AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Eredivisie ♂ · niedz. 14 lut 2027 · 17:00

PSV Eindhoven – Twente

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

PSV Eindhoven DVDNV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Twente Eredivisie ♂2 – 3D
09/10/2026dom.Heerenveen Eredivisie ♂2 – 0V
17/10/2026wyj.Den Haag Eredivisie ♂1 – 2D
25/10/2026dom.Feyenoord Eredivisie ♂1 – 1N
31/10/2026dom.Willem II Eredivisie ♂7 – 0V

Twente VNDVV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.PSV Eindhoven Eredivisie ♂3 – 2V
10/10/2026wyj.For Sittard Eredivisie ♂1 – 1N
18/10/2026dom.Utrecht Eredivisie ♂1 – 2D
25/10/2026wyj.AZ Alkmaar Eredivisie ♂2 – 0V
01/11/2026wyj.Excelsior Eredivisie ♂9 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

PSV Eindhoven mecze z rzędu z golem: 20 mecze bez porażki: 9 u siebie
po zwycięstwie 7-0 z Willem II · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 6 stracone)

Twente mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez porażki: 5 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 9-0 z Excelsior · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (16 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

PSV Eindhoven

Atak · gole na mecz: 3,00 (3,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 18,0 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,00 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,1 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Kovář · obrony: 24, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,11 · ocena 7,0

Trener · P. Bosz od 01/06/2023 · prowadzone kluby: 9 od 2000
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3)

Forma (API-Football): DWWWWWLWL

Twente

Atak · gole na mecz: 1,90 (2,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 18,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 7, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,1 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 0,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Drommel rotacja · obrony: 6, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,46 · ocena 6,5

Trener · J. Oosting od 01/07/2023 · prowadzone kluby: 5 od 2013
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 61e et la 75e minute

Forma (API-Football): LWWDWWWDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

PSV Eindhoven

  • Zawieszenie Sven Mijnans · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Den Haag – PSV Eindhoven) prawdopodobne zawieszenie 17/10/2026
  • Kontuzja A. Nagalo · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja A. Plea · Surgery nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Schouten · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja K. Sildillia · Surgery nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: S. Mijnans (Czerwona kartka), F. Kostic (Kontuzja), P. Wanner (Stopa), R. Pepi (Kontuzja), R. van Bommel (Inactive), S. Lammers (Powrót do gry), S. Ouaissa (Uraz mięśniowy)

Twente

  • Kontuzja F. Thorvaldsen · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Unnerstall · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Bruns · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Lemkin · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla PSV Eindhoven, 11,3 dla Twente · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
R. van BommelRuben van Bommel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven82213—37,0
2026-27Netherlands2010—07,0
2025-26PSV Eindhoven1101—08,3
2024-25AZ Alkmaar264534—47,1
2024-25PSV Eindhoven100——06,9
2023-24AZ Alkmaar296126—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

PSV Eindhoven1,740,3625 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: G. TilGuus Berend Til

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven9517—07,3
2026-27Netherlands100——06,7
2025-26PSV Eindhoven100——06,2
2024-25PSV Eindhoven34101123—27,2
2023-24PSV Eindhoven3010516—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. PepiRicardo Daniel Pepi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2773 (1 z karnych)0——06,6
2025-261001—05,7
2024-25201124—17,2
2023-24277 (1 z karnych)26—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. BouhamdiA. Bouhamdi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven6023—05,7
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26PSV Eindhoven100——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Y. TahaYounes Taha El Idrissi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente3104—17,3
2025-26Groningen1103—07,2
2024-25Twente15109—36,6
2023-24Zwolle000——0—
2023-24Twente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

PSV Eindhoven

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
20 G. TilGuus Berend Til
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven9517—07,3
2026-27Netherlands100——06,7
2025-26PSV Eindhoven100——06,2
2024-25PSV Eindhoven34101123—27,2
2023-24PSV Eindhoven3010516—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

