AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 05 gru 2026 · 16:00

Norwich – Wrexham

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Norwich DDVVV od najstarszego do najnowszego

14/10/2026dom.Southampton Championship ♂0 – 1D
17/10/2026dom.Portsmouth Championship ♂0 – 1D
24/10/2026wyj.Charlton Championship ♂3 – 1V
31/10/2026dom.Watford Championship ♂3 – 2V
03/11/2026wyj.Derby Championship ♂4 – 0V

Wrexham DVDDV od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.West Brom Championship ♂1 – 2D
17/10/2026dom.Preston Championship ♂4 – 1V
24/10/2026wyj.Blackburn Championship ♂0 – 2D
30/10/2026wyj.Sheffield United Championship ♂0 – 1D
04/11/2026dom.Middlesbrough Championship ♂2 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Norwich zwycięstwa z rzędu: 3
po zwycięstwie 4-0 z Derby · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 5 stracone)

Wrexham mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Middlesbrough · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Norwich

Atak · gole na mecz: 1,50 (1,70 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 14,2 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,70 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 26, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,50 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · D. Grimshaw rotacja · obrony: 3, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 6,3

Trener · L. Manning od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2020
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LWLWWLLLLL

Wrexham

Atak · gole na mecz: 1,20 · 12,2 strzałów na mecz, 28% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,55

Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · Arthur Smith

Trener · Phil Parkinson od 01/07/2021
System: équilibre entre attaque et défense

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Norwich

  • Kontuzja A. Ahmed · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja G. Forsyth · Powrót do gry nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Topic · Powrót do gry nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Toure · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja P. A. Diallo · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: K. McLean (Kontuzja), V. Kovacevic (Wstrząśnienie mózgu), A. Crnac (Odpoczynek)

Wrexham

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,6 dla Norwich, 11,6 dla Wrexham · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 3,4

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
P. MattssonPelle Elkjær Mattsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich2009—14,3
2025-26Silkeborg6005—27,0
2025-26Norwich1001—07,7
2024-25Silkeborg251335—77,4
2023-24Silkeborg282043—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Norwich2,110,2727 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. KvistgaardenMathias Damm Kvistgaarden

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3104—06,9
2026-27Denmark100——06,9
2025-26Norwich100——06,2
2024-25Brondby2917539—47,3
2023-24Brondby248524—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Alf SmithAlf Smith

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Norwich

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
24 J. MakamaJovon Makama
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich6105—16,7
2025-26Norwich2003—06,2
2024-25Lincoln City FC387673—46,7
2024-25Lincoln387673—46,7
2023-24Lincoln332021—36,6
2023-24Lincoln City FC332021—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3421 %
30 M. KvistgaardenMathias Damm Kvistgaarden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3104—06,9
2026-27Denmark100——06,9
2025-26Norwich100——06,2
2024-25Brondby2917539—47,3
2023-24Brondby248524—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,5627 %
20 A. Ben SlimaneAnis Ben Slimane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3102—06,7
2025-26Norwich1001—06,5
2024-25Norwich342238—66,8
2023-24Brondby000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,5127 %
17 A. CrnacAnte Crnac
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272100—06,6
2025-26100——06,3
2024-25387431—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %100,9921 %
11 A. BrooksAndre Chance Brooks
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich2111—17,1
2025-26Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %110,8421 %

