AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga 2 ♂ · niedz. 03 sty 2027 · 19:00

Eibar – Sociedad B

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Eibar VDNDN od najstarszego do najnowszego

03/10/2026wyj.Albacete LaLiga 2 ♂3 – 1V
12/10/2026wyj.Oviedo LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026dom.Mallorca LaLiga 2 ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Cordoba LaLiga 2 ♂0 – 2D
31/10/2026dom.Almeria LaLiga 2 ♂1 – 1N

Sociedad B DDDDV od najstarszego do najnowszego

04/10/2026dom.Granada LaLiga 2 ♂2 – 3D
10/10/2026wyj.Celta B LaLiga 2 ♂1 – 4D
17/10/2026dom.Almeria LaLiga 2 ♂2 – 4D
24/10/2026wyj.Las Palmas LaLiga 2 ♂0 – 1D
31/10/2026dom.Girona LaLiga 2 ♂1 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Eibar mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4
po remisie 1-1 z Almeria · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)

Sociedad B porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 1-0 z Girona · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Eibar

Atak · gole na mecz: 2,00 (1,80 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 11,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,20 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 40% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 19, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 10,3 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · Jon Mikel · obrony: 44, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,10 · ocena 6,9

Trener · Jokin Aranbarri od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LWWWWWWWLD

Sociedad B

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 12,8 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 20% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,00 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 27, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 16,9 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,50 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 11)

Bramkarz · Aitor Fraga · obrony: 30, 59% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,10 · ocena 6,6

Trener · Jon Ansotegi Gorostola od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×4, 4-4-2 ×2)

Forma (API-Football): LWDDWLLLLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Eibar

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sociedad B

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,2 dla Eibar, 13,2 dla Sociedad B · Oczekiwane żółte kartki: 4,0 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Jon BaldaJon Balda Zubiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B91113—46,8
2026-27Real Sociedad II60110—26,7
2025-26Real Sociedad II342239—126,7
2025-26Sociedad B342239—126,7
2024-25Sociedad B3230——11—
2024-25Real Sociedad II3230——11—
2024-25Sociedad000——0—
2023-24Real Sociedad II1710——2—
2023-24Sociedad B1710——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sociedad B1,500,3929 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Lander AstiazaránLander Astiazarán Escabias

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B92112—26,7
2026-27Real Sociedad II61010—25,5
2025-26Real Sociedad II416429—46,8
2025-26Sociedad B416429—46,8
2025-26Sociedad1001—16,3
2024-25Sociedad B1010——1—
2024-25Real Sociedad II1010——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Javi MartónJavier Martón Ansó
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Gorka CarreraGorka Carrera Zarranz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B82012—16,8
2026-27Real Sociedad II61011—16,5
2026-27Sociedad000——0—
2025-26Real Sociedad II3815362—126,9
2025-26Sociedad B3815362—126,9
2025-26Sociedad3002—16,3
2024-25Sociedad B1310——2—
2024-25Real Sociedad II1310——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), PejiñoFrancisco Jesús Crespo García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Eibar

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 Jon GuruzetaJon Guruzeta Rodríguez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %320,4372 %
21 Iván GilIván Gil Calero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar94 (1 z karnych)16—07,1
2025-26Las Palmas262110—26,7
2024-25Eibar11016—36,7
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Andorra416 (1 z karnych)126—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %410,7550 %
8 Ander MadariagaAnder Madariaga Susaeta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %220,2279 %
7 Malcom AduMalcom Abdulai Ares Djaló
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar92313—57,4
2025-26Eibar3002—06,3
2024-25Zaragoza302136—96,8
2024-25Ath Bilbao100——06,2
2023-24Ath Bilbao12005—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %230,3072 %
22 Álvaro RodríguezÁlvaro Rodríguez Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %210,2672 %

Sociedad B

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
16 Gorka GorosabelGorka Gorosabel Añorga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B103122—06,8
2026-27Real Sociedad II72114—06,7
2025-26Real Sociedad II342566—126,6
2025-26Sociedad B342566—126,6
2024-25Sociedad B100——0—
2024-25Real Sociedad II100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %310,3872 %
17 Lander AstiazaránLander Astiazarán Escabias
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B92112—26,7
2026-27Real Sociedad II61010—25,5
2025-26Real Sociedad II416429—46,8
2025-26Sociedad B416429—46,8
2025-26Sociedad1001—16,3
2024-25Sociedad B1010——1—
2024-25Real Sociedad II1010——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %210,2279 %
18 Gorka CarreraGorka Carrera Zarranz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B82012—16,8
2026-27Real Sociedad II61011—16,5
2026-27Sociedad000——0—
2025-26Real Sociedad II3815362—126,9
2025-26Sociedad B3815362—126,9
2025-26Sociedad3002—16,3
2024-25Sociedad B1310——2—
2024-25Real Sociedad II1310——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %200,3165 %
7 Dani DíazDaniel Díaz Gándara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B10145—16,9
2026-27Real Sociedad II7123—06,8
2025-26Sociedad B314 (2 z karnych)111—26,7
2025-26Real Sociedad II314 (2 z karnych)111—26,7
2025-26Sociedad100——06,3
2024-25Sociedad B1710——1—
2024-25Real Sociedad II1710——1—
2024-25Sociedad1001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %140,1386 %
5 K. KitaKazunari Kita
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B91010—16,7
2026-27Real Sociedad II7108—1 16,7
2025-26Real Sociedad II310041—6 16,8
2025-26Sociedad B310041—6 16,8
2025-26Sociedad000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1179 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Eibar — 4-3-3

