AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie B ♂ · niedz. 27 gru 2026 · 15:00

Catanzaro – Empoli

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Catanzaro DNDNN od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Mantova Serie B ♂1 – 3D
16/10/2026wyj.Verona Serie B ♂2 – 2N
24/10/2026dom.Ascoli Serie B ♂1 – 6D
27/10/2026wyj.Benevento Serie B ♂1 – 1N
31/10/2026dom.Padova Serie B ♂1 – 1N

Empoli DNDDN od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Palermo Serie B ♂2 – 4D
17/10/2026wyj.Ascoli Serie B ♂1 – 1N
23/10/2026dom.Vicenza Serie B ♂0 – 2D
27/10/2026wyj.Cesena Serie B ♂1 – 2D
01/11/2026dom.Juve Stabia Serie B ♂2 – 2N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Catanzaro mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez zwycięstwa: 6 mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie remisy z rzędu: 2
po remisie 1-1 z Padova · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 13 stracone)

Empoli mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po remisie 2-2 z Juve Stabia · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 11 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Catanzaro

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 15, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Pigliacelli rotacja · obrony: 1, 33% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 7,3

Trener · G. Gorgone od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 3-3-3-1 ×1, 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): LLLWLLD

Empoli

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11,9 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,70 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 14, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 16,8 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Seghetti rotacja · obrony: 4, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,6

Trener · Guido Pagliuca od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-3-1 ×1, 3-4-2-1 ×1)

Forma (API-Football): WLWLLLD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Catanzaro

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Empoli

  • Zawieszenie Marco Curto · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Empoli – Vicenza) prawdopodobne zawieszenie 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,7 dla Catanzaro, 12,5 dla Empoli · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: J. CeesayLars Joseph Ceesay

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli1001—05,9
2025-26Antalyaspor200——1—
2025-26Empoli1001—06,3
2024-25Cesena310——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), N. KoffiN'Dri Philippe Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 z karnych)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), E. PecorinoEmanuele Pecorino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro61 (1 z karnych)14—06,6
2025-26Sudtirol1003—06,5
2024-25Frosinone201016—16,7
2024-25Sudtirol—00————
2023-24Sudtirol264040—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), G. AlesiGabriele Alesi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro1001—16,2
2025-26Catanzaro000——0—
2024-25Sampdoria—00————
2023-24Sampdoria100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Catanzaro

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
31 E. PecorinoEmanuele Pecorino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro61 (1 z karnych)14—06,6
2025-26Sudtirol1003—06,5
2024-25Frosinone201016—16,7
2024-25Sudtirol—00————
2023-24Sudtirol264040—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,3932 %
19 N. KoffiN'Dri Philippe Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 z karnych)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0049 %
9 P. IemmelloPietro Iemmello
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271101—07,2
2025-261001—06,2
2024-253817117—77,1
2023-243817 (1 z karnych)719—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,1124 %

Empoli

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
91 N. CorradoNiccolò Corrado
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli6002—06,5
2025-26Frosinone—00————
2024-25Brescia361211—16,8
2024-25Frosinone321211—16,8
2023-24Ternana18011—16,7
2023-24Modena17011—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %000,0066 %
10 E. SaporitiEdoardo Saporiti
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——07,2
2025-260102—08,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0024 %
98 K. ZedadkaKarim Zedadka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli70010—16,5
2025-26Sudtirol—00————
2024-25Sudtirol181119—26,8
2023-24Ascoli140021—26,9
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0041 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Catanzaro — 4-3-3

Trener : G. Gorgone od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Mirko Pigliacelli Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Catanzaro · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Catanzaro · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Palermo · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Palermo · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Catanzaro · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 22 M. PigliacelliMarco Imperiale Catanzaro · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Carrarese · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Carrarese · 2023-24: mecze 42, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 3 M. ImperialeMatias Antonini Lui 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 2023-24: mecze 17, gole 4, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 4 M. AntoniniMarco Ruggero Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Spezia · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Juve Stabia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Juve Stabia · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 60, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 24 M. RuggeroBruno Verrengia 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 26 B. VerrengiaSamuel Giovane Catanzaro · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,1 Palermo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Carrarese · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 Ascoli · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,6 14 S. GiovaneFederico Di Francesco Catanzaro · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Catanzaro · 2025-26: mecze 19, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Palermo · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Palermo · 2024-25: mecze 26, gole 1, asysty 6, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Palermo · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 2, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Lecce · 2023-24: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 29 F. Di FrancescoAntonio Candela Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Empoli · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Spezia · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Venezia · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Venezia · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Valladolid · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Venezia · 2023-24: mecze 40, gole 1, asysty 3, faule 46, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 27 A. CandelaN'Dri Philippe Koffi Catanzaro · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,5 Catanzaro · 2025-26: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sochaux · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sochaux · 2023-24: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Reims · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 N. KoffiEmanuele Pecorino Catanzaro · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sudtirol · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Frosinone · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Sudtirol · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sudtirol · 2023-24: mecze 26, gole 4, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 31 E. PecorinoGabriele Alesi Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Catanzaro · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sampdoria · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sampdoria · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 G. Alesi
Mirko Pigliacelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro100——07,3
2025-26Catanzaro100——08,2
2024-25Catanzaro3500——27,1
2024-25Palermo—00————
2023-24Palermo3700——07,1
2023-24Catanzaro100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Imperiale
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro5012—16,4
2025-26Carrarese1001—06,5
2024-25Carrarese360025—3 16,9
2023-24Carrarese4210——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matias Antonini Lui
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271003—16,2
2025-261001—07,2
2024-25270012—47,1
2023-24174019—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Ruggero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro100——06,7
2025-26Spezia9007—26,6
2025-26Juve Stabia1002—06,3
2024-25Juve Stabia310260—96,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bruno Verrengia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,5
2025-261001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Giovane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro4003—15,1
2025-26Palermo100——05,9
2024-25Carrarese291335—86,7
2023-24Ascoli330137—66,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Di Francesco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro5001—16,5
2025-26Catanzaro19129—26,8
2025-26Palermo—00————
2024-25Palermo261611—26,9
2023-24Palermo365241—56,9
2023-24Lecce210——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Candela
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro1002—06,6
2025-26Empoli160020—16,6
2025-26Spezia201——06,9
2025-26Venezia—00————
2024-25Venezia190114—26,5
2024-25Valladolid16005—16,4
2023-24Venezia401346—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

