Ligue 1 ♂ · Link stały · Historia klubu
Toulouse
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VNVND ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Marseille · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 6 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
11. miejsce po 9. kolejce · najlepsze 7., najgorsze 17. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Toulouse
Atak · gole na mecz: 1,70 (1,00 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 12,5 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,70 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 11, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,8 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 53)
Bramkarz · G. Restes · obrony: 17, 74% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,04 · ocena 7,4
Trener · Jens Askou od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×2)
Forma (API-Football): LDLDWDW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Toulouse
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Niflore (Kontuzja), S. Oppong (Łydka)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Toulouse | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Toulouse | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Toulouse | 29 | 0 | 1 | 1 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Toulouse | 34 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mark Irwin Robert Alexander McKenzie| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Toulouse | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Toulouse | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Toulouse | 31 | 1 | 1 | 30 | — | 2 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Genk | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Genk | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christ Tapé| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Toulouse | 7 | 1 | 0 | 10 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | AC Horsens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | AC Horsens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rafik Messali| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | 27 | 0 | 1 | 9 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rasmus Schmidt Nicolaisen| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 8 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | 33 | 2 | 0 | 45 | — | 5 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cristian Sleiker Cásseres Yepes Jr.| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 5 | 14 | — | 2 | 7,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 32 | 1 | 3 | 53 | — | 11 | 7,1 |
| 2023-24 | 32 | 1 | 3 | 42 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thomas Jørgensen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Toulouse | 7 | 2 | 1 | 9 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Viborg | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Denmark | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Viborg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Viborg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | FC Copenhagen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Hvidovre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Hvidovre | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | FC Copenhagen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Niko Kristian Sigur| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hajduk Split | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Toulouse | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aron Leonard Dønnum| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Toulouse | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Norway | 2 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Toulouse | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Toulouse | 32 | 3 | 2 | 38 | — | 6 | 7,1 |
| 2023-24 | Toulouse | 27 | 0 | 1 | 31 | — | 8 | 6,7 |
| 2023-24 | Standard | 5 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexis Vossah| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 1 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jacen Rex Orlando Russell-Rowe| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (16/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 36
- 31/08/2026 M. AmougouMathis Amougou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Chelsea 3 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Strasbourg 3 0 0 — — 0 6,8 2024-25 St Etienne 17 0 0 6 — 2 6,5 2023-24 St Etienne 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Strasbourg - 31/08/2026 N. SigurNiko Kristian Sigur
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hajduk Split 4 0 0 1 — 1 6,6 2026-27 Toulouse 4 0 0 4 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od HNK Hajduk Split - 30/08/2026 C. TengstedtCasper Tengstedt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 5 5 (2 z karnych) 1 1 — 0 7,4 2026-27 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Verona 25 6 (1 z karnych) 1 6 — 2 6,7 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Feyenoord - 30/08/2026 N. SigurNiko Kristian Sigur
