Ligue 2 ♂ · vr 26 feb 2027 · 14:00
Metz – Grenoble
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Metz : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Metz : op 24/10/2026 na te kijken
- Selectie van Grenoble : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Grenoble : op 24/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Metz NDVND van oudste naar meest recente
| 19/09/2026 | thuis | St Etienne Ligue 2 ♂ | 2 – 2 | N |
| 12/10/2026 | uit | Dijon Ligue 2 ♂ | 2 – 4 | D |
| 17/10/2026 | thuis | Sochaux Ligue 2 ♂ | 3 – 2 | V |
| 23/10/2026 | uit | Dunkerque Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 30/10/2026 | thuis | Pau FC Ligue 2 ♂ | 1 – 3 | D |
Grenoble NDDDD van oudste naar meest recente
| 18/09/2026 | thuis | Clermont Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 09/10/2026 | uit | Montpellier Ligue 2 ♂ | 0 – 2 | D |
| 16/10/2026 | thuis | Boulogne Ligue 2 ♂ | 0 – 2 | D |
| 23/10/2026 | uit | Pau FC Ligue 2 ♂ | 1 – 2 | D |
| 30/10/2026 | thuis | Dijon Ligue 2 ♂ | 1 – 3 | D |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Metz 5 wedstrijden met een doelpunt 5 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 1-3-nederlaag tegen Pau FC · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 12 tegen)
Grenoble 5 wedstrijden zonder overwinning 5 wedstrijden zonder overwinning thuis 4 nederlagen op rij
komt van een 1-3-nederlaag tegen Dijon · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 10 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Metz
Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (2,40 thuis, 0,80 uit) · 13,0 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 22% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (1,40 thuis, 1,50 uit) · 11% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 16 geel, 1 rood
Discipline · 12,1 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · J. Fischer · 30 redding(en), 75% van de schoten op doel gestopt · 1,25 tegen per 90 min · cijfer 6,8
Trainer · L. Holtz sinds 01/07/2026 · 3 club(s) getraind sinds 2010
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 5-3-2 ×1, 4-4-2 ×1)
Vorm (API-Football): WDDDWLDLW
Grenoble
Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (0,50 thuis, 1,20 uit) · 8,4 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 33% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 24 geel, 0 rood
Discipline · 14,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 2,40 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))
Doelman · A. Olliero · 34 redding(en), 69% van de schoten op doel gestopt · 1,67 tegen per 90 min · cijfer 6,9
Trainer · O. Frapolli sinds 01/07/2026 · 4 club(s) getraind sinds 2012
Systeem: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Vorm (API-Football): LDLWLWDLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 12,2 voor Metz, 12,5 voor Grenoble · Verwachte gele kaarten: 3,3 · Verwacht buitenspel: 5,4
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: P. FallPape Moussa Fall W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Metz 9 7 0 16 — 1 7,2 2025-26 RAAL La Louviere 27 11 (1 strafsch.) 1 27 — 3 7,1 2024-25 Metz 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Grenoble 7 0 1 6 — 0 6,6 2025-26 Grenoble 13 1 0 13 — 1 1 6,5 2024-25 Guingamp — 0 0 — — — — 2023-24 Valenciennes 14 0 0 3 — 2 6,5 2023-24 Guingamp 8 0 0 3 — 0 6,5 Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 0 0 3 — 0 6,5 2025-26 1 0 0 — — 0 — Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 3 1 0 1 — 0 6,8
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Metz
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 P. FallPape Moussa Fall
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 41 % | 7 | 0 | 0,84 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 J. DeminguetJessy Deminguet
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 15 % | 2 | 3 | 0,24 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 G. AbuashviliGiorgi Abuashvili
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 14 % | 2 | 0 | 0,26 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 T. SavanierTéji Tedy Savanier
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 9 % | 2 | 2 | 0,44 | 54 % |
Grenoble
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30 S. DibaSamba Lélé Diba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 11 % | 2 | 0 | 0,32 | 61 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 M. XantippeMatthéo Xantippe
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 1 | 1 | 0,11 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 B. MouazanBaptiste Mouazan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 1 | 0,15 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
47 K. FofanaK. Fofana
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,20 | 46 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 Y. MagninYohann Magnin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 2 % | 0 | 1 | 0,00 | 77 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Metz — 4-3-3
Trainer : L. Holtz sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cristian Castro Devenish| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Metz | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | AVS | 26 | 0 | 0 | 20 | — | 5 1 | 6,4 |
| 2024-25 | AVS | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Rio Ave | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Florian Miguel| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Metz | 9 | 0 | 1 | 14 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Burgos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Burgos | 39 | 0 | 1 | 43 | — | 9 | 6,9 |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Oud-Heverlee Leuven | 26 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Huesca | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jean Ruiz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC ST. Gallen | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Metz | 7 | 0 | 1 | 5 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Pau FC | 27 | 1 | 1 | 16 | — | 4 | 7,0 |
