Serie B ♂ · sob. 28 lis 2026 · 14:00
Palermo – Benevento
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Palermo : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Palermo : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Benevento : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Benevento : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Palermo VVVNV od najstarszego do najnowszego
| 10/10/2026 | wyj. | Empoli Serie B ♂ | 4 – 2 | V |
| 17/10/2026 | wyj. | Mantova Serie B ♂ | 2 – 0 | V |
| 25/10/2026 | dom. | Carrarese Serie B ♂ | 2 – 1 | V |
| 28/10/2026 | wyj. | Pisa Serie B ♂ | 3 – 3 | N |
| 01/11/2026 | dom. | Vicenza Serie B ♂ | 3 – 1 | V |
Benevento VNVND od najstarszego do najnowszego
| 10/10/2026 | dom. | Cesena Serie B ♂ | 2 – 0 | V |
| 17/10/2026 | dom. | Vicenza Serie B ♂ | 2 – 2 | N |
| 24/10/2026 | wyj. | Arezzo Serie B ♂ | 3 – 0 | V |
| 27/10/2026 | dom. | Catanzaro Serie B ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | wyj. | Cremonese Serie B ♂ | 0 – 2 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Palermo mecze bez porażki: 10 mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez porażki: 9 u siebie zwycięstwa z rzędu: 8 u siebie mecze bez porażki: 5 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Vicenza · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 7 stracone)
Benevento mecze bez porażki: 5 u siebie
po porażce 0-2 z Cremonese · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 5 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Palermo
Atak · gole na mecz: 2,30 (2,00 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 16,5 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 13, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 17)
Bramkarz · M. Fortin rotacja · obrony: 9, 82% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,03 · ocena 7,9
Trener · F. Inzaghi od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 10 od 2013
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 3-4-2-1 ×1)
Forma (API-Football): WWWDWWW
Benevento
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,80 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 15,8 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,20 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 20, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,4 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,80 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 8)
Bramkarz · G. Vannucchi rotacja · obrony: 3, 43% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 4,00 · ocena 6,9
Trener · Antonio Floro Flores od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-1-3-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×1, 4-3-2-1 ×1)
Forma (API-Football): LDLWWWD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Palermo
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Benevento
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 12,8 dla Palermo, 11,8 dla Benevento · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 3,6
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: F. SalveminiFrancesco Paolo Salvemini M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 2 — 0 6,5 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Palermo 2 3 0 — — 0 8,1 2026-27 Finland 2 1 (1 z karnych) 0 — — 0 6,9 2025-26 Palermo 35 18 (3 z karnych) 7 24 — 2 7,2 2024-25 Venezia 20 6 (3 z karnych) 0 12 — 1 7,0 2024-25 Palermo 10 6 2 7 — 0 7,2 2023-24 Venezia 34 21 (4 z karnych) 5 40 — 2 7,3 2023-24 Palermo 1 1 0 3 — 0 8,0 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 6 1 0 4 — 1 7,2 2026-27 Italy 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Sampdoria 35 2 1 31 — 3 1 6,9 2025-26 Roma — 0 0 — — — — 2024-25 Carrarese 30 2 5 22 — 4 6,9 2024-25 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Palermo
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 J. PohjanpaloJoel Julius Ilmari Pohjanpalo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 3 | 0 | 3,65 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 D. VavassoriDominic Vavassori
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,50 | 32 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 A. PalumboAntonio Palumbo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,85 | 32 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 D. JohnsenDennis Tørset Johnsen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 2 | 0,84 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 Gabriel StrefezzaGabriel Tadeu Strefezza Rebelato
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 1,23 | 24 % |
Benevento
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 L. CherubiniLuigi Cherubini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,39 | 41 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 D. LamestaDavide Lamesta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 1,00 | 32 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| V. BattistaV. Battista Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Palermo — 3-4-2-1
Trener : F. Inzaghi od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Juventus | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Palermo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Juventus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Juventus | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Juventus | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pietro Ceccaroni| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,3 |
| 2024-25 | 30 | 2 | 0 | 18 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | 30 | 2 | 2 | 25 | — | 4 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tommaso Augello| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Palermo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Palermo | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Cagliari | 38 | 0 | 7 | 15 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Palermo | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2023-24 | Cagliari | 32 | 1 | 1 | 15 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Sampdoria | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tommaso Cassandro| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Palermo | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Catanzaro | 38 | 4 | 3 | 39 | — | 8 | 7,0 |