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hajduk Split 4 0 0 1 — 1 6,6 2026-27 Toulouse 4 0 0 4 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od HNK Hajduk Split - 29/08/2026 C. TengstedtCasper Tengstedt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 5 5 (2 z karnych) 1 1 — 0 7,4 2026-27 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Verona 25 6 (1 z karnych) 1 6 — 2 6,7 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Feyenoord - 18/08/2026 T. JørgensenThomas Jørgensen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 7 2 1 9 — 0 7,1 2026-27 Viborg 4 1 0 3 — 0 7,1 2026-27 Denmark 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Viborg 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Viborg 2 0 0 — — 0 — 2024-25 FC Copenhagen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Hvidovre — 0 0 — — — — 2023-24 Hvidovre 2 0 0 — — 0 — 2023-24 FC Copenhagen 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Viborg - 17/08/2026 D. OdoguDavid Uyoyo Odogu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Wolfsburg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Milan — 0 0 — — — — 2024-25 Wolfsburg 3 0 0 2 — 0 6,9 2023-24 Wolfsburg — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AC Milan - 17/08/2026 T. JørgensenThomas Jørgensen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 7 2 1 9 — 0 7,1 2026-27 Viborg 4 1 0 3 — 0 7,1 2026-27 Denmark 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Viborg 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Viborg 2 0 0 — — 0 — 2024-25 FC Copenhagen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Hvidovre — 0 0 — — — — 2023-24 Hvidovre 2 0 0 — — 0 — 2023-24 FC Copenhagen 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Viborg - 06/08/2026 S. OppongSion Oppong
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 1 0 0 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od IF Brommapojkarna - 05/08/2026 S. OppongSion Oppong
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 1 0 0 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od IF Brommapojkarna - 29/07/2026 L. FrechinguesL. Frechingues
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Toulouse - 08/07/2026 C. TapéChrist Tapé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 7 1 0 10 — 1 6,6 2025-26 AC Horsens — 0 0 — — — — 2024-25 AC Horsens — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od AC Horsens - 07/07/2026 C. TapéChrist Tapé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 7 1 0 10 — 1 6,6 2025-26 AC Horsens — 0 0 — — — — 2024-25 AC Horsens — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od AC Horsens - 30/06/2026 I. DialloIsmail Diallo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 5 0 0 1 — 0 5,3 2025-26 Dijon — 0 0 — — — — 2024-25 Dijon — 0 0 — — — — 2023-24 Valenciennes 3 0 0 — — 0 — 2023-24 Southampton — 0 0 — — — — 2023-24 Goztep 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dijon - 29/06/2026 M. NifloreMathys Niflore
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 2 0 0 0 — 0 4,3 2025-26 Dunkerque 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Dunkerque - 29/06/2026 M. SakaMathis Saka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 5 0 0 7 — 3 6,4 2026-27 Toulouse 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Rodez 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Toulouse 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rodez - 29/06/2026 N. SchmidtNiklas Uwe Schmidt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 4 0 0 4 — 2 4,6 2025-26 Darmstadt 15 1 2 10 — 3 6,9 2025-26 Toulouse 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 St Pauli 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Toulouse 14 0 1 5 — 0 6,8 2023-24 Toulouse 22 1 1 15 — 4 7,1 2023-24 Werder Bremen — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od SV Darmstadt 98 - 29/06/2026 Y. AradjYlies Aradj
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Laval 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Toulouse — 0 0 — — — — 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Laval - 29/06/2026 E. ZulianiEdhy Yvan Zuliani
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Pau FC 17 0 1 9 — 2 6,7 2024-25 Toulouse 13 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od PAU - 29/06/2026 I. CissokoIbrahim Cissoko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Zwolle 9 1 1 5 — 1 6,7 2025-26 Bolton 3 2 0 — — 0 7,6 2025-26 Bolton Wanderers FC 3 2 0 — — 0 7,6 2024-25 Plymouth 13 3 1 8 — 2 1 6,8 2024-25 Toulouse — 0 0 — — — — 2023-24 Toulouse 11 1 1 1 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bolton - 29/06/2026 I. DialloIsmail Diallo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 5 0 0 1 — 0 5,3 2025-26 Dijon — 0 0 — — — — 2024-25 Dijon — 0 0 — — — — 2023-24 Valenciennes 3 0 0 — — 0 — 2023-24 Southampton — 0 0 — — — — 2023-24 Goztep 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dijon - 01/02/2026 J. Russell-RoweJacen Rex Orlando Russell-Rowe
