AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 2 ♂ · pt. 04 gru 2026 · 20:00

Dijon – Sochaux

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Dijon VVDDV od najstarszego do najnowszego

18/09/2026wyj.Annecy Ligue 2 ♂2 – 1V
12/10/2026dom.Metz Ligue 2 ♂4 – 2V
16/10/2026wyj.Reims Ligue 2 ♂2 – 4D
24/10/2026dom.Rodez Ligue 2 ♂1 – 2D
30/10/2026wyj.Grenoble Ligue 2 ♂3 – 1V

Sochaux NNDDD od najstarszego do najnowszego

18/09/2026wyj.Laval Ligue 2 ♂1 – 1N
09/10/2026dom.Boulogne Ligue 2 ♂1 – 1N
17/10/2026wyj.Metz Ligue 2 ♂2 – 3D
23/10/2026dom.Annecy Ligue 2 ♂1 – 3D
02/11/2026wyj.Reims Ligue 2 ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Dijon mecze z rzędu z golem: 9
po zwycięstwie 3-1 z Grenoble · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 10 stracone)

Sochaux mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 5 porażki z rzędu: 3
po porażce 0-2 z Reims · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 10 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Dijon

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,30 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 13,7 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 15,6 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · P. Delecroix · obrony: 25, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,88 · ocena 6,9

Trener · Baptiste Ridira od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-1-3-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×1, 4-3-1-2 ×1)

Forma (API-Football): DLDLDWWWL

Sochaux

Atak · gole na mecz: 0,80 (0,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 10,5 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 10, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,7 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · M. Jeannin · obrony: 34, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 6,9

Trener · Vincent Hognon od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LDWDDWDDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Dijon

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sochaux

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 14,8 dla Dijon, 13,8 dla Sochaux · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
W. DioufWaly Diouf
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274005—36,7
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dijon1,420,5230 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: K. DjocoKapitbafan Djoco

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux90120—16,5
2025-26Sochaux—00————
2024-25Annecy333 (2 z karnych)349—3 16,7
2023-24Bastia180 (1 z karnych)233—37,0
2023-24Annecy176 (1 z karnych)233—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Ange LagoAnge Lago
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Y. BarkaYanis Djamil Barka
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275106—06,5
2025-26—00————
2024-25—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Dijon

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 Samy Olivier ChouchaneSamy Olivier Chouchane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dijon9304—07,1
2025-26Dijon—00————
2024-25Brighton—00————
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %300,5354 %
11 Júlio TavaresJúlio Carolino Tavares
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2784 (1 z karnych)13—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %411,1338 %
17 A. LembezatAdel Lembezat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dijon92117—27,1
2025-26Dijon—00————
2024-25Pau FC—00————
2024-25Dijon—00————
2023-24Pau FC2001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %210,3654 %
90 Ange LagoAnge Lago
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,5246 %
5 Q. BernardQuentin Bernard
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279105—07,0
2024-252200——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1277 %

Sochaux

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 B. GomelBenjamin Gomel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7307—36,9
2025-26Sochaux—00————
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy1820——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %300,5661 %
5 S. BaghdadiSamy Baghdadi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9116—16,6
2025-26Valenciennes—00————
2024-25Valenciennes—00————
2024-25Dunkerque—00————
2023-24Dunkerque202 (1 z karnych)019—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %110,2154 %
91 M. ClairiciaMathis Clairicia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux91019—06,5
2025-26Alverca9002—06,4
2025-26Bochum9005—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2146 %
10 B. FofanaBoubacar Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9107—06,5
2025-26Sochaux—00————
2024-25FC Winterthur15007—16,5
2023-24Servette FC200——06,9
2023-24FC Winterthur200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2646 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Dijon — 4-1-3-2

Trener : Baptiste Ridira od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Paul Delecroix 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 P. DelecroixLenny Stéphane Lacroix 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 23 L. LacroixQuentin Bernard 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 5 Q. BernardB. Diallo Granada · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Dijon · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Granada · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Dijon · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 A. Lustenau · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Clermont · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 75 B. DialloWaly Diouf 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 W. DioufB. Ndezi 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 18 B. NdeziJordan Marié 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 23, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 14 J. MariéSamy Olivier Chouchane Dijon · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Dijon · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 S. Olivier ChouchaneAdel Lembezat Dijon · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Dijon · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pau FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dijon · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pau FC · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 17 A. LembezatAnge Lago Dijon · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Marseille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 90 A. LagoYanis Djamil Barka 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 Y. Barka
Paul Delecroix
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——06,9
2025-26—00————
2024-25—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lenny Stéphane Lacroix
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279008—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Quentin Bernard
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279105—07,0
2024-252200——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Baïla Diallo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada5014—07,0
2026-27Dijon2004—06,5
2025-26Granada100——0—
2024-25Clermont310134—66,8
2024-25Dijon—00————
2023-24A. Lustenau130116—36,6
2023-24Clermont—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Waly Diouf
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274005—36,7
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

