AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 1 ♂ · za 24 apr 2027 · 11:00

Strasbourg – Rennes

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Strasbourg DDDDV van oudste naar meest recente

19/09/2026uitParis FC Ligue 1 ♂1 – 2D
11/10/2026uitNice Ligue 1 ♂1 – 2D
17/10/2026thuisParis SG Ligue 1 ♂1 – 3D
25/10/2026uitRennes Ligue 1 ♂0 – 3D
01/11/2026thuisAuxerre Ligue 1 ♂5 – 1V

Rennes DVDVD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitLyon Ligue 1 ♂0 – 4D
11/10/2026thuisAuxerre Ligue 1 ♂4 – 1V
18/10/2026uitParis FC Ligue 1 ♂3 – 4D
25/10/2026thuisStrasbourg Ligue 1 ♂3 – 0V
30/10/2026uitNice Ligue 1 ♂2 – 5D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Strasbourg 3 nederlagen op rij uit
komt van een 5-1-zege tegen Auxerre · 1 W, 0 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 11 tegen)

Rennes 9 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden met een doelpunt 4 overwinningen op rij thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 2-5-nederlaag tegen Nice · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 14 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Strasbourg

Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 12,1 schoten per wedstrijd, 42% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 2,10 tegen per wedstrijd (1,70 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 11 geel, 1 rood

Discipline · 11,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · F. Jörgensen · 29 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,71 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · Hugo Oliveira sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-2-3-1 ×2, 4-1-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): LWWDLLL

Rennes

Aanval · 2,10 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 1,70 uit) · 16,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 4 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 3,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 16 geel, 0 rood

Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · B. Samba rotatie · 4 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · F. Haise sinds 01/08/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2013
Systeem: 4-1-4-1 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×3)

Vorm (API-Football): DWWWLWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Strasbourg

  • Blessure J. Panichelli · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: F. Balde (Blessure), I. Doukoure (Inactive), M. Godo (Spierblessure), S. Nanasi (Blessure)

Rennes

  • Blessure E. Lepaul · Enkel miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,8 voor Strasbourg, 10,8 voor Rennes · Verwachte gele kaarten: 3,3 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: J. OrtegaJ. Ortega

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg7118—06,7
2026-27Sabadell0000—00,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), C. HarderConrad Harder Weibel Schandorf
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg5115—06,8
2026-27RB Leipzig1102—07,0
2025-26RB Leipzig293321—36,5
2025-26Sp Lisbon410——06,8
2024-25Sp Lisbon285521—07,0
2024-25FC Nordsjaelland7239—07,3
2023-24FC Nordsjaelland22508—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), S. MaraSékou Mara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg2001—16,4
2025-26Strasbourg321118—26,5
2025-26Auxerre273227—06,6
2024-25Strasbourg321118—26,5
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton293212—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), L. BlasLudovic Régis Arsène Blas
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 strafsch.)144—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Strasbourg

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
80 Gessime YassineGessime Yassine
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg72212—27,4
2025-26Strasbourg3001—17,2
2025-26Dunkerque1001—0 17,3
2024-25Dunkerque353043—36,9
2023-24Dunkerque192122—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

18 %220,3081 %
10 G. ReynaGiovanni Alejandro Reyna
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg7202—16,8
2025-26Dortmund100——06,5
2025-26M'gladbach100——06,9
2024-25M'gladbach26208—36,7
2024-25Dortmund16208—36,7
2024-25Nott'm Forest—00————
2023-24Nott'm Forest13013—06,8
2023-24Dortmund11002—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %200,4262 %
23 Diogo SousaDiogo Lobão de Sousa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg61110—15,6
2025-26Vitória SC211128—46,9
2025-26Bodrumspor1100——07,5
2025-26Guimaraes100——0—
2024-25Bodrumspor3200——47,2
2024-25Guimaraes2500——6—
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Guimaraes800——1—
2023-24Vitória SC000——0—
2023-24Bodrumspor000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,2072 %
30 J. OrtegaJ. Ortega
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg7118—06,7
2026-27Sabadell0000—00,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %110,2753 %
7 S. Amo-AmeyawSamuel Amo-Ameyaw
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg7204—16,8
2025-26Strasbourg5001—06,5
2024-25Strasbourg9203—16,8
2024-25Southampton2001—16,5
2023-24Southampton3001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %200,7434 %

Rennes

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
18 M. NagidaMahamadou Aboubakar Nagida
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,5034 %
B. CoulibalyB. Coulibaly

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

5 %00—60 %
K. DongopandjiK. Dongopandji

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

5 %00—60 %
48 A. Ait BoudlalAbdelhamid Aït Boudlal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,9024 %
10 L. BlasLudovic Régis Arsène Blas
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 strafsch.)144—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0034 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Strasbourg — 4-3-3