| 2024-25 | Catanzaro | 32 | 2 | 1 | 25 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Como | 20 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dominic Vavassori| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Palermo | 2 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Atalanta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Atalanta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonio Palumbo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Palermo | 2 | 1 (1 z karnych) | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Palermo | 34 | 4 | 8 | 34 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Modena | 35 | 9 (5 z karnych) | 10 | 32 | — | 11 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Palermo | 29 | 9 (5 z karnych) | 10 | 32 | — | 9 | 7,5 |
| 2024-25 | Pescara | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Modena | 36 | 7 (5 z karnych) | 2 | 31 | — | 9 | 7,2 |
| 2023-24 | Palermo | 33 | 7 (5 z karnych) | 2 | 31 | — | 6 | 7,2 |
| 2023-24 | Pescara | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Ternana | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dennis Tørset Johnsen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Palermo | 2 | 1 | 2 | — | — | 0 | 8,1 |
| 2025-26 | Palermo | 15 | 1 | 1 | 11 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Cremonese | 30 | 5 | 5 | 24 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Venezia | 21 | 3 | 2 | 11 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jacopo Segre| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 30 | 3 | 2 | 43 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | 37 | 7 | 5 | 46 | — | 4 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Filippo Ranocchia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Palermo | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Palermo | 34 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Palermo | 33 | 0 | 7 | 41 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Palermo | 15 | 4 | 0 | 22 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Empoli | 9 | 0 | 0 | 11 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nahuel Estévez Álvarez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Palermo | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Parma | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Parma | 25 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Parma | 34 | 3 | 1 | 35 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joel Julius Ilmari Pohjanpalo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Palermo | 2 | 3 | 0 | — | — | 0 | 8,1 |
| 2026-27 | Finland | 2 | 1 (1 z karnych) | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Palermo | 35 | 18 (3 z karnych) | 7 | 24 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Venezia | 20 | 6 (3 z karnych) | 0 | 12 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Palermo | 10 | 6 | 2 | 7 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Venezia | 34 | 21 (4 z karnych) | 5 | 40 | — | 2 | 7,3 |
| 2023-24 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 8,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.
Benevento — 4-1-3-2
Trener : Antonio Floro Flores od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Ternana | 35 | 0 | 0 | — | — | 1 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pietro Beruatto| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 5,9 |
| 2025-26 | Spezia | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Sampdoria | 18 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Pisa | 16 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Pisa | 30 | 1 | 5 | 21 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stefano Scognamillo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Catanzaro | 37 | 1 | 2 | 40 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Catanzaro | 37 | 0 | 1 | 54 | — | 15 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Edoardo Pierozzi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Pescara | 32 | 4 | 0 | — | — | 7 | — |
| 2023-24 | Cesena | 30 | 2 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Fiorentina | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christian Dalle Mura| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Juve Stabia | 16 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Cosenza | 23 | 0 | 1 | 15 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Fiorentina | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Ternana | 14 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Fiorentina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mattia Maita| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Bari | 35 | 1 | 1 | 39 | — | 10 | 7,0 |
| 2023-24 | Bari | 32 | 0 | 1 | 53 | — | 5 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christian Kouan Oulaï| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Cosenza | 33 | 0 | 0 | 41 | — | 8 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Cosenza | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonis Siatounis| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Virtus Entella | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Virtus Entella | 17 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Davide Lamesta| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | 37 | 5 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luigi Cherubini| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 6 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Italy | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Sampdoria | 35 | 2 | 1 | 31 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Carrarese | 30 | 2 | 5 | 22 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francesco Paolo Salvemini| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 4 · gole: Palermo 4, Benevento 2 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 25 %
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 22/04/2023 | Palermo – Benevento Serie B ♂ | 1 – 1 | remis |
| 04/12/2022 | Benevento – Palermo Serie B ♂ | 0 – 1 | Palermo |
| 14/04/2019 | Benevento – Palermo Serie B ♂ | 1 – 2 | Palermo |
| 30/11/2018 | Palermo – Benevento Serie B ♂ | 0 – 0 | remis |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Palermo – Benevento →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.