Super League Suisse ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Young Boys
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
NNVVV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 14 wedstrijden ongeslagen 14 wedstrijden met een doelpunt 8 wedstrijden ongeslagen thuis 6 wedstrijden ongeslagen uit 3 overwinningen op rij 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 2-0-zege tegen FC ST. Gallen · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 7 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
2e na 11 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 2e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Young Boys
Aanval · 3,30 doelpunt(en) per wedstrijd (3,40 thuis, 3,20 uit) · 17,3 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (2,40 thuis, 1,20 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 22 geel, 1 rood
Discipline · 12,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 68 wedstrijd(en))
Doelman · M. Keller · 27 redding(en), 66% van de schoten op doel gestopt · 1,55 tegen per 90 min · cijfer 6,8
Trainer · Gerardo Seoane sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-4-1-1 ×3, 4-4-2 ×2)
Vorm (API-Football): WWDWDWDDWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Young Boys
- Schorsing Edimilson Fernandes · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Young Boys – FC ST. Gallen) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Switzerland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Young Boys | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Young Boys | 21 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | FC Winterthur | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | FC Winterthur | 31 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Young Boys | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stefan Bukinac| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 9 | 0 | 2 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Serbia | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Young Boys | 14 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Isaac Osa's Schmidt| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 9 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Switzerland | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Werder Bremen | 19 | 1 | 0 | 9 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Leeds | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Leeds | 12 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | FC ST. Gallen | 4 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | FC ST. Gallen | 34 | 2 | 0 | 23 | — | 4 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cédric Adrian Zesiger| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 4 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Augsburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | Augsburg | 15 | 0 | 2 | 15 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 7 | 0 | 2 | 15 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 23 | 0 | 0 | 24 | — | 5 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Moritz Jenz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 22 | 1 | 0 | 31 | — | 7 | 6,6 |
| 2024-25 | Mainz | 19 | 0 | 0 | 27 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 0 | 0 | 0 | 27 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 22 | 0 | 1 | 26 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Schalke 04 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alvyn Antonio Sanches| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 10 | 3 | 4 | 13 | — | 1 | 7,8 |
| 2026-27 | Switzerland | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Young Boys | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Lausanne | 28 | 12 | 4 | 37 | — | 3 | 7,5 |
| 2024-25 | Young Boys | 28 | 12 | 4 | 37 | — | 3 | 7,5 |
| 2023-24 | Young Boys | 25 | 5 | 0 | 23 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Lausanne | 25 | 5 | 0 | 23 | — | 4 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Armin Gigović| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 10 | 1 | 0 | 11 | — | 3 | 7,0 |