Trener : Jokin Aranbarri od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Eibar · 2025-26: mecze 42, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Eibar · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Amorebieta · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 13 J. MikelAnaitz Arbilla Zabala 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2025-26: mecze 34, gole 4, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 2, ocena 7,1 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 2023-24: mecze 43, gole 1, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 23 A. ArbillaJuan Bernat Velasco Eibar · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Eibar · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Getafe · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Villarreal · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Paris SG · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 J. BernatUnai Elgezabal Udondo Eibar · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Levante · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 Levante · 2024-25: mecze 39, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Burgos · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 Burgos · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 4 U. ElgezabalÁlvaro Rodríguez Pérez Eibar · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Eibar · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Albacete · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Albacete · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 22 Á. RodríguezAnder Madariaga Susaeta 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 26, gole 3, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 8 A. MadariagaAleix Garrido Cañizares Eibar · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Eibar · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Barcelona · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 A. GarridoJon Guruzeta Rodríguez 2026-27: mecze 10, gole 3, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 2, faule 36, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 10 J. GuruzetaJon Bautista Orgilles 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 37, gole 11, asysty 4, faule 53, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 34, gole 17, asysty 2, faule 53, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 9 J. BautistaJavier Martón Ansó Eibar · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Eibar · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Albacete · 2024-25: mecze 13, gole 3, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Ath Bilbao · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Mirandes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mirandes · 2023-24: mecze 20, gole 4, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Ath Bilbao · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 J. MartónFrancisco Jesús Crespo García Eibar · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Las Palmas · 2025-26: mecze 27, gole 2, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Elche · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Las Palmas · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Las Palmas · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 17 Pejiño
Jon Mikel Magunagoitia Blasco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar1000——06,9
2025-26Eibar42001—27,1
2024-25Eibar3210——17,1
2023-24Amorebieta1600——17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anaitz Arbilla Zabala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710006—37,1
2025-26344131—7 27,1
2024-25260024—97,0
2023-24431134—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Bernat Velasco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar9005—16,7
2025-26Eibar500——06,7
2024-25Getafe140111—06,5
2024-25Villarreal1001——06,7
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Benfica000——0—
2023-24Paris SG000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Unai Elgezabal Udondo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar9009—37,0
2025-26Levante1112—17,9
2024-25Levante390023—97,1
2024-25Burgos—00————
2023-24Levante361031—116,9
2023-24Burgos351031—116,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álvaro Rodríguez Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ander Madariaga Susaeta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aleix Garrido Cañizares
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar101110—07,3
2025-26Eibar2001—06,9
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Guruzeta Rodríguez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Bautista Orgilles
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101112—16,8
2025-26300——16,5
2024-253711453—5 17,1
2023-243417253—67,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Martón Ansó
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Jesús Crespo García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Sociedad B — 4-3-3

