Premier League ♂ · sab. 19 dic. 2026 · 18:00
Liverpool – Tottenham
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Liverpool : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Liverpool : u 23/10/2026 da verificà
- Gruppu di Tottenham : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Tottenham : u 25/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Liverpool VDVVD da u più anticu à u più recente
| 20/09/2026 | for. | Bournemouth Premier League ♂ | 1 – 0 | V |
| 11/10/2026 | cas. | Man City Premier League ♂ | 0 – 3 | D |
| 17/10/2026 | for. | Brentford Premier League ♂ | 2 – 1 | V |
| 25/10/2026 | cas. | Brighton Premier League ♂ | 2 – 0 | V |
| 01/11/2026 | cas. | Arsenal Premier League ♂ | 0 – 1 | D |
Tottenham DNVVV da u più anticu à u più recente
| 19/09/2026 | cas. | Aston Villa Premier League ♂ | 2 – 3 | D |
| 10/10/2026 | for. | Man United Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
| 19/10/2026 | cas. | Coventry Premier League ♂ | 3 – 1 | V |
| 24/10/2026 | for. | Chelsea Premier League ♂ | 2 – 0 | V |
| 31/10/2026 | cas. | Crystal Palace Premier League ♂ | 2 – 0 | V |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Liverpool 4 partite senza scunfitta fora 3 vittorie di fila fora
esce da una scunfitta 0-1 contr'à Arsenal · 3 V, 0 P, 2 S in l'ultime 5 partite (5 gol fatti, 5 incassati)
Tottenham 5 partite marchendu 4 partite senza scunfitta 3 vittorie di fila 3 partite senza scunfitta fora 2 partite senza incassà
esce da una vittoria 2-0 contr'à Crystal Palace · 3 V, 1 P, 1 S in l'ultime 5 partite (10 gol fatti, 5 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Liverpool
Attaccu · 1,30 reta(e) per partita (0,70 in casa, 1,80 fora) · 15,4 tiri per partita, 33 % in u quadru · senza marcà in 29 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta
Difesa · 1,10 incassata(e) per partita (1,70 in casa, 0,80 fora) · 43 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 61-75a minuta · 19 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 12,2 fallu(i) per partita · 1,8 fora di ghjocu per partita · 2,10 gialla(e) è 0,50 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))
Guardianu · G. Mamardashvili rotazione · 5 parata(e), 83 % di i tiri in u quadru parati · 1,00 incassata(e) per 90 min · nota 7,8
Allenatore · Andoni Iraola dapoi 01/07/2026 · 5 club allenatu(i) dapoi 2018
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Forma (API-Football) : DDWDWLW
Tottenham
Attaccu · 0,90 reta(e) per partita (1,30 in casa, 0,30 fora) · 13,5 tiri per partita, 29 % in u quadru · senza marcà in 57 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta
Difesa · 1,40 incassata(e) per partita (1,50 in casa, 1,30 fora) · 29 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 61-75a minuta · 9 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 13,9 fallu(i) per partita · 2,1 fora di ghjocu per partita · 2,40 gialla(e) è 0,50 rossa(e) per partita (fiches de match, 19 partita(e))
Guardianu · M. Dúbravka rotazione · 2 parata(e), 40 % di i tiri in u quadru parati · 3,00 incassata(e) per 90 min · nota 5,9
Allenatore · Bruno Saltor dapoi 01/11/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute
Forma (API-Football) : LLDDLDW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Liverpool
- Ferita B. Barcola · Ferita musculare assente à l'ultima partita 25/10/2026
- Ferita C. Bradley · Ghjinochju assente à l'ultima partita 25/10/2026
- Ferita D. Szoboszlai · Ferita musculare assente à l'ultima partita 25/10/2026
- Ferita G. Leoni · Ghjinochju assente à l'ultima partita 25/10/2026
- Ferita H. Ekitike · Tendine d'Achille assente à l'ultima partita 25/10/2026
- Ferita J. Frimpong · Ferita musculare assente à l'ultima partita 25/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : R. Gravenberch (Carta rossa), A. Isak (Coscia), C. Gakpo (Cavichja), F. Chiesa (Off the roster), V. Munoz (Ghjinochju), W. Endo (Off the roster)
Tottenham
- Ferita D. Udogie · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita L. Bergvall · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita M. Mudryk · Cavichja assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita W. Odobert · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita X. Simons · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : R. Bentancur (Carta rossa), P. Porro (Ferita musculare)
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 12,2 per Liverpool, 10,6 per Tottenham · Carte gialle aspettate : 3,6 · Fora di ghjocu aspettati : 5,0
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : L. KoumasLewis Koumas P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Liverpool 1 0 0 0 — 0 6,4 2026-27 Wales 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Birmingham 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Birmingham City FC 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Hull 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Stoke — 0 0 — — — — 2025-26 Stoke City — 0 0 — — — — 2024-25 Stoke 43 3 2 33 — 5 6,5 2024-25 Stoke City 43 3 2 33 — 5 6,5 2024-25 Liverpool 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Liverpool 0 0 0 — — 0 — Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 2 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 13 2 (1 rig.) 1 14 — 2 6,9 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sweden 4 1 3 4 — 0 7,0 2026-27 Liverpool 1 0 0 0 — 0 6,6 2025-26 Liverpool 1 1 0 — — 0 7,9 2024-25 Newcastle 34 23 (4 rig.) 6 27 — 1 7,3 2023-24 Newcastle 31 21 (5 rig.) 2 14 — 1 7,2 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Liverpool 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Liverpool 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Liverpool 4 1 0 1 — 0 6,7 2024-25 Juventus 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Juventus 33 9 (1 rig.) 2 13 — 1 7,1
