AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ekstraklasa ♂ · sob. 03 kwi 2027 · 18:00

Wisla – Legia

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Wisla VVDNV od najstarszego do najnowszego

11/09/2026dom.Jagiellonia Ekstraklasa ♂2 – 0V
18/09/2026dom.Slask Wroclaw Ekstraklasa ♂2 – 1V
11/10/2026wyj.Legia Ekstraklasa ♂0 – 2D
16/10/2026wyj.Widzew Łódź Ekstraklasa ♂0 – 0N
24/10/2026dom.Rakow Ekstraklasa ♂2 – 1V

Legia VNVVN od najstarszego do najnowszego

05/09/2026wyj.Motor Lublin Ekstraklasa ♂3 – 2V
13/09/2026dom.Widzew Łódź Ekstraklasa ♂1 – 1N
20/09/2026wyj.Jagiellonia Ekstraklasa ♂3 – 1V
11/10/2026dom.Wisla Ekstraklasa ♂2 – 0V
17/10/2026wyj.Cracovia Ekstraklasa ♂1 – 1N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wisla mecze bez zwycięstwa: 9 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 6 u siebie
po zwycięstwie 2-1 z Rakow · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 4 stracone)

Legia mecze bez porażki: 15 mecze z rzędu z golem: 15 mecze bez porażki: 10 u siebie mecze bez porażki: 8 na wyjeździe
po remisie 1-1 z Cracovia · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wisla

Atak · gole na mecz: 1,50 (2,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 18,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 18% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 2 · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (0,60 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 20, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,0 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · M. Łubik · obrony: 41, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,09 · ocena 7,3

Trener · Mariusz Jop od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-1-1 ×2, 4-5-1 ×2)

Forma (API-Football): LWLDWDWWLD

Legia

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,40 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 13,7 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,80 (0,60 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 12, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,8 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 20)

Bramkarz · O. Hindrich · obrony: 35, 81% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,72 · ocena 7,4

Trener · Marek Papszun od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-1-4-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 3-4-3 ×4, 3-4-2-1 ×2)

Forma (API-Football): WDWDDWDWWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wisla

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Legia

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,6 dla Wisla, 12,0 dla Legia · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,4

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. BožićMarko Božić

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wisla102 (1 z karnych)24—17,0
2026-27Rakow102 (1 z karnych)24—17,0
2025-26Erzurumspor200——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. ŠevčíkMichal Ševčík
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia82012—06,3
2024-25Nurnberg10105—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. AdamskiRafał Adamski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia104011—36,8
2025-26Legia134223—06,9
2024-25Warta Poznan1920——0—
2024-25Zaglebie7016—06,8
2024-25Zaglebie Lubin7016—06,8
2023-24Zaglebie Lubin000——0—
2023-24Zaglebie000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Ł. ZjawińskiŁukasz Zjawiński
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia104012—06,9
2024-25Lechia Gdansk000——0—
2023-24Lechia Gdansk3150——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Wisla

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 Ángel RodadoÁngel Rodado Jareño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wisla114114—16,8
2026-27Rakow114114—16,8
2024-25Rakow32230——4—
2024-25Wisla32230——4—
2023-24Wisla30220——5—
2023-24Rakow30220——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

23 %410,5257 %
17 M. BožićMarko Božić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wisla102 (1 z karnych)24—17,0
2026-27Rakow102 (1 z karnych)24—17,0
2025-26Erzurumspor200——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

19 %220,2386 %
6 A. UrygaAlan Uryga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow112110—36,9
2026-27Wisla112110—36,9
2024-25Wisla3030——9—
2024-25Rakow3030——9—
2023-24Wisla2920——7—
2023-24Rakow2920——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %210,1893 %
27 É. YouanThody Élie Youan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow9109—16,9
2026-27Wisla9109—16,9
2025-26Hibernian100——06,6
2024-25Hibernian132 (1 z karnych)17—06,7
2023-24Hibernian314822—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,2450 %
41 K. DudaKacper Duda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow110114—37,0
2026-27Wisla110114—37,0
2024-25Rakow2010——4—
2024-25Wisla2010——4—
2023-24Wisla3000——8 1—
2023-24Rakow3000——8 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %010,0093 %

Legia

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
8 R. AugustyniakRafał Sylwester Augustyniak
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27114 (2 z karnych)216—07,7
2025-26—00————
2024-25242 (1 z karnych)221—47,0
2023-24191112—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

