Ligue Europa ♂ · Link stały · Historia klubu
Ararat-Armenia
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NVDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 3
po porażce 0-4 z AZ Alkmaar · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 12 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
39. miejsce po 5. kolejce · najlepsze 18., najgorsze 39. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Ararat-Armenia
Atak · gole na mecz: 0,80 · 12,3 strzałów na mecz, 38% celnych
Obrona · stracone na mecz: 2,40
Dyscyplina · faule na mecz: 10,4 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 5)
Bramkarz · João Bravim · obrony: 12, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,6
Trener · Tulipa od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: attaque en difficulté
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Ararat-Armenia
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Ayongo (Off the roster), Z. Banjaqui (Kontuzja)
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Santa Clara | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Alverca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Alverca | 17 | 0 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2023-24 | Santa Clara | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bruno Ricardo Valdez Wilson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0,0 |
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Vizela | 16 | 0 | 0 | 24 | — | 2 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexandros Malis| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 |
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,6 |
| 2023-24 | Panetolikos | 21 | 1 | 0 | 24 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Maxence Carlier| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 4,8 |
| 2025-26 | Nancy | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Nancy | 5 | 0 | 1 | 8 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Nancy | 30 | 2 | 0 | — | — | 5 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
José Junior Julio Bueno| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Armenia | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Edgar Grigoryan| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0,0 |
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hugo da Silva Oliveira| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0,0 |
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Vizela | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Famalicao | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Famalicao | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Vizela | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Juan Andrés Balanta Palacios| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sandro César Cordovil de Lima| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 6 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 4 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Alverca | 29 | 5 | 2 | 27 | — | 2 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Pendikspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Artur Serobyan| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,4 |
| 2026-27 | Armenia | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Casa Pia | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Zhirayr Shaghoyan| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 4 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Armenia | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Guarda-redes do Torreense chamado à seleção sub-21 de França Record · pt. godzina do ustalenia
- Anísio deixa mensagem nas redes sociais: afinal o que vão os benfiquistas saber sobre Banjaqui? Record · pt. 20:47
- A crónica do Torreense-Ararat, 3-2: festa do Carnaval é quando se quer Record · pt. 01:48
- Manuel Tulipa inconformado: «Cometemos muitos erros defensivos» Record · pt. 00:50
- João Nuno estreou-se na UEFA com "vitória épica" do Torreense: «Não podia pedir melhor» Record · pt. 00:33
- Javi Vázquez após vitória "incrível" do Torreense: «Estamos a viver coisas que nunca imaginei» Record · pt. 00:13
- Banjaqui volta ao onze e vinca dinâmica do Benfica: «Ajuda-me a aparecer mais à frente» Record · czw. 20:03
- Torreense - Ararat-Armenia, en directo | Europa League Mundo Deportivo · czw. 20:00 · Skład
- João Marques firme no Torreense e a aproximar-se dos minutos da época passada Record · śr. 23:26
- Benny vai reencontrar o Torreense: «Se marcar, claro que não vou celebrar» Record · śr. 20:16
- Manuel Tulipa: «Revejo-me muito no que o Torreense faz hoje» Record · śr. 20:13
- Danks: “Estoy muy contento, nuestro juego ha sido muy bueno” Mundo Deportivo · śr. 00:18
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Ararat-Armenia nadchodzące Ligue Europa ♂ · czw. 18:45 Ararat-Armenia
Nijmegen nadchodzące Ligue Europa ♂ · czw. 18:45 Ararat-Armenia
Celje nadchodzące Ligue Europa ♂ · czw. 21:00 Milan
Ararat-Armenia nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 22/10/2026 | Ararat-Armenia – AZ Alkmaar | 0 – 4 |
| 15/10/2026 | Jagiellonia – Ararat-Armenia | 3 – 1 |
| 16/09/2026 | Ararat-Armenia – Sparta Prague | 1 – 4 |
| 27/08/2026 | Ararat-Armenia – Universitatea Craiova | 1 – 0 |