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Liverpool
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 F. WirtzFlorian Richard Wirtz
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 8 % | 0 | 2 | 0,00 | 81 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 Joshua AbeJoshua Abe Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 A. Mac AllisterAlexis Mac Allister
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 1 | 1 | 1,00 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 C. GakpoCody Mathès Gakpo
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 1 | 1 | 1,00 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 V. van DijkVirgil van Dijk
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 81 % |
Tottenham
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 S. TonaliSandro Tonali
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 5 % | 0 | 1 | 0,00 | 81 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 D. SolankeDominic Ayodele Solanke-Mitchell
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 1 | 0 | 1,18 | 24 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Liverpool — 4-3-3
Allenatore : Andoni Iraola dapoi 01/07/2026 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Georgia | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Valencia | 37 | 0 | 0 | 3 | — | 3 1 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Virgil van Dijk| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 7,2 |
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2023-24 | Liverpool | 36 | 2 | 2 | 23 | — | 3 1 | 7,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Konstantinos Tsimikas| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Greece | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Liverpool | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Roma | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Liverpool | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Liverpool | 13 | 0 | 3 | 11 | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Miloš Kerkez| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Aris | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | For Sittard | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Aris | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Aris Thessalonikis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Bournemouth | 38 | 2 | 5 | 30 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Aris | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Aris Thessalonikis | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Bournemouth | 31 | 0 | 1 | 25 | — | 4 1 | 6,7 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ronald Federico Araújo da Silva| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Barcelona | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Barcelona | 12 | 1 | 1 | 9 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Barcelona | 25 | 1 | 2 | 25 | — | 6 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Florian Richard Wirtz| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 7 | 0 | 2 | 14 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Germany | 4 | 0 | 3 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Leverkusen | 9 | 6 (1 rig.) | 1 | 6 | — | 2 | 7,8 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Leverkusen | 32 | 11 (1 rig.) | 11 | 23 | — | 3 | 7,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Alexis Mac Allister| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 8,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,3 |
| 2024-25 | 4 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | 33 | 5 (1 rig.) | 5 | 53 | — | 7 1 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Cody Mathès Gakpo| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 3 | 1 | 3 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 1 | 2 | 6 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Liverpool | 35 | 8 | 5 | 28 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Lewis Koumas| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Wales | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Hull | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Stoke | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Stoke City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Stoke | 43 | 3 | 2 | 33 | — | 5 | 6,5 |
| 2024-25 | Stoke City | 43 | 3 | 2 | 33 | — | 5 | 6,5 |
| 2024-25 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Alexander Isak| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sweden | 4 | 1 | 3 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | Newcastle | 34 | 23 (4 rig.) | 6 | 27 | — | 1 | 7,3 |
| 2023-24 | Newcastle | 31 | 21 (5 rig.) | 2 | 14 | — | 1 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Federico Chiesa| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Liverpool | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Juventus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Juventus | 33 | 9 (1 rig.) | 2 | 13 | — | 1 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Tottenham — 4-3-3
