AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

2. Bundesliga ♂ · niedz. 22 lis 2026 · 12:30

Cottbus – Hertha

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

35 %1 — Cottbus
26 %Remis
40 %2 — Hertha

Oczekiwany wynik 2 – 1 (9 %) · oczekiwane gole 1,74 – 1,62

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Hertha wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 24/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cottbus NDNND od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.St Pauli 2. Bundesliga ♂1 – 1N
10/10/2026wyj.Darmstadt 2. Bundesliga ♂1 – 3D
16/10/2026dom.Nurnberg 2. Bundesliga ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Heidenheim 2. Bundesliga ♂1 – 1N
30/10/2026dom.Bochum 2. Bundesliga ♂1 – 2D

Hertha VVNVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Dresden 2. Bundesliga ♂2 – 1V
11/10/2026dom.Greuther Furth 2. Bundesliga ♂2 – 1V
16/10/2026wyj.Holstein Kiel 2. Bundesliga ♂0 – 0N
24/10/2026dom.Bielefeld 2. Bundesliga ♂1 – 0V
31/10/2026wyj.Kaiserslautern 2. Bundesliga ♂3 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cottbus mecze z rzędu z golem: 8 mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie
po porażce 1-2 z Bochum · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 8 stracone)

Hertha mecze bez porażki: 10 mecze bez porażki: 6 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 5 u siebie mecze bez straty gola: 3 zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 3-0 z Kaiserslautern · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 2 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cottbus

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 15,0 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,80 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 19, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,9 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · M. Lotka rotacja · obrony: 5, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,6

Trener · C. Wollitz od 01/07/2021 · prowadzone kluby: 4 od 2009
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WLLDWDLD

Hertha

Atak · gole na mecz: 2,40 (2,70 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 18,2 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 25% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 21, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · M. Gersbeck rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,75 · ocena 8,2

Trener · S. Leitl od 01/02/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2014
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWWWWWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cottbus

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Hertha

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,9 dla Cottbus, 12,8 dla Hertha · Oczekiwane żółte kartki: 4,2 · Oczekiwane spalone: 3,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
K. SessaKevin Simone Sessa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha1005—17,2
2025-26Hertha1001—06,3
2024-25Hertha220114—16,7
2023-24Heidenheim303016—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hertha1,740,3027 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Dmytro BohdanovDmytro Bohdanov

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus100——06,5
2026-27Energie Cottbus100——06,5
2025-26Union Berlin1011—06,3
2024-25Dresden4001—06,7
2024-25Dynamo Dresden4001—06,7
2023-24Dynamo Dresden100——0—
2023-24Dresden100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. GrønningSebastian Grønning Andersen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha1002—05,7
2025-26Hertha2101—07,1
2024-25Hertha1003—06,9
2023-24Castellon600——2—
2023-24OFI—00————
2023-24OFI Crete—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cottbus

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
32 L. BittencourtLeonardo Jesus Loureiro Bittencourt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus80311—17,0
2026-27Energie Cottbus60210—17,1
2025-26Werder Bremen1001—16,3
2024-25Werder Bremen272115—36,8
2023-24Werder Bremen291234—96,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %030,0083 %
6 A. ReschkeA. Reschke

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %
18 E. EngelhardtErik Engelhardt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus1001—06,5
2026-27Energie Cottbus1001—06,5
2025-26Cottbus3816251—57,4
2025-26Energie Cottbus3816251—57,4
2024-25Cottbus182130—36,8
2024-25Energie Cottbus182130—36,8
2024-25Osnabruck162130—3 16,8
2023-24Osnabruck3210 (1 z karnych)169—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0024 %
7 C. KinsombiChristian Kinsombi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus1001—06,9
2026-27Energie Cottbus1001—06,9
2025-26Hansa Rostock244112—37,0
2024-25Hansa Rostock207 (1 z karnych)16—16,9
2023-24Hansa Rostock191018—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0024 %

Hertha

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
22 M. PedersenMads Giersing Valentin Pedersen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha6127—16,6
2026-27Olympiakos1000—03,3
2026-27Torino100——06,9
2026-27Norway100——0—
2025-26Torino3003—06,9
2025-26Augsburg000——0—
2024-25Torino290016—36,5
2024-25Augsburg7005—06,3
2024-25Feyenoord100——06,3
2024-25Randers FC000——0—
2023-24Sassuolo280212—46,6
2023-24Augsburg271134—5 16,8
2023-24Randers FC15015—16,6
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %120,2157 %
26 N. HildebrandtN. Hildebrandt
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26100——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %00—60 %
30 P. SeguinPaul Seguin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha1101—08,2
2025-26Hertha3013—17,2
2024-25Hertha1003—16,7
2024-25Schalke 041003—16,7
2023-24Schalke 04303426—87,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %101,0324 %
K. TodorovicK. Todorovic