Wrexham

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Norwich — 4-2-3-1

Trener : L. Manning od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Daniel James Grimshaw Norwich · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Norwich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Plymouth · 2024-25: mecze 43, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 32 D. GrimshawHarry Jack Darling Norwich · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Norwich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 39, gole 5, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,2 Norwich · 2024-25: mecze 39, gole 5, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,2 Swansea City AFC · 2023-24: mecze 38, gole 3, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 6 H. DarlingJack William Stacey 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 4,5 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 41, gole 2, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 2023-24: mecze 48, gole 1, asysty 6, faule 44, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 3 J. StaceyRuairi McConville Northern Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Norwich · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Norwich · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Norwich · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 15 R. McConvilleBenjamin Joshua Chrisene Norwich · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Norwich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Norwich · 2024-25: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Aston Villa · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 B. ChriseneJacob Wright 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 4, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 16 J. WrightOscar Schwartau Norwich · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Norwich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Norwich · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Brondby · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Brondby · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 29 O. SchwartauPelle Elkjær Mattsson Norwich · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 4,3 Silkeborg · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Norwich · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Silkeborg · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,4 Silkeborg · 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 0, faule 43, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 7 P. MattssonAndre Chance Brooks Norwich · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Wolves · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 A. BrooksEdmond-Paris Maghoma Norwich · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Norwich · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Brentford · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Bolton · 2023-24: mecze 40, gole 8, asysty 5, faule 37, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Bolton Wanderers FC · 2023-24: mecze 40, gole 8, asysty 5, faule 37, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Brentford · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 P. MaghomaMathias Damm Kvistgaarden Norwich · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Denmark · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Norwich · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Brondby · 2024-25: mecze 29, gole 17, asysty 5, faule 39, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Brondby · 2023-24: mecze 24, gole 8, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 30 M. Kvistgaarden
Daniel James Grimshaw
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich2000—06,3
2025-26Norwich200——06,4
2024-25Plymouth4300——26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harry Jack Darling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3000—06,6
2025-26Norwich200——07,0
2024-25Swansea City AFC395319—4 17,2
2024-25Norwich395319—4 17,2
2023-24Swansea City AFC383239—97,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jack William Stacey
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272012—14,5
2025-263001—06,5
2024-25412632—56,7
2023-24481644—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ruairi McConville
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland4003—07,5
2026-27Norwich2000—06,2
2025-26Norwich1001—06,3
2024-25Norwich8005—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Joshua Chrisene
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich1100—03,5
2025-26Norwich200——06,8
2024-25Norwich261016—26,6
2024-25Blackburn Rovers FC—00————
2024-25Blackburn—00————
2023-24Blackburn160010—06,6
2023-24Blackburn Rovers FC160010—06,6
2023-24Aston Villa—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacob Wright
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273012—06,8
2025-261001—06,9
2024-25150417—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oscar Schwartau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3001—06,6
2025-26Norwich200——06,4
2024-25Norwich401013—36,6
2024-25Brondby4001—16,7
2023-24Brondby14007—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pelle Elkjær Mattsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich2009—14,3
2025-26Silkeborg6005—27,0
2025-26Norwich1001—07,7
2024-25Silkeborg251335—77,4
2023-24Silkeborg282043—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andre Chance Brooks
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich2111—17,1
2025-26Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Edmond-Paris Maghoma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich2001—06,4
2025-26Norwich210——07,2
2024-25Brentford8002—06,6
2023-24Bolton408537—107,0
2023-24Bolton Wanderers FC408537—107,0
2023-24Brentford—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathias Damm Kvistgaarden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3104—06,9
2026-27Denmark100——06,9
2025-26Norwich100——06,2
2024-25Brondby2917539—47,3
2023-24Brondby248524—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Wrexham — 3-4-2-1

Trener : Phil Parkinson od 01/07/2021 · odczyt z 25/10/2026

Arthur Smith A. SmithAdrian Moody A. MoodyAlan Bermingham A. BerminghamAlan Hill A. HillAdam Mitchell A. MitchellAdam Owen A. OwenAlan Jones A. JonesAlbert Malam A. MalamAled Owen A. OwenAlf Sheldon A. SheldonAlf Smith A. Smith
Arthur Smith

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adrian Moody

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alan Bermingham

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alan Hill

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adam Mitchell

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adam Owen

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alan Jones

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Albert Malam

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Aled Owen

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alf Sheldon

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alf Smith

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Norwich
0remis(y)
1zwycięstwa Wrexham
4,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 2 · gole: Norwich 4, Wrexham 4 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 100 % · żółte: 2,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: Will Finnie, David Webb

Strzelcy w tych meczach : J. Makama Norwich, 2 · J. Windass Wrexham, 2 · A. Slimane Norwich, 1 · J. Stacey Norwich, 1 · R. Longman Wrexham, 1 · S. Smith Wrexham, 1

DataMeczWynikZwycięzca
17/01/2026Wrexham – Norwich Championship ♂1 – 2Norwich
20/09/2025Norwich – Wrexham Championship ♂2 – 3Wrexham

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Norwich – Wrexham →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13