AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Premier League ♂ · śr. 02 gru 2026 · 22:00

Tottenham – Fulham

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Tottenham DNVVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Aston Villa Premier League ♂2 – 3D
10/10/2026wyj.Man United Premier League ♂1 – 1N
19/10/2026dom.Coventry Premier League ♂3 – 1V
24/10/2026wyj.Chelsea Premier League ♂2 – 0V
31/10/2026dom.Crystal Palace Premier League ♂2 – 0V

Fulham NDVVN od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Man United Premier League ♂1 – 1N
10/10/2026wyj.Ipswich Premier League ♂1 – 2D
17/10/2026dom.Hull Premier League ♂1 – 0V
24/10/2026wyj.Coventry Premier League ♂1 – 0V
31/10/2026wyj.Aston Villa Premier League ♂1 – 1N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Tottenham mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez porażki: 4 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 2-0 z Crystal Palace · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 5 stracone)

Fulham mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez porażki: 3
po remisie 1-1 z Aston Villa · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Tottenham

Atak · gole na mecz: 0,90 (1,30 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 13,5 strzałów na mecz, 29% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 9, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 13,9 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · M. Dúbravka rotacja · obrony: 2, 40% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 5,9

Trener · Bruno Saltor od 01/11/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute

Forma (API-Football): LLDDLDW

Fulham

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,50 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 14, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · B. Lecomte rotacja · obrony: 2, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,4

Trener · Alvaro Arbeloa od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): LLLDDLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Tottenham

  • Kontuzja D. Udogie · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Bergvall · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Mudryk · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja W. Odobert · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja X. Simons · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: R. Bentancur (Czerwona kartka), P. Porro (Uraz mięśniowy)

Fulham

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: R. Sessegnon (Czerwona kartka), H. Larsson (Pachwina)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,2 dla Tottenham, 10,1 dla Fulham · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 3,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. TelMathys Henri Tel

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,3
2025-261002—06,3
2024-25132 (1 z karnych)114—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Gonzalo GarcíaGonzalo García Torres
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fulham2100—07,2
2026-27Spain100——06,2
2025-26Real Madrid6413—07,2
2024-25Real Madrid601——06,6
2023-24Real Madrid600——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,4 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Tottenham

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
16 S. TonaliSandro Tonali
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham7014—07,3
2026-27Italy4007—06,6
2025-26Newcastle1002—06,3
2024-25Newcastle364237—57,1
2023-24Newcastle9109—26,8
2023-24Milan000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %010,0081 %
19 D. SolankeDominic Ayodele Solanke-Mitchell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2101—06,9
2026-27England000——0—
2025-26Tottenham200——06,3
2024-25Tottenham279 (1 z karnych)336—06,9
2024-25Bournemouth00 (1 z karnych)336—06,9
2023-24Bournemouth3819 (2 z karnych)342—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,1824 %

Fulham

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 A. IwobiAlexander Chuka Iwobi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fulham7102—07,6
2025-26Fulham200——07,1
2024-25Fulham389619—17,3
2023-24Fulham3050——27,0
2023-24Everton200——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1581 %
9 Rodrigo MunizRodrigo Muniz Carvalho
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272201—08,0
2025-26200——06,8
2024-25318111—16,8
2023-24269125—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %201,2834 %
32 E. Smith RoweEmile Smith Rowe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fulham2102—17,1
2025-26Fulham3101—06,8
2024-25Fulham346319—36,9
2024-25Arsenal00319—06,9
2023-24Fulham31015—06,8
2023-24Arsenal13015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,5734 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Tottenham — 4-2-3-1