26 %420,36100 %
79 Ł. ZjawińskiŁukasz Zjawiński
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia104012—06,9
2024-25Lechia Gdansk000——0—
2023-24Lechia Gdansk3150——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

22 %400,5277 %
9 R. AdamskiRafał Adamski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia104011—36,8
2025-26Legia134223—06,9
2024-25Warta Poznan1920——0—
2024-25Zaglebie7016—06,8
2024-25Zaglebie Lubin7016—06,8
2023-24Zaglebie Lubin000——0—
2023-24Zaglebie000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %400,6754 %
67 B. KapustkaBartosz Kapustka
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27112011—27,2
2025-26—00————
2024-25197 (2 z karnych)116—37,4
2023-24161215—2 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %200,1992 %
23 M. ŠevčíkMichal Ševčík
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia82012—06,3
2024-25Nurnberg10105—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %200,4269 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Wisla — 4-4-2

Trener : Mariusz Jop od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Marcel Łubik Rakow · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Wisla · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Gornik Zabrze · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Augsburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 M. ŁubikAlan Uryga Rakow · 2026-27: mecze 11, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Wisla · 2026-27: mecze 11, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Wisla · 2024-25: mecze 30, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 Rakow · 2024-25: mecze 30, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 Wisla · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 Rakow · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 6 A. UrygaJakub Krzyżanowski Rakow · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Wisla · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Rakow · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wisla · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rakow · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Wisla · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 52 J. KrzyżanowskiRaoul Luca Giger Rakow · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Wisla · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Lausanne · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Lausanne · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 34 R. GigerDarijo Grujčić Rakow · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Wisla · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 For Sittard · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 A. Lustenau · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 29 D. GrujčićKacper Duda Rakow · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Wisla · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Rakow · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Wisla · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Wisla · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1 Rakow · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1 41 K. DudaJulius Ertlthaler Wisla · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Rakow · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 WSG Wattens · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 7 J. ErtlthalerJames Omonigho Igbekeme Rakow · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Wisla · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Wisla · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Rakow · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Zaragoza · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 J. IgbekemeFrederico Fonseca Pires de Almeida Duart Rakow · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Wisla · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Wisla · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rakow · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Panetolikos · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 10 F. DuarteMarko Božić Wisla · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Rakow · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Erzurumspor · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 17 M. BožićÁngel Rodado Jareño Wisla · 2026-27: mecze 11, gole 4, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Rakow · 2026-27: mecze 11, gole 4, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Rakow · 2024-25: mecze 32, gole 23, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Wisla · 2024-25: mecze 32, gole 23, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Wisla · 2023-24: mecze 30, gole 22, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Rakow · 2023-24: mecze 30, gole 22, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 9 Á. Rodado
Marcel Łubik
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow11000—07,3
2026-27Wisla11000—07,3
2025-26Gornik Zabrze3300——06,7
2023-24Augsburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alan Uryga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow112110—36,9
2026-27Wisla112110—36,9
2024-25Wisla3030——9—
2024-25Rakow3030——9—
2023-24Wisla2920——7—
2023-24Rakow2920——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jakub Krzyżanowski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow11008—06,6
2026-27Wisla11008—06,6
2024-25Rakow000——0—
2024-25Wisla000——0—
2023-24Rakow1900——2—
2023-24Wisla1900——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raoul Luca Giger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow9019—16,9
2026-27Wisla9019—16,9
2024-25Lausanne340132—66,9
2023-24Lausanne340030—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Darijo Grujčić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow7003—16,7
2026-27Wisla7003—16,7
2024-25For Sittard14013—16,6
2023-24A. Lustenau251122—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kacper Duda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow110114—37,0
2026-27Wisla110114—37,0
2024-25Rakow2010——4—
2024-25Wisla2010——4—
2023-24Wisla3000——8 1—
2023-24Rakow3000——8 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julius Ertlthaler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wisla110116—26,7
2026-27Rakow110116—26,7
2023-24WSG Wattens162018—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Omonigho Igbekeme
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow110015—16,7
2026-27Wisla110015—16,7
2024-25Wisla2600——3—
2024-25Rakow2600——3—
2023-24Zaragoza—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Frederico Fonseca Pires de Almeida Duart
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rakow8008—06,5
2026-27Wisla8008—06,5
2024-25Wisla2920——0—
2024-25Rakow2920——0—
2023-24Panetolikos303123—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marko Božić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wisla102 (1 z karnych)24—17,0
2026-27Rakow102 (1 z karnych)24—17,0
2025-26Erzurumspor200——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ángel Rodado Jareño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wisla114114—16,8
2026-27Rakow114114—16,8
2024-25Rakow32230——4—
2024-25Wisla32230——4—
2023-24Wisla30220——5—
2023-24Rakow30220——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Legia — 4-3-3

