Primeira Liga ♂ · Link stały · Historia klubu
Rio Ave
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NDVDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 3 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z Academico Viseu · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 12 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
19. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 11., najgorsze 20. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Rio Ave
Atak · gole na mecz: 1,00 (1,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 10,6 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 63% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 12,7 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 2,50 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 47)
Bramkarz · E. van der Gouw · obrony: 21, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,33 · ocena 6,0
Trener · Sotiris Sylaidopoulos od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): LLWLLDLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Rio Ave
- Zawieszenie João Tomé Baptista · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Rio Ave – Nacional) prawdopodobne zawieszenie 11/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rio Ave | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 |
| 2023-24 | Panathinaikos | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Trabzonspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andreas-Richardos Ntoi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rio Ave | 7 | 0 | 0 | 10 | — | 1 1 | 6,5 |
| 2026-27 | Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Rio Ave | 30 | 1 | 2 | 46 | — | 9 | 6,7 |
| 2024-25 | Rio Ave | 16 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Olympiakos | 16 | 1 | 0 | 19 | — | 2 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gustavo Teixeira Lopes da Conceição| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rio Ave | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Rio Ave | 14 | 0 | 0 | 9 | — | 4 | 6,7 |
| 2025-26 | Olympiakos | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marios Vrousai| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rio Ave | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Rio Ave | 31 | 1 | 2 | 35 | — | 5 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Rio Ave | 31 | 1 | 3 | 35 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Rio Ave | 14 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
João Tomé Esteves Baptista| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rio Ave | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Rio Ave | 19 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Rio Ave | 16 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Georgios Liavas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rio Ave | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Rio Ave | 24 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Panetolikos | 21 | 2 (2 z karnych) | 2 | 21 | — | 2 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Panetolikos | 23 | 2 | 3 | 18 | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Miguel Patricio| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Malik Sellouki| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rio Ave | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Laval | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Laval | 2 | 1 | 0 | — | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Laval | 33 | 11 | 3 | 29 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | ADO Den Haag | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Den Haag | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | ADO Den Haag | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Den Haag | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tamás Nikitscher| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rio Ave | 7 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 5,9 |
| 2025-26 | Rio Ave | 27 | 1 | 1 | 33 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Valladolid | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Valladolid | 13 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Diogo André Santos Nascimento| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rio Ave | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Olympiakos | 19 | 1 | 2 | 12 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Vizela | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2023-24 | Vizela | 34 | 0 | 1 | 33 | — | 4 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jalen Aleix Miller Blesa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rio Ave | 8 | 3 (2 z karnych) | 1 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Cesena | 15 | 3 | 1 | 16 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Rio Ave | 13 | 7 (1 z karnych) | 0 | 14 | — | 1 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (11/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 57
- 09/09/2026 Zé CarlosJosé Carlos Natário Ferreira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 6 0 0 9 — 1 6,7 2025-26 Gil Vicente 29 0 0 21 — 6 6,7 2024-25 Gil Vicente 31 0 0 33 — 4 6,9 2024-25 Farense 9 0 0 11 — 1 1 6,7 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gil Vicente 32 0 0 7 — 4 6,6 2023-24 Vitória SC 23 0 0 7 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od GIL Vicente - 03/09/2026 R. ŠilerRadek Šiler
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Podbrezová - 03/09/2026 S. GarciaSimón García Valero
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 3 — 1 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Nacional - 03/09/2026 Vitor HugoVitor Hugo Batista Araujo de Mendonça
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 2 0 0 0 — 0 7,4 2023-24 Panathinaikos 7 0 0 8 — 0 7,0 2023-24 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lusitânia Lourosa - 02/09/2026 S. GarciaSimón García Valero
