AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

2. Bundesliga ♂ · niedz. 13 gru 2026 · 07:30

Dresden – Cottbus

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Dresden DNVDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Hertha 2. Bundesliga ♂1 – 2D
10/10/2026wyj.Osnabruck 2. Bundesliga ♂1 – 1N
18/10/2026dom.Magdeburg 2. Bundesliga ♂2 – 0V
25/10/2026wyj.Holstein Kiel 2. Bundesliga ♂0 – 3D
01/11/2026wyj.Hannover 2. Bundesliga ♂1 – 2D

Cottbus NDNND od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.St Pauli 2. Bundesliga ♂1 – 1N
10/10/2026wyj.Darmstadt 2. Bundesliga ♂1 – 3D
16/10/2026dom.Nurnberg 2. Bundesliga ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Heidenheim 2. Bundesliga ♂1 – 1N
30/10/2026dom.Bochum 2. Bundesliga ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Dresden mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z Hannover · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 8 stracone)

Cottbus mecze z rzędu z golem: 8 mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie
po porażce 1-2 z Bochum · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Dresden

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 12,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,00 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 25% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 16, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,3 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 8)

Bramkarz · L. Grill rotacja · obrony: 8, 89% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,0

Trener · T. Stamm od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 3 od 2015
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LWLLDLDW

Cottbus

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 15,0 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,80 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 19, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,9 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · M. Lotka rotacja · obrony: 5, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,6

Trener · C. Wollitz od 01/07/2021 · prowadzone kluby: 4 od 2009
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WLLDWDLD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Dresden

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Cottbus

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,8 dla Dresden, 11,6 dla Cottbus · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: K. OkpalaKennedy Onyedika Okpala

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden3002—06,4
2026-27Dynamo Dresden2002—04,4
2025-26Paderborn000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), V. VermeijVincent Vermeij
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden1101—07,2
2026-27Dynamo Dresden1101—07,2
2025-26Dresden2411217—27,1
2025-26Dynamo Dresden2411217—27,1
2025-26Fortuna Dusseldorf000——0—
2024-25Fortuna Dusseldorf221 (1 z karnych)110—06,7
2023-24Fortuna Dusseldorf3012 (1 z karnych)321—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), K. InanogluKaan İnanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden111——07,0
2026-27Dresden111——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), E. EngelhardtErik Engelhardt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Energie Cottbus1001—06,5
2026-27Cottbus1001—06,5
2025-26Energie Cottbus3816251—57,4
2025-26Cottbus3816251—57,4
2024-25Cottbus182130—36,8
2024-25Energie Cottbus182130—36,8
2024-25Osnabruck162130—3 16,8
2023-24Osnabruck3210 (1 z karnych)169—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Dresden

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
24 P. ČovićPatrice Čović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden4106—15,4
2026-27Dynamo Dresden2102—07,2
2026-27Werder Bremen000——0—
2025-26Werder Bremen1002—06,2
2024-25Werder Bremen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,3341 %
9 V. VermeijVincent Vermeij
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden1101—07,2
2026-27Dynamo Dresden1101—07,2
2025-26Dresden2411217—27,1
2025-26Dynamo Dresden2411217—27,1
2025-26Fortuna Dusseldorf000——0—
2024-25Fortuna Dusseldorf221 (1 z karnych)110—06,7
2023-24Fortuna Dusseldorf3012 (1 z karnych)321—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0024 %
11 K. InanogluKaan İnanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden111——07,0
2026-27Dresden111——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %111,3824 %
18 R. WagnerRobert Wagner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden110——08,0
2026-27Dresden110——08,0
2025-26Dresden150021—56,8
2025-26Dynamo Dresden150021—56,8
2025-26Holstein Kiel2003—06,7
2024-25Freiburg2001—06,8
2024-25St Pauli2001—06,8
2023-24Greuther Furth314428—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,0024 %
20 B. BobzienBen Bobzien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden112——010,0
2026-27Dresden112——010,0
2025-26Dresden15459—16,9
2025-26Dynamo Dresden15459—16,9
2025-26Mainz1002—16,0
2024-25A. Klagenfurt319 (5 z karnych)119—67,1
2023-24A. Lustenau271413—46,7
2023-24Mainz—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %121,0024 %

Cottbus

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
32 L. BittencourtLeonardo Jesus Loureiro Bittencourt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus80311—17,0
2026-27Energie Cottbus60210—17,1
2025-26Werder Bremen1001—16,3
2024-25Werder Bremen272115—36,8
2023-24Werder Bremen291234—96,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %030,0083 %
6 A. ReschkeA. Reschke

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

4 %00—60 %
18 E. EngelhardtErik Engelhardt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Energie Cottbus1001—06,5
2026-27Cottbus1001—06,5
2025-26Energie Cottbus3816251—57,4
2025-26Cottbus3816251—57,4
2024-25Cottbus182130—36,8
2024-25Energie Cottbus182130—36,8
2024-25Osnabruck162130—3 16,8
2023-24Osnabruck3210 (1 z karnych)169—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0024 %
7 C. KinsombiChristian Kinsombi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Energie Cottbus1001—06,9
2026-27Cottbus1001—06,9
2025-26Hansa Rostock244112—37,0
2024-25Hansa Rostock207 (1 z karnych)16—16,9
2023-24Hansa Rostock191018—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0024 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Dresden — 4-3-3

