AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · sob. 28 lis 2026 · 16:30

Arouca – Rio Ave

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

59 %1 — Arouca
23 %Remis
18 %2 — Rio Ave

Oczekiwany wynik 2 – 0 (11 %) · oczekiwane gole 2,03 – 0,91

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność dobra
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Arouca wygrałaby około 6, a pozostałych 4 nie.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 07/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Arouca NNVVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Sp Lisbon Primeira Liga ♂2 – 2N
19/09/2026wyj.Sporting Clube de Portugal Primeira Liga ♂2 – 2N
11/10/2026dom.Estrela Primeira Liga ♂1 – 0V
24/10/2026wyj.Alverca Primeira Liga ♂1 – 0V
01/11/2026dom.Nacional Primeira Liga ♂1 – 0V

Rio Ave NDVDD od najstarszego do najnowszego

14/09/2026dom.Estrela Primeira Liga ♂3 – 3N
19/09/2026wyj.Alverca Primeira Liga ♂0 – 1D
11/10/2026dom.Nacional Primeira Liga ♂3 – 2V
25/10/2026dom.Famalicao Primeira Liga ♂0 – 4D
01/11/2026wyj.Academico Viseu Primeira Liga ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Arouca mecze z rzędu z golem: 6 mecze bez porażki: 5 mecze bez porażki: 4 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez straty gola: 3
po zwycięstwie 1-0 z Nacional · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Rio Ave porażki z rzędu: 3 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z Academico Viseu · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Arouca

Atak · gole na mecz: 1,40 (2,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 11,9 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 25% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 24, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 3,10 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · I. de Arruabarrena · obrony: 29, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,63 · ocena 7,4

Trener · Vasco Seabra od 01/10/2024 · prowadzone kluby: 8 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Forma (API-Football): WWLWDLDW

Rio Ave

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 10,6 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 63% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 9,9 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 1,30 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · E. van der Gouw · obrony: 21, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,33 · ocena 6,0

Trener · Sotiris Sylaidopoulos od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LLWLLDLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Arouca

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Rio Ave

  • Zawieszenie João Tomé Baptista · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Rio Ave – Nacional) prawdopodobne zawieszenie 11/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,3 dla Arouca, 9,5 dla Rio Ave · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 3,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Pedro SantosPedro Carvalho Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8001—26,8
2026-27Famalicao6006—06,5
2025-26Famalicao222314—26,6
2025-26Arouca160018—46,8
2024-25Arouca310031—66,7
2024-25Famalicao300012—46,4
2024-25Moreirense210012—46,4
2023-24Arouca281022—76,8
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arouca0,980,4125 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: N. DjouahraNäis Djouahra

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. BlesaJalen Aleix Miller Blesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave83 (2 z karnych)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 z karnych)014—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Tamble MonteiroTamble Ulisses Folgado Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave8103—16,7
2025-26Rio Ave130110—26,5
2025-26Portimonense52 (1 z karnych)08—27,1
2024-25Portimonense4014—16,5
2023-24Portimonense5109—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Diogo BezerraDiogo Bezerra de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278134—06,5
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,3 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Arouca

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 BarberoIván Martínez Gonzálvez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca85010—26,9
2025-26Arouca318 (1 z karnych)252—56,5
2024-25La Coruna000——0—
2023-24La Coruna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

35 %500,7972 %
3 José FontánJosé Manuel Fontán Mondragón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca82 (1 z karnych)05—27,3
2025-26Arouca302337—11 36,6
2024-25Arouca291048—106,8
2024-25Cartagena—00————
2023-24Cartagena374048—96,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Go Ahead Eagles000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %200,2572 %
6 E. van EeEspen van Ee
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca81011—26,8
2025-26Arouca262139—76,8
2025-26Heerenveen1001—06,7
2024-25Heerenveen321239—56,9
2023-24Heerenveen180012—0 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1672 %
7 N. DjouahraNäis Djouahra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %050,0072 %
19 A. TrezzaAlfonso Trezza Hernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278013—06,6
2025-26329236—2 16,7
2024-25335250—4 16,8
2023-24240021—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %010,0072 %

