Serie B ♂ · sob. 05 gru 2026 · 15:00
Cremonese – Catanzaro
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Cremonese : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Cremonese : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Catanzaro : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Catanzaro : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Cremonese NDDVV od najstarszego do najnowszego
| 10/10/2026 | wyj. | Arezzo Serie B ♂ | 0 – 0 | N |
| 17/10/2026 | wyj. | Pisa Serie B ♂ | 1 – 3 | D |
| 24/10/2026 | dom. | Juve Stabia Serie B ♂ | 0 – 1 | D |
| 27/10/2026 | wyj. | Mantova Serie B ♂ | 2 – 0 | V |
| 31/10/2026 | dom. | Benevento Serie B ♂ | 2 – 0 | V |
Catanzaro DNDNN od najstarszego do najnowszego
| 11/10/2026 | dom. | Mantova Serie B ♂ | 1 – 3 | D |
| 16/10/2026 | wyj. | Verona Serie B ♂ | 2 – 2 | N |
| 24/10/2026 | dom. | Ascoli Serie B ♂ | 1 – 6 | D |
| 27/10/2026 | wyj. | Benevento Serie B ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | dom. | Padova Serie B ♂ | 1 – 1 | N |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Cremonese zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 2-0 z Benevento · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 4 stracone)
Catanzaro mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez zwycięstwa: 6 mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie remisy z rzędu: 2
po remisie 1-1 z Padova · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 13 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Cremonese
Atak · gole na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 14,2 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,2 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · F. Agazzi rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,2
Trener · Fabio Pecchia od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-5-2 ×1, 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): LLWDDDL
Catanzaro
Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 15, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · M. Pigliacelli rotacja · obrony: 1, 33% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 7,3
Trener · G. Gorgone od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 3-3-3-1 ×1, 3-5-2 ×1)
Forma (API-Football): LLLWLLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Cremonese
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Catanzaro
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,7 dla Cremonese, 11,7 dla Catanzaro · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 3,4
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: M. NastiMarco Nasti M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cremonese 2 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 Empoli 26 4 0 44 — 4 6,6 2025-26 Cremonese — 0 0 — — — — 2024-25 Cremonese 28 2 1 30 — 10 1 6,6 2024-25 Milan 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bari 37 7 2 58 — 11 1 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Catanzaro 6 0 0 4 — 1 5,5 2025-26 Catanzaro 10 1 (1 z karnych) 0 3 — 0 6,3 2024-25 Sochaux 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sochaux 18 2 2 — — 2 — 2023-24 Reims 0 0 0 — — 0 —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Cremonese
Za mało danych, by oszacować strzelców.
Catanzaro
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31 E. PecorinoEmanuele Pecorino
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 1 | 1 | 0,39 | 32 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 N. KoffiN'Dri Philippe Koffi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | 0,00 | 49 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 P. IemmelloPietro Iemmello
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 1,11 | 24 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Cremonese — 4-1-4-1
Trener : Fabio Pecchia od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Empoli | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2024-25 | Cremonese | 42 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Catanzaro | 40 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Cremonese | — | 0 | 0 | 2 | — | — | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Federico Baschirotto| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cremonese | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Lecce | 38 | 2 | 0 | 31 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Lecce | 37 | 0 | 1 | 30 | — | 3 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sebastiano Luperto| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cremonese | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Cremonese | 15 | 0 | 1 | 9 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Cagliari | 3 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | Cagliari | 38 | 1 | 3 | 23 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Empoli | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Empoli | 38 | 1 | 1 | 25 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Cagliari | 3 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2023-24 | Napoli | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tommaso Barbieri| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cremonese | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Cremonese | 35 | 3 | 4 | 40 | — | 11 | 7,0 |
| 2024-25 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Pisa | 31 | 3 | 2 | 40 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fellipe Jack Ozilio Moreira Pacheco| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Catanzaro | 5 | 2 | 0 | 5 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Spezia | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Como | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Como | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jari Vandeputte| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cremonese | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Cremonese | 39 | 5 | 11 | 32 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Catanzaro | 39 | 9 (1 z karnych) | 13 | 40 | — | 7 | 7,3 |
