AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Bundesliga ♂ · wt. 12 sty 2027 · 20:30

RB Leipzig – Stuttgart

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

RB Leipzig DVDVV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Leverkusen Bundesliga ♂0 – 2D
10/10/2026dom.Ein Frankfurt Bundesliga ♂6 – 0V
17/10/2026wyj.Bayern Munich Bundesliga ♂1 – 6D
24/10/2026dom.Elversberg Bundesliga ♂4 – 0V
31/10/2026wyj.Schalke 04 Bundesliga ♂2 – 0V

Stuttgart DVDDV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Dortmund Bundesliga ♂0 – 1D
10/10/2026wyj.Paderborn Bundesliga ♂2 – 0V
17/10/2026wyj.Hamburg Bundesliga ♂0 – 1D
23/10/2026dom.M'gladbach Bundesliga ♂2 – 3D
31/10/2026wyj.Leverkusen Bundesliga ♂4 – 2V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

RB Leipzig mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 9 u siebie mecze z rzędu z golem: 4 zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 2-0 z Schalke 04 · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 8 stracone)

Stuttgart brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 4-2 z Leverkusen · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

RB Leipzig

Atak · gole na mecz: 2,70 (4,70 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 15,6 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 17% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (0,00 u siebie, 3,70 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 6, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · M. Vandevoordt rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,3

Trener · Martin Demichelis od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-3-3, trois attaquants · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-5-1 ×1)

Forma (API-Football): WLWLWL

Stuttgart

Atak · gole na mecz: 1,30 (2,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 16,1 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 6, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,3 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · D. Seimen rotacja · obrony: 6, 86% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 6,9

Trener · S. Hoeneb od 01/04/2023 · prowadzone kluby: 4 od 2017
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): LWLLWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

RB Leipzig

  • Kontuzja A. Ouedraogo · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja C. Nkunku · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Guiu · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: C. Baumgartner (Udo), L. Zingerle (Off the roster)

Stuttgart

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Al Dakhil (Kolano), D. Zagadou (Uraz mięśniowy), J. Diehl (Uraz mięśniowy), J. Vagnoman (Uraz mięśniowy), L. Stergiou (Off the roster), M. Mittelstadt (Kontuzja), N. Nartey (Udo), S. Drljaca (Off the roster), T. Tomas (Uraz mięśniowy)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,0 dla RB Leipzig, 10,3 dla Stuttgart · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: J. BakayokoSaint-Cyr Johan Bakayoko

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig1003—06,6
2025-26RB Leipzig2101—07,6
2025-26PSV Eindhoven100——06,9
2024-25PSV Eindhoven339123—17,0
2023-24PSV Eindhoven3312931—17,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), T. GomisTidiam Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig101——06,2
2025-26RB Leipzig3001—06,7
2024-25Caen19227—06,7
2024-25RB Leipzig14013—26,7
2023-24Caen16202—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. UndavDeniz Undav
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany4323—07,3
2026-27Stuttgart102——06,9
2025-26Stuttgart100——06,3
2024-25Stuttgart279325—47,1
2024-25Brighton000——0—
2023-24Stuttgart30181029—57,6
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. PejčinovićDženan Pejčinović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart130——09,3
2026-27Wolfsburg000——0—
2025-26Wolfsburg200——06,9
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Fortuna Dusseldorf195011—26,8
2024-25Wolfsburg000——0—
2023-24Wolfsburg4002—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

RB Leipzig

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
40 RômuloRômulo José Cardoso da Cruz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig4101—06,7
2025-26RB Leipzig200——16,7
2025-26Sp Lisbon100——16,3
2024-25Goztep010——0—
2023-24Goztep3205—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %100,4436 %
21 N. El AynaouiNeil El Aynaoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig5016—26,9
2026-27Roma100——06,6
2025-26Lens258 (3 z karnych)135—47,1
2025-26Roma91010—17,0
2024-25Lens000——0—
2023-24Lens100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %010,0068 %
6 E. BanzuziEzechiel Banzuzi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig111——08,0
2025-26RB Leipzig4205—27,3
2024-25Oud-Heverlee Leuven341543—10 17,0
2024-25RB Leipzig—00————
2023-24Oud-Heverlee Leuven341543—10 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %111,0026 %
10 B. GrudaBrajan Gruda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig1101—08,5
2025-26RB Leipzig100——06,7
2025-26Brighton111——09,2
2024-25Brighton28147—06,8
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz284328—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %101,0026 %
7 A. NusaAntonio Eromonsele Nordby Nusa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig110——07,6
2026-27Norway000——0—
2025-26RB Leipzig4112—07,1
2024-25RB Leipzig253314—06,8
2024-25Club Brugge0002—06,6
2023-24Club Brugge3030——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %101,0026 %