Rio Ave

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 J. BlesaJalen Aleix Miller Blesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave83 (2 z karnych)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 z karnych)014—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %310,3977 %
7 Diogo BezerraDiogo Bezerra de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278134—06,5
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %130,1477 %
23 F. PetrassoFrancisco Petrasso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—26,7
2025-26230020—7 16,6
2024-2571010—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,1469 %
9 Tamble MonteiroTamble Ulisses Folgado Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave8103—16,7
2025-26Rio Ave130110—26,5
2025-26Portimonense52 (1 z karnych)08—27,1
2024-25Portimonense4014—16,5
2023-24Portimonense5109—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2146 %
30 R. GalčíkRoland Galčík
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2846 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Arouca — 4-2-3-1

Trener : Vasco Seabra od 01/10/2024 · odczyt z 23/10/2026

Ignacio de Arruabarrena Fernández 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 I. de ArruabarrenaJosé Manuel Fontán Mondragón Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Arouca · 2025-26: mecze 30, gole 2, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 3, ocena 6,6 Arouca · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule 48, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 Cartagena · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cartagena · 2023-24: mecze 37, gole 4, asysty 0, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Go Ahead Eagles · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 J. FontánTiago Alexandre de Sousa Esgaio 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 29, gole 3, asysty 5, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 2024-25: mecze 25, gole 2, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 28 T. EsgaioOrest Zinoviyovych Lebedenko Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vitória SC · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vizela · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Vitória SC · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Vizela · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 18 O. LebedenkoJavier Sánchez de Felipe Arouca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Arouca · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Valladolid · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Valladolid · 2024-25: mecze 25, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Valladolid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 J. SánchezTaichi Fukui Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Arouca · 2025-26: mecze 33, gole 4, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 Arouca · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Portimonense · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 8 T. FukuiEspen van Ee Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Arouca · 2025-26: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Heerenveen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Heerenveen · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Heerenveen · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,5 6 E. van EePedro Carvalho Santos Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Famalicao · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Famalicao · 2025-26: mecze 22, gole 2, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Arouca · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Arouca · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Famalicao · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,4 Moreirense · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,4 Arouca · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Sp Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 89 P. SantosPablo Gozálbez Gilabert Arouca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Arouca · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Arouca · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Valencia · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valencia · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Arouca · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 P. GozálbezHyun-Ju Lee Arouca · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Arouca · 2025-26: mecze 30, gole 7, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 2, ocena 6,6 Hannover · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 L. Hyun-JuNäis Djouahra Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 5, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Arouca · 2025-26: mecze 34, gole 6, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Leganes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leganes · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 7 N. Djouahra
Ignacio de Arruabarrena Fernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278000—17,4
2025-261600——56,8
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Manuel Fontán Mondragón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca82 (1 z karnych)05—27,3
2025-26Arouca302337—11 36,6
2024-25Arouca291048—106,8
2024-25Cartagena—00————
2023-24Cartagena374048—96,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Go Ahead Eagles000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tiago Alexandre de Sousa Esgaio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278008—06,8
2025-26293540—106,8
2024-25252135—27,1
2023-24282325—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Orest Zinoviyovych Lebedenko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca80011—16,6
2025-26Vitória SC13009—16,6
2024-25Vizela4125—07,2
2023-24Vitória SC292115—36,7
2023-24Vizela232115—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Sánchez de Felipe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca7003—37,1
2025-26Arouca150110—67,0
2025-26Valladolid200——06,5
2024-25Valladolid252019—66,8
2023-24Valladolid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Taichi Fukui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8009—17,0
2025-26Arouca334319—2 17,0
2024-25Arouca300228—56,9
2023-24Portimonense131112—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Espen van Ee
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca81011—26,8
2025-26Arouca262139—76,8
2025-26Heerenveen1001—06,7
2024-25Heerenveen321239—56,9
2023-24Heerenveen180012—0 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pedro Carvalho Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8001—26,8
2026-27Famalicao6006—06,5
2025-26Famalicao222314—26,6
2025-26Arouca160018—46,8
2024-25Arouca310031—66,7
2024-25Famalicao300012—46,4
2024-25Moreirense210012—46,4
2023-24Arouca281022—76,8
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pablo Gozálbez Gilabert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca7014—16,8
2025-26Arouca281224—46,6
2024-25Arouca171020—16,6
2024-25Valencia—00————
2023-24Valencia5006—06,2
2023-24Arouca—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hyun-Ju Lee
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca4011—16,5
2025-26Arouca307341—9 26,6
2024-25Hannover000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Näis Djouahra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Rio Ave — 4-3-3

