AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Scottish Premiership ♂ · sob. 03 kwi 2027 · 16:00

Hearts – St Johnstone

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Hearts NVDVN od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Kilmarnock Scottish Premiership ♂1 – 1N
10/10/2026dom.St Mirren Scottish Premiership ♂5 – 0V
18/10/2026wyj.Celtic Scottish Premiership ♂1 – 7D
25/10/2026wyj.Motherwell Scottish Premiership ♂2 – 0V
28/10/2026dom.Rangers Scottish Premiership ♂2 – 2N

St Johnstone VNDNN od najstarszego do najnowszego

11/10/2026wyj.Aberdeen Scottish Premiership ♂1 – 0V
17/10/2026dom.Dundee United Scottish Premiership ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Rangers Scottish Premiership ♂0 – 4D
28/10/2026dom.Motherwell Scottish Premiership ♂2 – 2N
31/10/2026wyj.Kilmarnock Scottish Premiership ♂2 – 2N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Hearts mecze z rzędu z golem: 19 mecze bez porażki: 9 u siebie
po remisie 2-2 z Rangers · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 10 stracone)

St Johnstone mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez porażki: 3 u siebie remisy z rzędu: 2
po remisie 2-2 z Kilmarnock · 1 Z, 3 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Hearts

Atak · gole na mecz: 1,95 · 15,6 strzałów na mecz, 32% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,35

Dyscyplina · faule na mecz: 11,7 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. MacDonald

Trener · Angus Beith od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: attaque prolifique derrière une défense solide

St Johnstone

Atak · gole na mecz: 1,20 (1,60 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 10,9 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 2 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (1,40 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 14, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,2 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · T. Steward · obrony: 38, 79% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,11 · ocena 7,4

Trener · Simo Valakari od 01/10/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-4-2 ×2, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): WLLDWLDWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Hearts

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

St Johnstone

  • Zawieszenie Kai Fotheringham · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Rangers – St Johnstone) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia : R. Lee mecze w tym sezonie: 3

23,5 odgwizdanych fauli na mecz · spalone: 1,5 · 2,33 żółtych i 0,00 czerwonych kartek na mecz (statystyki z meczów: 2)

Hearts: 11,7 faulu/i na mecz · St Johnstone: 11,2.

Średnie z zaledwie 2 meczu(ów): za mało, by ocenić tego sędziego.

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,8 dla Hearts, 10,3 dla St Johnstone · Oczekiwane żółte kartki: 2,4 · Oczekiwane spalone: 3,8

Sędzia: −2 % odgwizdanych fauli i −19 % kartek względem średniej rozgrywek (mecze w tym sezonie: 3).

Napastnicy najczęściej na spalonym: C. DowConnor Dow

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25030————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz), C. RobbCallen Robb
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25000————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz), E. BanksE. Banks

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,5 na mecz), J. FowlerJ. Fowler
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2796 (2 z karnych)15—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Hearts

Za mało danych, by oszacować strzelców.

St Johnstone

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 J. FowlerJ. Fowler
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2796 (2 z karnych)15—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

27 %610,9072 %
99 R. PatonRuari Paton
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278105—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,2050 %
3 C. DiabateCheick Tiemoko Diabate
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—27,0
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1372 %
2 E. AlićEnes Alić
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2761010—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2057 %
42 R. McAlearReece McAlear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27St Johnstone90019—26,6
2025-26St Johnstone—00————
2024-25Livingston—00————
2023-24Livingston—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0079 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Hearts — 4-3-3

Trener : Angus Beith od 01/07/2025 · odczyt z 25/10/2026

H. Stone 1 H. StoneA. Wilson 17 A. WilsonE. Glasgow 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 E. GlasgowG. Burn 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 G. BurnJ. Radcliffe 13 J. RadcliffeA. Osborne 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 A. OsborneAiden Haddow 2024-25: mecze 0, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 A. HaddowB. McLuckie 2024-25: mecze 0, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 0, gole 10, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 33 B. McLuckieC. Dow 2024-25: mecze 0, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 C. DowC. Robb 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 C. RobbE. Banks 15 E. Banks
H. Stone