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Holstein Kiel | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Young Boys | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Holstein Kiel | 31 | 5 | 1 | 22 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 27 | 0 | 2 | 16 | — | 3 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Christian Andreas Fassnacht| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 8 | 5 | 1 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Switzerland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Young Boys | 7 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Young Boys | 18 | 11 | 0 | 12 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Norwich | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Norwich | 42 | 6 | 2 | 19 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Young Boys | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alan Virginius| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 7 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Young Boys | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Young Boys | 32 | 2 | 3 | 24 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Clermont | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Clermont | 14 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Lille | 2 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dominik Pech| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 6,1 |
| 2025-26 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Samuel Emmanuel Essende Mbongu| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 10 | 11 (2 strafsch.) | 3 | 22 | — | 2 | 7,9 |
| 2025-26 | Augsburg | 14 | 1 | 0 | 17 | — | 2 | 6,4 |
| 2025-26 | Young Boys | 13 | 4 (2 strafsch.) | 1 | 17 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Augsburg | 30 | 7 | 2 | 45 | — | 4 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Vizela | 31 | 15 | 0 | 59 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Caen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 45
- 07/09/2026 M. JenzMoritz Jenz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 2 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Wolfsburg 22 1 0 31 — 7 6,6 2024-25 Mainz 19 0 0 27 — 4 7,1 2024-25 Wolfsburg 0 0 0 27 — 0 7,1 2023-24 Wolfsburg 22 0 1 26 — 6 6,8 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van VfL Wolfsburg - 06/09/2026 M. JenzMoritz Jenz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 2 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Wolfsburg 22 1 0 31 — 7 6,6 2024-25 Mainz 19 0 0 27 — 4 7,1 2024-25 Wolfsburg 0 0 0 27 — 0 7,1 2023-24 Wolfsburg 22 0 1 26 — 6 6,8 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van VfL Wolfsburg - 30/08/2026 Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 4 0 1 2 — 0 5,5 2026-27 Nantes 4 1 1 9 — 0 6,6 2025-26 Nantes 1 1 0 — — 0 7,6 2024-25 Nantes 28 2 0 2 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nantes - 29/08/2026 Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 4 0 1 2 — 0 5,5 2026-27 Nantes 4 1 1 9 — 0 6,6 2025-26 Nantes 1 1 0 — — 0 7,6 2024-25 Nantes 28 2 0 2 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nantes - 07/08/2026 K. SèneMamadou Kaly Sène
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 7 2 2 8 — 0 6,8 2025-26 Middlesbrough 28 2 0 11 — 2 6,5 2025-26 Lausanne 3 3 0 4 — 1 6,7 2024-25 Lausanne 36 7 (1 strafsch.) 5 29 — 7 6,9 2023-24 Lausanne 36 12 (6 strafsch.) 3 39 — 8 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Middlesbrough - 06/08/2026 K. SèneMamadou Kaly Sène
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 7 2 2 8 — 0 6,8 2025-26 Middlesbrough 28 2 0 11 — 2 6,5 2025-26 Lausanne 3 3 0 4 — 1 6,7 2024-25 Lausanne 36 7 (1 strafsch.) 5 29 — 7 6,9 2023-24 Lausanne 36 12 (6 strafsch.) 3 39 — 8 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Middlesbrough - 15/07/2026 I. SchmidtIsaac Osa's Schmidt
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 9 0 1 2 — 1 6,8 2026-27 Switzerland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Werder Bremen 19 1 0 9 — 2 6,6 2025-26 Leeds 3 1 0 1 — 1 7,1 2024-25 Leeds 12 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 FC ST. Gallen 4 1 1 1 — 0 7,2 2023-24 FC ST. Gallen 34 2 0 23 — 4 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Leeds - 14/07/2026 I. SchmidtIsaac Osa's Schmidt
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 9 0 1 2 — 1 6,8 2026-27 Switzerland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Werder Bremen 19 1 0 9 — 2 6,6 2025-26 Leeds 3 1 0 1 — 1 7,1 2024-25 Leeds 12 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 FC ST. Gallen 4 1 1 1 — 0 7,2 2023-24 FC ST. Gallen 34 2 0 23 — 4 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Leeds - 02/07/2026 C. ZesigerCédric Adrian Zesiger
