AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · sob. 21 lis 2026 · 18:15

Nice – Paris SG

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

16 %1 — Nice
19 %Remis
65 %2 — Paris SG

Oczekiwany wynik 1 – 2 (10 %) · oczekiwane gole 1,03 – 2,03

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność dobra
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Paris SG wygrałaby około 6, a pozostałych 4 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)16 · 19 · 65
Nasz model (liga i Elo)16 · 20 · 64

✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Nice VVDVV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Lille Ligue 1 ♂2 – 1V
11/10/2026dom.Strasbourg Ligue 1 ♂2 – 1V
18/10/2026wyj.Lyon Ligue 1 ♂1 – 2D
23/10/2026wyj.Brest Ligue 1 ♂2 – 1V
30/10/2026dom.Rennes Ligue 1 ♂5 – 2V

Paris SG VVVVV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Marseille Ligue 1 ♂2 – 1V
10/10/2026dom.Le Mans Ligue 1 ♂3 – 1V
17/10/2026wyj.Strasbourg Ligue 1 ♂3 – 1V
26/10/2026dom.Lyon Ligue 1 ♂2 – 0V
30/10/2026wyj.Le Havre Ligue 1 ♂5 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Nice mecze bez porażki: 8 u siebie mecze z rzędu z golem: 5 zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 5-2 z Rennes · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 7 stracone)

Paris SG mecze z rzędu z golem: 20 zwycięstwa z rzędu: 6 mecze bez porażki: 6 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 4 na wyjeździe
po zwycięstwie 5-1 z Le Havre · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (15 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Nice

Atak · gole na mecz: 0,90 (1,30 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 11,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (0,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,8 · spalone na mecz: 2,8 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · Y. Diouf · obrony: 20, 74% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,8

Trener · O. Pantaloni od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football): DLDLWWL

Paris SG

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 19,0 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 2 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 7, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 6,8 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Safonov rotacja · obrony: 3, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,94 · ocena 7,0

Trener · Luis Enrique od 01/07/2023 · prowadzone kluby: 6 od 2009
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-1-2 ×1)

Forma (API-Football): DDLWWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Nice

  • Kontuzja A. Abdi · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja A. Mendy · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja L. Abergel · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja M. Bombito · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Paris SG

  • Kontuzja A. Longoni · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja K. Kvaratskhelia · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Marquinhos · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja N. Mendes · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Dembele · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez prasę i sprawdzone (kilka mediów lub brak w ostatnim protokole meczowym):

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: S. Mayulu (Uraz mięśniowy)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,6 dla Nice, 10,8 dla Paris SG · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 4,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Ferran TorresFerran Torres García

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Spain8116—16,4
2026-27Paris SG7411—07,3
2025-26Barcelona100——06,3
2024-25Barcelona28965—1 17,1
2023-24Barcelona31728—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), G. HeinGauthier Hein
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice7013—06,9
2025-26Metz2011—07,4
2024-25Metz3412 (6 z karnych)617—57,8
2024-25Auxerre001——07,9
2023-24Auxerre3711928—67,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. DouéDésiré Doué
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27France8114—06,8
2026-27Paris SG1111—08,2
2025-26Paris SG5107—17,2
2024-25Paris SG326628—17,3
2024-25Rennes00628—07,3
2023-24Rennes314435—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. GodtsMika Marcel Godts
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paris SG6012—05,8
2026-27Ajax31 (1 z karnych)2——07,9
2026-27Belgium2102—07,4
2025-26Ajax500——16,6
2024-25Ajax294214—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Nice

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 E. WahiSepe Elye Wahi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice6201—26,8
2025-26Nice42 (1 z karnych)18—07,1
2025-26Ein Frankfurt111——08,3
2024-25Marseille153 (1 z karnych)117—16,5
2024-25Ein Frankfurt11002—16,5
2024-25Lens00 (1 z karnych)117—06,5
2023-24Lens279 (1 z karnych)320—96,7
2023-24Montpellier10 (1 z karnych)320—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %200,4162 %
92 J. ClaussJonathan Clauss
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice7112—07,3
2025-26Nice201——07,4
2024-25Nice283826—77,4
2024-25Marseille00826—07,4
2023-24Marseille273411—2 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %110,1581 %
9 M. AmouraMohammed El Amine Amoura
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice5107—26,9
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg3110 (2 z karnych)931—67,2
2024-25St. Gilloise—00————
2023-24St. Gilloise32184——7—
2023-24FC Lugano000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,2453 %
7 G. HeinGauthier Hein
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice7013—06,9
2025-26Metz2011—07,4
2024-25Metz3412 (6 z karnych)617—57,8
2024-25Auxerre001——07,9
2023-24Auxerre3711928—67,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %010,0072 %
28 A. WitselAxel Laurent Angel Lambert Witsel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice6002—06,6
2026-27Belgium200——0—
2025-26Girona321234—3 16,9
2025-26Ath Madrid1101—07,3
2024-25Girona38014—17,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Girona362024—57,0
2023-24Ath Madrid400——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0072 %