Trainer : Hugo Oliveira sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Filip Jörgensen Strasbourg · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Denmark · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Chelsea · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Chelsea · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Villarreal · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Villarreal · 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 1 F. JörgensenGenesis Antwi Strasbourg · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Chelsea · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 G. AntwiJeyland Yahir Mitchell Baltodano Strasbourg · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Sturm Graz · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Sturm Graz · 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Feyenoord · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Feyenoord · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 4 J. MitchellJoaquín Martínez Gauna Strasbourg · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Sevilla · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Sevilla · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 36 OsoIsmaël Landry Doukouré 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 2023-24: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 6 I. DoukouréGessime Yassine Strasbourg · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,4 Strasbourg · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Dunkerque · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,3 Dunkerque · 2024-25: 35 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Dunkerque · 2023-24: 19 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 80 G. YassineDiogo Lobão de Sousa Strasbourg · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,6 Vitória SC · 2025-26: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Bodrumspor · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Guimaraes · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bodrumspor · 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Guimaraes · 2024-25: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel Vitória SC · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Guimaraes · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Vitória SC · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bodrumspor · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 23 D. SousaPape Demba Diop Strasbourg · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Sochaux · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nurnberg · 2025-26: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Toulouse · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Strasbourg · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Waregem · 2024-25: 28 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 5 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,5 Zulte Waregem · 2024-25: 28 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 5 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,5 Zulte Waregem · 2023-24: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 Waregem · 2023-24: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 21 P. DiopJ. Ortega Strasbourg · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Sabadell · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 30 J. OrtegaConrad Harder Weibel Schandorf Strasbourg · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 RB Leipzig · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 RB Leipzig · 2025-26: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,5 Sp Lisbon · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Sp Lisbon · 2024-25: 28 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 5 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 FC Nordsjaelland · 2024-25: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 FC Nordsjaelland · 2023-24: 22 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 40 C. HarderSékou Mara Strasbourg · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Strasbourg · 2025-26: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Auxerre · 2025-26: 27 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Strasbourg · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Southampton · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Southampton · 2023-24: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 14 S. Mara
Filip Jörgensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg7000—07,1
2026-27Denmark200——06,4
2025-26Chelsea600——06,7
2024-25Chelsea6001—06,8
2024-25Villarreal000——0—
2023-24Villarreal36002—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Genesis Antwi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg7004—06,6
2025-26Chelsea—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jeyland Yahir Mitchell Baltodano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg6003—17,0
2026-27Sturm Graz200——07,9
2025-26Sturm Graz7005—26,8
2025-26Feyenoord—00————
2024-25Feyenoord1900——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joaquín Martínez Gauna
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg5003—16,8
2026-27Sevilla2111—07,4
2025-26Sevilla3003—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ismaël Landry Doukouré
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273003—06,9
2025-261001—07,0
2024-25311130—76,8
2023-24220019—46,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gessime Yassine
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg72212—27,4
2025-26Strasbourg3001—17,2
2025-26Dunkerque1001—0 17,3
2024-25Dunkerque353043—36,9
2023-24Dunkerque192122—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Lobão de Sousa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg61110—15,6
2025-26Vitória SC211128—46,9
2025-26Bodrumspor1100——07,5
2025-26Guimaraes100——0—
2024-25Bodrumspor3200——47,2
2024-25Guimaraes2500——6—
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Guimaraes800——1—
2023-24Vitória SC000——0—
2023-24Bodrumspor000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pape Demba Diop
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg7007—26,8
2026-27Sochaux000——0—
2025-26Nurnberg10006—26,7
2025-26Toulouse4004—27,1
2025-26Strasbourg—00————
2024-25Waregem286532—77,5
2024-25Zulte Waregem286532—77,5
2023-24Zulte Waregem6117—17,4
2023-24Waregem6117—17,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

J. Ortega
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg7118—06,7
2026-27Sabadell0000—00,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Conrad Harder Weibel Schandorf
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg5115—06,8
2026-27RB Leipzig1102—07,0
2025-26RB Leipzig293321—36,5
2025-26Sp Lisbon410——06,8
2024-25Sp Lisbon285521—07,0
2024-25FC Nordsjaelland7239—07,3
2023-24FC Nordsjaelland22508—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sékou Mara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Strasbourg2001—16,4
2025-26Strasbourg321118—26,5
2025-26Auxerre273227—06,6
2024-25Strasbourg321118—26,5
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton293212—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Rennes — 4-3-3