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 2 0 6 — 1 6,7 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Columbus Crew - 14/01/2026 S. HamulićSaïd Hamulić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wisla Plock 8 2 0 4 — 0 5,9 2025-26 Volos NFC 14 4 (1 z karnych) 2 25 — 2 6,5 2025-26 Wisla Plock 7 0 0 5 — 0 6,3 2024-25 Widzew Łódź 11 0 0 3 — 1 6,4 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Vitesse 13 0 1 10 — 2 6,5 2023-24 Toulouse — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Volos NFC - 06/01/2026 P. DiopPape Demba Diop
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Strasbourg 7 0 0 7 — 2 6,8 2026-27 Sochaux 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Nurnberg 10 0 0 6 — 2 6,7 2025-26 Toulouse 4 0 0 4 — 2 7,1 2025-26 Strasbourg — 0 0 — — — — 2024-25 Waregem 28 6 5 32 — 7 7,5 2024-25 Zulte Waregem 28 6 5 32 — 7 7,5 2023-24 Zulte Waregem 6 1 1 7 — 1 7,4 2023-24 Waregem 6 1 1 7 — 1 7,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Strasbourg - 19/12/2025 G. Bakhouche PiernasG. Bakhouche Piernas
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Toulouse
Odejścia 54
- 31/08/2026 Y. GbohoGnantin Yann Gboho
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 2 0 1 3 — 0 6,8 2026-27 Coventry 1 0 0 1 — 0 5,6 2025-26 Toulouse 1 0 0 1 — 0 7,2 2024-25 Toulouse 31 5 4 16 — 2 7,0 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cercle Brugge 20 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse 16 3 2 9 — 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Coventry - 30/08/2026 Y. GbohoGnantin Yann Gboho
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Toulouse 2 0 1 3 — 0 6,8 2026-27 Coventry 1 0 0 1 — 0 5,6 2025-26 Toulouse 1 0 0 1 — 0 7,2 2024-25 Toulouse 31 5 4 16 — 2 7,0 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cercle Brugge 20 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse 16 3 2 9 — 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Coventry - 30/08/2026 M. SakaMathis Saka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 5 0 0 7 — 3 6,4 2026-27 Toulouse 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Rodez 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Toulouse 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Rodez - 26/08/2026 E. FatyEnzo Faty
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Francs Borains - 25/08/2026 M. SauerMário Sauer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kaiserslautern 5 1 0 3 — 1 6,6 2026-27 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Toulouse 8 0 0 10 — 0 7,1 2025-26 Gornik Zabrze 3 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Aarhus 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Toulouse — 0 0 — — — — 2023-24 Aarhus 5 0 0 — — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do 1. FC Kaiserslautern - 25/08/2026 Y. AradjYlies Aradj
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Laval 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Toulouse — 0 0 — — — — 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Aubagne - 20/08/2026 D. MethalieDayann Methalie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sunderland 1 0 0 1 — 0 7,1 2025-26 Toulouse 5 0 0 13 — 2 6,2 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sunderland - 19/08/2026 D. MethalieDayann Methalie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sunderland 1 0 0 1 — 0 7,1 2025-26 Toulouse 5 0 0 13 — 2 6,2 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sunderland - 18/08/2026 F. MagriFrank Magri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Toulouse 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Toulouse 31 5 1 26 — 5 1 6,6 2023-24 Toulouse 29 5 2 41 — 5 6,8 2023-24 Bastia — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Al-Gharafa - 17/08/2026 D. SidibéDjibril Sidibé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Mans 4 0 0 5 — 2 1 6,6 2025-26 Toulouse 14 0 1 9 — 1 7,1 2024-25 Toulouse 28 0 3 20 — 1 6,9 2023-24 AEK 17 1 0 17 — 0 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Le Mans - 03/08/2026 C. CresswellCharlie Richard Cresswell
