AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Eredivisie ♂ · niedz. 16 maj 2027 · 12:30

Utrecht – Telstar

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Utrecht DVVND od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Feyenoord Eredivisie ♂0 – 5D
11/10/2026dom.Willem II Eredivisie ♂3 – 1V
18/10/2026wyj.Twente Eredivisie ♂2 – 1V
24/10/2026dom.Zwolle Eredivisie ♂1 – 1N
01/11/2026wyj.Telstar Eredivisie ♂2 – 4D

Telstar NNDDV od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.ADO Den Haag Eredivisie ♂2 – 2N
11/10/2026dom.Den Haag Eredivisie ♂2 – 2N
17/10/2026dom.Feyenoord Eredivisie ♂3 – 4D
23/10/2026wyj.Go Ahead Eagles Eredivisie ♂2 – 3D
01/11/2026dom.Utrecht Eredivisie ♂4 – 2V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Utrecht mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez porażki: 3 u siebie
po porażce 2-4 z Telstar · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 12 stracone)

Telstar mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe
po zwycięstwie 4-2 z Utrecht · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 13 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Utrecht

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 15,0 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,90 (3,50 u siebie, 2,40 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 19, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,6 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · V. Barkas · obrony: 29, 62% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,57 · ocena 5,9

Trener · Anthony Correia od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-3, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 5-4-1 ×2, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LLDLDWLWW

Telstar

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,60 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 13,2 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (3,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 13, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,4 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · R. Koeman · obrony: 41, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 7,9

Trener · Henk Brugge od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football): WLLDLDLDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Utrecht

  • Kontuzja A. Engwanda · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja A. Stepanov · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja K. Paredes · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Jonathans · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Ohio · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja V. Jensen · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Telstar

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: R. Mendes (Inactive)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,2 dla Utrecht, 9,8 dla Telstar · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 4,1

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: D. de WitDani de Wit

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht92115—26,8
2025-26Utrecht2109—17,4
2024-25Bochum332124—16,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar3210 (1 z karnych)368—7 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9308—06,8
2025-26Utrecht14334—07,1
2025-26Porto100——0—
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Y. CathlineYoann Cathline
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9228—17,0
2025-26Utrecht200——06,6
2024-25Utrecht256514—17,1
2024-25Lorient—00————
2024-25Almere City—00————
2023-24Almere City28426—26,8
2023-24Lorient000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), P. BrouwerPatrick Brouwer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9219—07,0
2025-26Telstar3211—17,3
2024-25Sparta Rotterdam—00————
2023-24Sparta Rotterdam—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Utrecht

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9308—06,8
2025-26Utrecht14334—07,1
2025-26Porto100——0—
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

23 %300,4677 %
20 D. de WitDani de Wit
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht92115—26,8
2025-26Utrecht2109—17,4
2024-25Bochum332124—16,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar3210 (1 z karnych)368—7 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

22 %210,2385 %
10 Y. CathlineYoann Cathline
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9228—17,0
2025-26Utrecht200——06,6
2024-25Utrecht256514—17,1
2024-25Lorient—00————
2024-25Almere City—00————
2023-24Almere City28426—26,8
2023-24Lorient000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %220,3269 %
3 M. DiddenMatisse Didden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht72012—06,7
2025-26Utrecht1003—17,2
2024-25Utrecht29003—16,7
2023-24Genk—00————
2023-24Utrecht—002——6,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,3261 %
15 A. BlakeAdrian Blake
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279218—06,9
2025-26100——06,6
2024-2530325—17,0
2023-24511——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %210,6530 %

Telstar

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 T. OwusuTyron Owusu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Luzern9114—1 16,3
2026-27Telstar9306—07,2
2025-26FC Luzern372616—57,1
2025-26Telstar4101—07,0
2024-25FC Luzern321112—26,7
2024-25Telstar283224—36,9
2023-24Telstar2001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %300,3679 %
27 P. BrouwerPatrick Brouwer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9219—07,0
2025-26Telstar3211—17,3
2024-25Sparta Rotterdam—00————
2023-24Sparta Rotterdam—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %210,2379 %
7 Rui MendesRui Jorge Monteiro Mendes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar8102—16,5
2025-26Groningen000——0—
2024-25Groningen34118—36,5
2023-24Groningen15228—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1772 %
4 A. SoualhiaAbdelnour Soualhia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791114—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1179 %
23 N. ShenkmanN. Shenkman
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276120—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %120,3829 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Utrecht — 4-3-3