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

A. Wilson

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Euan Glasgow
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gregor Burn
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. Radcliffe

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alfie Osborne
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aiden Haddow
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25030————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bobby McLuckie
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25040————
2023-240100————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Connor Dow
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25030————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callen Robb
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25000————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

E. Banks

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

St Johnstone — 4-3-3

Trener : Simo Valakari od 01/10/2025 · odczyt z 23/10/2026

Toby Steward St Johnstone · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 St Johnstone · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Portsmouth · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Portsmouth · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 T. StewardCheick Tiemoko Diabate 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 C. DiabateLiam Smith St Johnstone · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Aberdeen · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Livingston · 2025-26: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Livingston · 2024-25: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Swansea · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hearts · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Livingston · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hearts · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Swansea · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Swansea City AFC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 33 L. SmithZach Joseph Mitchell St Johnstone · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Charlton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hibernian · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 St Johnstone · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Charlton · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 5 Z. MitchellEnes Alić 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2 E. AlićReece McAlear St Johnstone · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 St Johnstone · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Livingston · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Livingston · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 42 R. McAlearJason Derek Holt St Johnstone · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 St Johnstone · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 39, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,7 Livingston · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Livingston · 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 8 J. HoltSamuel Stanton 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 11 S. StantonJ. Fowler 2026-27: mecze 9, gole 6, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 9 J. FowlerRuari Paton 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 99 R. PatonJames Gullan 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 10 J. Gullan
Toby Steward
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27St Johnstone9001—07,4
2025-26St Johnstone—00————
2024-25Portsmouth000——0—
2023-24Portsmouth000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cheick Tiemoko Diabate
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—27,0
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Liam Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27St Johnstone7007—16,4
2026-27Aberdeen5004—06,6
2025-26Livingston6212—07,3
2024-25Livingston6212—07,3
2024-25Swansea—00————
2024-25Hearts—00————
2023-24Livingston—00————
2023-24Hearts—00————
2023-24Swansea—00————
2023-24Swansea City AFC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Zach Joseph Mitchell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27St Johnstone6002—16,6
2025-26Charlton Athletic FC2001—06,5
2025-26Charlton2001—06,5
2025-26Hibernian201——07,1
2024-25St Johnstone8002—16,9
2024-25Charlton Athletic FC100——06,9
2024-25Charlton100——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enes Alić
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2761010—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Reece McAlear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27St Johnstone90019—26,6
2025-26St Johnstone—00————
2024-25Livingston—00————
2023-24Livingston—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jason Derek Holt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27St Johnstone9004—16,9
2024-25St Johnstone280039—8 16,7
2024-25Livingston—00————
2023-24Livingston350139—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Stanton
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279016—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. Fowler
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2796 (2 z karnych)15—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ruari Paton
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278105—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Gullan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277022—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

6zwycięstwa Hearts
0remis(y)
0zwycięstwa St Johnstone
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Hearts 11, St Johnstone 5 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 2,4, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: D. Dickinson ×2, C. Scott ×2, R. Lee

Strzelcy w tych meczach : E. Kabangu Hearts, 4 · A. Forrest Hearts, 2 · A. Sidibeh St Johnstone, 2 · G. Carey St Johnstone, 2 · J. Wilson Hearts, 1 · R. Paton St Johnstone, 1

DataMeczWynikZwycięzca
29/08/2026Hearts – St Johnstone Scottish Premiership ♂2 – 1Hearts
14/05/2025Hearts – St Johnstone Scottish Premiership ♂2 – 1Hearts
23/02/2025St Johnstone – Hearts Scottish Premiership ♂1 – 2Hearts
22/12/2024Hearts – St Johnstone Scottish Premiership ♂2 – 1Hearts
02/11/2024St Johnstone – Hearts Scottish Premiership ♂1 – 2Hearts
07/02/2024St Johnstone – Hearts Scottish Premiership ♂0 – 1Hearts

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Hearts – St Johnstone →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13