AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Premier League ♂ · wo 30 dec 2026 · 20:30

Coventry – Brentford

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Coventry VVDDV van oudste naar meest recente

19/09/2026uitNott'm Forest Premier League ♂1 – 0V
12/10/2026thuisNewcastle Premier League ♂4 – 1V
19/10/2026uitTottenham Premier League ♂1 – 3D
24/10/2026thuisFulham Premier League ♂0 – 1D
31/10/2026thuisSunderland Premier League ♂3 – 1V

Brentford VNDNV van oudste naar meest recente

18/09/2026thuisChelsea Premier League ♂3 – 0V
10/10/2026uitAston Villa Premier League ♂2 – 2N
17/10/2026thuisLiverpool Premier League ♂1 – 2D
25/10/2026uitHull Premier League ♂1 – 1N
31/10/2026thuisNott'm Forest Premier League ♂2 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Coventry geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 3-1-zege tegen Sunderland · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 6 tegen)

Brentford 11 wedstrijden met een doelpunt 9 wedstrijden zonder overwinning uit 5 wedstrijden ongeslagen uit
komt van een 2-0-zege tegen Nott'm Forest · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 5 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Coventry

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,50 uit) · 10,6 schoten per wedstrijd, 29% op doel · niet gescoord in 57% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (2,30 thuis, 1,80 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 8 geel, 1 rood

Discipline · 10,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,10 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 8 wedstrijd(en))

Doelman · C. Rushworth · 15 redding(en), 58% van de schoten op doel gestopt · 1,57 tegen per 90 min · cijfer 6,5

Trainer · F. Lampard sinds 01/11/2024 · 4 club(s) getraind sinds 2018
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 3-4-2-1 ×3, 4-1-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): LLLLWWL

Brentford

Aanval · 1,90 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,70 uit) · 12,6 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 1,70 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 20 geel, 2 rood

Discipline · 11,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,0 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,70 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · E. Balcombe rotatie · 2 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 6,4

Trainer · Keith Andrews sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Vorm (API-Football): WDDDWDL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Coventry

  • Blessure A. Amenda · Kuit miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure H. Wright · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure J. Eccles · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure L. Woolfenden · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Brentford

  • Schorsing Vitaly Janelt · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Brentford – Liverpool) waarschijnlijke schorsing 17/10/2026
  • Schorsing Yehor Yarmoliuk · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Brentford – Liverpool) waarschijnlijke schorsing 17/10/2026
  • Blessure K. Furo · Surgery miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: V. Janelt (Rode kaart), Y. Yarmolyuk (Rode kaart), A. Milambo (Tik), J. Dasilva (Spierblessure), J. Schuster (Enkel)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,5 voor Coventry, 11,5 voor Brentford · Verwachte gele kaarten: 3,4 · Verwacht buitenspel: 4,8

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: S. CherifSidiki Cherif

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry2000—06,6
2026-27Fenerbahce100——06,3
2025-26Fenerbahce12208—06,5
2025-26Angers1001—06,9
2024-25Angers000——0—
2023-24Angers200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Y. GbohoGnantin Yann Gboho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Toulouse2013—06,8
2026-27Coventry1001—05,6
2025-26Toulouse1001—07,2
2024-25Toulouse315416—27,0
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Cercle Brugge2000——0—
2023-24Toulouse16329—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), T. AwoniyiTaiwo Micheal Awoniyi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry1111—07,9
2025-26Nott'm Forest000——0—
2024-25Nott'm Forest33108—06,4
2023-24Nott'm Forest20639—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), C. WilsonCallum Eddie Graham Wilson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford2203—07,8
2025-26West Ham100——06,3
2024-25Newcastle18004—16,3
2023-24Newcastle209 (2 strafsch.)116—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Coventry

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
3 J. DasilvaJay Rhys Dasilva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry7114—16,7
2026-27Wales000——0—
2025-26Brentford200——06,5
2025-26Coventry100——06,5
2024-25Coventry330121—2 16,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Coventry370317—46,9
2023-24Brentford3002—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %110,1481 %
29 V. TorpVictor Torp Overgaard
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2722 (1 strafsch.)12—08,3
2025-26200——06,9
2024-25366 (1 strafsch.)444—27,1
2023-2415019—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %211,0034 %