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 4 1 0 7 — 1 7,0 2025-26 Augsburg 2 0 0 — — 0 7,6 2024-25 Augsburg 15 0 2 15 — 6 7,0 2024-25 Wolfsburg 7 0 2 15 — 4 7,0 2023-24 Wolfsburg 23 0 0 24 — 5 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Augsburg - 01/07/2026 C. ZesigerCédric Adrian Zesiger
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 4 1 0 7 — 1 7,0 2025-26 Augsburg 2 0 0 — — 0 7,6 2024-25 Augsburg 15 0 2 15 — 6 7,0 2024-25 Wolfsburg 7 0 2 15 — 4 7,0 2023-24 Wolfsburg 23 0 0 24 — 5 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Augsburg - 30/06/2026 D. PechDominik Pech
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 9 1 1 6 — 2 6,1 2025-26 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Slavia Praha - 30/06/2026 J. MallJoël Yves Mall
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cyprus 2 0 0 — — 0 7,1 2026-27 Young Boys 1 0 0 0 — 0 2,3 2025-26 Servette FC 28 0 0 — — 1 6,7 2024-25 Servette FC 36 0 0 2 — 3 7,2 2023-24 Servette FC 35 0 0 — — 1 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Servette FC - 30/06/2026 S. UbakaS. Ubaka
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van BSC Young Boys - 29/06/2026 D. von BallmoosDavid von Ballmoos
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Lugano 9 0 2 0 — 0 7,4 2025-26 FC Lugano 15 0 0 — — 1 7,4 2025-26 Young Boys 2 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Young Boys 36 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Young Boys 32 0 0 — — 1 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van FC Lugano - 29/06/2026 F. TsimbaFelix Emmanuel Tsimba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Westerlo 2 1 0 2 — 0 6,4 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Grasshoppers 14 1 0 15 — 2 1 6,3 2025-26 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Grasshoppers - 29/06/2026 J. LüthiJanis Lüthi
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Rapperswil - 29/06/2026 K. ImeriKastriot Imeri
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 3 1 2 4 — 1 7,2 2026-27 Union Berlin 2 0 0 1 — 0 6,8 2025-26 FC Thun 30 6 8 28 — 4 7,0 2025-26 Young Boys 3 0 0 4 — 1 6,8 2024-25 Young Boys 31 1 2 7 — 3 6,9 2023-24 Young Boys 11 0 1 5 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van FC Thun - 29/06/2026 L. BlumLewin Blum
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 10 2 3 12 — 4 7,0 2025-26 Charleroi 32 0 1 36 — 7 6,8 2025-26 Young Boys 30 1 2 32 — 6 6,8 2024-25 Young Boys 33 0 3 33 — 6 7,0 2023-24 Young Boys 33 0 7 33 — 4 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Charleroi - 29/06/2026 L. DalipiLutfi Dalipi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Vaduz 10 4 9 8 — 1 7,7 2025-26 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Young Boys 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van FC WIL 1900 - 29/06/2026 Ł. ŁakomyŁukasz Łakomy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 32 3 3 38 — 6 6,8 2025-26 Young Boys 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Young Boys 32 0 0 22 — 3 7,1 2023-24 Young Boys 33 2 4 31 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van OH Leuven - 29/06/2026 M. DemeMalík Klaus Modou Deme
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Neuchatel Xamax FC - 29/06/2026 Rhodri SmithRhodri Smith
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Winterthur 13 0 1 8 — 1 6,4 2025-26 Young Boys 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Young Boys 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van FC Winterthur - 29/06/2026 S. CórdovaSergio Duvan Córdova Lezama
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Young Boys 9 0 0 5 — 1 6,6 2024-25 Alanyaspor 35 9 3 28 — 3 7,1 2023-24 Alanyaspor 18 3 0 11 — 1 6,8 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van St. Louis City - 08/02/2026 Y. ValeryYan Valery
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Young Boys 14 0 3 18 — 2 6,9 2023-24 Angers 35 0 4 48 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sheffield Wednesday - 30/12/2025 A. BajramiAdrian Bajrami