| 20/08/2026 | Universitatea Craiova – Ararat-Armenia | 1 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | Bruno WilsonBruno Ricardo Valdez Wilson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 4 | 4 | 270 | 1 | 0 | 4 | — | 2 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | E. GrigoryanEdgar Grigoryan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 4 | 4 | 270 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,2 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 98 | João BravimJoão Victor Donna Bravim
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 4 | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Hugo OliveiraHugo da Silva Oliveira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 4 | 4 | 251 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | Sandro LimaSandro César Cordovil de Lima
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 35 | 4 | 4 | 246 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | A. SerobyanArtur Serobyan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 4 | 4 | 225 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,4 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Zidane BanjaquiZidane Agustini Banjaqui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 4 | 4 | 174 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | K. MuradyanKaren Muradyan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 4 | 3 | 201 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | A. MalisAlexandros Malis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 3 | 3 | 180 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | J. JulioJosé Junior Julio Bueno
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 3 | 3 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | K. HovhannisyanKamo Hovhannisyan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 3 | 3 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | BennyBernardo Martins de Sousa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 3 | 3 | 58 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. BalantaJuan Andrés Balanta Palacios
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 4 | 1 | 121 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | M. CarlierMaxence Carlier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 3 | 1 | 91 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 4,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | A. TeraAlwyn Luheni Tera
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 3 | 1 | 69 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 4,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Luís FelipeLuís Felipe Hungria Martins
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 1 | 1 | 68 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 2,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Z. ShaghoyanZhirayr Shaghoyan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 4 | 0 | 104 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 95 | FrançaCarlos Henrique França Freires
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 4 | 0 | 66 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | A. EloyanArayik Eloyan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 0 | 24 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | A. AmbartsumyanArmen Ambartsumyan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | A. NdourAlioune Badou Ndour
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | A. NersesyanArman Nersesyan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Bruno PereiraBruno Martins Pereira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | M. AyvazyanMichel Ayvazyan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | P. AyongoPaul Ayongo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | Andranik MartirosyanAndranik Martirosyan Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | D. PetrosyanD. Petrosyan Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | E. PoghosyanE. Poghosyan Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | M. HovhannisyanM. Hovhannisyan Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | M. KhudaverdyanM. Khudaverdyan Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | S. BadalyanS. Badalyan Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | V. MovsisyanV. Movsisyan Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 5
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Ararat-Armenia w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L. Fernandes | — | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0,0 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Ararat-Armenia przeciwko:
- Aarhus
- Aluminij
- Anderlecht
- AZ Alkmaar
- Benfica
- Besiktas
- Bournemouth
- Celje
- Celta
- Celtic
- Crystal Palace
- Derry City
- Dinamo Zagreb
- Dynamo Kyiv
- FC Iberia 1999
- FC Midtjylland
- FC ST. Gallen
- FC Thun
- Ferencvarosi TC
- FK Kauno Žalgiris
- Gornik Zabrze
- Hajduk Split
- Hammarby FF
- Hapoel Be'er Sheva
- Hearts
- Hoffenheim
- Hradec Králové
- Jagiellonia
- Juventus
- Kairat Almaty
- KF Egnatia
- KI Klaksvik
- KuPS Kuopio
- Larne
- Lech Poznan
- Leverkusen
- Lille
- Lincoln Red Imps FC
- Lyon
- Maccabi Tel Aviv
- Marseille
- Milan
- Mjallby AIF
- Nijmegen
- OFI
- Olympiakos
- Omonia Nicosia
- Pafos FC
- PAOK
- PFC CSKA Sofia
- PFC Levski Sofia
- Plzen
- Qarabag
- Rangers
- Red Star Belgrade
- Rennes
- Salzburg
- Shamrock Rovers
- Sheriff Tiraspol
- Sociedad
- Sparta Prague
- St Truiden
- St. Gilloise
- Sturm Graz
- Sunderland
- Torreense
- Trabzonspor
- Tromso
- Twente
- Universitatea Cluj
- Universitatea Craiova
- Vestri
- Vikingur Reykjavik
- Vojvodina
- Žilina
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.