AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · niedz. 21 mar 2027 · 17:00

Estrela – Moreirense

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Estrela NDDDD od najstarszego do najnowszego

14/09/2026wyj.Rio Ave Primeira Liga ♂3 – 3N
20/09/2026dom.Academico Viseu Primeira Liga ♂0 – 2D
11/10/2026wyj.Arouca Primeira Liga ♂0 – 1D
24/10/2026dom.Casa Pia Primeira Liga ♂0 – 2D
31/10/2026wyj.Moreirense Primeira Liga ♂1 – 2D

Moreirense NNDVV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Vitória SC Primeira Liga ♂1 – 1N
20/09/2026wyj.Guimaraes Primeira Liga ♂1 – 1N
09/10/2026dom.Gil Vicente Primeira Liga ♂0 – 1D
25/10/2026wyj.Estoril Primeira Liga ♂3 – 1V
31/10/2026dom.Estrela Primeira Liga ♂2 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Estrela mecze bez zwycięstwa: 5 porażki z rzędu: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 1-2 z Moreirense · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 10 stracone)

Moreirense mecze bez porażki: 3 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 2-1 z Estrela · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Estrela

Atak · gole na mecz: 1,35 · 12,6 strzałów na mecz, 30% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,70

Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,50 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · A. Alipour

Trener · Cipriano Madeira od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2024
System: équilibre entre attaque et défense

Moreirense

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,30 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 8,2 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 38% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (2,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 21, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 13,5 · spalone na mecz: 0,5 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · André Ferreira · obrony: 23, 61% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,88 · ocena 6,6

Trener · Vasco Costa od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2022
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-3-3 ×1, 3-4-3 ×1)

Forma (API-Football): DLWLLWDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Estrela

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Moreirense

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Estrela, 12,6 dla Moreirense · Oczekiwane żółte kartki: 3,9 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Diogo DabóDiogo Gil dos Santos Dabó

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25600——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Diogo GuilhermeDiogo Guilherme de Carvalho Baião
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25920——0 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Diogo Pais OliveiraDiogo José Pais Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251400——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), LandersonLanderson Costa Araújo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278004—16,4
2025-26290217—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Estrela

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Moreirense

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 N. JohnNile Omari Mckenzie John
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Moreirense8108—26,7
2025-26Moreirense140114—36,4
2024-25Tottenham—00————
2023-24Tottenham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1577 %
27 KikoFrancisco Miguel Teixeira Domingues
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278109—26,6
2025-26271033—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1377 %
9 A. Duville-ParsemainAlexandre Duville-Parsemain
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Moreirense61 (1 z karnych)110—16,2
2025-26Caen1751——1—
2025-26FC Lugano600——06,4
2024-25Dijon31101——3—
2023-24Dijon420——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,2154 %
7 Manuel Ascenção Bebiano MendonçaManuel Ascenção Bebiano Mendonça
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Moreirense61010—16,6
2024-25Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2061 %
76 Dinis PintoDinis Lourenço Casals Namura Borges Pinto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Moreirense7108—16,7
2025-26Moreirense231632—86,8
2024-25Moreirense000——0—
2023-24Moreirense000——0—
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,1661 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Estrela — 4-3-3

Trener : Cipriano Madeira od 01/07/2024 · odczyt z 25/10/2026

A. Alipour Estrela · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Gil Vicente · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Gil Vicente · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 A. AlipourBernardo Alcácer 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 B. AlcácerCarlos Miguel Braz Cassola 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 C. Miguel Braz CassolaDaniel Catita 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 D. CatitaDiogo Santos 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 D. SantosCadinho 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 CadinhoChrist Gakou 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 C. GakouDaniel Filipe Mendes Pinto 2024-25: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 D. Filipe Mendes PintoDiogo Dabó 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 D. DabóDiogo Guilherme 2024-25: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1 11 D. GuilhermeDiogo Pais Oliveira 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 D. Pais Oliveira
Alireza Alipour
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25Estrela1900——2—
2024-25Gil Vicente000——0—
2023-24Gil Vicente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bernardo Parreira Correia Medronho Alcá
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-252310——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Miguel Braz Cassola
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25600——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Lopes Catita
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo Francisco Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251000——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ricardo Filipe Zagal Ferreira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251210——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christ Gakou
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-252310——9—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Filipe Mendes Pinto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25610——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo Gil dos Santos Dabó
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25600——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo Guilherme de Carvalho Baião
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25920——0 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo José Pais Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251400——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Moreirense — 4-3-3

