AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des Champions ♂ · wt. 03 lis 2026 · 23:00

Bodø/Glimt – Lille

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

35 %1 — Bodø/Glimt
44 %Remis
21 %2 — Lille

najbardziej prawdopodobny wynik: remis · pewność niska (obniżona z „średnia”: podzielone opinie)

Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: remis jest najbardziej prawdopodobny, ale wciąż rzadki (4 razy na 10).

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)35 · 44 · 21
Nasz model (Elo klubów)42 · 29 · 29

⚠ Opinie podzielone: rynek i nasz model wskazują innego faworyta. Otwarty mecz, ostrożnie.

Źródło: cotes du marché · obliczono 03/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Bodø/Glimt VVDVD od najstarszego do najnowszego

19/08/2026wyj.Nijmegen Ligue des Champions ♂3 – 1V
25/08/2026dom.Nijmegen Ligue des Champions ♂3 – 0V
10/09/2026wyj.Bayern Munich Ligue des Champions ♂0 – 5D
14/10/2026dom.Dortmund Ligue des Champions ♂1 – 0V
20/10/2026wyj.Napoli Ligue des Champions ♂3 – 4D

Lille DDD od najstarszego do najnowszego

08/09/2026dom.Betis Ligue des Champions ♂2 – 3D
13/10/2026wyj.Arsenal Ligue des Champions ♂0 – 3D
21/10/2026dom.Galatasaray Ligue des Champions ♂2 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Bodø/Glimt zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie
po porażce 3-4 z Napoli · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 10 stracone)

Lille porażki z rzędu: 3
po porażce 2-4 z Galatasaray · 0 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 3 meczach (4 strzelone, 10 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Bodø/Glimt

Atak · gole na mecz: 2,29 · 12,3 strzałów na mecz, 40% celnych

Obrona · stracone na mecz: 2,14

Dyscyplina · faule na mecz: 8,8 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 0,90 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · N. Haikin · obrony: 41, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 7,0

Trener · Kjetil Knutsen od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup

Lille

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 8,3 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,70 (0,80 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 57% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 4,3 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · B. Özer · obrony: 19, 83% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 7,4

Trener · Davide Ancelotti od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football): WDWWLWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Bodø/Glimt

  • Kontuzja A. Mikkelsen · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja H. Evjen · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja I. Sjong · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Riisnaes · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: O. L. Bjortuft (Czerwona kartka), J. Kitolano (Kolano)

Lille

  • Kontuzja A. Ueda · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja H. Igamane · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja T. Santos · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Mbappe (Czerwona kartka), O. Sahraoui (Decyzja trenera)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia : João Pinheiro

Asystenci: Luciano Maia, Hugo Marques · Sędzia techniczny: João Gonçalves · VAR: Tiago Martins (asystent VAR: Dennis Higler) · oficjalna nominacja (uefa.com)

Brak jeszcze statystyk tego sędziego w tym sezonie.

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 8,6 dla Bodø/Glimt, 12,1 dla Lille · Oczekiwane żółte kartki: 2,9 · Oczekiwane spalone: 4,3

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: O. Didrik BlombergOle Didrik Blomberg

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt236 (2 z karnych)720—27,3
2026-27Norway0000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), O. BrynhildsenOla Brynhildsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt17213—06,7
2024-25FC Midtjylland6204—06,7
2023-24FC Midtjylland245012—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. BakwaDilane Bakwa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Strasbourg100——07,2
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Bodø/Glimt

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 A. HelmersenAndreas Klausen Helmersen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272012127—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

30 %1211,20100 %
11 O. Didrik BlombergOle Didrik Blomberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt236 (2 z karnych)720—27,3
2026-27Norway0000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %670,31100 %
10 J. HaugeJens Petter Hauge
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt205414—17,3
2026-27Norway200——06,6
2024-25Ein Frankfurt000——0—
2023-24Ein Frankfurt10001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %540,35100 %
19 S. FetSondre Brunstad Fet
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27224 (1 z karnych)216—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %420,25100 %
15 F. BjørkanFredrik André Bjørkan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt213215—07,2
2026-27Norway100——06,0
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %320,22100 %

Lille

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 D. BakwaDilane Bakwa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Strasbourg100——07,2
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

27 %210,55100 %
9 O. GiroudOlivier Jonathan Giroud
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille72 (1 z karnych)22—16,8
2025-26Lille124 (1 z karnych)010—16,5
2024-25Milan000——0—
2023-24Milan3515 (4 z karnych)831—1 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

27 %220,45100 %
10 H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %100,18100 %
8 E. MbappéEthan Mbappé Lottin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6104—07,0
2025-26Lille2001—06,8
2024-25Lille11005—36,7
2024-25Paris SG—00————
2023-24Paris SG3001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %100,25100 %
19 B. ÖnalBaşar Önal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille4002—05,4
2025-26Nijmegen5213—17,3
2024-25Nijmegen351216—36,7
2023-24Nijmegen100——07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %000,00100 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Bodø/Glimt — 4-4-2

