin | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Union Berlin | 3 | 4 (2 z karnych) | 0 | 1 | — | 0 | 8,5 |
| 2024-25 | Union Berlin | 33 | 2 | 2 | 20 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | SK Rapid | 28 | 3 | 0 | 35 | — | 6 | 7,2 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 28 | 3 | 0 | 35 | — | 6 | 7,2 |
| 2023-24 | Union Berlin | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tom Alexander Rothe| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Union Berlin | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Union Berlin | 3 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Union Berlin | 30 | 3 | 3 | 25 | — | 4 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Dortmund | 0 | 0 | 3 | 25 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Holstein Kiel | 33 | 4 | 7 | 33 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | Dortmund | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Zeno Van Den Bosch| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Union Berlin | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2025-26 | Antwerp | 35 | 0 | 1 | 46 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Antwerp | 37 | 1 | 0 | 38 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Antwerp | 37 | 1 | 0 | 38 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christopher Trimmel| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | 33 | 0 | 3 | 14 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | 26 | 0 | 2 | 13 | — | 2 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aljoscha Kemlein| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Union Berlin | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Union Berlin | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Union Berlin | 15 | 1 | 0 | 15 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | St Pauli | 17 | 0 | 2 | 15 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Union Berlin | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rani Khedira| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | 3 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 1 | 44 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | 20 | 0 | 0 | 25 | — | 5 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Woo-Yeong Jeong| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Union Berlin | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Union Berlin | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Union Berlin | 23 | 3 | 2 | 16 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Stuttgart | 0 | 0 | 2 | 16 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Stuttgart | 26 | 2 | 3 | 4 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Livan Burcu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Union Berlin | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Union Berlin | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Magdeburg | 31 | 3 | 7 | 32 | — | 5 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Emmanuel Delan Junior Latte Lath| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Union Berlin | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,0 |
| 2024-25 | Middlesbrough | 29 | 11 (2 z karnych) | 3 | 28 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Middlesbrough | 30 | 16 | 1 | 32 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Atalanta | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
M. Gray| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Hoffenheim — 4-3-3
Trener : C. Ilzer od 01/11/2024 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Koki Machida| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hoffenheim | 2 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,7 |
| 2024-25 | St. Gilloise | 34 | 1 | 0 | 27 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | St. Gilloise | 31 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bernardo Fernandes da Silva Junior| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 9,0 |
| 2024-25 | Bochum | 21 | 0 | 0 | 24 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 21 | 0 | 0 | 24 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Bochum | 33 | 1 | 0 | 56 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Salzburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mats Rots| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Twente | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Heracles | 15 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Twente | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Twente | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ozan Muhammed Kabak| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Turkey | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Türkiye | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Hoffenheim | 28 | 4 | 0 | 31 | — | 11 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fisnik Asllani| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kosovo | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Hoffenheim | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 2 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Elversberg | 33 | 18 | 8 | 33 | — | 5 | 7,4 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 0 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2023-24 | Austria Vienna | 19 | 4 | 1 | 21 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Leon Avdullahu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kosovo | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 32 | 1 | 0 | 51 | — | 9 | 7,1 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 28 | 1 | 1 | 32 | — | 6 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wouter Burger| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hoffenheim | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,6 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 2 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 7,8 |
| 2024-25 | Stoke | 39 | 1 | 1 | 72 | — | 11 | 6,8 |
| 2024-25 | Stoke City | 39 | 1 | 1 | 72 | — | 11 | 6,8 |
| 2023-24 | Stoke City | 39 | 3 | 3 | 49 | — | 11 | 7,1 |
| 2023-24 | Stoke | 39 | 3 | 3 | 49 | — | 11 | 7,1 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 3 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andrej Kramarić| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Croatia | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 2 | 1 (1 z karnych) | 2 | — | — | 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 32 | 11 (3 z karnych) | 8 | 12 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 30 | 15 (5 z karnych) | 6 | 8 | — | 4 | 7,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tim Lemperle| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,5 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | FC Koln | 3 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 7,5 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 3 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 7,5 |
| 2023-24 | Greuther Furth | 32 | 6 | 5 | 44 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | FC Koln | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Adam Daghim| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Denmark | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Salzburg | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Salzburg | 29 | 2 | 5 | 18 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Aarhus | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Union Berlin 10, Hoffenheim 10 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 3,5, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: Robin Braun, Tobias Welz, T. Stieler
Strzelcy w tych meczach : A. Kramaric Hoffenheim, 3 · B. Hollerbach Union Berlin, 2 · F. Asllani Hoffenheim, 2 · T. Rothe Union Berlin, 2 · A. Ilić Union Berlin, 1 · I. Ansah Union Berlin, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 31/01/2026 | Hoffenheim – Union Berlin Bundesliga ♂ | 3 – 1 | Hoffenheim |
| 13/09/2025 | Union Berlin – Hoffenheim Bundesliga ♂ | 2 – 4 | Hoffenheim |
| 08/02/2025 | Hoffenheim – Union Berlin Bundesliga ♂ | 0 – 4 | Union Berlin |
| 21/09/2024 | Union Berlin – Hoffenheim Bundesliga ♂ | 2 – 1 | Union Berlin |
| 17/02/2024 | Hoffenheim – Union Berlin Bundesliga ♂ | 0 – 1 | Union Berlin |
| 23/09/2023 | Union Berlin – Hoffenheim Bundesliga ♂ | 0 – 2 | Hoffenheim |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Union Berlin – Hoffenheim →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Italie · prawa na sezon: Sky Italia kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur bundesliga.com le 29/09/2026.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Allemagne kraj rozgrywek | Sky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Sport1 lub Sat.1 lub RTL prawa na sezon |
| Autriche | Sky Deutschland lub DAZN lub WOW prawa na sezon |
| Belgique | Telenet / Playsports prawa na sezon |
| Canada (Québec) | DAZN lub One Soccer prawa na sezon |
| Danemark | Viaplay prawa na sezon |
| Espagne | DAZN prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | USA Networks lub Fandango lub Telemundo lub Peacock prawa na sezon |
| France | beIN Sports prawa na sezon |
| Grèce | Nova prawa na sezon |
| Irlande | Sky Sports lub BBC lub The Vardy Party lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon |
| Luxembourg | Sky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Eleven Sports prawa na sezon |
| Maroc | MBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon |
| Pays-Bas | Viaplay prawa na sezon |
| Pologne | Eleven Sports prawa na sezon |
| Portugal | DAZN prawa na sezon |
| Royaume-Uni | Sky Sports lub Amazon Prime Video lub BBC lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon |
| Sénégal | Canal+ lub StarTimes prawa na sezon |
| Suisse | Sky Deutschland (via MySports / UPC) lub DAZN lub WOW prawa na sezon |
| Tunisie | MBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon |
| Turquie | S Sport lub Bundesliga App prawa na sezon |