AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 1 ♂ · za 24 apr 2027 · 17:00

Lille – Monaco

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Lille DVNNV van oudste naar meest recente

20/09/2026uitNice Ligue 1 ♂1 – 2D
10/10/2026thuisLe Havre Ligue 1 ♂1 – 0V
17/10/2026thuisBrest Ligue 1 ♂1 – 1N
25/10/2026uitMonaco Ligue 1 ♂1 – 1N
30/10/2026thuisLens Ligue 1 ♂1 – 0V

Monaco VNDND van oudste naar meest recente

18/09/2026thuisLens Ligue 1 ♂2 – 1V
10/10/2026thuisToulouse Ligue 1 ♂2 – 2N
18/10/2026uitLorient Ligue 1 ♂0 – 1D
25/10/2026thuisLille Ligue 1 ♂1 – 1N
01/11/2026uitParis FC Ligue 1 ♂1 – 3D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Lille 9 wedstrijden met een doelpunt 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-0-zege tegen Lens · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 4 tegen)

Monaco 4 wedstrijden zonder overwinning 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 1-3-nederlaag tegen Paris FC · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Lille

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 1,30 uit) · 11,9 schoten per wedstrijd, 41% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 0,70 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,70 uit) · 57% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 9 geel, 0 rood

Discipline · 10,4 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · B. Özer · 19 redding(en), 83% van de schoten op doel gestopt · 0,67 tegen per 90 min · cijfer 7,4

Trainer · Davide Ancelotti sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Vorm (API-Football): WDWWLWD

Monaco

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,00 uit) · 12,6 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 0,80 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 15 geel, 0 rood

Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · L. Hrádecký rotatie · 12 redding(en), 75% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Filipe Luís sinds 01/07/2026 · 3 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WWWDWDL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Lille

  • Blessure A. Ueda · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure H. Igamane · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure T. Santos · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: E. Mbappe (Rode kaart), O. Sahraoui (Keuze van de trainer)

Monaco

  • Blessure E. Dier · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure S. Idumbo · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Gemeld door één medium, nog te bevestigen: Ansu Fati (Onbeschikbaar, L'Équipe)

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: P. Brunner (Geschorst)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,7 voor Lille, 11,5 voor Monaco · Verwachte gele kaarten: 2,9 · Verwacht buitenspel: 4,8

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: O. GiroudOlivier Jonathan Giroud

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille72 (1 strafsch.)22—16,8
2025-26Lille124 (1 strafsch.)010—16,5
2024-25Milan000——0—
2023-24Milan3515 (4 strafsch.)831—1 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), D. BakwaDilane Bakwa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Strasbourg100——07,2
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Paris Josua BrunnerParis Josua Brunner
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco3312—07,6
2025-26Monaco000——0—
2024-25Cercle Brugge183 (1 strafsch.)010—16,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Lille

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 O. GiroudOlivier Jonathan Giroud
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille72 (1 strafsch.)22—16,8
2025-26Lille124 (1 strafsch.)010—16,5
2024-25Milan000——0—
2023-24Milan3515 (4 strafsch.)831—1 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %220,4562 %
10 H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %100,1872 %
7 D. BakwaDilane Bakwa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Strasbourg100——07,2
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %210,5543 %
8 E. MbappéEthan Mbappé Lottin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6104—07,0
2025-26Lille2001—06,8
2024-25Lille11005—36,7
2024-25Paris SG—00————
2023-24Paris SG3001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,2562 %
6 N. BentalebNabil Bentaleb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7018—07,1
2025-26Lille3002—07,7
2024-25Lille12103—06,6
2023-24Lille260323—77,1
2023-24Angers000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %010,0072 %

Monaco

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
29 Paris Josua BrunnerParis Josua Brunner
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco3312—07,6
2025-26Monaco000——0—
2024-25Cercle Brugge183 (1 strafsch.)010—16,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %311,0043 %
8 L. CamaraLamine Camara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco3103—07,2
2025-26Monaco1002—07,3
2024-25Monaco292745—10 17,3
2024-25Metz—00————
2023-24Metz311546—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,3843 %
14 M. BierethMika Miles Biereth
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco220——07,1
2025-26Monaco100——06,3
2024-25Monaco1713 (1 strafsch.)219—07,4
2024-25Sturm Graz6201—06,5
2024-25Arsenal—00————
2023-24Sturm Graz155219—26,8
2023-24Motherwell146 (1 strafsch.)511—27,2
2023-24Waalwijk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %201,5524 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Lille — 4-3-3