Paris SG

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 Ferran TorresFerran Torres García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Spain8116—16,4
2026-27Paris SG7411—07,3
2025-26Barcelona100——06,3
2024-25Barcelona28965—1 17,1
2023-24Barcelona31728—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

42 %410,8353 %
14 D. DouéDésiré Doué
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27France8114—06,8
2026-27Paris SG1111—08,2
2025-26Paris SG5107—17,2
2024-25Paris SG326628—17,3
2024-25Rennes00628—07,3
2023-24Rennes314435—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %111,0324 %
22 M. GodtsMika Marcel Godts
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paris SG6012—05,8
2026-27Ajax31 (1 z karnych)2——07,9
2026-27Belgium2102—07,4
2025-26Ajax500——16,6
2024-25Ajax294214—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %010,0024 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Nice — 3-4-2-1

Trener : O. Pantaloni od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Yehvann Diouf Nice · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Nice · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Nice · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Reims · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Reims · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 23 Y. DioufYoussouf Nyange Ndayishimiye 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 23, gole 3, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 55 Y. NdayishimiyeMohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 5 M. AbdelmonemAlidu Seidu Nice · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Rennes · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Rennes · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Rennes · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Clermont · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,0 Rennes · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 36 A. SeiduJonathan Clauss Nice · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Nice · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Nice · 2024-25: mecze 28, gole 3, asysty 8, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,4 Marseille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 8, faule 26, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Marseille · 2023-24: mecze 27, gole 3, asysty 4, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,2 92 J. ClaussAxel Laurent Angel Lambert Witsel Nice · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Belgium · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Girona · 2025-26: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Ath Madrid · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Girona · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Ath Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Girona · 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Ath Madrid · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 A. WitselNiels Patrick Nkounkou Nice · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Torino · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ein Frankfurt · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,9 Ein Frankfurt · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Ein Frankfurt · 2023-24: mecze 29, gole 3, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 St Etienne · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 27 N. NkounkouHicham Boudaoui 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 H. BoudaouiDjibril Coulibaly 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 39 D. CoulibalySofiane Diop 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2024-25: mecze 29, gole 6, asysty 4, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 10 S. DiopGauthier Hein Nice · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Metz · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Metz · 2024-25: mecze 34, gole 12, asysty 6, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,8 Auxerre · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Auxerre · 2023-24: mecze 37, gole 11, asysty 9, faule 28, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,6 7 G. Hein
Yehvann Diouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice7001—06,8
2025-26Nice300——06,9
2024-25Nice3600——17,2
2024-25Reims3400——17,2
2023-24Reims3400——17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Youssouf Nyange Ndayishimiye
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277004—27,0
2025-261001—07,3
2024-25233019—57,1
2023-24230015—6 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277003—27,0
2025-26000——0—
2024-2524009—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alidu Seidu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice2001—06,2
2026-27Rennes0000—00,0
2025-26Rennes3004—16,9
2024-25Rennes110010—47,2
2023-24Clermont140120—5 17,0
2023-24Rennes110120—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jonathan Clauss
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice7112—07,3
2025-26Nice201——07,4
2024-25Nice283826—77,4
2024-25Marseille00826—07,4
2023-24Marseille273411—2 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Axel Laurent Angel Lambert Witsel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice6002—06,6
2026-27Belgium200——0—
2025-26Girona321234—3 16,9
2025-26Ath Madrid1101—07,3
2024-25Girona38014—17,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Girona362024—57,0
2023-24Ath Madrid400——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Niels Patrick Nkounkou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice5008—17,0
2025-26Torino2001—06,9
2025-26Ein Frankfurt1001—08,9
2024-25Ein Frankfurt27005—16,7
2023-24Ein Frankfurt293227—46,8
2023-24St Etienne100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hicham Boudaoui
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—06,8
2025-261001—06,7
2024-25292341—97,2
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Djibril Coulibaly
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2760010—15,6
2025-26100——06,6
2024-25—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sofiane Diop
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277022—16,6
2025-265005—06,4
2024-25296417—36,9
2023-2410009—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gauthier Hein
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nice7013—06,9
2025-26Metz2011—07,4
2024-25Metz3412 (6 z karnych)617—57,8
2024-25Auxerre001——07,9
2023-24Auxerre3711928—67,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Paris SG — 4-3-3

