Premier League ♂ · sob. 10 kwi 2027 · 16:00
Man United – Hull
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Man United : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Man United : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Hull : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Hull : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Man United NNNDD od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | wyj. | Fulham Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
| 10/10/2026 | dom. | Tottenham Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
| 18/10/2026 | wyj. | Leeds Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
| 25/10/2026 | dom. | Bournemouth Premier League ♂ | 0 – 3 | D |
| 31/10/2026 | wyj. | Chelsea Premier League ♂ | 0 – 2 | D |
Hull DNDNN od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | wyj. | Newcastle Premier League ♂ | 1 – 2 | D |
| 11/10/2026 | dom. | Everton Premier League ♂ | 2 – 2 | N |
| 17/10/2026 | wyj. | Fulham Premier League ♂ | 0 – 1 | D |
| 25/10/2026 | dom. | Brentford Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | dom. | Ipswich Premier League ♂ | 2 – 2 | N |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Man United mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Chelsea · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 8 stracone)
Hull mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe remisy z rzędu: 2
po remisie 2-2 z Ipswich · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Man United
Atak · gole na mecz: 1,55 · 17,0 strzałów na mecz, 33% celnych
Obrona · stracone na mecz: 1,40
Dyscyplina · faule na mecz: 10,5 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · Alf Steward
Trener · Michael Carrick od 13/01/2026
System: équilibre entre attaque et défense
Hull
Atak · gole na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 10,7 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 21, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,9 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 3,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 7)
Bramkarz · D. Phillips rotacja · obrony: 5, 83% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,1
Trener · S. Jakirović od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 8 od 2017
System: 5-4-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute
Forma (API-Football): WWDDLDL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Man United
Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.
Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: Axel Tuanzebe (Niedostępność, L'Équipe)
Hull
- Kontuzja C. Hughes · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja D. Gyabi · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja E. Matazo · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja I. Ansah · Plecy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja J. Butland · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja M. Targett · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja N. Mendy · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Gourna-Douath (Łydka), M. Cho (Uraz mięśniowy), R. Vaz (Ścięgno Achillesa)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,1 dla Man United, 10,5 dla Hull · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,6
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: Adam CarsonAdam Carson Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hull 7 0 1 11 — 3 6,6 2026-27 Scotland 2 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 Hull 1 1 0 2 — 0 7,2 2024-25 Las Palmas 38 3 6 32 — 3 6,8
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Man United
Za mało danych, by oszacować strzelców.
Hull
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 O. McBurnieOliver Robert McBurnie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 14 % | 0 | 1 | 0,00 | 81 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 S. AjayiOluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 12 % | 1 | 0 | 0,15 | 81 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 K. DowellKieran O'Neill Dowell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 1,11 | 24 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Man United — 4-3-3
Trener : Michael Carrick od 13/01/2026 · odczyt z 25/10/2026
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Alan McDermottBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Alexander HigginsBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Alfred AmblerBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Andrew MitchellBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Aidan BarlowBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Alex RobertsonBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Alf BellisBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Adam CarsonBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Albert BroomeBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Albert PrinceBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Hull — 4-3-3
Trener : S. Jakirović od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Hull | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Rotherham | 46 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | St Johnstone | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St Johnstone | 33 | 0 | 2 | 72 | — | 10 | 6,9 |
| 2023-24 | Rotherham | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 7 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Hull | 24 | 1 | 1 | 8 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | West Brom | 17 | 0 | 0 | 10 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | West Brom | 27 | 2 | 1 | 9 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas Herrington| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Brooke Dion Nelson Norton-Cuffy| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Genoa | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Genoa | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Genoa | 26 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Millwall | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Millwall | 40 | 2 | 4 | 18 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Coventry | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lewie Coyle| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | 44 | 1 | 2 | 40 | — | 6 | 7,1 |
| 2023-24 | 40 | 1 | 1 | 30 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas Gourna-Douath| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Le Havre | 15 | 0 | 0 | 24 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | Salzburg | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Salzburg | 11 | 0 | 1 | 11 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Roma | 6 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Salzburg | 28 | 0 | 2 | 42 | — | 4 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jens Hjertø-Dahl| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benjamin Sorba William Thomas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 2 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Hull | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Nantes | 29 | 1 | 3 | 13 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Huddersfield | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Huddersfield | 41 | 4 | 8 | 34 | — | 10 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oliver Robert McBurnie| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 7 | 0 | 1 | 11 | — | 3 | 6,6 |
| 2026-27 | Scotland | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Hull | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Las Palmas | 38 | 3 | 6 | 32 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohamed-Ali Cho| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nice | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Hull | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Nice | 7 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Nice | 29 | 3 | 4 | 12 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Nice | 17 | 1 | 2 | 17 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Sociedad | 17 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Robinio Vaz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,1 |
| 2026-27 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Roma | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sochaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Man United 7, Hull 3 · obie drużyny strzelają w 17 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Darren England
Strzelcy w tych meczach : N. Mendy Hull, 1 · S. Ajayi Hull, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 22/08/2026 | Hull – Man United Premier League ♂ | 2 – 0 | Hull |
| 01/02/2017 | Man United – Hull Premier League ♂ | 0 – 0 | remis |
| 27/08/2016 | Hull – Man United Premier League ♂ | 0 – 1 | Man United |
| 24/05/2015 | Hull – Man United Premier League ♂ | 0 – 0 | remis |
| 29/11/2014 | Man United – Hull Premier League ♂ | 3 – 0 | Man United |
| 06/05/2014 | Man United – Hull Premier League ♂ | 3 – 1 | Man United |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Man United – Hull →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Pologne.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France | Canal+ prawa na sezon |