Trener : T. Stamm od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Hannes Lennart Grill Dresden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Dresden · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Braunschweig · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,6 Eintracht Braunschweig · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,6 Greuther Furth · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Osnabruck · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Union Berlin · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 L. GrillAlexander Rossipal Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Dresden · 2025-26: mecze 28, gole 4, asysty 7, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 28, gole 4, asysty 7, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Hansa Rostock · 2024-25: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 Dynamo Dresden · 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,8 Dresden · 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,8 Hansa Rostock · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 19 A. RossipalThomas Leon Keller Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Dresden · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Heidenheim · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Heidenheim · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Heidenheim · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0 39 T. KellerTill Neininger Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 1,6 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Wolfsburg · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolfsburg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 T. NeiningerJonas Sterner Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Dresden · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Hannover · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Dresden · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Dynamo Dresden · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Hannover · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Holstein Kiel · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Holstein Kiel · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 32 J. SternerPatrice Čović Dresden · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,4 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Werder Bremen · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Werder Bremen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Werder Bremen · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 P. ČovićTobias Raschl Dresden · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Preußen Münster · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Kaiserslautern · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Kaiserslautern · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Kaiserslautern · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Greuther Furth · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 T. RaschlBen Bobzien Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Dresden · 2025-26: mecze 15, gole 4, asysty 5, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 15, gole 4, asysty 5, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Mainz · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 A. Klagenfurt · 2024-25: mecze 31, gole 9, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 A. Lustenau · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 4, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Mainz · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 B. BobzienKennedy Onyedika Okpala Dresden · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,4 Paderborn · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 K. OkpalaVincent Vermeij Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Dresden · 2025-26: mecze 24, gole 11, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 24, gole 11, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze 30, gole 12, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 9 V. VermeijKaan İnanoğlu Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 11 K. Inanoglu
Hannes Lennart Grill
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden2000—07,0
2025-26Dresden000——0—
2025-26Dynamo Dresden000——0—
2024-25Braunschweig9001—0 16,6
2024-25Eintracht Braunschweig9001—0 16,6
2024-25Greuther Furth3001—06,6
2023-24Osnabruck15001—07,2
2023-24Union Berlin—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander Rossipal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden101——08,3
2026-27Dynamo Dresden101——08,3
2025-26Dresden284722—47,0
2025-26Dynamo Dresden284722—47,0
2024-25Hansa Rostock322012—6 16,8
2024-25Dynamo Dresden191012—5 16,8
2024-25Dresden191012—5 16,8
2023-24Hansa Rostock250223—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas Leon Keller
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden100——07,5
2026-27Dynamo Dresden100——07,5
2025-26Dresden143018—27,2
2025-26Dynamo Dresden143018—27,2
2025-26Heidenheim000——0—
2024-25Heidenheim20006—26,7
2023-24Heidenheim2001—0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Till Neininger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden1002—01,6
2026-27Dynamo Dresden1002—06,4
2025-26Wolfsburg000——0—
2024-25Wolfsburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jonas Sterner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden100——07,2
2026-27Dynamo Dresden100——07,2
2025-26Dresden170316—36,7
2025-26Dynamo Dresden170316—36,7
2025-26Hannover100——06,2
2024-25Dresden1001—07,3
2024-25Dynamo Dresden1001—07,3
2024-25Hannover1001—07,3
2024-25Holstein Kiel0001—07,3
2023-24Holstein Kiel16207—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Patrice Čović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden4106—15,4
2026-27Dynamo Dresden2102—07,2
2026-27Werder Bremen000——0—
2025-26Werder Bremen1002—06,2
2024-25Werder Bremen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tobias Raschl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden6015—06,5
2026-27Dynamo Dresden4012—06,1
2025-26Preußen Münster7007—16,6
2025-26Kaiserslautern2001—16,7
2024-25Kaiserslautern26007—26,5
2023-24Kaiserslautern281315—46,8
2023-24Greuther Furth000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ben Bobzien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden112——010,0
2026-27Dresden112——010,0
2025-26Dresden15459—16,9
2025-26Dynamo Dresden15459—16,9
2025-26Mainz1002—16,0
2024-25A. Klagenfurt319 (5 z karnych)119—67,1
2023-24A. Lustenau271413—46,7
2023-24Mainz—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kennedy Onyedika Okpala
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden3002—06,4
2026-27Dynamo Dresden2002—04,4
2025-26Paderborn000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vincent Vermeij
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden1101—07,2
2026-27Dynamo Dresden1101—07,2
2025-26Dresden2411217—27,1
2025-26Dynamo Dresden2411217—27,1
2025-26Fortuna Dusseldorf000——0—
2024-25Fortuna Dusseldorf221 (1 z karnych)110—06,7
2023-24Fortuna Dusseldorf3012 (1 z karnych)321—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kaan İnanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden111——07,0
2026-27Dresden111——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Cottbus — 4-3-3