Trener : Anthony Correia od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Vasilis Cornelius Barkas 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,9 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 1 V. BarkasSiebe Horemans Utrecht · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Utrecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Utrecht · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 4, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Excelsior · 2023-24: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Utrecht · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2 S. HoremansMatisse Didden Utrecht · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Utrecht · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Utrecht · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Genk · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Utrecht · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 3 M. DiddenNikolas Panagiotou Utrecht · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Omonia Nicosia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Cyprus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 5 N. PanagiotouGuus Offerhaus Utrecht · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 4,5 Telstar · 2025-26: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Telstar · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 38, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Telstar · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 6 G. OfferhausArthur Zagré Utrecht · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Excelsior · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Excelsior · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 FC Sion · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Excelsior · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 5, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 FC Sion · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 92 A. ZagréNiklas Brøndsted Vesterlund Nielsen 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 23 N. VesterlundDavy van den Berg Utrecht · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Utrecht · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Luton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Zwolle · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Zwolle · 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 2, faule 40, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 34 D. van den BergDani de Wit Utrecht · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Utrecht · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Bochum · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 32, gole 10, asysty 3, faule 68, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,9 20 D. de WitÁngel Alarcón Galiot Utrecht · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Utrecht · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Porto · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 Á. AlarcónYoann Cathline Utrecht · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Utrecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Utrecht · 2024-25: mecze 25, gole 6, asysty 5, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Lorient · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Almere City · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Almere City · 2023-24: mecze 28, gole 4, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lorient · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 Y. Cathline
Vasilis Cornelius Barkas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277001—15,9
2025-26100——06,6
2024-253100——17,1
2023-243100——27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Siebe Horemans
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9008—26,4
2025-26Utrecht2002—07,2
2024-25Utrecht311412—17,1
2023-24Excelsior3102—07,1
2023-24Utrecht—0425——7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matisse Didden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht72012—06,7
2025-26Utrecht1003—17,2
2024-25Utrecht29003—16,7
2023-24Genk—00————
2023-24Utrecht—002——6,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nikolas Panagiotou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht5008—26,4
2026-27Omonia Nicosia4101—07,1
2026-27Cyprus1001—07,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Guus Offerhaus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht5006—24,5
2025-26Telstar5202—17,5
2024-25Telstar361338—56,9
2023-24Telstar2003—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arthur Zagré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht90215—26,6
2025-26Excelsior1002—06,9
2024-25Excelsior302332—57,1
2024-25FC Sion000——0—
2023-24Excelsior281525—6 16,8
2023-24FC Sion1200——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Niklas Brøndsted Vesterlund Nielsen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278028—06,4
2025-26100——06,5
2024-2515124—16,8
2023-2410003—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Davy van den Berg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9027—26,7
2025-26Utrecht3001—16,5
2025-26Luton200——06,7
2024-25Zwolle324329—57,0
2023-24Zwolle305240—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dani de Wit
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht92115—26,8
2025-26Utrecht2109—17,4
2024-25Bochum332124—16,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar3210 (1 z karnych)368—7 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ángel Alarcón Galiot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9308—06,8
2025-26Utrecht14334—07,1
2025-26Porto100——0—
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yoann Cathline
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9228—17,0
2025-26Utrecht200——06,6
2024-25Utrecht256514—17,1
2024-25Lorient—00————
2024-25Almere City—00————
2023-24Almere City28426—26,8
2023-24Lorient000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Telstar — 5-3-2