Trainer : F. Haise sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Brice Lauriche Samba Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 France · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rennes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Lens · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Rennes · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Lens · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 30 B. SambaCharlie Richard Cresswell Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Toulouse · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,2 Toulouse · 2024-25: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Leeds · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leeds · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 4 C. CresswellMahamadou Aboubakar Nagida 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 18 M. NagidaAbdelhamid Aït Boudlal Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Rennes · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Amiens · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Rennes · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 48 A. Ait BoudlalBryan Keith Reynolds Jr. Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Westerlo · 2025-26: 39 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Westerlo · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Westerlo · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Roma · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 B. ReynoldsMahdi Camara Montpellier · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 PAOK · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Nantes · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel PAOK · 2025-26: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Laval · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Brest · 2024-25: 34 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Rennes · 2024-25: 34 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Laval · 2024-25: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 PAOK · 2024-25: 19 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Young Boys · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 2 rood, cijfer 7,0 Lens · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monaco · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Olympiakos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2023-24: 32 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Young Boys · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 13 geel, cijfer 7,1 Monaco · 2023-24: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Olympiakos · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Nancy · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood Roma · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel PAOK · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Lens · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 45 M. CamaraSebastian Szymański Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Poland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Fenerbahce · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Rennes · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Ruch Chorzow · 2024-25: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Fenerbahce · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fenerbahce · 2023-24: 37 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 11 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,6 Ruch Chorzow · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Feyenoord · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 S. SzymańskiValentin Rongier Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Rennes · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Marseille · 2024-25: 25 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Marseille · 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 21 V. RongierMousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Montpellier · 2024-25: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2024-25: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Montpellier · 2023-24: 27 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 11 M. TamariLudovic Régis Arsène Blas 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2024-25: 29 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 8 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 2023-24: 29 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 10 L. BlasEliezer Mayenda Dossou Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Sunderland · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Sunderland · 2024-25: 40 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 5 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Sunderland · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Hibernian · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Sochaux · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 E. Mayenda
Brice Lauriche Samba
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2000—17,2
2026-27France000——0—
2025-26Rennes200——06,1
2024-25Lens1500——17,2
2024-25Rennes1500——17,2
2023-24Lens33001—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Charlie Richard Cresswell
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2002—07,6
2025-26Toulouse1111—18,2
2024-25Toulouse323128—57,0
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds5003—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mahamadou Aboubakar Nagida
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Abdelhamid Aït Boudlal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bryan Keith Reynolds Jr.
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2002—06,7
2025-26Westerlo392337—86,8
2024-25Westerlo371337—86,9
2023-24Westerlo3300——4—
2023-24Roma—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mamadou Camara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Montpellier6107—06,8
2026-27Rennes2001—16,6
2026-27PAOK100——06,2
2026-27Nantes000——0—
2026-27Roma000——0—
2025-26PAOK330015—36,6
2025-26Rennes3003—06,8
2025-26Laval1002—06,2
2024-25Brest345341—57,1
2024-25Rennes345341—57,1
2024-25Laval305 (1 strafsch.)141—56,9
2024-25PAOK197133—5 17,0
2024-25Young Boys180026—3 27,0
2024-25Lens—00————
2024-25Monaco000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Brest327 (1 strafsch.)337—77,1
2023-24Young Boys291143—137,1
2023-24Monaco201 (1 strafsch.)225—47,0
2023-24Olympiakos172022—57,0
2023-24Nancy800——3 1—
2023-24Roma000——0—
2023-24PAOK—0022——7,0
2023-24Lens000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sebastian Szymański
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2000—07,1
2026-27Poland200——07,8
2025-26Fenerbahce3015—07,5
2025-26Rennes1001—07,2
2024-25Ruch Chorzow3010——4—
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce37101137—47,6
2023-24Ruch Chorzow310129—3 16,8
2023-24Feyenoord000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Valentin Rongier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,8
2025-26Rennes2003—08,2
2024-25Rennes303137—57,0
2024-25Marseille253137—57,0
2023-24Marseille100013—27,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Rennes3122—07,3
2024-25Montpellier15217—36,8
2024-25Rennes11117—16,8
2023-24Montpellier275211—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ludovic Régis Arsène Blas
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 strafsch.)144—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eliezer Mayenda Dossou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Sunderland3013—06,1
2024-25Sunderland4010521—26,8
2023-24Sunderland8003—06,5
2023-24Hibernian2002—06,3
2023-24Sochaux—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Strasbourg
0gelijk
4overwinning(en) Rennes
3,0doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Strasbourg 6 doelpunt(en), Rennes 12 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 3,6 geel en 0,0 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: Ruddy Buquet, R. Buquet, Thomas Leonard

Doelpuntenmakers in deze duels : E. Lepaul Rennes, 4 · L. Blas Rennes, 2 · Andrey Santos Strasbourg, 1 · B. Embolo Rennes, 1 · E. Emegha Strasbourg, 1 · J. Sebas Strasbourg, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
25/10/2026Rennes – Strasbourg Ligue 1 ♂3 – 0Rennes
19/04/2026Strasbourg – Rennes Ligue 1 ♂0 – 3Rennes
02/11/2025Rennes – Strasbourg Ligue 1 ♂4 – 1Rennes
02/02/2025Rennes – Strasbourg Ligue 1 ♂1 – 0Rennes
25/08/2024Strasbourg – Rennes Ligue 1 ♂3 – 1Strasbourg
31/03/2024Strasbourg – Rennes Ligue 1 ♂2 – 0Strasbourg

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Strasbourg – Rennes →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

États-Unis (New York) · rechten van het seizoen: beIN Sports zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
France land van de competitieLigue 1+ of beIN Sports rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)beIN Sports rechten van het seizoen
DanemarkViaplay rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
GrèceOpen TV rechten van het seizoen
IrlandeLigue 1+ rechten van het seizoen
ItalieLigue 1+ rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasViaplay rechten van het seizoen
PologneEleven Sports rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniLigue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport rechten van het seizoen
SuisseDAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13