Ligue Europa ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Crystal Palace
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VDN laatste 3 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 2-2-gelijkspel tegen Besiktas · 1 W, 1 G, 1 V in de laatste 3 wedstrijden (8 gescoord, 5 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
28e na 3 speeldag(en) · beste 25e, slechtste 34e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Crystal Palace
Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 0,80 uit) · 12,0 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 43% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 2,40 tegen per wedstrijd (2,70 thuis, 2,30 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 9 geel, 1 rood
Discipline · 11,7 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 1,30 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))
Doelman · W. Benítez rotatie · 4 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,3
Trainer · P. Sage sinds 01/07/2026 · 4 club(s) getraind sinds 2012
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Vorm (API-Football): LLWLDWL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Crystal Palace
- Blessure C. Riad · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure D. Henderson · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure Q. Timber · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure T. Tomiyasu · Kuit miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Disasi (Rode kaart), B. Chilwell (Blessure), C. Doucoure (Off the roster), E. Guessand (Off the roster), J. Larsen (Blessure), J. Lerma (Off the roster), J. Mateta (Hamstring), Z. Gozo (Off the roster)
Composition probable — 3-4-2-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | PSV Eindhoven | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 33 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Christopher Jeffrey Richards| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | 35 | 1 | 1 | 12 | — | 3 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jaydee Canvot| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Crystal Palace | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Toulouse | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Toulouse | 24 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Axel Wilson Arthur Disasi Mhakinis Belho| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | West Ham | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Aston Villa | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Chelsea | 6 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Chelsea | 31 | 2 | 0 | 17 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adam James Wharton| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | England | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Blackburn | 26 | 2 | 3 | 29 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Blackburn Rovers FC | 26 | 2 | 3 | 29 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 16 | 0 | 3 | 18 | — | 2 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Anan Khalaili| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Israel | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | St. Gilloise | 36 | 2 | 4 | 23 | — | 6 | 7,2 |
| 2024-25 | St. Gilloise | 36 | 2 | 4 | 23 | — | 6 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tyrick Kwon Mitchell| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 5 | 1 | 0 | 2 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | 37 | 2 | 3 | 22 | — | 6 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
William James Hughes| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | 31 | 0 | 1 | 39 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Darío Esteban Osorio Osorio| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Midtjylland | 4 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 7,7 |
| 2026-27 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | FC Midtjylland | 11 | 0 | 2 | 18 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | 25 | 3 | 2 | 21 | — | 5 1 | 7,1 |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 23 | 8 (1 strafsch.) | 2 | 17 | — | 3 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jefferson Andrés Lerma Solís| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 28 | 1 | 1 | 43 | — | 8 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jean-Philippe Mateta| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | France | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Crystal Palace | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 37 | 14 (2 strafsch.) | 2 | 27 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 35 | 16 (2 strafsch.) | 5 | 35 | — | 3 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Crystal Palace : Pierre Sage a écarté Axel Disasi contre Hoffenheim à cause d’un retard Foot Mercato · vr 20:10
- Studente ad Harvard dopo il ritiro: riconoscete l'ex Liverpool e Milan? Corriere dello Sport · vr 19:46
- Araujo sigue coleccionando premios en el Liverpool Mundo Deportivo · vr tijd nog te bepalen
- Crystal Palace : Pierre Sage a écarté Axel Disasi Foot Mercato · vr 10:06
- El Crystal Palace empata de milagro y pierde a su estrella para jugar contra la Real Mundo Deportivo · vr 09:59 · Blessure
- What's gone wrong so quickly at Crystal Palace? Sky Sports · vr 09:00
- "Sehen wir kritisch": Schalker Ärger über hohe Ticketpreise in Hoffenheim kicker · vr 06:39
- Crystal Palace: un climat toujours aussi électrique autour de Pierre Sage, qui a notamment écarté Disasi RMC Sport · vr 00:59
- Prass' deutliche Worte: "Scheiß-Gefühl" und die Suche nach dem fehlenden "Bisschen" kicker · do 23:28 · Reactie
- Trotz Überzahl: Hoffenheim vergibt Sieg bei Crystal Palace Sportschau · do 23:01
- Kramaric ärgert sich: "Sowas passiert uns nicht nur heute" kicker · do 22:02 · Reactie
- Prass: "Das ist am Ende des Tages unsere Schuld" kicker · do 22:02
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Sociedad komt eraan Ligue Europa ♂ · do 18:45 Jagiellonia