Brentford

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
13 C. WilsonCallum Eddie Graham Wilson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford2203—07,8
2025-26West Ham100——06,3
2024-25Newcastle18004—16,3
2023-24Newcastle209 (2 strafsch.)116—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %201,2934 %
24 M. DamsgaardMikkel Krogh Damsgaard
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Denmark3212—07,8
2026-27Brentford2102—07,9
2025-26Brentford2001—06,9
2024-25Brentford3821018—27,2
2023-24Brentford230214—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,5034 %
22 N. CollinsNathan Michael Collins
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rep. Of Ireland3101—07,4
2026-27Ein Frankfurt3001—06,4
2026-27Brentford1201—09,7
2025-26Brentford4102—07,0
2025-26Ein Frankfurt1001—17,9
2024-25Brentford382329—57,2
2024-25Ein Frankfurt311126—46,8
2023-24Brentford321112—36,9
2023-24Ein Frankfurt200——06,5
2023-24Dortmund—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %202,0024 %
14 Fábio CarvalhoFábio Leandro Freitas Gouveia de Carvalho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford1102—07,4
2025-26Brentford32 (1 strafsch.)17—17,4
2024-25Brentford19215—16,7
2024-25Liverpool0015—06,7
2023-24Hull209 (1 strafsch.)225—47,3
2023-24RB Leipzig900——06,6
2023-24Liverpool000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %101,1724 %
2 A. HickeyAaron Buchanan Hickey
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford2102—06,9
2026-27Scotland1002—17,0
2025-26Brentford3102—07,0
2024-25Brentford000——0—
2023-24Brentford90010—56,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,8724 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Coventry — 4-3-3

Trainer : F. Lampard sinds 01/11/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Carl Andrew Rushworth Coventry · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Coventry · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hull · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Brighton · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Swansea City AFC · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Swansea City AFC · 2023-24: 46 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Brighton · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 C. RushworthJay Rhys Dasilva Coventry · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Wales · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brentford · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Coventry · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Coventry · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Brentford · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Coventry · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Brentford · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 3 J. DasilvaBobby Craig Thomas Coventry · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Coventry · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Coventry · 2024-25: 40 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Coventry · 2023-24: 44 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Burnley · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 B. ThomasJake Brian Bidwell 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 2023-24: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 21 J. BidwellStephen Mfuni Coventry · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,5 Watford · 2025-26: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 12 S. MfuniJoel Owen Latibeaudiere 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 2023-24: 41 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 22 J. LatibeaudiereVictor Torp Overgaard 2026-27: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 36 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 4 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2023-24: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 29 V. TorpGustavo Martin Emilio Hamer 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 38 G. HamerSidiki Cherif Coventry · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Fenerbahce · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Fenerbahce · 2025-26: 12 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Angers · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Angers · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Angers · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 49 S. CherifGnantin Yann Gboho Toulouse · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Coventry · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,6 Toulouse · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Toulouse · 2024-25: 31 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Cercle Brugge · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cercle Brugge · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Toulouse · 2023-24: 16 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 34 Y. GbohoTaiwo Micheal Awoniyi Coventry · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Nott'm Forest · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nott'm Forest · 2024-25: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Nott'm Forest · 2023-24: 20 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 14 T. Awoniyi
Carl Andrew Rushworth
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry7010—06,5
2025-26Coventry000——0—
2024-25Hull200——06,8
2024-25Brighton000——0—
2024-25Swansea City AFC—00————
2023-24Swansea City AFC46001—16,9
2023-24Brighton—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jay Rhys Dasilva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry7114—16,7
2026-27Wales000——0—
2025-26Brentford200——06,5
2025-26Coventry100——06,5
2024-25Coventry330121—2 16,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Coventry370317—46,9
2023-24Brentford3002—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bobby Craig Thomas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry2001—06,2
2025-26Coventry2002—06,8
2024-25Coventry405025—57,1
2023-24Coventry442039—97,1
2023-24Burnley000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jake Brian Bidwell
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,0
2025-26200——07,2
2024-25291121—56,8
2023-24331223—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stephen Mfuni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry1002—15,5
2025-26Watford8003—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joel Owen Latibeaudiere
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—16,2
2025-261002—07,2
2024-25330030—56,9
2023-24412151—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Victor Torp Overgaard
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2722 (1 strafsch.)12—08,3
2025-26200——06,9
2024-25366 (1 strafsch.)444—27,1
2023-2415019—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gustavo Martin Emilio Hamer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,3
2023-241012—08,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sidiki Cherif
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry2000—06,6
2026-27Fenerbahce100——06,3
2025-26Fenerbahce12208—06,5
2025-26Angers1001—06,9
2024-25Angers000——0—
2023-24Angers200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gnantin Yann Gboho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Toulouse2013—06,8
2026-27Coventry1001—05,6
2025-26Toulouse1001—07,2
2024-25Toulouse315416—27,0
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Cercle Brugge2000——0—
2023-24Toulouse16329—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Taiwo Micheal Awoniyi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry1111—07,9
2025-26Nott'm Forest000——0—
2024-25Nott'm Forest33108—06,4
2023-24Nott'm Forest20639—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Brentford — 4-3-3