Stuttgart

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 D. PejčinovićDženan Pejčinović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart130——09,3
2026-27Wolfsburg000——0—
2025-26Wolfsburg200——06,9
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Fortuna Dusseldorf195011—26,8
2024-25Wolfsburg000——0—
2023-24Wolfsburg4002—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %303,1426 %
8 Tiago TomásTiago Barreiros de Melo Tomás
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart111——08,2
2025-26Stuttgart295313—46,7
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg326130—76,8
2023-24Wolfsburg261112—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %111,0526 %
37 Jonathan AkaegbobiJonathan Akaegbobi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25Wolfsburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
30 J. MajchrzakJordan Aleksander Majchrzak
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25Arka Gdynia1200——2—
2024-25Legia100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
7 L. PennaL. Penna
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

RB Leipzig — 4-3-3

Trener : Martin Demichelis od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Maarten Vandevoordt RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Belgium · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 RB Leipzig · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 RB Leipzig · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Genk · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genk · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 RB Leipzig · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 26 M. VandevoordtMaxime Estève RB Leipzig · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,2 Burnley · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Burnley · 2024-25: mecze 46, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Montpellier · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Montpellier · 2023-24: mecze 12, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 3 M. EstèveCastello Junior Lukeba RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 RB Leipzig · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 RB Leipzig · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 RB Leipzig · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Lyon · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 C. LukebaVilmos Tamás Orbán 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,3 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2024-25: mecze 26, gole 5, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 2, ocena 7,3 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 4 W. OrbánDavid Raum Germany · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 RB Leipzig · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 RB Leipzig · 2024-25: mecze 24, gole 1, asysty 5, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 RB Leipzig · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 8, faule 28, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,3 22 D. RaumNeil El Aynaoui RB Leipzig · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Roma · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lens · 2025-26: mecze 25, gole 8, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Roma · 2025-26: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lens · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lens · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 N. El AynaouiAntonio Eromonsele Nordby Nusa RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 RB Leipzig · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 RB Leipzig · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Club Brugge · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Club Brugge · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 A. NusaBrajan Gruda RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,5 RB Leipzig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brighton · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,2 Brighton · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 4, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mainz · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mainz · 2023-24: mecze 28, gole 4, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 10 B. GrudaRômulo José Cardoso da Cruz RB Leipzig · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 RB Leipzig · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Goztep · 2024-25: mecze 0, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Goztep · 2023-24: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 40 RômuloSaint-Cyr Johan Bakayoko RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 RB Leipzig · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 33, gole 9, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 33, gole 12, asysty 9, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 11 J. BakayokoTidiam Gomis RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 RB Leipzig · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Caen · 2024-25: mecze 19, gole 2, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 RB Leipzig · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Caen · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 27 T. Gomis
Maarten Vandevoordt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig100——07,3
2026-27Belgium000——0—
2025-26RB Leipzig4001—16,8
2024-25RB Leipzig3400——06,9
2024-25Genk—00————
2023-24Genk3400——06,9
2023-24RB Leipzig—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maxime Estève
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig3000—04,2
2025-26Burnley2002—06,6
2024-25Burnley461018—37,2
2024-25Montpellier—00————
2023-24Burnley160025—66,7
2023-24Montpellier121111—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Castello Junior Lukeba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig100——08,2
2025-26RB Leipzig3011—07,0
2024-25RB Leipzig240012—27,0
2023-24RB Leipzig32108—36,9
2023-24Lyon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vilmos Tamás Orbán
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27111——09,3
2025-26412——07,5
2024-25265023—4 27,3
2023-24190016—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Raum
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany2002—06,8
2026-27RB Leipzig100——08,3
2025-26RB Leipzig4023—17,5
2024-25RB Leipzig241523—57,2
2023-24RB Leipzig312828—67,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Neil El Aynaoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig5016—26,9
2026-27Roma100——06,6
2025-26Lens258 (3 z karnych)135—47,1
2025-26Roma91010—17,0
2024-25Lens000——0—
2023-24Lens100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Eromonsele Nordby Nusa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig110——07,6
2026-27Norway000——0—
2025-26RB Leipzig4112—07,1
2024-25RB Leipzig253314—06,8
2024-25Club Brugge0002—06,6
2023-24Club Brugge3030——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brajan Gruda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig1101—08,5
2025-26RB Leipzig100——06,7
2025-26Brighton111——09,2
2024-25Brighton28147—06,8
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz284328—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rômulo José Cardoso da Cruz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig4101—06,7
2025-26RB Leipzig200——16,7
2025-26Sp Lisbon100——16,3
2024-25Goztep010——0—
2023-24Goztep3205—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Saint-Cyr Johan Bakayoko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig1003—06,6
2025-26RB Leipzig2101—07,6
2025-26PSV Eindhoven100——06,9
2024-25PSV Eindhoven339123—17,0
2023-24PSV Eindhoven3312931—17,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tidiam Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig101——06,2
2025-26RB Leipzig3001—06,7
2024-25Caen19227—06,7
2024-25RB Leipzig14013—26,7
2023-24Caen16202—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Stuttgart — 4-3-3