35 %510,6485 %
9 R. PepiRicardo Daniel Pepi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2773 (1 z karnych)0——06,6
2025-261001—05,7
2024-25201124—17,2
2023-24277 (1 z karnych)26—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %300,6261 %
8 S. DestSergiño Gianni Dest
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8225—07,4
2025-26PSV Eindhoven4002—07,1
2024-25PSV Eindhoven7013—07,0
2023-24PSV Eindhoven252611—17,4
2023-24Milan000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %220,2577 %
7 R. van BommelRuben van Bommel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven82213—37,0
2026-27Netherlands2010—07,0
2025-26PSV Eindhoven1101—08,3
2024-25AZ Alkmaar264534—47,1
2024-25PSV Eindhoven100——06,9
2023-24AZ Alkmaar296126—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %220,3469 %
5 I. PerišićIvan Perišić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8213—26,5
2026-27Croatia4114—27,0
2025-26PSV Eindhoven100——06,7
2024-25PSV Eindhoven299817—47,4
2024-25Tottenham000——0—
2023-24Tottenham5012—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %210,3561 %

Twente

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 M. PjacaMarko Pjaca
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente5411—07,7
2025-26Twente2012—16,7
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %411,3130 %
6 R. ZerroukiRamiz Larbi Zerrouki
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente5207—27,7
2025-26Feyenoord6108—07,2
2025-26Twente3003—17,4
2024-25Feyenoord271220—3 16,9
2023-24Feyenoord260026—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,4354 %
9 W. WeghorstWout Weghorst
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente4126—16,8
2026-27Netherlands1001—07,0
2025-26Ajax5001—07,0
2024-25Ajax2410 (1 z karnych)216—27,1
2024-25Burnley000——0—
2023-24Hoffenheim287 (1 z karnych)323—47,1
2023-24Burnley—00————
2023-24Besiktas000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %120,2746 %
8 D. WeidmannDaouda Weidmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente5148—17,7
2025-26Waalwijk4202—17,7
2025-26Twente310——07,1
2024-25Waalwijk120017—26,6
2023-24Waalwijk3003—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %140,2254 %
11 D. RotsDaan Rots
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275102—17,0
2025-264103—06,6
2024-25343620—47,1
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,2554 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