Trainer : Davide Ancelotti sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Berke Özer Lille · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Eyupspor · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lille · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Eyupspor · 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Eyupspor · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 1 B. ÖzerRomain Paul Jean-Michel Perraud Lille · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Lille · 2025-26: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Betis · 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Nice · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nice · 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Southampton · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 R. PerraudAlexsandro Victor de Souza Ribeiro 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,2 2023-24: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,9 4 A. RibeiroNathan Ngoy Lille · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Belgium · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Lille · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Standard · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Standard · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 3 N. NgoyTanguy-Austin Nianzou Kouassi Lille · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Sevilla · 2025-26: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,5 Sevilla · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Sevilla · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,4 23 T. NianzouNabil Bentaleb Lille · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Lille · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Lille · 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lille · 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Angers · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 N. BentalebEthan Mbappé Lottin Lille · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Lille · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Lille · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Paris SG · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Paris SG · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 8 E. MbappéNgal'ayel Mukau Lille · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Lille · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Lille · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Mechelen · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mechelen · 2023-24: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 17 N. MukauHákon Arnar Haraldsson Lille · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Iceland · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Lille · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Lille · 2024-25: 26 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Lille · 2023-24: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 FC Copenhagen · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 H. HaraldssonOlivier Jonathan Giroud Lille · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Lille · 2025-26: 12 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Milan · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Milan · 2023-24: 35 wedstrijden, 15 doelpunt(en), 8 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,2 9 O. GiroudDilane Bakwa Lille · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Strasbourg · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Nott'm Forest · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Strasbourg · 2024-25: 30 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 8 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 Strasbourg · 2023-24: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 6 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Bordeaux · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 D. Bakwa
Berke Özer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6000—07,4
2025-26Eyupspor100——06,7
2025-26Lille000——0—
2024-25Eyupspor3400——57,2
2023-24Eyupspor13001—07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Romain Paul Jean-Michel Perraud
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7005—26,8
2025-26Lille10007—16,8
2024-25Betis282226—7 16,7
2024-25Nice—00————
2023-24Nice19014—26,5
2023-24Southampton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alexsandro Victor de Souza Ribeiro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276005—07,4
2025-26300——07,4
2024-25311128—107,2
2023-24290027—6 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nathan Ngoy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6005—06,9
2026-27Belgium4006—0 16,9
2025-26Lille9003—26,7
2024-25Standard170013—17,2
2023-24Standard170013—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tanguy-Austin Nianzou Kouassi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille2011—07,1
2025-26Sevilla120015—5 16,5
2024-25Sevilla100010—3 17,0
2023-24Sevilla23006—36,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nabil Bentaleb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7018—07,1
2025-26Lille3002—07,7
2024-25Lille12103—06,6
2023-24Lille260323—77,1
2023-24Angers000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ethan Mbappé Lottin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6104—07,0
2025-26Lille2001—06,8
2024-25Lille11005—36,7
2024-25Paris SG—00————
2023-24Paris SG3001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ngal'ayel Mukau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7005—06,8
2025-26Lille2001—07,0
2024-25Lille290119—46,8
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen290119—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hákon Arnar Haraldsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Olivier Jonathan Giroud
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille72 (1 strafsch.)22—16,8
2025-26Lille124 (1 strafsch.)010—16,5
2024-25Milan000——0—
2023-24Milan3515 (4 strafsch.)831—1 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dilane Bakwa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Strasbourg100——07,2
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Monaco — 4-3-3

