AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 2 ♂ · pt. 19 lut 2027 · 20:00

Guingamp – Clermont

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Guingamp DDDVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Red Star Ligue 2 ♂1 – 3D
09/10/2026wyj.Nancy Ligue 2 ♂0 – 1D
16/10/2026dom.Pau FC Ligue 2 ♂1 – 2D
23/10/2026wyj.Clermont Ligue 2 ♂2 – 0V
31/10/2026dom.St Etienne Ligue 2 ♂3 – 0V

Clermont NDNDN od najstarszego do najnowszego

18/09/2026wyj.Grenoble Ligue 2 ♂1 – 1N
10/10/2026dom.Red Star Ligue 2 ♂2 – 3D
16/10/2026wyj.Laval Ligue 2 ♂3 – 3N
23/10/2026dom.Guingamp Ligue 2 ♂0 – 2D
30/10/2026wyj.Nantes Ligue 2 ♂1 – 1N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Guingamp zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 3-0 z St Etienne · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)

Clermont mecze bez zwycięstwa: 11 mecze bez zwycięstwa: 6 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 na wyjeździe
po remisie 1-1 z Nantes · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 10 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Guingamp

Atak · gole na mecz: 1,20 (1,60 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,8 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 19, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Adrián Ortolá · obrony: 27, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 7,1

Trener · S. Ripoll od 01/05/2024 · prowadzone kluby: 4 od 2014
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LWLDDWLLL

Clermont

Atak · gole na mecz: 1,00 (0,60 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 9,2 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (0,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 14, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,0 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · T. Guivarch · obrony: 24, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,9

Trener · David Guion od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×2, 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): DLDDDDDLD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Guingamp

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Clermont

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,8 dla Guingamp, 13,4 dla Clermont · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 5,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
I. M'BahiaIvan Adnan Joshua M'Bahia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2760010—36,8
2025-26282024—26,9
2023-241001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Clermont1,660,4127 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: O. DiopOusmane Diop

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279105—16,7
2025-2611003—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), C. OkouC. Okou
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792115—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. HemiaAmine Hemia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. SamouraAmadou Samoura
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Guingamp

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,3069 %
7 D. GomisDalangunypole Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,3761 %
11 T. AverlantTeddy Andami Averlant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %120,1577 %
2 E. KoffiErwin Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,1377 %
20 S. Ben BrahimSamir Ben Brahim
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791010—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1561 %

Clermont

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
90 C. OkouC. Okou
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792115—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %210,3661 %
7 F. BianchiniFlorian Bianchini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Clermont52 (1 z karnych)17—17,2
2025-26Swansea City AFC6015—06,6
2025-26Portsmouth100——06,3
2024-25Swansea City AFC363022—26,6
2024-25Bastia1001—06,3
2023-24Bastia285532—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %210,4946 %
17 O. DiopOusmane Diop
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279105—16,7
2025-2611003—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2346 %
23 A. HunouAdrien Hunou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Clermont8118—06,6
2025-26Clermont182012—16,6
2024-25Angers000——0—
2023-24Angers24105—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,2546 %
77 E. CanteroE. Cantero
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27611——07,0
2025-26131113—2 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,4030 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Guingamp — 4-3-3

Trener : S. Ripoll od 01/05/2024 · odczyt z 23/10/2026

Adrián Ortolá Vañó Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Dunkerque · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sabadell · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 16 A. OrtoláErwin Koffi Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Pau FC · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 E. KoffiAlbin Demouchy Guingamp · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Guingamp · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Metz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Metz · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 36 A. DemouchyDonatien Gomis Sochaux · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Guingamp · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Guingamp · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,1 Sochaux · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cercle Brugge · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,0 Sochaux · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 7 D. GomisTuomas Ollila Guingamp · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Finland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Paris FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Paris FC · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Paris FC · 2023-24: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 5 T. OllilaDylan Louiserre 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 4 D. LouiserreTeddy Andami Averlant Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Amiens · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Amiens · 2024-25: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Boulogne · 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 T. AverlantTanguy Ahile 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 21 T. AhileStanislas Maxime Tom Kielt Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Concarneau · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Guingamp · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Concarneau · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 S. KieltAmine Hemia Guingamp · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Guingamp · 2025-26: mecze 13, gole 3, asysty 5, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Guingamp · 2024-25: mecze 27, gole 9, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,4 Martigues · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Martigues · 2023-24: mecze 30, gole 9, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 10 A. HemiaAmadou Samoura Guingamp · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Guingamp · 2025-26: mecze 9, gole 3, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Concarneau · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Concarneau · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Le Havre · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 A. Samoura
Adrián Ortolá Vañó
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp900——17,1
2025-26Guingamp100——06,5
2024-25Dunkerque19001—17,0
2023-24Sabadell3800——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Erwin Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Albin Demouchy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp81012—36,9
2025-26Guingamp000——0—
2024-25Guingamp7004—06,9
2024-25Metz—00————
2023-24Metz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dalangunypole Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tuomas Ollila
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp60010—06,3
2026-27Finland100——06,9
2025-26Paris FC2002—06,4
2024-25Paris FC310011—16,9
2023-24Paris FC13206—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dylan Louiserre
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279007—16,8
2025-261002—07,0
2024-25341 (1 z karnych)040—47,0
2023-24340146—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Teddy Andami Averlant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tanguy Ahile
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279102—17,0
2025-261001—06,3
2024-252001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanislas Maxime Tom Kielt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amine Hemia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amadou Samoura
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Clermont — 4-3-3