B. Ndezi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790119—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan Marié
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791111—06,9
2025-26—00————
2024-25—00————
2023-242330——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samy Olivier Chouchane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dijon9304—07,1
2025-26Dijon—00————
2024-25Brighton—00————
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adel Lembezat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dijon92117—27,1
2025-26Dijon—00————
2024-25Pau FC—00————
2024-25Dijon—00————
2023-24Pau FC2001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ange Lago
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yanis Djamil Barka
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275106—06,5
2025-26—00————
2024-25—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Sochaux — 4-2-3-1

Trener : Vincent Hognon od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Mehdi Jeannin Sochaux · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sochaux · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Pau FC · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Pau FC · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 40 M. JeanninMathieu Peybernes 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 2024-25: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 6 14 M. PeybernesSaad Agouzoul Sochaux · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Auxerre · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Auxerre · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Auxerre · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 97 S. AgouzoulDylan Tavares dos Santos Sochaux · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bastia · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 Bastia · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 42 D. TavaresArthur Vitelli Sochaux · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sochaux · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sochaux · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 Guingamp · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 A. VitelliJulien Masson Sochaux · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 45, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 23 J. MassonBenjamin Gomel Sochaux · 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nancy · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nancy · 2023-24: mecze 18, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 7 B. GomelJonathan Michel Mexique 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,7 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 J. MexiqueYohan Demoncy Sochaux · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Guingamp · 2025-26: mecze 16, gole 1, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Reims · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Annecy · 2024-25: mecze 32, gole 7, asysty 5, faule 30, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Paris FC · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Annecy · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,1 24 Y. DemoncyAxel Landry Nomel Lorng Sochaux · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stade Lausanne-Ouchy · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Valenciennes · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 L. NomelKapitbafan Djoco Sochaux · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Annecy · 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 49, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Bastia · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Annecy · 2023-24: mecze 17, gole 6, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 9 K. Djoco
Mehdi Jeannin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9000—06,9
2025-26Sochaux200——07,2
2024-25Pau FC500——06,7
2023-24Pau FC200——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathieu Peybernes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278005—07,2
2025-261610——3—
2024-252721——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Saad Agouzoul
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux5018—26,4
2025-26Auxerre000——0—
2024-25Radomiak Radom100011—36,9
2024-25Auxerre000——0—
2023-24Auxerre160014—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dylan Tavares dos Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux8008—06,6
2025-26Sochaux—00————
2024-25Bastia7005—1 16,7
2023-24Bastia261226—2 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arthur Vitelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux3001—07,2
2025-26Sochaux—00————
2024-25Sochaux—00————
2023-24Sochaux2800——7—
2023-24Guingamp000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julien Masson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux80016—16,6
2025-26Sochaux—00————
2024-25Valenciennes—00————
2023-24Valenciennes330045—76,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Gomel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7307—36,9
2025-26Sochaux—00————
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy1820——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jonathan Michel Mexique
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277004—05,7
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yohan Demoncy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux4004—06,7
2025-26Guingamp16139—06,8
2025-26Reims100——06,7
2024-25Annecy327530—87,2
2023-24Paris FC150213—07,1
2023-24Annecy141213—4 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Axel Landry Nomel Lorng
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux8004—06,6
2024-25Stade Lausanne-Ouchy900——2—
2023-24Valenciennes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kapitbafan Djoco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux90120—16,5
2025-26Sochaux—00————
2024-25Annecy333 (2 z karnych)349—3 16,7
2023-24Bastia180 (1 z karnych)233—37,0
2023-24Annecy176 (1 z karnych)233—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Dijon
2remis(y)
2zwycięstwa Sochaux
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Dijon 8, Sochaux 9 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 %

DataMeczWynikZwycięzca
01/05/2023Sochaux – Dijon Ligue 2 ♂0 – 2Dijon
10/09/2022Dijon – Sochaux Ligue 2 ♂0 – 2Sochaux
14/05/2022Sochaux – Dijon Ligue 2 ♂2 – 2remis
26/07/2021Dijon – Sochaux Ligue 2 ♂1 – 3Sochaux
12/02/2016Dijon – Sochaux Ligue 2 ♂2 – 2remis
22/09/2015Sochaux – Dijon Ligue 2 ♂0 – 1Dijon

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Dijon – Sochaux →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Pologne.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekbeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13