Ligue 2 ♂ · sab. 02 ghj. 2027 · 20:00
Montpellier – Guingamp
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Montpellier : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Montpellier : u 23/10/2026 da verificà
- Gruppu di Guingamp : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Guingamp : u 24/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Montpellier NVVVV da u più anticu à u più recente
| 18/09/2026 | for. | Reims Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 09/10/2026 | cas. | Grenoble Ligue 2 ♂ | 2 – 0 | V |
| 19/10/2026 | for. | Rodez Ligue 2 ♂ | 3 – 0 | V |
| 26/10/2026 | cas. | Red Star Ligue 2 ♂ | 2 – 1 | V |
| 31/10/2026 | for. | Annecy Ligue 2 ♂ | 3 – 0 | V |
Guingamp DDDVV da u più anticu à u più recente
| 19/09/2026 | cas. | Red Star Ligue 2 ♂ | 1 – 3 | D |
| 09/10/2026 | for. | Nancy Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | D |
| 16/10/2026 | cas. | Pau FC Ligue 2 ♂ | 1 – 2 | D |
| 23/10/2026 | for. | Clermont Ligue 2 ♂ | 2 – 0 | V |
| 31/10/2026 | cas. | St Etienne Ligue 2 ♂ | 3 – 0 | V |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Montpellier 7 partite marchendu 6 partite senza scunfitta 5 partite senza scunfitta in casa 4 vittorie di fila 3 vittorie di fila in casa 3 partite senza scunfitta fora
esce da una vittoria 3-0 contr'à Annecy · 4 V, 1 P, 0 S in l'ultime 5 partite (11 gol fatti, 2 incassati)
Guingamp 2 vittorie di fila 2 partite senza incassà
esce da una vittoria 3-0 contr'à St Etienne · 2 V, 0 P, 3 S in l'ultime 5 partite (7 gol fatti, 6 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Montpellier
Attaccu · 1,20 reta(e) per partita (1,00 in casa, 1,40 fora) · 12,2 tiri per partita, 40 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 0 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta
Difesa · 0,60 incassata(e) per partita (0,30 in casa, 0,80 fora) · 67 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 31-45a minuta · 21 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 16,9 fallu(i) per partita · 2,0 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 17 partita(e))
Guardianu · S. Ngapandouetnbu · 34 parata(e), 87 % di i tiri in u quadru parati · 0,56 incassata(e) per 90 min · nota 7,3
Allenatore · Z. Camara dapoi 01/04/2025 · 3 club allenatu(i) dapoi 2018
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ancu 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×1)
Forma (API-Football) : DWWDLWDWW
Guingamp
Attaccu · 1,20 reta(e) per partita (1,60 in casa, 0,80 fora) · 13,8 tiri per partita, 34 % in u quadru · senza marcà in 22 % di e partite · rigori 0 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 61-75a minuta
Difesa · 1,70 incassata(e) per partita (1,80 in casa, 1,50 fora) · 11 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 19 gialla(e), 2 rossa(e)
Disciplina · 12,0 fallu(i) per partita · 2,3 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))
Guardianu · Adrián Ortolá · 27 parata(e), 64 % di i tiri in u quadru parati · 1,67 incassata(e) per 90 min · nota 7,1
Allenatore · S. Ripoll dapoi 01/05/2024 · 4 club allenatu(i) dapoi 2014
Sistema : 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ancu 4-1-4-1 ×1)
Forma (API-Football) : LWLDDWLLL
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Montpellier
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Guingamp
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 12,5 per Montpellier, 10,8 per Guingamp · Carte gialle aspettate : 3,4 · Fora di ghjocu aspettati : 4,7
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
I più esposti à una carta gialla
| Ghjucatore | Squadra | Falli / 90 min | Gialle / 90 min | Risicu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D. MeddahDaylam Meddah
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Montpellier | 1,70 | 0,42 | 27 % |
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : N. MukieleNordan Mukiele P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Montpellier 8 1 1 9 — 2 6,8 2026-27 Sunderland 2 0 1 6 — 2 6,3 2025-26 Sunderland 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Rennes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 27 1 0 6 — 4 6,9 2024-25 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris SG 16 0 0 14 — 2 6,9 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Montpellier 6 1 0 7 — 0 6,8 2026-27 Rennes 2 0 0 1 — 1 6,6 2026-27 PAOK 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2025-26 PAOK 33 0 0 15 — 3 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Rennes 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Brest 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Laval 30 5 (1 rig.) 1 41 — 5 6,9 2024-25 PAOK 19 7 1 33 — 5 1 7,0 2024-25 Young Boys 18 0 0 26 — 3 2 7,0 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2023-24 Brest 32 7 (1 rig.) 3 37 — 7 7,1 2023-24 Young Boys 29 1 1 43 — 13 7,1 2023-24 Monaco 20 1 (1 rig.) 2 25 — 4 7,0 2023-24 Olympiakos 17 2 0 22 — 5 7,0 2023-24 Nancy 8 0 0 — — 3 1 — 2023-24 PAOK — 0 0 22 — — 7,0 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lens 0 0 0 — — 0 — Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 7 1 1 4 — 0 6,7 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Guingamp 5 0 1 4 — 1 7,2 2025-26 Guingamp 13 3 5 17 — 3 7,2 2024-25 Guingamp 27 9 2 24 — 4 7,4 2024-25 Martigues — 0 0 — — — — 2023-24 Martigues 30 9 0 — — 4 —
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Montpellier
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 N. PaysNicolas Pays
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 19 % | 3 | 0 | 0,34 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 N. MukieleNordan Mukiele
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 9 % | 1 | 1 | 0,15 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 T. Sainte-LuceThéo Sainte-Luce
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 1 | 0,11 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 D. MeddahDaylam Meddah
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,15 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 M. CamaraMamadou Camara
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,20 | 54 % |
Guingamp
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 12 % | 2 | 0 | 0,30 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 D. GomisDonatien Gomis
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 8 % | 2 | 1 | 0,37 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 T. AverlantTeddy Andami Averlant
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 1 | 2 | 0,15 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 E. KoffiErwin Koffi
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,13 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 S. Ben BrahimSamir Ben Brahim
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,15 | 61 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Montpellier — 4-3-3
Allenatore : Z. Camara dapoi 01/04/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Montpellier | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Julien Laporte| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 7,5 |
| 2025-26 | Montpellier | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Lorient | 22 | 1 | 0 | 26 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Lorient | 23 | 0 | 0 | 20 | — | 4 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Théo Sainte-Luce| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 1 | 13 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 20 | 1 | 0 | 8 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Naoufel El Hannach| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Paris SG | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Montpellier | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Yaël Mouanga Boudzoumou| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 7 | 1 | 0 | 8 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Montpellier | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Montpellier | 22 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Bordeaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bordeaux | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nicolas Pays| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 0 | 10 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | 3 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Daylam Meddah| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 8 | 1 | 0 | 14 | — | 4 | 7,3 |