Trener : C. Wollitz od 01/07/2021 · odczyt z 23/10/2026

Marcel Laurenz Lotka Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dortmund · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dortmund · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 M. LotkaKing Samuel Manu Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Energie Cottbus · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Cottbus · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hansa Rostock · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,4 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2 K. ManuLuca Erlein Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Hoffenheim · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 L. ErleinLeon Guwara Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Energie Cottbus · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cottbus · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 25 L. GuwaraFousseny Doumbia Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Ein Frankfurt · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 F. DoumbiaLeonardo Jesus Loureiro Bittencourt Cottbus · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Werder Bremen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Werder Bremen · 2024-25: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Werder Bremen · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,8 32 L. BittencourtAxel Borgmann Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Energie Cottbus · 2025-26: mecze 36, gole 3, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Cottbus · 2025-26: mecze 36, gole 3, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Cottbus · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Energie Cottbus · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Cottbus · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Energie Cottbus · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 A. BorgmannJulian Guttau Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 17 J. GuttauErik Engelhardt Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Energie Cottbus · 2025-26: mecze 38, gole 16, asysty 2, faule 51, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,4 Cottbus · 2025-26: mecze 38, gole 16, asysty 2, faule 51, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,4 Cottbus · 2024-25: mecze 18, gole 2, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Energie Cottbus · 2024-25: mecze 18, gole 2, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Osnabruck · 2024-25: mecze 16, gole 2, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,8 Osnabruck · 2023-24: mecze 32, gole 10, asysty 1, faule 69, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 18 E. EngelhardtChristian Kinsombi Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Hansa Rostock · 2025-26: mecze 24, gole 4, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Hansa Rostock · 2024-25: mecze 20, gole 7, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Hansa Rostock · 2023-24: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 7 C. KinsombiJustin Butler Energie Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Cottbus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Energie Cottbus · 2025-26: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Cottbus · 2025-26: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 31 J. Butler
Marcel Laurenz Lotka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus100——06,6
2026-27Energie Cottbus100——06,6
2025-26Fortuna Dusseldorf000——0—
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

King Samuel Manu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus1002—16,6
2026-27Energie Cottbus1002—16,6
2025-26Energie Cottbus281016—57,0
2025-26Cottbus281016—57,0
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Hansa Rostock7005—2 16,4
2024-25Fortuna Dusseldorf000——0—
2023-24Fortuna Dusseldorf5004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca Erlein
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus100——07,0
2026-27Energie Cottbus100——07,0
2025-26Hoffenheim000——0—
2024-25Hoffenheim000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leon Guwara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus1000—06,4
2025-26Energie Cottbus15027—06,9
2025-26Cottbus15027—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fousseny Doumbia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus100——06,7
2026-27Energie Cottbus100——06,7
2025-26Ein Frankfurt000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Jesus Loureiro Bittencourt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus80311—17,0
2026-27Energie Cottbus60210—17,1
2025-26Werder Bremen1001—16,3
2024-25Werder Bremen272115—36,8
2023-24Werder Bremen291234—96,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Axel Borgmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus1001—06,2
2026-27Energie Cottbus1001—06,2
2025-26Energie Cottbus363212—57,1
2025-26Cottbus363212—57,1
2024-25Cottbus201014—16,6
2024-25Energie Cottbus201014—16,6
2023-24Cottbus900——0—
2023-24Energie Cottbus900——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julian Guttau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cottbus1002—07,2
2026-27Energie Cottbus1002—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Erik Engelhardt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Energie Cottbus1001—06,5
2026-27Cottbus1001—06,5
2025-26Energie Cottbus3816251—57,4
2025-26Cottbus3816251—57,4
2024-25Cottbus182130—36,8
2024-25Energie Cottbus182130—36,8
2024-25Osnabruck162130—3 16,8
2023-24Osnabruck3210 (1 z karnych)169—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Kinsombi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Energie Cottbus1001—06,9
2026-27Cottbus1001—06,9
2025-26Hansa Rostock244112—37,0
2024-25Hansa Rostock207 (1 z karnych)16—16,9
2023-24Hansa Rostock191018—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Justin Butler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Energie Cottbus100——06,7
2026-27Cottbus100——06,7
2025-26Energie Cottbus291111—76,8
2025-26Cottbus291111—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Dresden
1remis(y)
2zwycięstwa Cottbus
1,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Dresden 5, Cottbus 5 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 %

DataMeczWynikZwycięzca
04/04/2014Cottbus – Dresden 2. Bundesliga ♂0 – 0remis
27/10/2013Dresden – Cottbus 2. Bundesliga ♂1 – 0Dresden
21/04/2013Dresden – Cottbus 2. Bundesliga ♂1 – 0Dresden
11/11/2012Cottbus – Dresden 2. Bundesliga ♂2 – 0Cottbus
11/12/2011Dresden – Cottbus 2. Bundesliga ♂2 – 1Dresden
15/07/2011Cottbus – Dresden 2. Bundesliga ♂2 – 1Cottbus

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Dresden – Cottbus →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13