Trainer : Keith Andrews sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Ellery Ronald Balcombe Brentford · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Brentford · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St Mirren · 2024-25: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Motherwell · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Brentford · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St Mirren · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brentford · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 31 E. BalcombeRico Antonio Henry 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 3 R. HenryKeane William Lewis-Potter 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 23 K. Lewis-PotterMichael Olabode Kayode Brentford · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Italy · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,1 Brentford · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Brentford · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Fiorentina · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fiorentina · 2023-24: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 33 M. KayodeAaron Buchanan Hickey Brentford · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Scotland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Brentford · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Brentford · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brentford · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 2 A. HickeyMikkel Krogh Damsgaard Denmark · 2026-27: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Brentford · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Brentford · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Brentford · 2024-25: 38 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 10 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Brentford · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 24 M. DamsgaardDango Aboubacar Faissal Ouattara Brentford · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Brentford · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Bournemouth · 2024-25: 32 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 4 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Brentford · 2024-25: 32 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 4 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Brentford · 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Bournemouth · 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 11 D. OuattaraJannik Schuster Brentford · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Salzburg · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Salzburg · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 44 J. SchusterCallum Eddie Graham Wilson Brentford · 2026-27: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 West Ham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Newcastle · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Newcastle · 2023-24: 20 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 13 C. WilsonIgor Thiago Nascimento Rodrigues Brentford · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Brentford · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Brentford · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Arouca · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Club Brugge · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Club Brugge · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Arouca · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cracovia · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cracovia Krakow · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 ThiagoGustavo Nunes Fernandes Gomes Brentford · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Swansea City AFC · 2025-26: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Brentford · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brentford · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 11 G. Gomes
Ellery Ronald Balcombe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford1000—06,4
2025-26Brentford000——0—
2024-25St Mirren2101——27,2
2024-25Motherwell1201——07,2
2024-25Brentford—00————
2023-24St Mirren—00————
2023-24Brentford000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rico Antonio Henry
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,7
2025-264003—06,8
2024-255002—06,2
2023-245014—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Keane William Lewis-Potter
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,6
2025-262111—06,9
2024-25381318—76,9
2023-2430319—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Michael Olabode Kayode
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford2002—07,0
2026-27Italy1101—04,1
2025-26Brentford4001—16,8
2024-25Brentford12018—26,9
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina261114—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aaron Buchanan Hickey
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford2102—06,9
2026-27Scotland1002—17,0
2025-26Brentford3102—07,0
2024-25Brentford000——0—
2023-24Brentford90010—56,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mikkel Krogh Damsgaard
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Denmark3212—07,8
2026-27Brentford2102—07,9
2025-26Brentford2001—06,9
2024-25Brentford3821018—27,2
2023-24Brentford230214—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dango Aboubacar Faissal Ouattara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford2020—07,0
2025-26Brentford3003—06,6
2025-26Bournemouth1001—07,3
2024-25Bournemouth327416—37,1
2024-25Brentford327416—37,1
2023-24Brentford321215—36,9
2023-24Bournemouth301215—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jannik Schuster
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford2003—16,8
2025-26Salzburg400——0—
2024-25Salzburg100——07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Callum Eddie Graham Wilson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford2203—07,8
2025-26West Ham100——06,3
2024-25Newcastle18004—16,3
2023-24Newcastle209 (2 strafsch.)116—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Igor Thiago Nascimento Rodrigues
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford2100—06,8
2025-26Brentford1102—17,2
2024-25Brentford8003—06,7
2024-25Arouca000——0—
2024-25Club Brugge—00————
2023-24Club Brugge8003—06,7
2023-24Arouca000——0—
2023-24Cracovia—00————
2023-24Cracovia Krakow—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gustavo Nunes Fernandes Gomes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brentford000——0—
2025-26Swansea City AFC120110—06,6
2025-26Brentford100——0—
2024-25Brentford700——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Geen recente onderlinge wedstrijd in de gegevens.

Volledige historiek Coventry – Brentford →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Allemagne.

Elders in EuropaZender
FranceCanal+ rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13