AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Eredivisie ♂ · niedz. 10 sty 2027 · 12:15

Nijmegen – Cambuur

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Nijmegen NNNND od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Go Ahead Eagles Eredivisie ♂1 – 1N
10/10/2026wyj.Ajax Eredivisie ♂1 – 1N
18/10/2026dom.For Sittard Eredivisie ♂2 – 2N
25/10/2026dom.Groningen Eredivisie ♂2 – 2N
31/10/2026wyj.Heerenveen Eredivisie ♂0 – 1D

Cambuur NVNVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Den Haag Eredivisie ♂1 – 1N
11/10/2026wyj.Zwolle Eredivisie ♂1 – 0V
18/10/2026dom.AZ Alkmaar Eredivisie ♂2 – 2N
24/10/2026wyj.Willem II Eredivisie ♂6 – 1V
31/10/2026dom.Go Ahead Eagles Eredivisie ♂4 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Nijmegen mecze bez zwycięstwa: 8 mecze bez zwycięstwa: 6 u siebie mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 0-1 z Heerenveen · 0 Z, 4 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 7 stracone)

Cambuur mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez porażki: 7 mecze bez porażki: 4 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 4-0 z Go Ahead Eagles · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Nijmegen

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,40 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,8 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 3 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,4 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · G. Crettaz rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,3

Trener · D. Schreuder od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2016
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-1-2 ×2)

Forma (API-Football): LWWLDLDDD

Cambuur

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,60 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 12,5 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (3,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 18, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · T. Jansen · obrony: 32, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,11 · ocena 7,0

Trener · Johan Plat od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3, 5-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LLLLDWDWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Nijmegen

  • Kontuzja B. Nuytinck · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja D. Tadic · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja E. Mor · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja P. Sandler · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Y. Moslih · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Thomas (Zawieszony), A. Tahaui (Off the roster), I. Hansen-Aaroen (Off the roster), M. Bakker (Off the roster)

Cambuur

  • Kontuzja D. Visser · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Amofa · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja W. Asselman · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: D. Look (Niedostępność, The Guardian)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Bouah (Czerwona kartka)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,1 dla Nijmegen, 10,8 dla Cambuur · Oczekiwane żółte kartki: 3,0 · Oczekiwane spalone: 5,3

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
D. BouahDevid Eugene Bouah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur70010—3 16,6
2025-26Carrarese1001—06,7
2024-25Carrarese273017—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cambuur1,640,4127 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: B. LinssenBryan Catharina Anna Petronell Linssen

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272004—06,5
2025-264105—16,5
2024-25174016—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), Iwan HenstraIwan Henstra
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. ThomasAyodele Thomas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. BouhoudaneSami Bouhoudane
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279014—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Nijmegen

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 Adam TahauiAdam Tahaui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen7202—06,7
2025-26Vitesse100——06,3
2024-25Vitesse1002—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

21 %200,4946 %
9 T. CheryTjaronn Inteff Chefren Chery
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen2100—07,2
2025-26Nijmegen4011—06,8
2024-25Antwerp3612 (2 z karnych)615—17,3
2023-24Nijmegen15522—07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,5030 %
30 B. LinssenBryan Catharina Anna Petronell Linssen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272004—06,5
2025-264105—16,5
2024-25174016—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0030 %

Cambuur

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 R. El ArguiouiRafik El Arguioui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9409—17,1
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Utrecht000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %400,4585 %
11 I. HamacheIlyes Hamache
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9413—07,2
2025-26Amiens2101—07,2
2025-26Schalke 04000——0—
2024-25Schalke 0417004—06,6
2024-25Valenciennes000——0—
2023-24Valenciennes282111—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %410,5577 %
13 N. BinderNicolas Binder
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur7325—07,3
2025-26Cambuur100——06,7
2024-25A. Klagenfurt263114—06,7
2023-24A. Klagenfurt12127—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %320,7838 %
29 Iwan HenstraIwan Henstra
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2446 %
15 F. KvamFabian Kvam
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2646 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Nijmegen — 4-3-3