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 3 — 1 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Nacional - 02/09/2026 R. ŠilerRadek Šiler
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Podbrezová - 02/09/2026 S. ClemmensenSebastian Senna Clemmensen
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 1 1 2 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od IFK Goteborg - 02/09/2026 Vitor HugoVitor Hugo Batista Araujo de Mendonça
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 2 0 0 0 — 0 7,4 2023-24 Panathinaikos 7 0 0 8 — 0 7,0 2023-24 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lusitânia Lourosa - 01/09/2026 S. ClemmensenSebastian Senna Clemmensen
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 1 1 2 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od IFK Goteborg - 25/08/2026 M. SelloukiMalik Sellouki
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 5 0 0 2 — 0 6,5 2026-27 Laval 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Laval 2 1 0 — — 1 7,3 2024-25 Laval 33 11 3 29 — 3 7,1 2024-25 ADO Den Haag — 0 0 — — — — 2024-25 Den Haag — 0 0 — — — — 2023-24 ADO Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 2023-24 Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Laval - 24/08/2026 M. SelloukiMalik Sellouki
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 5 0 0 2 — 0 6,5 2026-27 Laval 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Laval 2 1 0 — — 1 7,3 2024-25 Laval 33 11 3 29 — 3 7,1 2024-25 ADO Den Haag — 0 0 — — — — 2024-25 Den Haag — 0 0 — — — — 2023-24 ADO Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 2023-24 Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Laval - 24/08/2026 Pedro AmaralPedro Miguel Gaspar Amaral
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 3 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Estoril 27 0 2 20 — 3 6,5 2024-25 Estoril 29 0 2 23 — 4 6,7 2023-24 Lamia 16 1 2 21 — 3 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Estoril - 15/07/2026 R. GalcikR. Galcik
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Podbrezová - 14/07/2026 Diogo NascimentoDiogo André Santos Nascimento
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 4 0 0 3 — 0 6,5 2025-26 Olympiakos 19 1 2 12 — 0 6,9 2024-25 Vizela 2 0 0 2 — 1 7,3 2023-24 Vizela 34 0 1 33 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Olympiakos Piraeus - 02/07/2026 SamuelSamuel Samuel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Gil Vicente 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Botafogo - 30/06/2026 E. van der GouwEnnio van der Gouw
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 6 0 0 0 — 0 6,0 2025-26 Rio Ave 10 0 0 — — 1 6,9 2025-26 Waregem — 0 0 — — — — 2025-26 Zulte Waregem — 0 0 — — — — 2024-25 Zulte Waregem 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Waregem 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Waregem 1 0 0 — — 0 7,9 2023-24 Zulte Waregem 1 0 0 — — 0 7,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Zulte Waregem - 29/06/2026 E. van der GouwEnnio van der Gouw
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 6 0 0 0 — 0 6,0 2025-26 Rio Ave 10 0 0 — — 1 6,9 2025-26 Waregem — 0 0 — — — — 2025-26 Zulte Waregem — 0 0 — — — — 2024-25 Zulte Waregem 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Waregem 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Waregem 1 0 0 — — 0 7,9 2023-24 Zulte Waregem 1 0 0 — — 0 7,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Zulte Waregem - 29/06/2026 Valentim SousaValentim Ferreira de Sousa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 5 0 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AD Marco 09 - 29/06/2026 A. SinaAntzelo Sina
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od PAS Giannina - 29/06/2026 Georgios OkkasGeorgios Okkas
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Panionios - 29/06/2026 Jorge KarseJorge Karseladze
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Academica - 29/06/2026 N. SantosN. Santos
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Leça - 29/06/2026 Pedro AmaralPedro Miguel Gaspar Amaral
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 3 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Estoril 27 0 2 20 — 3 6,5 2024-25 Estoril 29 0 2 23 — 4 6,7 2023-24 Lamia 16 1 2 21 — 3 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Estoril - 01/02/2026 Gustavo ManchaGustavo Teixeira Lopes da Conceição
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 6 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Rio Ave 14 0 0 9 — 4 6,7 2025-26 Olympiakos 4 0 0 5 — 0 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Olympiakos Piraeus - 01/02/2026 J. BlesaJalen Aleix Miller Blesa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 8 3 (2 z karnych) 1 1 — 1 7,2 2025-26 Cesena 15 3 1 16 — 1 6,6 2025-26 Rio Ave 13 7 (1 z karnych) 0 14 — 1 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cesena
Odejścia 58
- 03/09/2026 Rafael GenuinoRafael Genuino Lobato
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do AVS - 18/08/2026 Lorent TallaLorent Talla
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 QPR 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 QPR 0 0 0 — — 0 — 2023-24 QPR 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Malisheva - 22/07/2026 Jorge KarseJorge Karseladze
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Home United - 21/07/2026 Jorge KarseJorge Karseladze
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Home United - 20/07/2026 Georgios OkkasGeorgios Okkas
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Olympiakos - 19/07/2026 Georgios OkkasGeorgios Okkas
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Olympiakos - 16/07/2026 S. SamushiaSaba Samushia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Andorra - 09/07/2026 Valentim SousaValentim Ferreira de Sousa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 5 0 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Varzim - 09/07/2026 Ole PohlmannOle Pohlmann