| 2023-24 | Cremonese | — | 0 (1 z karnych) | 13 | 40 | — | — | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tommaso Berti| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cremonese | 2 | 1 | 1 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Italy | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Cesena | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Cesena | 30 | 2 | 2 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Cesena | 38 | 6 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alberto Grassi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Empoli | 28 | 1 | 0 | 28 | — | 8 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Empoli | 27 | 0 | 1 | 22 | — | 5 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Adin Ličina| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 8,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Morten Thorsby| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Norway | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Cremonese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Cremonese | 11 | 1 | 0 | 10 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Genoa | 0 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | Genoa | 30 | 0 | 1 | 53 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | Genoa | 24 | 2 | 2 | 28 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Union Berlin | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marco Nasti| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cremonese | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Empoli | 26 | 4 | 0 | 44 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Cremonese | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Cremonese | 28 | 2 | 1 | 30 | — | 10 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Milan | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Bari | 37 | 7 | 2 | 58 | — | 11 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Catanzaro — 3-4-2-1
Trener : G. Gorgone od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,2 |
| 2024-25 | Catanzaro | 35 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Palermo | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Palermo | 37 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marco Imperiale| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Catanzaro | 5 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Carrarese | 36 | 0 | 0 | 25 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Carrarese | 42 | 1 | 0 | — | — | 7 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matias Antonini Lui| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | 27 | 0 | 0 | 12 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | 17 | 4 | 0 | 19 | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marco Ruggero| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Spezia | 9 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Juve Stabia | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Juve Stabia | 31 | 0 | 2 | 60 | — | 9 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Federico Di Francesco| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Catanzaro | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Catanzaro | 19 | 1 | 2 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Palermo | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Palermo | 26 | 1 | 6 | 11 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Palermo | 36 | 5 | 2 | 41 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Lecce | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonio Candela| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Empoli | 16 | 0 | 0 | 20 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Spezia | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Venezia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Venezia | 19 | 0 | 1 | 14 | — | 2 | 6,5 |
| 2024-25 | Valladolid | 16 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,4 |
| 2023-24 | Venezia | 40 | 1 | 3 | 46 | — | 7 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jacopo Petriccione| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 32 | 0 | 3 | 25 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | 19 | 0 | 1 | 16 | — | 5 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Simone Pafundi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Catanzaro | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | Sampdoria | 26 | 1 | 3 | 9 | — | 4 | 6,8 |
| 2025-26 | Udinese | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Udinese | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Lausanne | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Lausanne | 17 | 1 | 2 | 9 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Udinese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
F. Tchaouna| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samuel Giovane| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Catanzaro | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 5,1 |
| 2025-26 | Palermo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,9 |
| 2024-25 | Carrarese | 29 | 1 | 3 | 35 | — | 8 | 6,7 |
| 2023-24 | Ascoli | 33 | 0 | 1 | 37 | — | 6 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
N'Dri Philippe Koffi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Catanzaro | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 5,5 |
| 2025-26 | Catanzaro | 10 | 1 (1 z karnych) | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Sochaux | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sochaux | 18 | 2 | 2 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Reims | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Cremonese 9, Catanzaro 2 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 4,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: A. Arena, I. Pezzuto, M. Marcenaro
Strzelcy w tych meczach : D. Johnsen Cremonese, 2 · L. Ravanelli Cremonese, 1 · M. Castagnetti Cremonese, 1 · M. Compagnon Catanzaro, 1 · M. De Luca Cremonese, 1 · T. Barbieri Cremonese, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 08/03/2025 | Cremonese – Catanzaro Serie B ♂ | 4 – 0 | Cremonese |
| 20/09/2024 | Catanzaro – Cremonese Serie B ♂ | 1 – 2 | Cremonese |
| 20/04/2024 | Catanzaro – Cremonese Serie B ♂ | 0 – 0 | remis |
| 19/08/2023 | Cremonese – Catanzaro Serie B ♂ | 0 – 0 | remis |
| 13/01/2006 | Catanzaro – Cremonese Serie B ♂ | 1 – 1 | remis |
| 04/09/2005 | Cremonese – Catanzaro Serie B ♂ | 2 – 0 | Cremonese |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Cremonese – Catanzaro →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.