PSV Eindhoven — 4-3-3

Trener : P. Bosz od 01/06/2023 · odczyt z 23/10/2026

Matěj Kovář PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Czech Republic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Czechia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,5 Leverkusen · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leverkusen · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Leverkusen · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 32 M. KovářArmando Obispo 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 4 A. ObispoSergiño Gianni Dest PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 25, gole 2, asysty 6, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Milan · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 S. DestRyan Flamingo PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Utrecht · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Utrecht · 2023-24: mecze 34, gole 3, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Sassuolo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 R. FlamingoLutsharel Geertruida PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Netherlands · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 RB Leipzig · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 RB Leipzig · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Feyenoord · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Feyenoord · 2023-24: mecze 34, gole 8, asysty 5, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 2 L. GeertruidaMauro Jaqueson Júnior Ferreira dos Santos 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 6, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 17 M. JúniorKodai Sano PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Nijmegen · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mainz · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mainz · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Nijmegen · 2024-25: mecze 26, gole 3, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Nijmegen · 2023-24: mecze 25, gole 5, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 24 K. SanoRuben van Bommel PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Netherlands · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze 26, gole 4, asysty 5, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 29, gole 6, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 7 R. van BommelGuus Berend Til PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 9, gole 5, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Netherlands · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 34, gole 10, asysty 11, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 30, gole 10, asysty 5, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 20 G. TilRicardo Daniel Pepi 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,7 2024-25: mecze 20, gole 11, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2023-24: mecze 27, gole 7, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 9 R. PepiA. Bouhamdi PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,7 Iraklis · 2026-27: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2026-27: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 37 A. Bouhamdi
Matěj Kovář
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven9000—07,0
2026-27Czech Republic200——06,8
2026-27Czechia200——06,8
2025-26PSV Eindhoven400——08,5
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Leverkusen500——07,0
2024-25PSV Eindhoven100——06,6
2023-24Leverkusen100——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Armando Obispo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790016—37,1
2025-26300——07,1
2024-2514103—16,8
2023-249002—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergiño Gianni Dest
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8225—07,4
2025-26PSV Eindhoven4002—07,1
2024-25PSV Eindhoven7013—07,0
2023-24PSV Eindhoven252611—17,4
2023-24Milan000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ryan Flamingo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8104—06,8
2025-26PSV Eindhoven1002—06,3
2024-25PSV Eindhoven340225—27,2
2024-25Utrecht—00————
2023-24Utrecht343126—46,9
2023-24Sassuolo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lutsharel Geertruida
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven5114—16,1
2026-27Netherlands000——0—
2025-26Sunderland2001—06,9
2025-26RB Leipzig000——0—
2024-25RB Leipzig311017—36,7
2024-25Feyenoord3002—07,0
2023-24Feyenoord348 (1 z karnych)518—27,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mauro Jaqueson Júnior Ferreira dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279125—07,2
2025-263001—16,9
2024-25250614—17,1
2023-2416104—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kodai Sano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8108—17,1
2026-27Mainz1002—07,5
2025-26Nijmegen5015—06,8
2025-26Mainz2001—06,8
2024-25Mainz340016—37,0
2024-25Nijmegen263232—3 16,7
2023-24Nijmegen255222—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ruben van Bommel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven82213—37,0
2026-27Netherlands2010—07,0
2025-26PSV Eindhoven1101—08,3
2024-25AZ Alkmaar264534—47,1
2024-25PSV Eindhoven100——06,9
2023-24AZ Alkmaar296126—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Guus Berend Til
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven9517—07,3
2026-27Netherlands100——06,7
2025-26PSV Eindhoven100——06,2
2024-25PSV Eindhoven34101123—27,2
2023-24PSV Eindhoven3010516—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ricardo Daniel Pepi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2773 (1 z karnych)0——06,6
2025-261001—05,7
2024-25201124—17,2
2023-24277 (1 z karnych)26—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

A. Bouhamdi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven6023—05,7
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26PSV Eindhoven100——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Twente — 4-3-3