Trener : Bruno Saltor od 01/11/2025 · odczyt z 23/10/2026

Antonín Kinský Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Czechia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Czech Republic · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 31 A. KinskýJan Paul van Hecke Netherlands · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,1 Brighton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Brighton · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Brighton · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 6 J. van HeckeAndrew Henry Robertson Scotland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Cardiff City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Cardiff City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Liverpool · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cardiff City FC · 2024-25: mecze 39, gole 3, asysty 3, faule 54, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Liverpool · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Liverpool · 2023-24: mecze 23, gole 3, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Portsmouth · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 3 A. RobertsonMicky van de Ven Netherlands · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Tottenham · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Tottenham · 2023-24: mecze 28, gole 3, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Wolfsburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 37 M. van de VenBenjamin Thomas Davies Wales · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,7 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Rangers · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Birmingham · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Tottenham · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Rangers · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sheffield United · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Rangers · 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Sheffield United · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 33 B. DaviesSandro Tonali Tottenham · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Italy · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Newcastle · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Newcastle · 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Newcastle · 2023-24: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Milan · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 S. TonaliArchie James Francis Gray Tottenham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Plymouth · 2024-25: mecze 13, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Leeds · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2023-24: mecze 47, gole 0, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Aris Thessalonikis · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aris · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 A. GrayMateus Gonçalo Espanha Fernandes Tottenham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Portugal · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Ham · 2025-26: mecze 36, gole 3, asysty 4, faule 49, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Southampton · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Southampton · 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 4, faule 46, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Estoril · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 M. FernandesOmar Khaled Mohamed Abd Elsala Marmoush Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Ein Frankfurt · 2024-25: mecze 17, gole 15, asysty 9, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 8,3 Ein Frankfurt · 2023-24: mecze 29, gole 12, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 22 O. MarmoushMohammed Kudus Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,7 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 West Ham · 2024-25: mecze 32, gole 5, asysty 3, faule 39, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 West Ham · 2023-24: mecze 33, gole 8, asysty 6, faule 39, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Ajax · 2023-24: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 20 M. KudusMathys Henri Tel 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 13, gole 2, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 11 M. Tel
Antonín Kinský
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham1000—03,1
2026-27Czechia0000—00,0
2026-27Czech Republic0000—00,0
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Tottenham600——07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jan Paul van Hecke
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Netherlands4104—07,7
2026-27Tottenham1000—04,1
2025-26Brighton200——07,0
2024-25Brighton341125—77,1
2023-24Brighton280014—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrew Henry Robertson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland3003—16,7
2026-27Cardiff City FC2001—07,6
2026-27Tottenham1000—05,9
2025-26Cardiff City FC2001—16,5
2025-26Liverpool1001—06,3
2024-25Cardiff City FC393354—77,1
2024-25Liverpool500——06,6
2023-24Liverpool23329—27,4
2023-24Portsmouth231423—87,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Micky van de Ven
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Netherlands3005—16,6
2026-27Tottenham1000—03,3
2025-26Tottenham1003—17,3
2024-25Tottenham190210—46,8
2023-24Tottenham283013—57,0
2023-24Wolfsburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Thomas Davies
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2112—07,6
2026-27Bolton Wanderers FC100——06,9
2026-27Tottenham1100—03,7
2026-27Bolton100——06,9
2025-26Rangers1001—06,3
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Birmingham City FC401113—37,2
2024-25Birmingham401113—37,2
2024-25Tottenham240017—56,9
2024-25Rangers1001—07,3
2024-25Sheffield United100——0—
2023-24Tottenham30108—27,0
2023-24Rangers20104—17,1
2023-24Sheffield United100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sandro Tonali
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham7014—07,3
2026-27Italy4007—06,6
2025-26Newcastle1002—06,3
2024-25Newcastle364237—57,1
2023-24Newcastle9109—26,8
2023-24Milan000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Archie James Francis Gray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2012—06,5
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Tottenham280017—16,5
2024-25Plymouth13316—16,7
2024-25Leeds—00————
2023-24Leeds470223—26,8
2023-24Aris Thessalonikis000——0—
2023-24Aris000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mateus Gonçalo Espanha Fernandes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2021—07,1
2026-27Portugal100——0—
2025-26West Ham363449—77,2
2025-26Southampton3012—06,9
2024-25Southampton362446—86,9
2024-25Sp Lisbon1001—06,7
2023-24Estoril281250—67,2
2023-24Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Omar Khaled Mohamed Abd Elsala Marmoush
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham1001—16,5
2024-25Ein Frankfurt1715 (2 z karnych)98—28,3
2023-24Ein Frankfurt2912 (2 z karnych)628—77,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohammed Kudus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham1001—05,7
2025-26Tottenham1001—07,9
2024-25West Ham325339—2 16,8
2023-24West Ham338639—67,0
2023-24Ajax2112—08,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathys Henri Tel
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,3
2025-261002—06,3
2024-25132 (1 z karnych)114—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Fulham — 4-2-3-1