Trener : David Guion od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Theo Guivarch 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 30 T. GuivarchYoann Salmier Clermont · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Clermont · 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,7 Le Havre · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Clermont · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Le Havre · 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 21 Y. SalmierEthan Kena Kabeya 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 4 E. KabeyaVital Manuel N'Simba Clermont · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Clermont · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Bordeaux · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bordeaux · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 12 V. N'SimbaEl Hadj Koné Clermont · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Clermont · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 E. KonéJean Grillot Clermont · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Bordeaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bordeaux · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 5 J. GrillotIvan Adnan Joshua M'Bahia 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2025-26: mecze 28, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 28 I. M'BahiaAdrien Hunou Clermont · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Clermont · 2025-26: mecze 18, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Angers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Angers · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 23 A. HunouC. Okou 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 90 C. OkouOusmane Diop 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 17 O. DiopFlorian Bianchini Clermont · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Swansea City AFC · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Portsmouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Bastia · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Bastia · 2023-24: mecze 28, gole 5, asysty 5, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 7 F. Bianchini
Theo Guivarch
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279001—16,9
2025-2633001—36,9
2024-253600——17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yoann Salmier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Clermont90012—16,8
2025-26Clermont311126—5 16,7
2024-25Le Havre19008—36,8
2024-25Clermont151017—16,9
2023-24Le Havre201118—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ethan Kena Kabeya
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279007—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vital Manuel N'Simba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Clermont7015—17,1
2025-26Clermont16006—16,8
2024-25Bordeaux—00————
2023-24Bordeaux261125—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

El Hadj Koné
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Clermont6005—06,7
2025-26Clermont160219—46,7
2025-26Cercle Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean Grillot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Clermont90015—26,6
2025-26Bordeaux—00————
2023-24Bordeaux100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ivan Adnan Joshua M'Bahia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2760010—36,8
2025-26282024—26,9
2023-241001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrien Hunou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Clermont8118—06,6
2025-26Clermont182012—16,6
2024-25Angers000——0—
2023-24Angers24105—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

C. Okou
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792115—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ousmane Diop
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279105—16,7
2025-2611003—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Florian Bianchini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Clermont52 (1 z karnych)17—17,2
2025-26Swansea City AFC6015—06,6
2025-26Portsmouth100——06,3
2024-25Swansea City AFC363022—26,6
2024-25Bastia1001—06,3
2023-24Bastia285532—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Guingamp
0remis(y)
4zwycięstwa Clermont
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Guingamp 6, Clermont 12 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 4,4, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: P. Legat ×2, Karim Abed, M. Leleu

Strzelcy w tych meczach : O. Diop Clermont, 2 · Samir Ben Brahim Guingamp, 2 · A. Sagna Guingamp, 1 · F. Diédhiou Clermont, 1 · H. Saivet Clermont, 1 · I. Fakili Clermont, 1

DataMeczWynikZwycięzca
23/10/2026Clermont – Guingamp Ligue 2 ♂0 – 2Guingamp
09/05/2026Clermont – Guingamp Ligue 2 ♂1 – 0Clermont
24/10/2025Guingamp – Clermont Ligue 2 ♂0 – 1Clermont
07/03/2025Guingamp – Clermont Ligue 2 ♂3 – 1Guingamp
05/10/2024Clermont – Guingamp Ligue 2 ♂4 – 1Clermont
02/03/2021Guingamp – Clermont Ligue 2 ♂0 – 5Clermont

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Guingamp – Clermont →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Luxembourg.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekbeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13