Allenatore : Bruno Saltor dapoi 01/11/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,1 |
| 2026-27 | Czechia | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Czech Republic | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Tottenham | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Benjamin Thomas Davies| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 3,7 |
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Rangers | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 40 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Birmingham | 40 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Tottenham | 24 | 0 | 0 | 17 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Rangers | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Sheffield United | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Tottenham | 30 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Rangers | 20 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Sheffield United | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marcos Nicolás Senesi Barón| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Bournemouth | 21 | 0 | 0 | 22 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Bournemouth | 32 | 4 | 5 | 41 | — | 13 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Abdul-Nasir Oluwatosin Oluwadoyinsolami Adarabioyo| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Chelsea | 7 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Chelsea | 22 | 1 | 1 | 8 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Fulham | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Fulham | 20 | 2 | 0 | 10 | — | 2 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jan Paul van Hecke| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,1 |
| 2025-26 | Brighton | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Brighton | 34 | 1 | 1 | 25 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Brighton | 28 | 0 | 0 | 14 | — | 4 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Sandro Tonali| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 7 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Italy | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Newcastle | 36 | 4 | 2 | 37 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Newcastle | 9 | 1 | 0 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Milan | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Archie James Francis Gray| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Tottenham | 28 | 0 | 0 | 17 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Plymouth | 13 | 3 | 1 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Leeds | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leeds | 47 | 0 | 2 | 23 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Aris Thessalonikis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Aris | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Rodrigo Bentancur Colmán| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 26 | 2 | 0 | 34 | — | 9 | 6,9 |
| 2023-24 | 23 | 1 | 1 | 20 | — | 7 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mathys Henri Tel| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 13 | 2 (1 rig.) | 1 | 14 | — | 2 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Dominic Ayodele Solanke-Mitchell| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | England | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Tottenham | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Tottenham | 27 | 9 (1 rig.) | 3 | 36 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Bournemouth | 0 | 0 (1 rig.) | 3 | 36 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Bournemouth | 38 | 19 (2 rig.) | 3 | 42 | — | 3 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Sávio Moreira de Oliveira| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Girona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Rio Ave | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Girona | 37 | 9 | 10 | 30 | — | 5 | 7,3 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Rio Ave | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Liverpool 19 reta(e), Tottenham 10 · e duie squadre marcanu in 100 % di i casi · più di 2,5 gol in 83 % · 3,8 gialla(e) è 0,4 rossa(e) per partita (5 scheda(e)) · arbitri : C. Kavanagh, J. Brooks, T. Bramall
Marcatori di sti duelli : Mohamed Salah Liverpool, 4 · L. Díaz Liverpool, 3 · Richarlison Tottenham, 3 · A. Mac Allister Liverpool, 2 · C. Gakpo Liverpool, 2 · D. Solanke Tottenham, 2
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 15/03/2026 | Liverpool – Tottenham Premier League ♂ | 1 – 1 | patta |
| 20/12/2025 | Tottenham – Liverpool Premier League ♂ | 1 – 2 | Liverpool |
| 27/04/2025 | Liverpool – Tottenham Premier League ♂ | 5 – 1 | Liverpool |
| 22/12/2024 | Tottenham – Liverpool Premier League ♂ | 3 – 6 | Liverpool |
| 05/05/2024 | Liverpool – Tottenham Premier League ♂ | 4 – 2 | Liverpool |
| 30/09/2023 | Tottenham – Liverpool Premier League ♂ | 2 – 1 | Tottenham |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Liverpool – Tottenham →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Nisun canale cunnisciutu per Turquie.
| Altrove in Europa | Canale |
|---|---|
| France | Canal+ diritti di a stagione |