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 SC Braga 5 0 0 7 — 0 6,8 2026-27 Sp Braga 5 0 0 7 — 0 6,8 2026-27 Switzerland 1 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Luzern 33 2 1 32 — 5 7,0 2025-26 Benfica 2 0 0 1 — 1 6,7 2025-26 Young Boys — 0 0 — — — — 2024-25 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Skeid
Vertrekken 61
- 07/09/2026 Rhodri SmithRhodri Smith
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Winterthur 13 0 1 8 — 1 6,4 2025-26 Young Boys 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Young Boys 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Baník Ostrava - 31/08/2026 K. ImeriKastriot Imeri
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 3 1 2 4 — 1 7,2 2026-27 Union Berlin 2 0 0 1 — 0 6,8 2025-26 FC Thun 30 6 8 28 — 4 7,0 2025-26 Young Boys 3 0 0 4 — 1 6,8 2024-25 Young Boys 31 1 2 7 — 3 6,9 2023-24 Young Boys 11 0 1 5 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Union Berlin - 30/08/2026 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 5 3 1 7 — 1 7,2 2026-27 Lecce 5 0 0 6 — 0 6,6 2026-27 Switzerland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Young Boys 31 1 2 26 — 1 6,6 2024-25 Young Boys 26 7 2 39 — 0 1 7,0 2023-24 Young Boys 34 12 2 50 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Lecce - 30/08/2026 K. ImeriKastriot Imeri
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 3 1 2 4 — 1 7,2 2026-27 Union Berlin 2 0 0 1 — 0 6,8 2025-26 FC Thun 30 6 8 28 — 4 7,0 2025-26 Young Boys 3 0 0 4 — 1 6,8 2024-25 Young Boys 31 1 2 7 — 3 6,9 2023-24 Young Boys 11 0 1 5 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Union Berlin - 30/08/2026 O. MambwaO. Mambwa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Thun 4 0 0 2 — 1 5,2 2025-26 Young Boys 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar FC Thun - 29/08/2026 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 5 3 1 7 — 1 7,2 2026-27 Lecce 5 0 0 6 — 0 6,6 2026-27 Switzerland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Young Boys 31 1 2 26 — 1 6,6 2024-25 Young Boys 26 7 2 39 — 0 1 7,0 2023-24 Young Boys 34 12 2 50 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Lecce - 24/08/2026 D. MalesDarian Males
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Widzew Łódź 2 0 0 2 — 0 6,2 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Young Boys 27 4 (1 strafsch.) 7 19 — 5 6,9 2024-25 Young Boys 29 6 3 21 — 1 7,1 2023-24 Young Boys 33 3 3 22 — 3 7,0 2023-24 Inter — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Widzew Łódź - 24/08/2026 J. HadjamJaouen Djimmy Hadjam
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 3 0 0 6 — 0 6,6 2026-27 Brighton 1 0 1 2 — 1 6,6 2025-26 Young Boys 15 0 1 6 — 0 6,8 2024-25 Young Boys 33 2 2 30 — 6 1 7,0 2023-24 Young Boys 19 2 0 19 — 4 7,1 2023-24 Nantes 8 0 0 4 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Brighton - 23/08/2026 D. MalesDarian Males
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Widzew Łódź 2 0 0 2 — 0 6,2 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Young Boys 27 4 (1 strafsch.) 7 19 — 5 6,9 2024-25 Young Boys 29 6 3 21 — 1 7,1 2023-24 Young Boys 33 3 3 22 — 3 7,0 2023-24 Inter — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Widzew Łódź - 23/08/2026 J. HadjamJaouen Djimmy Hadjam
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 3 0 0 6 — 0 6,6 2026-27 Brighton 1 0 1 2 — 1 6,6 2025-26 Young Boys 15 0 1 6 — 0 6,8 2024-25 Young Boys 33 2 2 30 — 6 1 7,0 2023-24 Young Boys 19 2 0 19 — 4 7,1 2023-24 Nantes 8 0 0 4 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Brighton - 16/08/2026 F. TsimbaFelix Emmanuel Tsimba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Westerlo 2 1 0 2 — 0 6,4 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Grasshoppers 14 1 0 15 — 2 1 6,3 2025-26 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar KVC Westerlo - 15/08/2026 F. TsimbaFelix Emmanuel Tsimba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Westerlo 2 1 0 2 — 0 6,4 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Grasshoppers 14 1 0 15 — 2 1 6,3 2025-26 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar KVC Westerlo - 30/07/2026 S. CórdovaSergio Duvan Córdova Lezama
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Young Boys 9 0 0 5 — 1 6,6 2024-25 Alanyaspor 35 9 3 28 — 3 7,1 2023-24 Alanyaspor 18 3 0 11 — 1 6,8 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Batman Petrolspor - 21/07/2026 Mats SeilerMats Seiler
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar FC Thun - 20/07/2026 Mats SeilerMats Seiler