Trener : Luis Enrique od 01/07/2023 · odczyt z 23/10/2026

Matvey Safonov 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 39 M. SafonovAchraf Hakimi Mouh 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 27, gole 4, asysty 6, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,7 2023-24: mecze 25, gole 4, asysty 5, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 2 A. HakimiWillian Joel Pacho Tenorio Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Paris SG · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Paris SG · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Ein Frankfurt · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ein Frankfurt · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 51 W. PachoLucas François Bernard Hernández Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Paris SG · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 21 L. HernándezLucas Lopes Beraldo 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 4 BeraldoVítor Machado Ferreira Portugal · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Paris SG · 2025-26: mecze 29, gole 1, asysty 7, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Paris SG · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Paris SG · 2023-24: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 VitinhaFabián Ruiz Peña Spain · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Paris SG · 2025-26: mecze 5, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Paris SG · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 5, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Paris SG · 2023-24: mecze 21, gole 1, asysty 3, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 8 F. RuizJoão Pedro Gonçalves Neves Portugal · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Paris SG · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 8, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Benfica · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Benfica · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 87 J. NevesDésiré Doué France · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Paris SG · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Paris SG · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Rennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Rennes · 2023-24: mecze 31, gole 4, asysty 4, faule 35, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 14 D. DouéFerran Torres García Spain · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Paris SG · 2026-27: mecze 7, gole 4, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Barcelona · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Barcelona · 2024-25: mecze 28, gole 9, asysty 6, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,1 Barcelona · 2023-24: mecze 31, gole 7, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 9 F. TorresMika Marcel Godts Paris SG · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Ajax · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Belgium · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Ajax · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Ajax · 2024-25: mecze 29, gole 4, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 22 M. Godts
Matvey Safonov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,0
2025-26500——0—
2024-253300——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Achraf Hakimi Mouh
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—07,0
2025-26101——07,2
2024-25274619—47,7
2023-24254522—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Willian Joel Pacho Tenorio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paris SG1001—07,2
2025-26Paris SG1001—07,0
2024-25Paris SG310120—27,0
2024-25Ein Frankfurt000——0—
2023-24Ein Frankfurt330222—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas François Bernard Hernández
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paris SG100——06,6
2026-27France000——0—
2025-26Paris SG100——0—
2024-25Paris SG20009—26,8
2023-24Paris SG271123—67,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Lopes Beraldo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,6
2025-265003—06,8
2024-25331022—67,1
2023-24131012—4 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vítor Machado Ferreira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Portugal5004—07,2
2026-27Paris SG100——07,0
2025-26Paris SG291714—17,5
2024-25Paris SG295 (2 z karnych)19—17,5
2023-24Paris SG420——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabián Ruiz Peña
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Spain8101—07,0
2026-27Paris SG1001—06,3
2025-26Paris SG5211—07,4
2024-25Paris SG32456—17,3
2023-24Paris SG21136—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

João Pedro Gonçalves Neves
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Portugal5101—07,2
2026-27Paris SG100——0—
2025-26Paris SG100——07,3
2024-25Paris SG293817—17,5
2024-25Benfica00124—07,4
2023-24Benfica100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Désiré Doué
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27France8114—06,8
2026-27Paris SG1111—08,2
2025-26Paris SG5107—17,2
2024-25Paris SG326628—17,3
2024-25Rennes00628—07,3
2023-24Rennes314435—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ferran Torres García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Spain8116—16,4
2026-27Paris SG7411—07,3
2025-26Barcelona100——06,3
2024-25Barcelona28965—1 17,1
2023-24Barcelona31728—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mika Marcel Godts
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paris SG6012—05,8
2026-27Ajax31 (1 z karnych)2——07,9
2026-27Belgium2102—07,4
2025-26Ajax500——16,6
2024-25Ajax294214—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 8 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (20/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Nice
1remis(y)
3zwycięstwa Paris SG
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Nice 8, Paris SG 11 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 3,4, czerwone: 0,4 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: W. Delajod ×2, François Letexier, J. Brisard

Strzelcy w tych meczach : M. Sanson Nice, 2 · A. Abdi Nice, 1 · B. Barcola Paris SG, 1 · D. Doue Paris SG, 1 · D. Fernandez Paris SG, 1 · Fabián Ruiz Paris SG, 1

DataMeczWynikZwycięzca
21/03/2026Nice – Paris SG Ligue 1 ♂0 – 4Paris SG
01/11/2025Paris SG – Nice Ligue 1 ♂1 – 0Paris SG
25/04/2025Paris SG – Nice Ligue 1 ♂1 – 3Nice
06/10/2024Nice – Paris SG Ligue 1 ♂1 – 1remis
15/05/2024Nice – Paris SG Ligue 1 ♂1 – 2Paris SG
15/09/2023Paris SG – Nice Ligue 1 ♂2 – 3Nice

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Nice – Paris SG →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Grèce · Open TV jedyny nadawca rozgrywek

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekLigue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon
AllemagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
AutricheDAZN jedyny nadawca rozgrywek
BelgiqueDAZN jedyny nadawca rozgrywek
Canada (Québec)beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
DanemarkViaplay jedyny nadawca rozgrywek
EspagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
IrlandeLigue 1+ jedyny nadawca rozgrywek
ItalieLigue 1+ jedyny nadawca rozgrywek
LuxembourgDAZN jedyny nadawca rozgrywek
MarocbeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasViaplay jedyny nadawca rozgrywek
PologneEleven Sports jedyny nadawca rozgrywek
PortugalSport TV jedyny nadawca rozgrywek
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
TurquiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13