Trener : Kjetil Knutsen od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Nikita Haikin 2026-27: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 12 N. HaikinOdin Lurås Bjørtuft Bodø/Glimt · 2026-27: mecze 23, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 4 O. BjørtuftFredrik Sjøvold Bodø/Glimt · 2026-27: mecze 23, gole 3, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 F. SjøvoldHaitam Aleesami 2026-27: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 5 H. AleesamiIsak Dybvik Määttä Bodø/Glimt · 2026-27: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Groningen · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Groningen · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 25 I. MäättäPatrick Berg Bodø/Glimt · 2026-27: mecze 21, gole 2, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Norway · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 7 P. BergSondre Auklend 2026-27: mecze 22, gole 1, asysty 4, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 8 S. AuklendSondre Brunstad Fet 2026-27: mecze 22, gole 4, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 19 S. FetJens Petter Hauge Bodø/Glimt · 2026-27: mecze 20, gole 5, asysty 4, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Norway · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Ein Frankfurt · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ein Frankfurt · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 10 J. HaugeOle Didrik Blomberg Bodø/Glimt · 2026-27: mecze 23, gole 6, asysty 7, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 11 O. Didrik BlombergOla Brynhildsen Bodø/Glimt · 2026-27: mecze 17, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 FC Midtjylland · 2024-25: mecze 6, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 FC Midtjylland · 2023-24: mecze 24, gole 5, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 17 O. Brynhildsen
Nikita Haikin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2721001—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Odin Lurås Bjørtuft
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt230124—17,4
2026-27Norway0000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fredrik Sjøvold
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt233315—17,7
2026-27Norway000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Haitam Aleesami
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27171011—07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isak Dybvik Määttä
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt23106—06,9
2024-25Groningen000——0—
2023-24Groningen361319—66,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Patrick Berg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt21226—17,5
2026-27Norway200——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sondre Auklend
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27221415—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sondre Brunstad Fet
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27224 (1 z karnych)216—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jens Petter Hauge
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt205414—17,3
2026-27Norway200——06,6
2024-25Ein Frankfurt000——0—
2023-24Ein Frankfurt10001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ole Didrik Blomberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt236 (2 z karnych)720—27,3
2026-27Norway0000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ola Brynhildsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt17213—06,7
2024-25FC Midtjylland6204—06,7
2023-24FC Midtjylland245012—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Lille — 4-3-3

Trener : Davide Ancelotti od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Berke Özer Lille · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Eyupspor · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eyupspor · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Eyupspor · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 1 B. ÖzerAlexsandro Victor de Souza Ribeiro 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 4 A. RibeiroNathan Ngoy Lille · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Belgium · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,9 Lille · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Standard · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Standard · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 3 N. NgoyCalvin Ronald Verdonk Lille · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Lille · 2025-26: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Nijmegen · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Nijmegen · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 Nijmegen · 2023-24: mecze 34, gole 2, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 24 C. VerdonkMaxima Adeagan Goffi 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 38 M. GoffiNabil Bentaleb Lille · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Lille · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Lille · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lille · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Angers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 N. BentalebNgal'ayel Mukau Lille · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lille · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lille · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Mechelen · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mechelen · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 17 N. MukauBenjamin Michel Édouard André 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,6 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 3, faule 50, spalone —, żółte kartki 12, ocena 7,2 2023-24: mecze 30, gole 4, asysty 0, faule 51, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 21 B. AndréHákon Arnar Haraldsson Lille · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Iceland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Lille · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lille · 2024-25: mecze 26, gole 5, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Lille · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 FC Copenhagen · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 H. HaraldssonDilane Bakwa Lille · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Strasbourg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Strasbourg · 2024-25: mecze 30, gole 6, asysty 8, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Strasbourg · 2023-24: mecze 31, gole 3, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,1 Bordeaux · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 D. BakwaSoriba Diaoune 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 35 S. Diaoune
Berke Özer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6000—07,4
2025-26Eyupspor100——06,7
2025-26Lille000——0—
2024-25Eyupspor3400——57,2
2023-24Eyupspor13001—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexsandro Victor de Souza Ribeiro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276005—07,4
2025-26300——07,4
2024-25311128—107,2
2023-24290027—6 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nathan Ngoy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6005—06,9
2026-27Belgium4006—0 16,9
2025-26Lille9003—26,7
2024-25Standard170013—17,2
2023-24Standard170013—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Calvin Ronald Verdonk
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille5004—16,6
2025-26Lille180014—3 16,7
2025-26Nijmegen4013—07,3
2024-25Nijmegen341127—107,2
2023-24Nijmegen342239—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maxima Adeagan Goffi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—16,9
2025-26100——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nabil Bentaleb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7018—07,1
2025-26Lille3002—07,7
2024-25Lille12103—06,6
2023-24Lille260323—77,1
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ngal'ayel Mukau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7005—06,8
2025-26Lille2001—07,0
2024-25Lille290119—46,8
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen290119—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Michel Édouard André
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275007—15,6
2025-263005—17,0
2024-25300350—127,2
2023-24304051—97,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hákon Arnar Haraldsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dilane Bakwa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Strasbourg100——07,2
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Soriba Diaoune
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—03,3
2025-26—00————
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (21/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Bodø/Glimt – Lille →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Po meczu

Przed meczem

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Turquie.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13