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rennes 2 0 0 2 — 0 7,6 2025-26 Toulouse 1 1 1 1 — 1 8,2 2024-25 Toulouse 32 3 1 28 — 5 7,0 2024-25 Leeds 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leeds 5 0 0 3 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Rennes - 31/07/2026 Aymen SadiAymen Sadi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Aubagne - 22/07/2026 I. CissokoIbrahim Cissoko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Zwolle 9 1 1 5 — 1 6,7 2025-26 Bolton 3 2 0 — — 0 7,6 2025-26 Bolton Wanderers FC 3 2 0 — — 0 7,6 2024-25 Plymouth 13 3 1 8 — 2 1 6,8 2024-25 Toulouse — 0 0 — — — — 2023-24 Toulouse 11 1 1 1 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do PEC Zwolle - 21/07/2026 I. CissokoIbrahim Cissoko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Zwolle 9 1 1 5 — 1 6,7 2025-26 Bolton 3 2 0 — — 0 7,6 2025-26 Bolton Wanderers FC 3 2 0 — — 0 7,6 2024-25 Plymouth 13 3 1 8 — 2 1 6,8 2024-25 Toulouse — 0 0 — — — — 2023-24 Toulouse 11 1 1 1 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do PEC Zwolle - 15/07/2026 W. KamanziWarren Håkon Christofer Kamanzi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 4 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 33 1 1 16 — 3 6,7 2023-24 24 0 3 12 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Malmo FF - 07/07/2026 EmersonnEmersonn Correia da Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ipswich 7 2 1 3 — 0 6,8 2025-26 Toulouse 4 1 1 6 — 1 6,4 2025-26 Goztep 3 1 0 7 — 0 7,4 2024-25 Goztep 14 1 0 15 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ipswich - 06/07/2026 Álex DomínguezAlejandro Domínguez Romero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Toulouse 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Eibar 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Las Palmas — 0 0 — — — — 2023-24 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ponferradina - 30/06/2026 E. ZulianiEdhy Yvan Zuliani
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Pau FC 17 0 1 9 — 2 6,7 2024-25 Toulouse 13 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do VVV Venlo - 30/06/2026 K. HaugChristian Kjetil Haug
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Go Ahead Eagles 9 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Toulouse 5 0 0 — — 2 7,1 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do GO Ahead Eagles - 30/06/2026 Louis ReynaudLouis Reynaud
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Juventus - 30/06/2026 N. WasbauerNicolas Wasbauer
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Francs Borains - 29/06/2026 Louis ReynaudLouis Reynaud
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Juventus - 29/06/2026 N. WasbauerNicolas Wasbauer
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Francs Borains - 29/06/2026 P. DiopPape Demba Diop
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Strasbourg 7 0 0 7 — 2 6,8 2026-27 Sochaux 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Nurnberg 10 0 0 6 — 2 6,7 2025-26 Toulouse 4 0 0 4 — 2 7,1 2025-26 Strasbourg — 0 0 — — — — 2024-25 Waregem 28 6 5 32 — 7 7,5 2024-25 Zulte Waregem 28 6 5 32 — 7 7,5 2023-24 Zulte Waregem 6 1 1 7 — 1 7,4 2023-24 Waregem 6 1 1 7 — 1 7,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Strasbourg - 29/06/2026 W. KamanziWarren Håkon Christofer Kamanzi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 4 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 33 1 1 16 — 3 6,7 2023-24 24 0 3 12 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kamanzi Warren
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Le match interrompu à cause du brouillard ? Jens Berthel Askou s'est interrogé pendant Toulouse-Strasbourg L'Équipe · sob. 00:33
- Absent lors de la victoire de Toulouse contre Strasbourg, David Odogu était malade L'Équipe · sob. 00:24 · Kontuzja
- Plus efficace et moins spectaculaire qu'à l'accoutumée face à Strasbourg, Toulouse s'est cette fois-ci adapté au contexte L'Équipe · sob. 00:22
- Estrasburgo de Hugo Oliveira sofre em Toulouse a quinta derrota em seis jogos Record · sob. 00:20
- Les notes de Toulouse-Strasbourg : la lumière Casseres, l'ombre Harder L'Équipe · pt. 23:50
- C’est la crise à Strasbourg ! Foot Mercato · pt. 23:40
- TFC 3-1 Strasbourg : "Contre-nature mais efficace" analyse Gautreau RMC Sport · pt. 23:05
- Toulouse-Strasbourg: réalistes, les Toulousains décrochent un précieux succès face aux Strasbourgeois RMC Sport · pt. 22:46
- Enfin récompensé pour son beau jeu, Toulouse s'offre Strasbourg et décroche sa troisième victoire en Ligue 1 L'Équipe · pt. 22:40 · Skład
- Ligue 1 : Toulouse s’impose avec la manière contre Strasbourg Foot Mercato · pt. 22:40
- Strasbourg : la grosse colère de Martial Godo après sa sortie Foot Mercato · pt. 22:28
- Toulouse - Straßburg: Tor zum 3:1 durch Jörgensen in der 76. Minute kicker · pt. 22:25
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Toulouse 541 23N 232 Ligue 1 ♂ · niedz. 17:15 Toulouse
Rennes nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Toulouse
Paris SG nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Auxerre
Toulouse nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Toulouse
Angers nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Paris FC
Toulouse nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Toulouse
Nice nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Toulouse
Lens nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Marseille – Toulouse | 2 – 0 |
| 25/10/2026 | Toulouse – Troyes | 0 – 0 |