Trainer : Filipe Luís sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Lukáš Hrádecký Monaco · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Finland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Monaco · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Leverkusen · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monaco · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 Leverkusen · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 Leverkusen · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 1 L. HrádeckýSadibou Sané Monaco · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Metz · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Metz · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Metz · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 72 S. SanéChristian Mawissa Elebi Monaco · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Monaco · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,0 Monaco · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Toulouse · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Toulouse · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 13 C. Mawissa ElebiVanderson de Oliveira Campos 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2023-24: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 2 VandersonFlávio Basilua Jacinto Nazinho Monaco · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Cercle Brugge · 2025-26: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 13 geel, cijfer 7,0 Cercle Brugge · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cercle Brugge · 2023-24: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood Sp Lisbon · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 F. NazinhoLamine Camara Monaco · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Monaco · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Monaco · 2024-25: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 7 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 7,3 Metz · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Metz · 2023-24: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 8 L. CamaraStanis Idumbo-Muzambo Monaco · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Monaco · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Sevilla · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sevilla · 2024-25: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 17 S. Idumbo-MuzamboDenis Lemi Zakaria Lako Lado Switzerland · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Monaco · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Monaco · 2025-26: 27 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 4 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Monaco · 2024-25: 27 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 4 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Monaco · 2023-24: 25 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 7,1 Juventus · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Chelsea · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 D. ZakariaParis Josua Brunner Monaco · 2026-27: 3 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Monaco · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cercle Brugge · 2024-25: 18 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Dortmund · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dortmund · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 P. Josua BrunnerMika Miles Biereth Monaco · 2026-27: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Monaco · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Monaco · 2024-25: 17 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 2 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Sturm Graz · 2024-25: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Arsenal · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sturm Graz · 2023-24: 15 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Motherwell · 2023-24: 14 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 5 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Waalwijk · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 M. BierethMathys Detourbet Monaco · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Troyes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Troyes · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 7 M. Detourbet
Lukáš Hrádecký
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco300——07,2
2026-27Finland200——07,6
2025-26Monaco100——07,5
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Monaco1000——17,4
2024-25Leverkusen400——17,4
2023-24Leverkusen3300——27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sadibou Sané
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco3003—06,9
2025-26Metz200——06,2
2024-25Metz280020—57,1
2023-24Metz140011—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christian Mawissa Elebi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco2001—06,9
2025-26Monaco1002—16,0
2024-25Monaco310019—36,6
2024-25Toulouse00019—06,6
2023-24Toulouse172013—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vanderson de Oliveira Campos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272003—06,5
2025-261003—06,2
2024-25311328—6 17,1
2023-24203145—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Flávio Basilua Jacinto Nazinho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco3015—06,8
2025-26Cercle Brugge283434—137,0
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Cercle Brugge2210——5 1—
2023-24Sp Lisbon000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lamine Camara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco3103—07,2
2025-26Monaco1002—07,3
2024-25Monaco292745—10 17,3
2024-25Metz—00————
2023-24Metz311546—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stanis Idumbo-Muzambo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco3021—06,9
2025-26Monaco3003—16,2
2025-26Sevilla100——06,5
2024-25Sevilla36111—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Denis Lemi Zakaria Lako Lado
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Switzerland4004—26,7
2026-27Monaco3002—06,9
2025-26Monaco276 (2 strafsch.)432—57,2
2024-25Monaco276 (2 strafsch.)432—57,2
2023-24Monaco254033—117,1
2023-24Juventus—00————
2023-24Chelsea000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Paris Josua Brunner
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco3312—07,6
2025-26Monaco000——0—
2024-25Cercle Brugge183 (1 strafsch.)010—16,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mika Miles Biereth
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco220——07,1
2025-26Monaco100——06,3
2024-25Monaco1713 (1 strafsch.)219—07,4
2024-25Sturm Graz6201—06,5
2024-25Arsenal—00————
2023-24Sturm Graz155219—26,8
2023-24Motherwell146 (1 strafsch.)511—27,2
2023-24Waalwijk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mathys Detourbet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Monaco2013—16,7
2025-26Troyes2014—06,8
2024-25Troyes13002—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Lille
2gelijk
1overwinning(en) Monaco
1,3doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Lille 5 doelpunt(en), Monaco 3 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 17% · 4,4 geel en 0,2 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: C. Turpin ×2, Francois Letexier, W. Delajod

Doelpuntenmakers in deze duels : H. Haraldsson Lille, 2 · O. Giroud Lille, 1 · T. Minamino Monaco, 1 · Y. Fofana Monaco, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
25/10/2026Monaco – Lille Ligue 1 ♂1 – 1gelijk
10/05/2026Monaco – Lille Ligue 1 ♂0 – 1Lille
24/08/2025Lille – Monaco Ligue 1 ♂1 – 0Lille
22/02/2025Lille – Monaco Ligue 1 ♂2 – 1Lille
18/10/2024Monaco – Lille Ligue 1 ♂0 – 0gelijk
24/04/2024Monaco – Lille Ligue 1 ♂1 – 0Monaco

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Lille – Monaco →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pays-Bas · rechten van het seizoen: Viaplay zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
France land van de competitieLigue 1+ of beIN Sports rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)beIN Sports rechten van het seizoen
DanemarkViaplay rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)beIN Sports rechten van het seizoen
GrèceOpen TV rechten van het seizoen
IrlandeLigue 1+ rechten van het seizoen
ItalieLigue 1+ rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
PologneEleven Sports rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniLigue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport rechten van het seizoen
SuisseDAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13