N'Dri Philippe Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 z karnych)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Emanuele Pecorino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro61 (1 z karnych)14—06,6
2025-26Sudtirol1003—06,5
2024-25Frosinone201016—16,7
2024-25Sudtirol—00————
2023-24Sudtirol264040—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriele Alesi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro1001—16,2
2025-26Catanzaro000——0—
2024-25Sampdoria—00————
2023-24Sampdoria100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Empoli — 4-3-3

Trener : Guido Pagliuca od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Jacopo Seghetti 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 J. SeghettiLuca Magnino Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Empoli · 2025-26: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Modena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Modena · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Modena · 2023-24: mecze 38, gole 1, asysty 2, faule 49, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 8 L. MagninoM. Egan 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 35 M. EganGabriele Indragoli 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 G. IndragoliCristian Cauz Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Modena · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Modena · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,8 Modena · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 33 C. CauzNiccolò Corrado Empoli · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Frosinone · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brescia · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Frosinone · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Ternana · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Modena · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 91 N. CorradoKarim Zedadka Empoli · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Sudtirol · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sudtirol · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Ascoli · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Napoli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 98 K. ZedadkaFilippo Bandinelli Empoli · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Spezia · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 3, faule 66, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Spezia · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Empoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 F. BandinelliLars Joseph Ceesay Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Antalyaspor · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Empoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cesena · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 15 J. CeesayFilippo Distefano Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Frosinone · 2024-25: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Fiorentina · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ternana · 2023-24: mecze 34, gole 5, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Fiorentina · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 F. DistefanoS. Monaco 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 17 S. Monaco
Jacopo Seghetti
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,6
2024-25100——06,3
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca Magnino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli1002—05,6
2025-26Empoli151124—46,6
2025-26Modena1001—06,3
2024-25Modena291027—66,7
2023-24Modena381249—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

M. Egan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriele Indragoli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—16,6
2025-260001—06,3
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cristian Cauz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli100——06,7
2025-26Modena000——0—
2024-25Modena28118—3 16,8
2023-24Modena290016—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Niccolò Corrado
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli6002—06,5
2025-26Frosinone—00————
2024-25Brescia361211—16,8
2024-25Frosinone321211—16,8
2023-24Ternana18011—16,7
2023-24Modena17011—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Karim Zedadka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli70010—16,5
2025-26Sudtirol—00————
2024-25Sudtirol181119—26,8
2023-24Ascoli140021—26,9
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filippo Bandinelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli4007—06,8
2025-26Spezia—00————
2024-25Spezia331366—76,8
2023-24Spezia290150—66,8
2023-24Empoli—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lars Joseph Ceesay
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli1001—05,9
2025-26Antalyaspor200——1—
2025-26Empoli1001—06,3
2024-25Cesena310——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filippo Distefano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli100——06,2
2025-26Carrarese100——06,7
2024-25Frosinone17205—16,7
2024-25Fiorentina—00————
2023-24Ternana345210—36,8
2023-24Fiorentina—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

S. Monaco
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Catanzaro
0remis(y)
1zwycięstwa Empoli
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 2 · gole: Catanzaro 3, Empoli 3 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 6,0, czerwone: 0,5 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: V. Crezzini, Simone Galipo

Strzelcy w tych meczach : F. Pittarello Catanzaro, 2 · M. Nasti Empoli, 1 · S. Elia Empoli, 1 · S. Shpendi Empoli, 1 · T. Cassandro Catanzaro, 1

DataMeczWynikZwycięzca
08/03/2026Catanzaro – Empoli Serie B ♂3 – 2Catanzaro
08/11/2025Empoli – Catanzaro Serie B ♂1 – 0Empoli

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Catanzaro – Empoli →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13