Trener : Jon Ansotegi Gorostola od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Aitor Fraga Torres Sociedad B · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Sociedad B · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Sociedad · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad B · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Sociedad · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Sociedad II · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad B · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 A. FragaKazunari Kita Sociedad B · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 41, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 Sociedad B · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 41, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 Sociedad · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 K. KitaJon Balda Zubiri Sociedad B · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 34, gole 2, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,7 Sociedad B · 2025-26: mecze 34, gole 2, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,7 Sociedad B · 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 11 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 11 Sociedad · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Sociedad II · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Sociedad B · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 3 J. BaldaJon Garro Larrarte Sociedad B · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Sociedad B · 2025-26: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Sociedad B · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 J. GarroI. Calderon Sociedad B · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,4 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sociedad B · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 15 I. CalderonTomás Carbonell del Rio Sociedad B · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 52, spalone —, żółte kartki 13, ocena 6,8 Sociedad B · 2025-26: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 52, spalone —, żółte kartki 13, ocena 6,8 Sociedad · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad B · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 14 T. CarbonellGorka Gorosabel Añorga Sociedad B · 2026-27: mecze 10, gole 3, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 34, gole 2, asysty 5, faule 66, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,6 Sociedad B · 2025-26: mecze 34, gole 2, asysty 5, faule 66, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,6 Sociedad B · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 G. GorosabelIbai Aguirre Basurco Sociedad B · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Sociedad · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 21, gole 0, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,6 Sociedad B · 2025-26: mecze 21, gole 0, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,6 Sociedad · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 8 I. AguirreDaniel Díaz Gándara Sociedad B · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 4, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Sociedad B · 2025-26: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Sociedad · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sociedad B · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Sociedad · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 7 D. DíazLander Astiazarán Escabias Sociedad B · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 5,5 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 41, gole 6, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Sociedad B · 2025-26: mecze 41, gole 6, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Sociedad · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Sociedad B · 2024-25: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 17 L. AstiazaránGorka Carrera Zarranz Sociedad B · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Real Sociedad II · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Sociedad · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Sociedad II · 2025-26: mecze 38, gole 15, asysty 3, faule 62, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,9 Sociedad B · 2025-26: mecze 38, gole 15, asysty 3, faule 62, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,9 Sociedad · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Sociedad B · 2024-25: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 18 G. Carrera
Aitor Fraga Torres
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B1000——06,6
2026-27Real Sociedad II7000—07,0
2025-26Real Sociedad II31001—27,1
2025-26Sociedad B31001—27,1
2025-26Sociedad000——0—
2024-25Sociedad B3200——1—
2024-25Real Sociedad II3200——1—
2024-25Sociedad000——0—
2023-24Real Sociedad II1200——0—
2023-24Sociedad B1200——0—
2023-24Sociedad000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kazunari Kita
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B91010—16,7
2026-27Real Sociedad II7108—1 16,7
2025-26Real Sociedad II310041—6 16,8
2025-26Sociedad B310041—6 16,8
2025-26Sociedad000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Balda Zubiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B91113—46,8
2026-27Real Sociedad II60110—26,7
2025-26Real Sociedad II342239—126,7
2025-26Sociedad B342239—126,7
2024-25Sociedad B3230——11—
2024-25Real Sociedad II3230——11—
2024-25Sociedad000——0—
2023-24Real Sociedad II1710——2—
2023-24Sociedad B1710——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Garro Larrarte
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B8002—26,4
2026-27Real Sociedad II6001—16,4
2025-26Real Sociedad II220010—46,6
2025-26Sociedad B220010—46,6
2024-25Sociedad B400——0—
2024-25Real Sociedad II400——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

I. Calderon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B5009—06,5
2026-27Real Sociedad II2004—04,4
2025-26Real Sociedad II7001—06,7
2025-26Sociedad B7001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tomás Carbonell del Rio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B100013—26,8
2026-27Real Sociedad II70010—16,5
2025-26Real Sociedad II351152—136,8
2025-26Sociedad B351152—136,8
2025-26Sociedad000——0—
2024-25Sociedad B3300——5—
2024-25Real Sociedad II3300——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gorka Gorosabel Añorga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B103122—06,8
2026-27Real Sociedad II72114—06,7
2025-26Real Sociedad II342566—126,6
2025-26Sociedad B342566—126,6
2024-25Sociedad B100——0—
2024-25Real Sociedad II100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ibai Aguirre Basurco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B10007—26,5
2026-27Real Sociedad II7005—26,4
2026-27Sociedad000——0—
2025-26Real Sociedad II210232—76,6
2025-26Sociedad B210232—76,6
2025-26Sociedad1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Díaz Gándara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B10145—16,9
2026-27Real Sociedad II7123—06,8
2025-26Sociedad B314 (2 z karnych)111—26,7
2025-26Real Sociedad II314 (2 z karnych)111—26,7
2025-26Sociedad100——06,3
2024-25Sociedad B1710——1—
2024-25Real Sociedad II1710——1—
2024-25Sociedad1001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lander Astiazarán Escabias
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B92112—26,7
2026-27Real Sociedad II61010—25,5
2025-26Real Sociedad II416429—46,8
2025-26Sociedad B416429—46,8
2025-26Sociedad1001—16,3
2024-25Sociedad B1010——1—
2024-25Real Sociedad II1010——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gorka Carrera Zarranz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B82012—16,8
2026-27Real Sociedad II61011—16,5
2026-27Sociedad000——0—
2025-26Real Sociedad II3815362—126,9
2025-26Sociedad B3815362—126,9
2025-26Sociedad3002—16,3
2024-25Sociedad B1310——2—
2024-25Real Sociedad II1310——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4zwycięstwa Eibar
0remis(y)
0zwycięstwa Sociedad B
3,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 4 · gole: Eibar 9, Sociedad B 5 · obie drużyny strzelają w 75 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 75 %

DataMeczWynikZwycięzca
02/04/2026Sociedad B – Eibar LaLiga 2 ♂0 – 1Eibar
21/09/2025Eibar – Sociedad B LaLiga 2 ♂2 – 1Eibar
31/12/2021Eibar – Sociedad B LaLiga 2 ♂3 – 2Eibar
11/09/2021Sociedad B – Eibar LaLiga 2 ♂2 – 3Eibar

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Eibar – Sociedad B →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Turquie · prawa na sezon: S Sport lub S Sport Plus kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13