| 16/10/2026 | Le Mans – Toulouse | 0 – 3 |
| 10/10/2026 | Monaco – Toulouse | 2 – 2 |
| 19/09/2026 | Toulouse – Le Havre | 3 – 2 |
| 12/09/2026 | Lorient – Toulouse | 2 – 2 |
| 03/09/2026 | Toulouse – Lille | 0 – 1 |
| 29/08/2026 | Brest – Toulouse | 2 – 2 |
| 22/08/2026 | Toulouse – Lyon | 0 – 2 |
| 17/05/2026 | Nantes – Toulouse | 0 – 0 |
| 10/05/2026 | Toulouse – Lyon | 2 – 1 |
| 03/05/2026 | Strasbourg – Toulouse | 1 – 2 |
| 25/04/2026 | Toulouse – Monaco | 2 – 2 |
| 17/04/2026 | Lens – Toulouse | 3 – 2 |
| 12/04/2026 | Toulouse – Lille | 0 – 4 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | C. CásseresCristian Sleiker Cásseres Yepes Jr.
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 7 | 7 | 630 | 0 | 5 | 14 | — | 2 | 7,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | M. McKenzieMark Irwin Robert Alexander McKenzie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | C. TapéChrist Tapé
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 7 | 7 | 624 | 1 | 0 | 10 | — | 1 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | T. JørgensenThomas Jørgensen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 7 | 7 | 618 | 2 | 1 | 9 | — | 0 | 7,1 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | J. Russell-RoweJacen Rex Orlando Russell-Rowe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 7 | 6 | 463 | 2 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | G. RestesGuillaume Restes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 6 | 6 | 521 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | R. MessaliRafik Messali
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 7 | 5 | 414 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | Y. AziziIlyas Azizi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 5 | 4 | 319 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | R. NicolaisenRasmus Schmidt Nicolaisen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 4 | 4 | 355 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | A. VossahAlexis Vossah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 6 | 3 | 270 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | S. HidalgoSantiago Hidalgo Massa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 6 | 3 | 209 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 5,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | C. TengstedtCasper Tengstedt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 5 | 3 | 316 | 5 | 1 | 1 | — | 0 | 7,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | S. KoumbassaSeny Koumbassa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 5 | 3 | 287 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | I. DialloIsmail Diallo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 5 | 2 | 163 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | N. SigurNiko Kristian Sigur
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 4 | 2 | 244 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | N. SchmidtNiklas Uwe Schmidt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 4 | 2 | 218 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 4,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Julián VignoloJulián Vignolo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 4 | 2 | 185 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 60 | M. NifloreMathys Niflore
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 2 | 1 | 109 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. DønnumAron Leonard Dønnum
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 2 | 1 | 70 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | S. OppongSion Oppong
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 5 | 0 | 119 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | D. OdoguDavid Uyoyo Odogu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | M. AmougouMathis Amougou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | T. CollinT. Collin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | A. AmaaouchA. Amaaouch
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | A. FrancisAbu Francis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | G. Bakhouche PiernasG. Bakhouche Piernas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | L. FrechinguesL. Frechingues Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | N. Said MchindraN. Said Mchindra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 9
Odeszli w trakcie sezonu 2
Zawodnicy, którzy grali w Toulouse w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Gboho | Pomocnik | 2 | 2 | 170 | 0 | 1 | 6,8 |
| M. Saka | Pomocnik | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 6,3 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Toulouse przeciwko:
- Angers
- Auxerre
- Brest
- Le Havre
- Le Mans
- Lens
- Lille
- Lorient
- Lyon
- Marseille
- Monaco
- Nice
- Paris FC
- Paris SG
- Rennes
- Strasbourg
- Troyes
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.