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

2 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cottbus — 4-2-3-1

Trener : C. Wollitz od 01/07/2021 · odczyt z 23/10/2026

Marcel Laurenz Lotka Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dortmund · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dortmund · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 M. LotkaKing Samuel Manu Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Cottbus · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Energie Cottbus · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hansa Rostock · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,4 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2 K. ManuLuca Erlein Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Hoffenheim · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 L. ErleinLeon Guwara Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Cottbus · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Energie Cottbus · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 25 L. GuwaraFousseny Doumbia Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Ein Frankfurt · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 F. DoumbiaLucas Fernando Copado Schrobenhauser Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Paderborn · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Cottbus · 2024-25: mecze 22, gole 5, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Energie Cottbus · 2024-25: mecze 22, gole 5, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 LASK · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 LASK · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 9 L. CopadoLukas Michelbrink Lithuania · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Cottbus · 2025-26: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Energie Cottbus · 2025-26: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Hertha · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 L. MichelbrinkTolcay Ciğerci Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cottbus · 2025-26: mecze 37, gole 10, asysty 7, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,7 Energie Cottbus · 2025-26: mecze 37, gole 10, asysty 7, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,7 Cottbus · 2024-25: mecze 24, gole 9, asysty 2, faule 35, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Energie Cottbus · 2024-25: mecze 24, gole 9, asysty 2, faule 35, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Sivasspor · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 10 T. CiğerciLeonardo Jesus Loureiro Bittencourt Cottbus · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Werder Bremen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Werder Bremen · 2024-25: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Werder Bremen · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,8 32 L. BittencourtAxel Borgmann Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Cottbus · 2025-26: mecze 36, gole 3, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Energie Cottbus · 2025-26: mecze 36, gole 3, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Cottbus · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Energie Cottbus · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Cottbus · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Energie Cottbus · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 A. BorgmannDmytro Bohdanov Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Union Berlin · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Dresden · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Dynamo Dresden · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Dynamo Dresden · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dresden · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 D. Bohdanov
Marcel Laurenz Lotka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus100——06,6
2026-27Energie Cottbus100——06,6
2025-26Fortuna Dusseldorf000——0—
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

King Samuel Manu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Energie Cottbus1002—16,6
2026-27Cottbus1002—16,6
2025-26Cottbus281016—57,0
2025-26Energie Cottbus281016—57,0
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Hansa Rostock7005—2 16,4
2024-25Fortuna Dusseldorf000——0—
2023-24Fortuna Dusseldorf5004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca Erlein
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus100——07,0
2026-27Energie Cottbus100——07,0
2025-26Hoffenheim000——0—
2024-25Hoffenheim000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leon Guwara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus1000—06,4
2025-26Cottbus15027—06,9
2025-26Energie Cottbus15027—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fousseny Doumbia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus100——06,7
2026-27Energie Cottbus100——06,7
2025-26Ein Frankfurt000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Fernando Copado Schrobenhauser
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus1002—06,3
2026-27Energie Cottbus1002—06,3
2025-26Paderborn1002—06,2
2024-25Cottbus225318—07,1
2024-25Energie Cottbus225318—07,1
2024-25LASK000——0—
2023-24LASK1100——06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lukas Michelbrink
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lithuania310——07,5
2026-27Cottbus100——07,0
2026-27Energie Cottbus100——07,0
2025-26Cottbus300213—46,9
2025-26Energie Cottbus300213—46,9
2024-25Hertha000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tolcay Ciğerci
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus100——06,3
2026-27Energie Cottbus100——06,3
2025-26Cottbus3710 (5 z karnych)731—57,7
2025-26Energie Cottbus3710 (5 z karnych)731—57,7
2024-25Cottbus249 (3 z karnych)235—17,5
2024-25Energie Cottbus249 (3 z karnych)235—17,5
2024-25Sivasspor12016—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Jesus Loureiro Bittencourt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus80311—17,0
2026-27Energie Cottbus60210—17,1
2025-26Werder Bremen1001—16,3
2024-25Werder Bremen272115—36,8
2023-24Werder Bremen291234—96,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Axel Borgmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Energie Cottbus1001—06,2
2026-27Cottbus1001—06,2
2025-26Cottbus363212—57,1
2025-26Energie Cottbus363212—57,1
2024-25Cottbus201014—16,6
2024-25Energie Cottbus201014—16,6
2023-24Cottbus900——0—
2023-24Energie Cottbus900——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dmytro Bohdanov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus100——06,5
2026-27Energie Cottbus100——06,5
2025-26Union Berlin1011—06,3
2024-25Dresden4001—06,7
2024-25Dynamo Dresden4001—06,7
2023-24Dynamo Dresden100——0—
2023-24Dresden100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Hertha — 4-2-3-1

