Serie B ♂ · sob. 16 sty 2027 · 14:00
Benevento – Arezzo
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Benevento : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Benevento : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Arezzo : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Arezzo : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Benevento VNVND od najstarszego do najnowszego
| 10/10/2026 | dom. | Cesena Serie B ♂ | 2 – 0 | V |
| 17/10/2026 | dom. | Vicenza Serie B ♂ | 2 – 2 | N |
| 24/10/2026 | wyj. | Arezzo Serie B ♂ | 3 – 0 | V |
| 27/10/2026 | dom. | Catanzaro Serie B ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | wyj. | Cremonese Serie B ♂ | 0 – 2 | D |
Arezzo NVDDN od najstarszego do najnowszego
| 10/10/2026 | dom. | Cremonese Serie B ♂ | 0 – 0 | N |
| 18/10/2026 | wyj. | Sampdoria Serie B ♂ | 2 – 1 | V |
| 24/10/2026 | dom. | Benevento Serie B ♂ | 0 – 3 | D |
| 28/10/2026 | wyj. | Carrarese Serie B ♂ | 1 – 2 | D |
| 01/11/2026 | dom. | Ascoli Serie B ♂ | 0 – 0 | N |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Benevento mecze bez porażki: 5 u siebie
po porażce 0-2 z Cremonese · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 5 stracone)
Arezzo mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3
po remisie 0-0 z Ascoli · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 6 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Benevento
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,80 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 15,8 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,20 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 20, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,4 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,80 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 8)
Bramkarz · G. Vannucchi rotacja · obrony: 3, 43% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 4,00 · ocena 6,9
Trener · Antonio Floro Flores od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-1-3-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×1, 4-3-2-1 ×1)
Forma (API-Football): LDLWWWD
Arezzo
Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 24% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 11, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,9 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 8)
Bramkarz · A. Nunziante rotacja · obrony: 2, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,90 · ocena 6,9
Trener · Cristian Bucchi od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×2)
Forma (API-Football): WLLWLDW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Benevento
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Arezzo
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 12,0 dla Benevento, 12,9 dla Arezzo · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 4,6
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A. CerriAlberto Cerri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Arezzo | 2,43 | 0,20 | 25 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: F. SalveminiFrancesco Paolo Salvemini M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 2 — 0 6,5 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 6 1 0 4 — 1 7,2 2026-27 Italy 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Sampdoria 35 2 1 31 — 3 1 6,9 2025-26 Roma — 0 0 — — — — 2024-25 Carrarese 30 2 5 22 — 4 6,9 2024-25 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 4 — 1 4,9 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 6 2 (1 z karnych) 1 4 — 0 5,8 2024-25 Ternana 34 12 0 — — 7 — 2023-24 Catanzaro 0 0 0 — — 0 —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Benevento
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 L. CherubiniLuigi Cherubini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,39 | 41 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 D. LamestaDavide Lamesta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 1,00 | 32 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| V. BattistaV. Battista Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Arezzo
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
71 P. CianciPietro Cianci
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 14 % | 2 | 1 | 0,55 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 A. CerriAlberto Cerri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 32 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
90 M. ConcettiMattia Concetti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 L. MancusoLeonardo Mancuso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 1 | 0 | 0,96 | 15 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Benevento — 4-3-3
Trener : Antonio Floro Flores od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Ternana | 35 | 0 | 0 | — | — | 1 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luca Caldirola| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Monza | 14 | 0 | 0 | 18 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Monza | 29 | 1 | 1 | 24 | — | 6 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pietro Beruatto| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 5,9 |
| 2025-26 | Spezia | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Sampdoria | 18 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Pisa | 16 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Pisa | 30 | 1 | 5 | 21 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stefano Scognamillo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Catanzaro | 37 | 1 | 2 | 40 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Catanzaro | 37 | 0 | 1 | 54 | — | 15 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Edoardo Pierozzi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Pescara | 32 | 4 | 0 | — | — | 7 | — |
| 2023-24 | Cesena | 30 | 2 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Fiorentina | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Davide Lamesta| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | 37 | 5 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mattia Maita| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Bari | 35 | 1 | 1 | 39 | — | 10 | 7,0 |
| 2023-24 | Bari | 32 | 0 | 1 | 53 | — | 5 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Angelo Talia| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 30 | 3 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | 36 | 2 | 0 | — | — | 7 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luigi Cherubini| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 6 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Italy | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Sampdoria | 35 | 2 | 1 | 31 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Carrarese | 30 | 2 | 5 | 22 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marco Tumminello| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 4,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francesco Paolo Salvemini| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Arezzo — 4-3-3
Trener : Cristian Bucchi od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Udinese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Benevento | 31 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Benevento | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Renzi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Arezzo | 35 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2024-25 | Empoli | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Arezzo | 21 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Empoli | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Julián Illanes Minucci| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Carrarese | 30 | 1 | 0 | 34 | — | 9 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Carrarese | 37 | 1 | 0 | — | — | 18 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samuele Righetti| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | 33 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matteo Gilli| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | 19 | 1 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Artur Ioniţă| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Moldova | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lecco | 15 | 2 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2024-25 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Lecco | 33 | 4 | 4 | 52 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Modena | 0 | 0 | 4 | 52 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Pisa | 0 | 0 | 4 | 52 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Camillo Tavernelli| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Arezzo | 37 | 7 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | Cittadella | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Arena| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Carrarese | 3 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Roma | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Pisa | 30 | 2 (1 z karnych) | 1 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Pescara | 4 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Pisa | 34 | 2 | 1 | 9 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pietro Cianci| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 6 | 2 (1 z karnych) | 1 | 4 | — | 0 | 5,8 |
| 2024-25 | Ternana | 34 | 12 | 0 | — | — | 7 | — |
| 2023-24 | Catanzaro | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alberto Cerri| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 6 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Cesena | 16 | 3 | 3 | 23 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | Como | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Salernitana | 18 | 3 (1 z karnych) | 0 | 22 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Como | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Empoli | 12 | 1 | 0 | 15 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Como | 0 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marco Olivieri| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Cesena | 26 | 1 | 2 | 20 | — | 3 | 6,5 |
| 2024-25 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Venezia | 23 | 1 | 1 | 8 | — | 1 | 6,4 |
| 2023-24 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 1 · gole: Benevento 3, Arezzo 0 · obie drużyny strzelają w 0 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 100 % · żółte: 2,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Francesco Fourneau
Strzelcy w tych meczach : Antonis Siatounis Benevento, 1 · David Okereke Benevento, 1 · G. Mignani Benevento, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 24/10/2026 | Arezzo – Benevento Serie B ♂ | 0 – 3 | Benevento |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Benevento – Arezzo →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.