| 2025-26 | FC ST. Gallen | 14 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Pau FC | 30 | 1 | 2 | 22 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | Pau FC | 35 | 3 | 3 | 34 | — | 10 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Maxime Jean-Yves Colin| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | 29 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | 22 | 0 | 0 | 14 | — | 3 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jessy Deminguet| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Metz | 9 | 2 | 3 | 13 | — | 2 | 7,3 |
| 2025-26 | Metz | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Metz | 31 | 1 | 2 | 43 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Strasbourg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Strasbourg | 18 | 0 | 0 | 16 | — | 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Giorgi Abuashvili| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
B. Munongo| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Pape Moussa Fall| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Metz | 9 | 7 | 0 | 16 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | RAAL La Louviere | 27 | 11 (1 strafsch.) | 1 | 27 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Metz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
N. Mbala| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
A. Mbodj| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Grenoble — 4-3-3
Trainer : O. Frapolli sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grenoble | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Reims | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 8,4 |
| 2024-25 | Reims | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Reims | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Matthéo Xantippe| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 1 | 19 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 18 | 2 | 2 | 23 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | 13 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nesta Zahui| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | 17 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Clément Vidal| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grenoble | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Grenoble | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Grenoble | 33 | 0 | 0 | 24 | — | 6 | 7,1 |
| 2024-25 | Ajaccio | 28 | 0 | 0 | 24 | — | 6 | 7,1 |
| 2023-24 | Ajaccio | 27 | 1 | 0 | 22 | — | 3 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Aurélien Pelon| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grenoble | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Rodez | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Rodez | 17 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Lorient | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Lorient | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Yohann Magnin| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grenoble | 8 | 0 | 1 | 14 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Clermont | 27 | 1 | 0 | 28 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Clermont | 31 | 1 | 0 | 38 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Baptiste Mouazan| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grenoble | 8 | 1 | 1 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Grenoble | 19 | 0 | 2 | 15 | — | 2 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Grenoble | 6 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Concarneau | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Concarneau | 36 | 4 | 1 | 19 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Nancy | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas Bernadou| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grenoble | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Grenoble | 15 | 1 | 1 | 13 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Volos NFC | 14 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
K. Fofana| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ugo Bonnet| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grenoble | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Grenoble | 13 | 1 | 0 | 13 | — | 1 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Guingamp | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Valenciennes | 14 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,5 |
| 2023-24 | Guingamp | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Leonardo Cerri| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grenoble | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Bari | 10 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Carrarese | 29 | 3 | 1 | 17 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Juventus | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Metz 6 doelpunt(en), Grenoble 3 · beide scoren in 17% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 17% · 2,7 geel en 0,0 rood per wedstrijd (3 verslag(en)) · scheidsrechters: Faouzi Benchabane, A. Taleb, F. Benchabane
Doelpuntenmakers in deze duels : C. Sabaly Metz, 1 · J. Asoro Metz, 1 · J. Olaïtan Grenoble, 1 · P. Diallo Metz, 1 · P. Meïssa Ba Grenoble, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 14/08/2026 | Grenoble – Metz Ligue 2 ♂ | 0 – 0 | gelijk |
| 24/01/2025 | Metz – Grenoble Ligue 2 ♂ | 3 – 0 | Metz |
| 18/10/2024 | Grenoble – Metz Ligue 2 ♂ | 2 – 0 | Grenoble |
| 13/05/2023 | Metz – Grenoble Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | Metz |
| 30/12/2022 | Grenoble – Metz Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | Metz |
| 23/04/2019 | Metz – Grenoble Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | gelijk |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Metz – Grenoble →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Geen bekende zender voor États-Unis (New York).
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| France land van de competitie | beIN Sports rechten van het seizoen |