Trener : Sotiris Sylaidopoulos od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ennio van der Gouw Rio Ave · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Rio Ave · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Waregem · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zulte Waregem · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Waregem · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zulte Waregem · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zulte Waregem · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Waregem · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 99 E. van der GouwFrancisco Petrasso 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,6 2024-25: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 23 F. PetrassoAndreas-Richardos Ntoi Rio Ave · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,5 Greece · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Rio Ave · 2025-26: mecze 30, gole 1, asysty 2, faule 46, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 Rio Ave · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 5 A. NtoiGustavo Teixeira Lopes da Conceição Rio Ave · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Rio Ave · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Olympiakos · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,9 39 G. ManchaMarios Vrousai Rio Ave · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Rio Ave · 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 35, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Rio Ave · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Olympiakos · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 M. VrousaiTamás Nikitscher Rio Ave · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 5,9 Rio Ave · 2025-26: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Valladolid · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valladolid · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 44 T. NikitscherGeorgios Liavas Rio Ave · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Rio Ave · 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Panetolikos · 2024-25: mecze 21, gole 2, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 Panetolikos · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 54 G. LiavasMiguel Patricio 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 79 M. PatricioJalen Aleix Miller Blesa Rio Ave · 2026-27: mecze 8, gole 3, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Cesena · 2025-26: mecze 15, gole 3, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Rio Ave · 2025-26: mecze 13, gole 7, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 11 J. BlesaDiogo Bezerra de Oliveira 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 D. BezerraTamble Ulisses Folgado Monteiro Rio Ave · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Rio Ave · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Portimonense · 2025-26: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Portimonense · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Portimonense · 2023-24: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 9 T. Monteiro
Ennio van der Gouw
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave6000—06,0
2025-26Rio Ave1000——16,9
2025-26Waregem—00————
2025-26Zulte Waregem—00————
2024-25Waregem000——0—
2024-25Zulte Waregem000——0—
2023-24Zulte Waregem100——07,9
2023-24Waregem100——07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Petrasso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—26,7
2025-26230020—7 16,6
2024-2571010—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andreas-Richardos Ntoi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave70010—1 16,5
2026-27Greece0000—00,0
2025-26Rio Ave301246—96,7
2024-25Rio Ave160014—27,0
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Olympiakos161019—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gustavo Teixeira Lopes da Conceição
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave6000—06,4
2025-26Rio Ave14009—46,7
2025-26Olympiakos4005—0 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marios Vrousai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave8004—06,5
2025-26Rio Ave311235—5 16,9
2024-25Rio Ave311335—57,0
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Rio Ave14107—06,9
2023-24Olympiakos000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tamás Nikitscher
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave70011—25,9
2025-26Rio Ave271133—6 16,7
2025-26Valladolid1002—06,9
2024-25Valladolid130018—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Georgios Liavas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave6003—16,4
2025-26Rio Ave240112—26,6
2024-25Panetolikos212 (2 z karnych)221—2 17,0
2023-24Panetolikos232318—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Miguel Patricio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jalen Aleix Miller Blesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave83 (2 z karnych)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 z karnych)014—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo Bezerra de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278134—06,5
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tamble Ulisses Folgado Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave8103—16,7
2025-26Rio Ave130110—26,5
2025-26Portimonense52 (1 z karnych)08—27,1
2024-25Portimonense4014—16,5
2023-24Portimonense5109—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Arouca
4remis(y)
1zwycięstwa Rio Ave
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Arouca 10, Rio Ave 8 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,8, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: S. Guelho, H. Carvalho, Iancu Vasilica

Strzelcy w tych meczach : Clayton Rio Ave, 3 · A. Trezza Arouca, 1 · D. Spikic Rio Ave, 1 · H. Lee Arouca, 1 · I. Barbero Arouca, 1 · J. Fontan Arouca, 1

DataMeczWynikZwycięzca
31/01/2026Rio Ave – Arouca Primeira Liga ♂0 – 3Arouca
23/08/2025Arouca – Rio Ave Primeira Liga ♂3 – 3remis
10/02/2025Arouca – Rio Ave Primeira Liga ♂1 – 1remis
01/09/2024Rio Ave – Arouca Primeira Liga ♂1 – 0Rio Ave
19/04/2024Rio Ave – Arouca Primeira Liga ♂1 – 1remis
10/12/2023Arouca – Rio Ave Primeira Liga ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Arouca – Rio Ave →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13