Trener : Marek Papszun od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ottó Hindrich Legia · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Romania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,1 Legia · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 89 O. HindrichRafał Sylwester Augustyniak 2026-27: mecze 11, gole 4, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 24, gole 2, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2023-24: mecze 19, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 8 R. AugustyniakKamil Piątkowski Legia · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Poland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Legia · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Salzburg · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Granada · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Granada · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,3 Salzburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 91 K. PiątkowskiRobert Deziel 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 5 R. DezielZoran Arsenić 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,3 24 Z. ArsenićBartosz Kapustka 2026-27: mecze 11, gole 2, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 19, gole 7, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,4 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 67 B. KapustkaPaweł Marek Wszołek 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 6, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2025-26: mecze 25, gole 2, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 2024-25: mecze 30, gole 3, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2023-24: mecze 28, gole 4, asysty 5, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,2 22 P. WszołekRúben Gonçalo Silva Nascimento Vinagre Legia · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 3, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Legia · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Legia · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Verona · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Sp Lisbon · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hull · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 R. VinagreŁukasz Zjawiński Legia · 2026-27: mecze 10, gole 4, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lechia Gdansk · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lechia Gdansk · 2023-24: mecze 31, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 79 Ł. ZjawińskiMichal Ševčík Legia · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nurnberg · 2024-25: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 23 M. ŠevčíkRafał Adamski Legia · 2026-27: mecze 10, gole 4, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Legia · 2025-26: mecze 13, gole 4, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Warta Poznan · 2024-25: mecze 19, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaglebie · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Zaglebie Lubin · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Zaglebie Lubin · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaglebie · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 R. Adamski
Ottó Hindrich
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia11001—07,4
2026-27Romania2000—04,1
2025-26Legia1300——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafał Sylwester Augustyniak
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27114 (2 z karnych)216—07,7
2025-26—00————
2024-25242 (1 z karnych)221—47,0
2023-24191112—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kamil Piątkowski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia10017—07,3
2026-27Poland2002—17,0
2025-26Legia110——1—
2024-25Salzburg14006—27,3
2024-25Granada—00————
2023-24Granada9003—1 16,3
2023-24Salzburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robert Deziel
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710005—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Zoran Arsenić
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274102—05,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bartosz Kapustka
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27112011—27,2
2025-26—00————
2024-25197 (2 z karnych)116—37,4
2023-24161215—2 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paweł Marek Wszołek
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101613—27,1
2025-26252 (1 z karnych)131—46,7
2024-25303 (1 z karnych)321—37,1
2023-24284520—3 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rúben Gonçalo Silva Nascimento Vinagre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia9138—17,2
2025-26Legia—00————
2024-25Legia250324—27,2
2023-24Verona12005—06,5
2023-24Sp Lisbon—00————
2023-24Hull000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Łukasz Zjawiński
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia104012—06,9
2024-25Lechia Gdansk000——0—
2023-24Lechia Gdansk3150——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michal Ševčík
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia82012—06,3
2024-25Nurnberg10105—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafał Adamski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Legia104011—36,8
2025-26Legia134223—06,9
2024-25Warta Poznan1920——0—
2024-25Zaglebie7016—06,8
2024-25Zaglebie Lubin7016—06,8
2023-24Zaglebie Lubin000——0—
2023-24Zaglebie000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Wisla
1remis(y)
4zwycięstwa Legia
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Wisla 3, Legia 13 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 5,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Damian Sylwestrzak

Strzelcy w tych meczach : Lukasz Zjawinski Legia, 1 · Rafal Adamski Legia, 1

DataMeczWynikZwycięzca
11/10/2026Legia – Wisla Ekstraklasa ♂2 – 0Legia
25/02/2022Legia – Wisla Ekstraklasa ♂2 – 1Legia
29/08/2021Wisla – Legia Ekstraklasa ♂1 – 0Wisla
05/01/2021Legia – Wisla Ekstraklasa ♂0 – 0remis
12/12/2020Wisla – Legia Ekstraklasa ♂1 – 2Legia
27/10/2019Legia – Wisla Ekstraklasa ♂7 – 0Legia

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Wisla – Legia →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13