Trener : Henk Brugge od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Ronald Koeman Jr. 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,9 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 1 R. KoemanAbdelnour Soualhia 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 4 A. SoualhiaMarvin Peersman Telstar · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Groningen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Groningen · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,9 Groningen · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 7, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,4 43 M. PeersmanGerald Alders Telstar · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Telstar · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Ajax · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Twente · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 G. AldersJeff Hardeveld 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 34, gole 5, asysty 9, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,4 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 2 J. HardeveldSem Valk Telstar · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Dordrecht · 2025-26: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Feyenoord · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 S. ValkNils Rossen Telstar · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Telstar · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Telstar · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 8, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Nijmegen · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nijmegen · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 17 N. RossenTyrone Owusu FC Luzern · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,3 Telstar · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 FC Luzern · 2025-26: mecze 37, gole 2, asysty 6, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Telstar · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 FC Luzern · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Telstar · 2024-25: mecze 28, gole 3, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Telstar · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 10 T. OwusuN. Shenkman 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 23 N. ShenkmanPatrick Brouwer Telstar · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Telstar · 2025-26: mecze 3, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Sparta Rotterdam · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sparta Rotterdam · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 P. BrouwerRui Jorge Monteiro Mendes Telstar · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Groningen · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Groningen · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 Groningen · 2023-24: mecze 15, gole 2, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 7 R. Mendes
Ronald Koeman Jr.
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792 (2 z karnych)00—27,9
2025-26400——07,3
2024-253800——17,1
2023-242600——36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdelnour Soualhia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791114—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marvin Peersman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9008—16,9
2025-26Groningen101——06,5
2024-25Groningen260214—7 16,9
2023-24Groningen372725—47,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gerald Alders
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar8009—26,8
2025-26Telstar200——06,8
2025-26Ajax1001—06,0
2024-25Twente300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jeff Hardeveld
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278007—05,8
2025-2651 (1 z karnych)03—06,8
2024-25345923—47,4
2023-24361333—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sem Valk
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar7016—16,7
2025-26Dordrecht302228—47,0
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nils Rossen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9004—06,9
2025-26Telstar5011—06,9
2024-25Telstar360830—47,0
2024-25Nijmegen—00————
2023-24Nijmegen3001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tyron Owusu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Luzern9114—1 16,3
2026-27Telstar9306—07,2
2025-26FC Luzern372616—57,1
2025-26Telstar4101—07,0
2024-25FC Luzern321112—26,7
2024-25Telstar283224—36,9
2023-24Telstar2001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

N. Shenkman
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276120—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Patrick Brouwer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9219—07,0
2025-26Telstar3211—17,3
2024-25Sparta Rotterdam—00————
2023-24Sparta Rotterdam—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rui Jorge Monteiro Mendes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar8102—16,5
2025-26Groningen000——0—
2024-25Groningen34118—36,5
2023-24Groningen15228—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Utrecht
1remis(y)
1zwycięstwa Telstar
4,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 3 · gole: Utrecht 7, Telstar 6 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 3,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: D. Makkelie, Robin Hensgens

Strzelcy w tych meczach : C. Bozdogan Utrecht, 1 · D. Bakker Telstar, 1 · D. de Wit Utrecht, 1 · G. Zechiel Utrecht, 1 · J. Karlsson Utrecht, 1 · M. Didden Utrecht, 1

DataMeczWynikZwycięzca
01/11/2026Telstar – Utrecht Eredivisie ♂4 – 2Telstar
11/04/2026Utrecht – Telstar Eredivisie ♂4 – 1Utrecht
23/11/2025Telstar – Utrecht Eredivisie ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Utrecht – Telstar →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Maroc · prawa na sezon: Dubai Sports kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur eredivisie.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Pays-Bas kraj rozgrywekESPN lub NOS prawa na sezon
AllemagneSport Digital prawa na sezon
AutricheSport Digital prawa na sezon
BelgiquePlaySports lub Sporza prawa na sezon
Canada (Québec)Rogers prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
GuadeloupeESPN prawa na sezon
IrlandePremier Sports lub Thriller TV prawa na sezon
ItalieMola TV prawa na sezon
La RéunionESPN Africa prawa na sezon
PolognePolsat Sports prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
SénégalESPN Africa prawa na sezon
SuisseSport Digital prawa na sezon
TunisieDubai Sports prawa na sezon
TurquieSaran (TiviBu) prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13