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greuther Furth 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Rio Ave 31 1 1 18 — 2 6,6 2024-25 Rio Ave 28 1 2 14 — 1 6,7 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do SpVgg Greuther Fürth - 08/07/2026 Ole PohlmannOle Pohlmann
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greuther Furth 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Rio Ave 31 1 1 18 — 2 6,6 2024-25 Rio Ave 28 1 2 14 — 1 6,7 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do SpVgg Greuther Fürth - 08/07/2026 Valentim SousaValentim Ferreira de Sousa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 5 0 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Varzim - 30/06/2026 K. ZoabiKarem Zoabi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torreense 1 0 0 2 — 0 3,2 2025-26 Rio Ave 5 0 0 6 — 2 6,5 2024-25 Rio Ave 12 0 2 7 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Torreense - 30/06/2026 Valentim SousaValentim Ferreira de Sousa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 5 0 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Varzim - 29/06/2026 K. ZoabiKarem Zoabi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torreense 1 0 0 2 — 0 3,2 2025-26 Rio Ave 5 0 0 6 — 2 6,5 2024-25 Rio Ave 12 0 2 7 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Torreense - 29/06/2026 Valentim SousaValentim Ferreira de Sousa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 5 0 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Varzim - 29/06/2026 A. PapakanellosAntonis Papakanellos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Asteras Tripolis 6 1 0 0 — 0 6,6 2025-26 Rio Ave 21 0 0 10 — 1 6,4 2025-26 Olympiakos 6 0 0 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Olympiakos Piraeus - 29/06/2026 D. FeratiDijar Ferati
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ferati Dijar - 29/06/2026 E. van der GouwEnnio van der Gouw
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 6 0 0 0 — 0 6,0 2025-26 Rio Ave 10 0 0 — — 1 6,9 2025-26 Waregem — 0 0 — — — — 2025-26 Zulte Waregem — 0 0 — — — — 2024-25 Zulte Waregem 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Waregem 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Waregem 1 0 0 — — 0 7,9 2023-24 Zulte Waregem 1 0 0 — — 0 7,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Zulte Waregem - 29/06/2026 Gustavo ManchaGustavo Teixeira Lopes da Conceição
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 6 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Rio Ave 14 0 0 9 — 4 6,7 2025-26 Olympiakos 4 0 0 5 — 0 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Olympiakos Piraeus - 29/06/2026 João GraçaJoão Pedro Salazar da Graça
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 8 0 0 — — 1 6,6 2024-25 16 1 0 13 — 1 6,5 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Graca Joao - 29/06/2026 Leonardo ButaLeonardo Daniel Ulineia Buta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Red Star 2 0 0 1 — 0 6,1 2025-26 Eibar 14 0 0 11 — 4 1 6,3 2025-26 Rio Ave 3 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Moreirense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gil Vicente 29 0 2 24 — 3 6,8 2023-24 Udinese — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Udinese - 29/06/2026 N. SantosN. Santos
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Santos Noah - 29/06/2026 O. RichardsOmar Tyrell Crawford Richards
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Aris 6 0 0 7 — 0 6,8 2026-27 Aris Thessalonikis 4 0 0 4 — 0 6,4 2025-26 Rio Ave 14 0 0 7 — 2 6,6 2024-25 Rio Ave 26 0 1 26 — 4 6,8 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 9 0 1 5 — 0 6,7 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Nottingham Forest - 11/06/2026 Marc GualMarc Gual Huguet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Kairat 7 4 2 — — 0 — 2026-27 Kairat Almaty 7 4 2 — — 0 — 2025-26 Rio Ave 10 0 0 4 — 0 6,3 2025-26 Legia 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Legia 22 7 (1 z karnych) 2 15 — 1 7,1 2023-24 Legia 29 7 2 16 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kairat Almaty - 02/02/2026 ClaytonClayton Fernandes Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Rio Ave 19 10 (2 z karnych) 4 42 — 8 1 7,2 2025-26 Olympiakos 6 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Rio Ave 31 14 (3 z karnych) 2 75 — 13 1 7,0 2024-25 AVS 2 0 0 — — 1 6,5 2023-24 Casa Pia 24 8 (1 z karnych) 1 61 — 4 6,9 2023-24 AVS 2 0 0 3 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Olympiakos Piraeus
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- João Moutinho lamenta ineficácia do Sp. Braga: «Temos de concretizar uma em três, não zero em cinco» Record · czw. 23:22
- Paso adelante de Patricio Pacífico Mundo Deportivo · czw. 19:26 · Kontuzja
- Alexandrina Cruz apresenta recandidatura à presidência do Rio Ave e aponta à Europa Record · śr. 00:48
- Nils Mortimer a ganhar espaço no Académico Viseu Record · wt. 20:38
- Lágrimas de André Clóvis libertam a pressão Record · wt. 05:32
- Petrasso avança enquanto Ntoi espera castigo Record · wt. 02:04 · Zawieszenie
- Daniel Carrasco brilha nos sub-23 do Académico Viseu: «Acredito que é possível estrear-me na equipa principal» Record · wt. 01:51
- A crónica do Académico Viseu-Rio Ave, 2-1: viriatos a abrir com a sexta metida Record · pon. 00:47
- João Tomé: «Mais cedo ou mais tarde, o trabalho irá dar frutos» Record · pon. 00:06
- Bruno Pinheiro: «Deslumbramento? Não ponho esse cenário completamente de parte» Record · niedz. 22:08
- Anselmi: “Los rivales se encierran en el Martínez Valero y hay que concretar las que tenemos” Marca · niedz. 21:17
- Anselmi: “Los equipos se encierran en el Martínez Valero” AS · niedz. 21:04
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Sp Braga 161 23N 612 Primeira Liga ♂ · sob. 16:30 Arouca
Rio Ave nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Rio Ave