Crystal Palace komt eraan Ligue Europa ♂ · do 21:00 Crystal Palace
Sparta Prague komt eraan Ligue Europa ♂ · do 21:00 Salzburg
Crystal Palace komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 22/10/2026 | Besiktas – Crystal Palace | 2 – 2 |
| 15/10/2026 | Lyon – Crystal Palace | 3 – 2 |
| 17/09/2026 | Crystal Palace – Lech Poznan | 4 – 0 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | D. HendersonDean Bradley Henderson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Doelman | 28 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | C. RichardsChristopher Jeffrey Richards
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 2 | 2 | 164 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | J. CanvotJaydee Canvot
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 2 | 1 | 106 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | J. MatetaJean-Philippe Mateta
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 2 | 1 | 92 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | I. SarrIsmaïla Sarr
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 2 | 1 | 78 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | B. ChilwellBenjamin James Chilwell
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | H. AhanorHonest Ahanor
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Óscar MinguezaÓscar Mingueza García
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | T. TomiyasuTakehiro Tomiyasu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 27 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | W. BenítezWalter Daniel Benítez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 32 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | W. HughesWilliam James Hughes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. DisasiAxel Wilson Arthur Disasi Mhakinis Belho
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 1 | 1 | 73 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. Strand LarsenJørgen Strand Larsen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 1 | 1 | 73 | 2 | 1 | — | — | 0 | 9,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Yeremy PinoYeremy Jesús Pino Santos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 1 | 1 | 73 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | C. RiadChadi Riad Dnanou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 22 | 1 | 1 | 72 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | D. OsorioDarío Esteban Osorio Osorio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 1 | 1 | 59 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Q. TimberQuinten Ryan Crispito Timber
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 24 | 1 | 1 | 59 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | E. NketiahEdward Keddar Nketiah
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 2 | 0 | 44 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | A. WhartonAdam James Wharton
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 1 | 0 | 31 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | D. KamadaDaichi Kamada
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 29 | 1 | 0 | 31 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | D. McNeilDwight James Matthew McNeil
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. LermaJefferson Andrés Lerma Solís
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Z. GozoZavier Gozo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 54 | D. BenamarD. Benamar
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | S. WilliamsSebastian Jonathan Williams
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | A. KhalailiAnan Khalaili
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | C. DoucouréCheick Oumar Doucouré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | E. GuessandEvann Guessand
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | R. MatthewsRemi Luke Matthews
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 31 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | T. MitchellTyrick Kwon Mitchell
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | Adler NascimentoAdler Bruno Sá Nogueira de Nascimento
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | C. KporhaCaleb Billy Mawuko Kporha
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | C. OkoliMemeh Caleb Okoli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | G. KingG. King
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | J. Drakes-ThomasJ. Drakes-Thomas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 81 | L. BenettonL. Benetton Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Doelman | 15 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 3 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Crystal Palace speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. Muñoz | Middenvelder | 1 | 1 | 55 | 0 | 0 | 5,9 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Crystal Palace tegen:
- Aarhus
- Aluminij
- Anderlecht
- Ararat-Armenia
- AZ Alkmaar
- Benfica
- Besiktas
- Bournemouth
- Celje
- Celta
- Celtic
- Derry City
- Dinamo Zagreb
- Dynamo Kyiv
- FC Iberia 1999
- FC Midtjylland
- FC ST. Gallen
- FC Thun
- Ferencvarosi TC
- FK Kauno Žalgiris
- Gornik Zabrze
- Hajduk Split
- Hammarby FF
- Hapoel Be'er Sheva
- Hearts
- Hoffenheim
- Hradec Králové
- Jagiellonia
- Juventus
- Kairat Almaty
- KF Egnatia
- KI Klaksvik
- KuPS Kuopio
- Larne
- Lech Poznan
- Leverkusen
- Lille
- Lincoln Red Imps FC
- Lyon
- Maccabi Tel Aviv
- Marseille
- Milan
- Mjallby AIF
- Nijmegen
- OFI
- Olympiakos
- Omonia Nicosia
- Pafos FC
- PAOK
- PFC CSKA Sofia
- PFC Levski Sofia
- Plzen
- Qarabag
- Rangers
- Red Star Belgrade
- Rennes
- Salzburg
- Shamrock Rovers
- Sheriff Tiraspol
- Sociedad
- Sparta Prague
- St Truiden
- St. Gilloise
- Sturm Graz
- Sunderland
- Torreense
- Trabzonspor
- Tromso
- Twente
- Universitatea Cluj
- Universitatea Craiova
- Vestri
- Vikingur Reykjavik
- Vojvodina
- Žilina
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.