Trener : Alvaro Arbeloa od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Bernd Leno 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 1 B. LenoAntonee Robinson 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 10, faule 31, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 6, faule 34, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 33 A. RobinsonTimothy Castagne Belgium · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Fulham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fulham · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Fulham · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Fulham · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Leicester · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 T. CastagneCalvin Bassey Ughelumba Fulham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,6 Fulham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Fulham · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Fulham · 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 Ajax · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 C. BasseyDavid Affengruber Elche · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Austria · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fulham · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Elche · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Elche · 2024-25: mecze 39, gole 0, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Sturm Graz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sturm Graz · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 22 D. AffengruberAlexander Chuka Iwobi Fulham · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Fulham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Fulham · 2024-25: mecze 38, gole 9, asysty 6, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Fulham · 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Everton · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 17 A. IwobiShea Emmanuel Charles Northern Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Fulham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Southampton · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Southampton · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Southampton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Southampton · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 19 S. CharlesOscar Bobb Fulham · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fulham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 14 O. BobbHugo Emanuel Larsson Sweden · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fulham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Ein Frankfurt · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Ein Frankfurt · 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Ein Frankfurt · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 15 H. LarssonJoshua King Fulham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 England · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fulham · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Fulham · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Fulham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 J. KingGonzalo García Torres Fulham · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Real Madrid · 2025-26: mecze 6, gole 4, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Real Madrid · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Real Madrid · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 7 G. García
Bernd Leno
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26000——0—
2024-253801——57,0
2023-243800——37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonee Robinson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—07,0
2025-26201——07,1
2024-253601031—87,1
2023-24370634—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Timothy Castagne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Belgium6017—16,9
2026-27Fulham1000—06,7
2025-26Fulham3011—17,0
2024-25Fulham330115—16,8
2023-24Fulham351322—36,8
2023-24Leicester000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Calvin Bassey Ughelumba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fulham1000—03,6
2025-26Fulham200——07,1
2024-25Fulham371026—76,9
2023-24Fulham331015—6 16,8
2023-24Ajax—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Affengruber
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche3001—06,4
2026-27Austria000——0—
2026-27Fulham0000—00,0
2025-26Elche3012—06,8
2024-25Elche390230—37,2
2024-25Sturm Graz—00————
2023-24Sturm Graz292024—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander Chuka Iwobi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fulham7102—07,6
2025-26Fulham200——07,1
2024-25Fulham389619—17,3
2023-24Fulham3050——27,0
2023-24Everton200——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Shea Emmanuel Charles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland4105—17,6
2026-27Fulham2000—07,0
2026-27Southampton000——0—
2025-26Southampton3106—07,1
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton330032—66,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oscar Bobb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fulham2101—07,0
2026-27Norway000——0—
2025-26Fulham2001—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Emanuel Larsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden3001—06,7
2026-27Fulham1000—06,4
2025-26Ein Frankfurt201——07,1
2024-25Ein Frankfurt333121—26,9
2023-24Ein Frankfurt292116—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joshua King
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fulham1010—06,1
2026-27England000——0—
2025-26Fulham4101—16,7
2024-25Fulham23003—06,8
2023-24Fulham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gonzalo García Torres
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fulham2100—07,2
2026-27Spain100——06,2
2025-26Real Madrid6413—07,2
2024-25Real Madrid601——06,6
2023-24Real Madrid600——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Tottenham
1remis(y)
4zwycięstwa Fulham
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Tottenham 5, Fulham 10 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,4, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: T. Bramall, S. Attwell, A. Madley

Strzelcy w tych meczach : Rodrigo Muniz Fulham, 3 · H. Wilson Fulham, 2 · A. Iwobi Fulham, 1 · B. Johnson Tottenham, 1 · K. Tete Fulham, 1 · M. Kudus Tottenham, 1

DataMeczWynikZwycięzca
01/03/2026Fulham – Tottenham Premier League ♂2 – 1Fulham
29/11/2025Tottenham – Fulham Premier League ♂1 – 2Fulham
16/03/2025Fulham – Tottenham Premier League ♂2 – 0Fulham
01/12/2024Tottenham – Fulham Premier League ♂1 – 1remis
16/03/2024Fulham – Tottenham Premier League ♂3 – 0Fulham
23/10/2023Tottenham – Fulham Premier League ♂2 – 0Tottenham

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Tottenham – Fulham →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Grèce.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13