Trener : S. Hoeneb od 01/04/2023 · odczyt z 23/10/2026

Dennis Seimen Stuttgart · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Paderborn · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stuttgart · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stuttgart · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 41 D. SeimenRamon Hendriks Stuttgart · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Stuttgart · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Stuttgart · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Feyenoord · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Vitesse · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Vitesse · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 Feyenoord · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 R. HendriksFinn Jeltsch Stuttgart · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Germany · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stuttgart · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stuttgart · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Nurnberg · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Nurnberg · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 29 F. JeltschJulian Jeffrey Gaston Chabot Stuttgart · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Stuttgart · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Stuttgart · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 7,0 FC Koln · 2023-24: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 24 J. ChabotMaximilian Mittelstädt Stuttgart · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Stuttgart · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stuttgart · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 7, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,4 Stuttgart · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 7 M. MittelstädtJamie Leweling Stuttgart · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Stuttgart · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Stuttgart · 2024-25: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Stuttgart · 2023-24: mecze 34, gole 4, asysty 4, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 18 J. LewelingGrischa Prömel Stuttgart · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Hoffenheim · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Hoffenheim · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hoffenheim · 2023-24: mecze 28, gole 4, asysty 5, faule 33, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 21 G. PrömelAngelo Stiller Stuttgart · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stuttgart · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Stuttgart · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 8, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,3 Stuttgart · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Hoffenheim · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 6 A. StillerDeniz Undav Germany · 2026-27: mecze 4, gole 3, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Stuttgart · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stuttgart · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Stuttgart · 2024-25: mecze 27, gole 9, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Brighton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stuttgart · 2023-24: mecze 30, gole 18, asysty 10, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,6 Brighton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 26 D. UndavDženan Pejčinović Stuttgart · 2026-27: mecze 1, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,3 Wolfsburg · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolfsburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 19, gole 5, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Wolfsburg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolfsburg · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 17 D. PejčinovićTiago Barreiros de Melo Tomás Stuttgart · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Stuttgart · 2025-26: mecze 29, gole 5, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Wolfsburg · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolfsburg · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Wolfsburg · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 8 T. Tomás
Dennis Seimen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart2000—06,9
2025-26Paderborn000——0—
2024-25Stuttgart000——0—
2023-24Stuttgart000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ramon Hendriks
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart5000—07,1
2025-26Stuttgart100——06,5
2024-25Stuttgart330112—36,7
2024-25Feyenoord000——0—
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse3100——7—
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Finn Jeltsch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart100——07,5
2026-27Germany000——0—
2025-26Stuttgart000——0—
2024-25Stuttgart13007—26,7
2024-25Nurnberg2001—06,8
2023-24Nurnberg13008—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julian Jeffrey Gaston Chabot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart1001—07,9
2025-26Stuttgart1002—06,5
2024-25Stuttgart313135—11 17,0
2023-24FC Koln320027—87,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maximilian Mittelstädt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart1001—07,2
2026-27Germany1012—07,9
2025-26Stuttgart1001—17,2
2024-25Stuttgart321724—57,4
2023-24Stuttgart312428—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jamie Leweling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart6002—06,7
2026-27Germany100——06,7
2025-26Stuttgart110——07,9
2024-25Stuttgart272117—46,9
2023-24Stuttgart344422—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Grischa Prömel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart1001—06,6
2025-26Hoffenheim1102—16,9
2024-25Hoffenheim200——06,5
2023-24Hoffenheim284533—96,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Angelo Stiller
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart1001—17,3
2026-27Germany100——06,9
2025-26Stuttgart100——07,0
2024-25Stuttgart321821—67,3
2023-24Stuttgart3110——57,0
2023-24Hoffenheim100——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Deniz Undav
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany4323—07,3
2026-27Stuttgart102——06,9
2025-26Stuttgart100——06,3
2024-25Stuttgart279325—47,1
2024-25Brighton000——0—
2023-24Stuttgart30181029—57,6
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dženan Pejčinović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart130——09,3
2026-27Wolfsburg000——0—
2025-26Wolfsburg200——06,9
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Fortuna Dusseldorf195011—26,8
2024-25Wolfsburg000——0—
2023-24Wolfsburg4002—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tiago Barreiros de Melo Tomás
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart111——08,2
2025-26Stuttgart295313—46,7
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg326130—76,8
2023-24Wolfsburg261112—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa RB Leipzig
0remis(y)
4zwycięstwa Stuttgart
4,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: RB Leipzig 13, Stuttgart 13 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 4,0, czerwone: 0,5 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: Deniz Aytekin, Sven Jablonski, D. Siebert