Trener : Vasco Costa od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Moreirense · 2025-26: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Valladolid · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Granada · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valladolid · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1 Granada · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 A. FerreiraGilberto Dambi Batista 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 66 G. BatistaFrancisco Miguel Teixeira Domingues 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 2025-26: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 27 KikoJóbson de Brito Gonzaga 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 2025-26: mecze 29, gole 4, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 2, ocena 6,9 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 2023-24: mecze 29, gole 3, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,0 26 MaracásDinis Lourenço Casals Namura Borges Pinto Moreirense · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Moreirense · 2025-26: mecze 23, gole 1, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,8 Moreirense · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Moreirense · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 76 D. PintoNile Omari Mckenzie John Moreirense · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Moreirense · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,4 Tottenham · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 N. JohnGuilherme Liberato Tomás de Aquino 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 65 G. LiberatoManuel Ascenção Bebiano Mendonça Moreirense · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 M. Ascenção Bebiano MendonçaLanderson Costa Araújo 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2025-26: mecze 29, gole 0, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 11 LandersonAlexandre Duville-Parsemain Moreirense · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Caen · 2025-26: mecze 17, gole 5, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1 FC Lugano · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Dijon · 2024-25: mecze 31, gole 10, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Dijon · 2023-24: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 9 A. Duville-ParsemainFrancisco Miguel Ribeiro Tomé Tavares Bondoso Moreirense · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Arouca · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Moreirense · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 4, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Rio Ave · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Moreirense · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Vizela · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rio Ave · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 10 K. Bondoso
André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Moreirense800——06,6
2025-26Moreirense2201——27,2
2024-25Valladolid600——06,5
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25Granada—00————
2024-25SC Braga000——0—
2023-24Valladolid100——0 1—
2023-24Granada000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gilberto Dambi Batista
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278006—36,6
2025-26280013—46,7
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Miguel Teixeira Domingues
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278109—26,6
2025-26271033—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jóbson de Brito Gonzaga
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277003—26,6
2025-26294030—11 26,9
2024-25291121—66,9
2023-24293029—6 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dinis Lourenço Casals Namura Borges Pinto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Moreirense7108—16,7
2025-26Moreirense231632—86,8
2024-25Moreirense000——0—
2023-24Moreirense000——0—
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nile Omari Mckenzie John
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Moreirense8108—26,7
2025-26Moreirense140114—36,4
2024-25Tottenham—00————
2023-24Tottenham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Guilherme Liberato Tomás de Aquino
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2760016—1 16,7
2025-26—00————
2024-25000——0—
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Ascenção Bebiano Mendonça
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Moreirense61010—16,6
2024-25Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Landerson Costa Araújo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278004—16,4
2025-26290217—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexandre Duville-Parsemain
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Moreirense61 (1 z karnych)110—16,2
2025-26Caen1751——1—
2025-26FC Lugano600——06,4
2024-25Dijon31101——3—
2023-24Dijon420——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Miguel Ribeiro Tomé Tavares Bondoso
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Moreirense7015—16,7
2026-27Arouca000——0—
2025-26Moreirense310412—06,7
2024-25Rio Ave282112—16,7
2023-24Moreirense300——07,0
2023-24Vizela300——07,0
2023-24Rio Ave—00———7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Estrela
3remis(y)
2zwycięstwa Moreirense
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Estrela 8, Moreirense 9 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 5,8, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: H. Malheiro, Claudio Filipe Ruivo Pereira, José Bessa

Strzelcy w tych meczach : Kikas Estrela, 3 · Alanzinho Moreirense, 1 · André Luiz Estrela, 1 · Castro Moreirense, 1 · I. Stoica Estrela, 1 · Jovane Estrela, 1

DataMeczWynikZwycięzca
31/10/2026Moreirense – Estrela Primeira Liga ♂2 – 1Moreirense
02/05/2026Moreirense – Estrela Primeira Liga ♂3 – 2Moreirense
20/12/2025Estrela – Moreirense Primeira Liga ♂0 – 0remis
02/03/2025Moreirense – Estrela Primeira Liga ♂1 – 1remis
28/09/2024Estrela – Moreirense Primeira Liga ♂2 – 1Estrela
07/04/2024Moreirense – Estrela Primeira Liga ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Estrela – Moreirense →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13