Casa Pia nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Maritimo
Rio Ave nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Rio Ave
Benfica nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Vitória SC
Rio Ave nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Rio Ave
Moreirense nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Rio Ave
Gil Vicente nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Academico Viseu – Rio Ave | 2 – 1 |
| 25/10/2026 | Rio Ave – Famalicao | 0 – 4 |
| 11/10/2026 | Rio Ave – Nacional | 3 – 2 |
| 19/09/2026 | Alverca – Rio Ave | 1 – 0 |
| 14/09/2026 | Rio Ave – Estrela | 3 – 3 |
| 06/09/2026 | Santa Clara – Rio Ave | 4 – 0 |
| 28/08/2026 | Rio Ave – Sporting Clube de Portugal | 0 – 4 |
| 28/08/2026 | Rio Ave – Sp Lisbon | 0 – 4 |
| 22/08/2026 | Estoril – Rio Ave | 0 – 2 |
| 15/08/2026 | Rio Ave – Porto | 0 – 2 |
| 09/08/2026 | Gil Vicente – Rio Ave | 1 – 0 |
| 16/05/2026 | Casa Pia – Rio Ave | 1 – 1 |
| 11/05/2026 | Rio Ave – Sp Lisbon | 1 – 4 |
| 03/05/2026 | Rio Ave – Gil Vicente | 0 – 0 |
| 25/04/2026 | Guimaraes – Rio Ave | 2 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | J. BlesaJalen Aleix Miller Blesa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 8 | 8 | 696 | 3 | 1 | 1 | — | 1 | 7,2 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Diogo BezerraDiogo Bezerra de Oliveira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 8 | 8 | 630 | 1 | 3 | 4 | — | 0 | 6,5 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | F. PetrassoFrancisco Petrasso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 8 | 7 | 643 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. NtoiAndreas-Richardos Ntoi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 7 | 6 | 522 | 0 | 0 | 10 | — | 1 1 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | T. NikitscherTamás Nikitscher
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 7 | 6 | 521 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 5,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | E. van der GouwEnnio van der Gouw
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 54 | G. LiavasGeorgios Liavas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 6 | 6 | 533 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | Gustavo ManchaGustavo Teixeira Lopes da Conceição
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 6 | 5 | 459 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Tamble MonteiroTamble Ulisses Folgado Monteiro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 8 | 4 | 434 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | R. GalčíkRoland Galčík
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 8 | 4 | 325 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | M. VrousaiMarios Vrousai
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 8 | 3 | 310 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 79 | M. PatricioMiguel Patricio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 5 | 3 | 209 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | Diogo NascimentoDiogo André Santos Nascimento
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 4 | 3 | 270 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | N. AbbeyNelson Ighodaro Abbey
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 4 | 3 | 258 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | João ToméJoão Tomé Esteves Baptista
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 4 | 3 | 204 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | D. ŠpikićDario Špikić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 5 | 2 | 175 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | S. ClemmensenSebastian Senna Clemmensen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 4 | 2 | 193 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | S. GarciaSimón García Valero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 3 | 2 | 194 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Pedro AmaralPedro Miguel Gaspar Amaral
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 3 | 2 | 172 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Vitor HugoVitor Hugo Batista Araujo de Mendonça
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | M. SelloukiMalik Sellouki
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 5 | 1 | 188 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | J. BrabecJakub Brabec
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 2 | 1 | 97 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Ryan GuilhermeRyan Guilherme da Silva Pae
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 1 | 26 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 68 | CaikeCaike Caike
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 0 | 25 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | A. WenckAntoine Wenck
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | J. LombotoJulien Lomboto Lompombi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | SamuelSamuel Samuel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | T. MedinaTobías Medina
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 83 | D. BaldeD. Balde
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | K. ChamorroKevin José Chamorro Rodríguez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 98 | R. RealR. Real
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | R. ŠilerRadek Šiler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | C. MisztaCezary Miszta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Zé CarlosJosé Carlos Natário Ferreira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Rio Ave przeciwko:
- Academico Viseu
- Alverca
- Arouca
- Benfica
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Gil Vicente
- Guimaraes
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Porto
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sp Lisbon
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.