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar FC Thun - 17/07/2026 E. RufenerE. Rufener
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar SC Kriens - 16/07/2026 M. DemeMalík Klaus Modou Deme
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rapperswil - 15/07/2026 M. DemeMalík Klaus Modou Deme
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rapperswil - 14/07/2026 E. ColleyEbrima Colley
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Konyaspor 7 1 0 2 — 0 6,7 2025-26 Young Boys 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Young Boys 24 2 (1 strafsch.) 4 12 — 4 6,8 2023-24 Young Boys 24 3 4 15 — 1 7,0 2023-24 Atalanta — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Konyaspor - 12/07/2026 K. ThermoncyK. Thermoncy
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Stade Nyonnais - 11/07/2026 K. ThermoncyK. Thermoncy
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Stade Nyonnais - 05/07/2026 T. ZoukrouTanguy Xavier Banhie Zoukrou
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Kocaelispor 5 0 0 8 — 1 6,6 2025-26 Young Boys 26 0 0 5 — 0 6,7 2024-25 Young Boys 23 0 0 8 — 2 1 6,8 2023-24 Troyes 31 1 0 29 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Kocaelispor - 30/06/2026 D. von BallmoosDavid von Ballmoos
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Lugano 9 0 2 0 — 0 7,4 2025-26 FC Lugano 15 0 0 — — 1 7,4 2025-26 Young Boys 2 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Young Boys 36 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Young Boys 32 0 0 — — 1 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar FC Lugano - 30/06/2026 H. LindnerHeinz Lindner
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Zurich 4 0 0 0 — 0 3,1 2025-26 Young Boys 5 0 0 — — 0 — 2024-25 FC Sion 2 0 0 — — 0 7,8 2024-25 St. Gilloise — 0 0 — — — — 2023-24 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 — 2023-24 FC Sion 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar FC Zurich - 30/06/2026 J. LüthiJanis Lüthi
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Neuchatel Xamax FC
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 23/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- LIVE! Tosendes Pfeifkonzert, Batrakov-Doppelpack und Stuttgarter Pech kicker · di 19:13
- Mercato, Renato Sanches : « je veux faire un retour en force » Foot Mercato · vr 15:01 · Transfer
- "Option für die Startelf": Gendreys Pech ist Abrahas Chance kicker · vr 13:29 · Blessure
- Holten bleibt vom Pech verfolgt: Stürmer fehlt Hansa wochenlang kicker · do 18:25 · Blessure
- Kein Krösche-Nachfolger: Spycher bleibt aus privaten Gründen bei Young Boys kicker · wo 21:32 · Blessure
- Kein Krösche-Nachfolger: Spycher bleibt aus privaten Gründen bei den Young Boys kicker · wo 21:32 · Blessure
- Treinador do Young Boys foi hospitalizado e assistiu ao triunfo frente ao St. Gallen pela TV Record · zo 12:59
- Nach Aufenthalt im Krankenhaus: Young Boys Bern ohne Seoane an der Linie kicker · za 18:56 · Blessure
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Young Boys 261 21N 532 Super League Suisse ♂ · za 18:00 Young Boys
FC Thun 571 22N 222 Super League Suisse ♂ · zo 16:30 FC Sion
Young Boys komt eraan Super League Suisse ♂ · za 18:00 FC Vaduz
Young Boys komt eraan Super League Suisse ♂ · za 20:30 Young Boys
Lausanne komt eraan Super League Suisse ♂ · zo 16:30 Servette FC
Young Boys komt eraan Super League Suisse ♂ · za 20:30 Young Boys
FC Lugano komt eraan Super League Suisse ♂ · zo 16:30 FC ST. Gallen
Young Boys komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 24/10/2026 | Young Boys – FC ST. Gallen | 2 – 0 |
| 11/10/2026 | Grasshoppers – Young Boys | 0 – 2 |
| 19/09/2026 | Young Boys – Servette FC | 3 – 2 |
| 12/09/2026 | FC Lugano – Young Boys | 2 – 2 |
| 05/09/2026 | Young Boys – FC Luzern | 3 – 3 |
| 01/09/2026 | FC Zurich – Young Boys | 2 – 4 |
| 29/08/2026 | Young Boys – FC Basel 1893 | 3 – 3 |
| 23/08/2026 | Young Boys – FC Vaduz | 4 – 2 |
| 08/08/2026 | Lausanne – Young Boys | 2 – 2 |
| 01/08/2026 | FC Thun – Young Boys | 0 – 6 |
| 26/07/2026 | Young Boys – FC Sion | 4 – 2 |
| 17/05/2026 | Young Boys – FC Sion | 3 – 3 |
| 14/05/2026 | FC Thun – Young Boys | 3 – 8 |
| 10/05/2026 | Young Boys – FC Basel 1893 | 3 – 0 |