Strzelcy w tych meczach : D. Undav Stuttgart, 2 · N. Woltemade Stuttgart, 2 · B. Šeško RB Leipzig, 1 · E. Demirović Stuttgart, 1 · J. Bruun Larsen Stuttgart, 1 · R. Baku RB Leipzig, 1

DataMeczWynikZwycięzca
15/03/2026Stuttgart – RB Leipzig Bundesliga ♂1 – 0Stuttgart
01/11/2025RB Leipzig – Stuttgart Bundesliga ♂3 – 1RB Leipzig
17/05/2025RB Leipzig – Stuttgart Bundesliga ♂2 – 3Stuttgart
15/01/2025Stuttgart – RB Leipzig Bundesliga ♂2 – 1Stuttgart
27/01/2024Stuttgart – RB Leipzig Bundesliga ♂5 – 2Stuttgart
25/08/2023RB Leipzig – Stuttgart Bundesliga ♂5 – 1RB Leipzig

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia RB Leipzig – Stuttgart →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · prawa na sezon: beIN Sports kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Bundesliga : beIN Sports. À vérifier.

Reszta EuropyKanał
Allemagne kraj rozgrywekSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Sport1 lub Sat.1 lub RTL prawa na sezon
AutricheSky Deutschland lub DAZN lub WOW prawa na sezon
BelgiqueTelenet / Playsports prawa na sezon
Canada (Québec)DAZN lub One Soccer prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)USA Networks lub Fandango lub Telemundo lub Peacock prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
IrlandeSky Sports lub BBC lub The Vardy Party lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon
ItalieSky Italia prawa na sezon
LuxembourgSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Eleven Sports prawa na sezon
MarocMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PologneEleven Sports prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniSky Sports lub Amazon Prime Video lub BBC lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon
SénégalCanal+ lub StarTimes prawa na sezon
SuisseSky Deutschland (via MySports / UPC) lub DAZN lub WOW prawa na sezon
TunisieMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
TurquieS Sport lub Bundesliga App prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13