Trener : D. Schreuder od 01/01/2025 · odczyt z 23/10/2026

Gonzalo Alejandro Crettaz Nijmegen · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nijmegen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Castellon · 2024-25: mecze 42, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Castellon · 2023-24: mecze 39, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 1 G. CrettazPerr Schuurs Nijmegen · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Torino · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Torino · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Torino · 2023-24: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 4 P. SchuursAlmugera Raouf Mohammed Kabar Nijmegen · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Dortmund · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dortmund · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,6 66 A. Raouf Mohammed KabarDeveron Fonville Nijmegen · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Nijmegen · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Dordrecht · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 24 D. FonvilleTobias Storm Nijmegen · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Lyngby · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyngby · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lyngby · 2023-24: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 21 T. StormDarko Nejašmić 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 6 D. NejašmićTjaronn Inteff Chefren Chery Nijmegen · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Nijmegen · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Antwerp · 2024-25: mecze 36, gole 12, asysty 6, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Nijmegen · 2023-24: mecze 15, gole 5, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 9 T. CheryNoé Lebreton Nijmegen · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Nijmegen · 2025-26: mecze 5, gole 2, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Caen · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Caen · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 1, faule 62, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Caen · 2023-24: mecze 27, gole 0, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 20 N. LebretonAdam Tahaui Nijmegen · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vitesse · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Vitesse · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 19 A. TahauiBryan Catharina Anna Petronell Linssen 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 17, gole 4, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 30 B. LinssenAyodele Thomas 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 77 A. Thomas
Gonzalo Alejandro Crettaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen1000—06,3
2025-26Nijmegen100——06,6
2024-25Castellon42001—17,1
2023-24Castellon3900——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Perr Schuurs
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen2002—06,1
2025-26Torino—00————
2024-25Torino000——0—
2023-24Torino9108—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Almugera Raouf Mohammed Kabar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen2004—06,0
2025-26Dortmund100——0—
2024-25Dortmund17002—2 16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Deveron Fonville
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen1001—06,7
2025-26Nijmegen5013—17,0
2025-26Dordrecht4018—17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tobias Storm
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen1003—05,8
2025-26Lyngby—00————
2024-25Lyngby12015—06,8
2023-24Lyngby270117—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Darko Nejašmić
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,7
2025-263001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tjaronn Inteff Chefren Chery
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen2100—07,2
2025-26Nijmegen4011—06,8
2024-25Antwerp3612 (2 z karnych)615—17,3
2023-24Nijmegen15522—07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noé Lebreton
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen2005—16,2
2025-26Nijmegen5225—17,2
2025-26Caen200——06,5
2024-25Caen324162—76,8
2023-24Caen270239—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Tahaui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen7202—06,7
2025-26Vitesse100——06,3
2024-25Vitesse1002—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Catharina Anna Petronell Linssen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272004—06,5
2025-264105—16,5
2024-25174016—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ayodele Thomas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Cambuur — 4-3-3

Trener : Johan Plat od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Thijs Jansen Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Cambuur · 2025-26: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Cambuur · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Feyenoord · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Feyenoord · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 T. JansenIsmaël Baouf Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Cambuur · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Anderlecht · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Anderlecht · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 I. BaoufMorgan Costarelli Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Lille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 M. CostarelliBilly van Duijl Cambuur · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 AZ Alkmaar · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AZ Alkmaar · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Volendam · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 B. van DuijlDevid Eugene Bouah Cambuur · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Carrarese · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 2 D. BouahNicky Souren 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 8 N. SourenRafik El Arguioui Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Utrecht · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Utrecht · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 R. El ArguiouiIlyes Hamache Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Amiens · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Schalke 04 · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Schalke 04 · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Valenciennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 11 I. HamacheSami Bouhoudane 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 7 S. BouhoudaneIwan Henstra 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 29 I. HenstraFabian Kvam 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 2025-26: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 15 F. Kvam
Thijs Jansen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9001—17,0
2025-26Cambuur38012—17,3
2024-25Cambuur3700——07,0
2024-25Feyenoord—00————
2023-24Feyenoord—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ismaël Baouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur90012—16,9
2025-26Cambuur100——06,2
2024-25Anderlecht—00————
2023-24Anderlecht—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Morgan Costarelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9008—16,5
2025-26Lille000——0—
2024-25Lille000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Billy van Duijl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur6025—07,0
2026-27AZ Alkmaar000——0—
2025-26AZ Alkmaar2002—06,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24Volendam000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Devid Eugene Bouah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur70010—3 16,6
2025-26Carrarese1001—06,7
2024-25Carrarese273017—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicky Souren
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279018—26,8
2025-26100——06,5
2024-25350224—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafik El Arguioui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9409—17,1
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Utrecht000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ilyes Hamache
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9413—07,2
2025-26Amiens2101—07,2
2025-26Schalke 04000——0—
2024-25Schalke 0417004—06,6
2024-25Valenciennes000——0—
2023-24Valenciennes282111—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sami Bouhoudane
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279014—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iwan Henstra
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabian Kvam
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Nijmegen
1remis(y)
2zwycięstwa Cambuur
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Nijmegen 7, Cambuur 8 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 6,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Ingmar Oostrom

Strzelcy w tych meczach : I. Hamache Cambuur, 2 · I. Henstra Cambuur, 1

DataMeczWynikZwycięzca
12/09/2026Cambuur – Nijmegen Eredivisie ♂3 – 0Cambuur
11/02/2023Nijmegen – Cambuur Eredivisie ♂0 – 0remis
04/11/2022Cambuur – Nijmegen Eredivisie ♂0 – 1Nijmegen
03/04/2022Cambuur – Nijmegen Eredivisie ♂1 – 2Nijmegen
26/11/2021Nijmegen – Cambuur Eredivisie ♂2 – 3Cambuur
17/04/2016Nijmegen – Cambuur Eredivisie ♂2 – 1Nijmegen

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Nijmegen – Cambuur →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Italie · prawa na sezon: Mola TV kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur eredivisie.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Pays-Bas kraj rozgrywekESPN lub NOS prawa na sezon
AllemagneSport Digital prawa na sezon
AutricheSport Digital prawa na sezon
BelgiquePlaySports lub Sporza prawa na sezon
Canada (Québec)Rogers prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
GuadeloupeESPN prawa na sezon
IrlandePremier Sports lub Thriller TV prawa na sezon
La RéunionESPN Africa prawa na sezon
MarocDubai Sports prawa na sezon
PolognePolsat Sports prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
SénégalESPN Africa prawa na sezon
SuisseSport Digital prawa na sezon
TunisieDubai Sports prawa na sezon
TurquieSaran (TiviBu) prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13