| 03/05/2026 | FC Lugano – Young Boys | 1 – 0 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 99 | S. EssendeSamuel Emmanuel Essende Mbongu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 10 | 10 | 877 | 11 | 3 | 22 | — | 2 | 7,9 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | A. SanchesAlvyn Antonio Sanches
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 10 | 10 | 855 | 3 | 4 | 13 | — | 1 | 7,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | A. GigovićArmin Gigović
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 10 | 9 | 760 | 1 | 0 | 11 | — | 3 | 7 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. KellerMarvin Keller
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 9 | 9 | 813 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | E. FernandesEdimilson Fernandes Ribeiro
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 9 | 9 | 724 | 1 | 2 | 8 | — | 2 1 | 7,1 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | L. BlumLewin Blum
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 10 | 8 | 686 | 2 | 3 | 12 | — | 4 | 7 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | S. LauperSandro Mike Lauper
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 10 | 7 | 680 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | L. BenitoLoris Benito Souto
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 34 | 9 | 6 | 582 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | S. BukinacStefan Bukinac
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 9 | 6 | 502 | 0 | 2 | 3 | — | 1 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | C. FassnachtChristian Andreas Fassnacht
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 32 | 8 | 6 | 538 | 5 | 1 | 2 | — | 1 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. VirginiusAlan Virginius
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 7 | 5 | 289 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | I. SchmidtIsaac Osa's Schmidt
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 9 | 4 | 419 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | C. ZesigerCédric Adrian Zesiger
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 4 | 4 | 346 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | G. WüthrichGregory Kwesi Wüthrich
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 4 | 3 | 253 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | D. PechDominik Pech
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 9 | 2 | 303 | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 6,1 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | K. SèneMamadou Kaly Sène
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 7 | 2 | 206 | 2 | 2 | 8 | — | 0 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | J. MallJoël Yves Mall
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 34 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | E. EtoskiE. Etoski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 6 | 0 | 76 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 6,4 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 4 | 0 | 123 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 5,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. JenzMoritz Jenz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 2 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | S. JankoSaidy Janko
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | N. TschanzN. Tschanz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | D. MarzinoDario Nicola Marzino
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 29 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 54 | S. UbakaS. Ubaka
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | B. KabeyaBenjamin Kabeya Muteba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | F. ConteFacinet Conte
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 11 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 3
Spelers die dit seizoen voor Young Boys speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joël Monteiro | Middenvelder | 5 | 5 | 383 | 3 | 1 | 7,2 |
| K. Imeri | Middenvelder | 3 | 2 | 195 | 1 | 2 | 7,2 |
| J. Hadjam | Verdediger | 3 | 2 | 189 | 0 | 0 | 6,6 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Young Boys tegen:
- FC Basel 1893
- FC Lugano
- FC Luzern
- FC Sion
- FC ST. Gallen
- FC Thun
- FC Vaduz
- FC Zurich
- Grasshoppers
- Lausanne
- Servette FC
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.