Trener : S. Leitl od 01/02/2025 · odczyt z 23/10/2026

Marius Gersbeck Hertha · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Hertha · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hertha · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Hertha · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Karlsruhe · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 35 M. GersbeckMads Giersing Valentin Pedersen Hertha · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Olympiakos · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Torino · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Norway · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Torino · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Augsburg · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Torino · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 Augsburg · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Feyenoord · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Randers FC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sassuolo · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Augsburg · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,8 Randers FC · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Feyenoord · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 M. PedersenDeyovaisio Evan Zeefuik 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,8 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,1 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 42 D. ZeefuikLinus Jasper Gechter 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 21, gole 1, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,0 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 44 L. GechterNiklas Kolbe Hertha · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hertha · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Ulm · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Hertha · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 27 N. KolbeJosip Brekalo Hertha · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Hertha · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Oviedo · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Fiorentina · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fiorentina · 2023-24: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 7 J. BrekaloKevin Simone Sessa Hertha · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Hertha · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Hertha · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Heidenheim · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 8 K. SessaPaul Seguin Hertha · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Hertha · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Hertha · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Schalke 04 · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Schalke 04 · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 4, faule 26, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 30 P. SeguinJón Dagur Þorsteinsson Brann · 2026-27: mecze 12, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 SK Brann · 2026-27: mecze 12, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Iceland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Hertha · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Hertha · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Hertha · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Oud-Heverlee Leuven · 2023-24: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 23 J. ÞorsteinssonOluwaseun Adewumi Hertha · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 32, gole 5, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Dundee · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 5, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 19 O. AdewumiSebastian Grønning Andersen Hertha · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,7 Hertha · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Hertha · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Castellon · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 OFI · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 OFI Crete · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 S. Grønning
Marius Gersbeck
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha100——08,2
2025-26Hertha000——0—
2024-25Hertha5001—06,8
2023-24Hertha400——06,9
2023-24Karlsruhe000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mads Giersing Valentin Pedersen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha6127—16,6
2026-27Olympiakos1000—03,3
2026-27Torino100——06,9
2026-27Norway100——0—
2025-26Torino3003—06,9
2025-26Augsburg000——0—
2024-25Torino290016—36,5
2024-25Augsburg7005—06,3
2024-25Feyenoord100——06,3
2024-25Randers FC000——0—
2023-24Sassuolo280212—46,6
2023-24Augsburg271134—5 16,8
2023-24Randers FC15015—16,6
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Deyovaisio Evan Zeefuik
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—07,3
2025-26230031—96,8
2024-25311234—107,1
2023-24180024—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Linus Jasper Gechter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—17,3
2025-264004—07,0
2024-25211223—3 17,0
2023-2416106—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Niklas Kolbe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha1001—07,2
2025-26Hertha3003—16,7
2024-25Ulm1001—06,3
2024-25Hertha—0019——7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Josip Brekalo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha1003—07,9
2025-26Hertha100——07,5
2025-26Oviedo11 (1 z karnych)01—07,2
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina111013—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kevin Simone Sessa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha1005—17,2
2025-26Hertha1001—06,3
2024-25Hertha220114—16,7
2023-24Heidenheim303016—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paul Seguin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha1101—08,2
2025-26Hertha3013—17,2
2024-25Hertha1003—16,7
2024-25Schalke 041003—16,7
2023-24Schalke 04303426—87,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jón Dagur Þorsteinsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann122110—37,1
2026-27SK Brann122110—37,2
2026-27Iceland2000—05,2
2026-27Hertha100——06,7
2025-26Hertha31 (1 z karnych)01—06,9
2024-25Hertha310113—36,6
2024-25Oud-Heverlee Leuven410——07,0
2023-24Oud-Heverlee Leuven410——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oluwaseun Adewumi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha100——16,6
2025-26Cercle Brugge325016—26,6
2024-25Dundee314515—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sebastian Grønning Andersen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hertha1002—05,7
2025-26Hertha2101—07,1
2024-25Hertha1003—06,9
2023-24Castellon600——2—
2023-24OFI—00————
2023-24OFI Crete—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Cottbus
2remis(y)
2zwycięstwa Hertha
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 4 · gole: Cottbus 4, Hertha 6 · obie drużyny strzelają w 75 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 %

DataMeczWynikZwycięzca
19/05/2013Hertha – Cottbus 2. Bundesliga ♂1 – 1remis
03/12/2012Cottbus – Hertha 2. Bundesliga ♂1 – 2Hertha
21/02/2011Hertha – Cottbus 2. Bundesliga ♂2 – 2remis
24/09/2010Cottbus – Hertha 2. Bundesliga ♂0 – 1Hertha

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Cottbus – Hertha →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13