Trener : J. Oosting od 01/07/2023 · odczyt z 23/10/2026

Joël Drommel Twente · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sparta Rotterdam · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 16 J. DrommelBart van Rooij Twente · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Twente · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Twente · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 5, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Nijmegen · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 5, faule 26, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Nijmegen · 2023-24: mecze 24, gole 2, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 28 B. van RooijRobin Pröpper Twente · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Twente · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Rangers · 2024-25: mecze 27, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Twente · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Twente · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 R. PröpperRuud Nijstad 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 R. NijstadAske Emil Berg Adelgaard Twente · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Go Ahead Eagles · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Go Ahead Eagles · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Odense · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Odense · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 29 A. AdelgaardRamiz Larbi Zerrouki Twente · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,7 Feyenoord · 2025-26: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Twente · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Feyenoord · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Feyenoord · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 6 R. ZerroukiDaouda Weidmann Twente · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 4, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 Waalwijk · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 Twente · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Waalwijk · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Waalwijk · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 8 D. WeidmannDaan Rots 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 6, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 D. RotsWout Weghorst Twente · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Netherlands · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Ajax · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Ajax · 2024-25: mecze 24, gole 10, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Burnley · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2023-24: mecze 28, gole 7, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Burnley · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Besiktas · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 W. WeghorstYounes Taha El Idrissi Twente · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Groningen · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Twente · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Zwolle · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Twente · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 Y. TahaMarko Pjaca Twente · 2026-27: mecze 5, gole 4, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Twente · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Juventus · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 M. Pjaca
Joël Drommel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente200——06,5
2025-26PSV Eindhoven300——06,3
2025-26Sparta Rotterdam000——0—
2024-25PSV Eindhoven3400——06,7
2023-24PSV Eindhoven100——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bart van Rooij
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente5008—07,3
2025-26Twente4013—07,5
2024-25Twente341526—17,1
2024-25Nijmegen20526—07,1
2023-24Nijmegen242315—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robin Pröpper
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente5105—27,1
2025-26Twente3001—06,8
2024-25Rangers272024—87,0
2024-25Twente000——0—
2023-24Twente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ruud Nijstad
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274001—07,0
2025-263001—06,4
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aske Emil Berg Adelgaard
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente4004—27,3
2025-26Go Ahead Eagles3006—06,4
2024-25Go Ahead Eagles300117—56,7
2024-25Odense000——0—
2023-24Odense220126—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ramiz Larbi Zerrouki
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente5207—27,7
2025-26Feyenoord6108—07,2
2025-26Twente3003—17,4
2024-25Feyenoord271220—3 16,9
2023-24Feyenoord260026—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daouda Weidmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente5148—17,7
2025-26Waalwijk4202—17,7
2025-26Twente310——07,1
2024-25Waalwijk120017—26,6
2023-24Waalwijk3003—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daan Rots
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275102—17,0
2025-264103—06,6
2024-25343620—47,1
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Wout Weghorst
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente4126—16,8
2026-27Netherlands1001—07,0
2025-26Ajax5001—07,0
2024-25Ajax2410 (1 z karnych)216—27,1
2024-25Burnley000——0—
2023-24Hoffenheim287 (1 z karnych)323—47,1
2023-24Burnley—00————
2023-24Besiktas000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Younes Taha El Idrissi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente3104—17,3
2025-26Groningen1103—07,2
2024-25Twente15109—36,6
2023-24Zwolle000——0—
2023-24Twente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marko Pjaca
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente5411—07,7
2025-26Twente2012—16,7
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

5zwycięstwa PSV Eindhoven
0remis(y)
1zwycięstwa Twente
4,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: PSV Eindhoven 19, Twente 6 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 3,3, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: S. van der Eijk ×2, Serdar Gozubuyuk, J. Manschot

Strzelcy w tych meczach : G. Til PSV Eindhoven, 4 · R. Pepi PSV Eindhoven, 3 · I. Saibari PSV Eindhoven, 2 · D. Man PSV Eindhoven, 1 · D. Weidmann Twente, 1 · I. Perišić PSV Eindhoven, 1

DataMeczWynikZwycięzca
20/09/2026Twente – PSV Eindhoven Eredivisie ♂3 – 2Twente
17/05/2026PSV Eindhoven – Twente Eredivisie ♂5 – 1PSV Eindhoven
17/08/2025Twente – PSV Eindhoven Eredivisie ♂0 – 2PSV Eindhoven
24/04/2025Twente – PSV Eindhoven Eredivisie ♂1 – 3PSV Eindhoven
06/12/2024PSV Eindhoven – Twente Eredivisie ♂6 – 1PSV Eindhoven
17/03/2024PSV Eindhoven – Twente Eredivisie ♂1 – 0PSV Eindhoven

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia PSV Eindhoven – Twente →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Espagne · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur eredivisie.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Pays-Bas kraj rozgrywekESPN lub NOS prawa na sezon
AllemagneSport Digital prawa na sezon
AutricheSport Digital prawa na sezon
BelgiquePlaySports lub Sporza prawa na sezon
Canada (Québec)Rogers prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
GuadeloupeESPN prawa na sezon
IrlandePremier Sports lub Thriller TV prawa na sezon
ItalieMola TV prawa na sezon
La RéunionESPN Africa prawa na sezon
MarocDubai Sports prawa na sezon
PolognePolsat Sports prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
SénégalESPN Africa prawa na sezon
SuisseSport Digital prawa na sezon
TunisieDubai Sports prawa na sezon
TurquieSaran (TiviBu) prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13