| 2025-26 | Pau FC | 25 | 1 | 2 | 44 | — | 12 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Pau FC | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Caen | 6 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Caen | 12 | 0 | 0 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Sochaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Florian Tardieu| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | St Etienne | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | St Etienne | 31 | 2 | 4 | 10 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | St Etienne | 32 | 1 (1 rig.) | 0 | 29 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Troyes | 1 | 0 (1 rig.) | 0 | 29 | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nordan Mukiele| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 8 | 1 | 1 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Sunderland | 2 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 6,3 |
| 2025-26 | Sunderland | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Rennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leverkusen | 27 | 1 | 0 | 6 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Paris SG | 16 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mamadou Camara| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 6 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | PAOK | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Nantes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | PAOK | 33 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Rennes | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Laval | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Rennes | 34 | 5 | 3 | 41 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Brest | 34 | 5 | 3 | 41 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Laval | 30 | 5 (1 rig.) | 1 | 41 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | PAOK | 19 | 7 | 1 | 33 | — | 5 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Young Boys | 18 | 0 | 0 | 26 | — | 3 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Brest | 32 | 7 (1 rig.) | 3 | 37 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Young Boys | 29 | 1 | 1 | 43 | — | 13 | 7,1 |
| 2023-24 | Monaco | 20 | 1 (1 rig.) | 2 | 25 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Olympiakos | 17 | 2 | 0 | 22 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Nancy | 8 | 0 | 0 | — | — | 3 1 | — |
| 2023-24 | PAOK | — | 0 | 0 | 22 | — | — | 7,0 |
| 2023-24 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Daryll Benlahlou| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Guingamp — 4-3-3
Allenatore : S. Ripoll dapoi 01/05/2024 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Dunkerque | 19 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Sabadell | 38 | 0 | 0 | — | — | 3 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Erwin Koffi| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Pau FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Albin Demouchy| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 8 | 1 | 0 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Guingamp | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Guingamp | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Metz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Metz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Donatien Gomis| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 7 | 2 | 1 | 4 | — | 3 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Sochaux | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Guingamp | 20 | 1 | 0 | 16 | — | 1 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Sochaux | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Guingamp | 29 | 2 | 1 | 35 | — | 6 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Sochaux | 21 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Tuomas Ollila| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 6 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Finland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Paris FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Paris FC | 31 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Paris FC | 13 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Dylan Louiserre| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 34 | 1 (1 rig.) | 0 | 40 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | 34 | 0 | 1 | 46 | — | 9 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Teddy Andami Averlant| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 1 | 2 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Amiens | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Amiens | 6 | 2 | 1 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Boulogne | 3 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Tanguy Ahile| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Stanislas Maxime Tom Kielt| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 2 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Concarneau | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Guingamp | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Concarneau | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Amine Hemia| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 5 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Guingamp | 13 | 3 | 5 | 17 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Guingamp | 27 | 9 | 2 | 24 | — | 4 | 7,4 |
| 2024-25 | Martigues | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Martigues | 30 | 9 | 0 | — | — | 4 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Amadou Samoura| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Guingamp | 9 | 3 | 1 | 9 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Concarneau | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Concarneau | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Le Havre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Montpellier 6 reta(e), Guingamp 2 · e duie squadre marcanu in 17 % di i casi · più di 2,5 gol in 17 % · 6,5 gialla(e) è 0,0 rossa(e) per partita (2 scheda(e)) · arbitri : B. Roffet, P. Gaillouste
Marcatori di sti duelli : A. Mendy Montpellier, 2 · D. Gomis Guingamp, 1 · E. Junior Pereira da Silva Montpellier, 1 · L. Mafouta Guingamp, 1
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 30/01/2026 | Montpellier – Guingamp Ligue 2 ♂ | 3 – 1 | Montpellier |
| 15/09/2025 | Guingamp – Montpellier Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | Guingamp |
| 12/05/2009 | Guingamp – Montpellier Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | Montpellier |
| 05/12/2008 | Montpellier – Guingamp Ligue 2 ♂ | 0 – 0 | patta |
| 22/02/2008 | Montpellier – Guingamp Ligue 2 ♂ | 0 – 0 | patta |
| 14/09/2007 | Guingamp – Montpellier Ligue 2 ♂ | 0 – 2 | Montpellier |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Montpellier – Guingamp →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Nisun canale cunnisciutu per Espagne.
| Altrove in Europa | Canale |
|---|---|
| France paese di a cumpetizione | beIN Sports diritti di a stagione |