AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · niedz. 13 gru 2026 · 12:00

Sociedad – Getafe

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Sociedad VVVVD od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Valencia LaLiga ♂3 – 2V
11/10/2026dom.La Coruna LaLiga ♂3 – 2V
18/10/2026wyj.Malaga LaLiga ♂5 – 2V
25/10/2026dom.Levante LaLiga ♂2 – 1V
01/11/2026wyj.Ath Bilbao LaLiga ♂1 – 2D

Getafe VDNDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Malaga LaLiga ♂1 – 0V
10/10/2026wyj.Barcelona LaLiga ♂0 – 3D
19/10/2026dom.Vallecano LaLiga ♂1 – 1N
25/10/2026wyj.Ath Bilbao LaLiga ♂0 – 4D
01/11/2026dom.Sevilla LaLiga ♂3 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Sociedad mecze z rzędu z golem: 5
po porażce 1-2 z Ath Bilbao · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 9 stracone)

Getafe mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 6 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Sevilla · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sociedad

Atak · gole na mecz: 1,90 (1,30 u siebie, 2,40 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,50 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 19, czerwone: 3

Dyscyplina · faule na mecz: 12,7 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Unai Marrero rotacja · obrony: 5, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 6,6

Trener · P. Matarazzo od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2014
System: 4-4-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×4)

Forma (API-Football): LLWDWLWWW

Getafe

Atak · gole na mecz: 0,60 (1,00 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 9,6 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (0,60 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 34, czerwone: 4

Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 3,40 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · David Soria rotacja · obrony: 4, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,5

Trener · José Bordalás od 01/04/2023 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-5-2 ×2, 5-3-2 ×1)

Forma (API-Football): LWLDDLWLD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sociedad

  • Kontuzja A. Odriozola · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Aramburu · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Beitia · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Y. Herrera · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Marin (Czerwona kartka)

Getafe

  • Zawieszenie Dakonam Ortega Djené · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Getafe – Vallecano) prawdopodobne zawieszenie 19/10/2026
  • Kontuzja C. Uche · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Juanmi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Mangala · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Z. Romero · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Djene (Czerwona kartka), I. Azon (Kontuzja)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,9 dla Sociedad, 11,9 dla Getafe · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
BarrenetxeaAnder Barrenetxea Muguruza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2005—16,3
2026-27Spain1001—07,3
2025-26Sociedad4104—06,8
2024-25Sociedad331333—66,7
2023-24Sociedad304127—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sociedad1,820,3128 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Gonçalo GuedesGonçalo Manuel Ganchinho Guedes

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2002—06,5
2026-27Portugal000——0—
2025-26Sociedad328418—36,9
2024-25Wolves292415—16,6
2024-25Villarreal—00————
2023-24Villarreal17325—07,0
2023-24Benfica000——0—
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), Iván AzónIván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), E. ÜnalEnes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Sergio GómezSergio Gómez Martín
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2100—06,9
2026-27Spain100——06,9
2025-26Sociedad8009—07,0
2024-25Sociedad382529—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,4 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Sociedad

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 Sergio GómezSergio Gómez Martín
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2100—06,9
2026-27Spain100——06,9
2025-26Sociedad8009—07,0
2024-25Sociedad382529—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,5030 %
17 Lander AstiazaránLander Astiazarán Escabias
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B92112—26,7
2026-27Real Sociedad II61010—25,5
2025-26Real Sociedad II416429—46,8
2025-26Sociedad B416429—46,8
2025-26Sociedad1001—16,3
2024-25Real Sociedad II1010——1—
2024-25Sociedad B1010——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %00—60 %
7 Dani DíazDaniel Díaz Gándara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B10145—16,9
2026-27Real Sociedad II7123—06,8
2025-26Real Sociedad II314 (2 z karnych)111—26,7
2025-26Sociedad B314 (2 z karnych)111—26,7
2025-26Sociedad100——06,3
2024-25Real Sociedad II1710——1—
2024-25Sociedad B1710——1—
2024-25Sociedad1001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %00—60 %
8 Beñat TurrientesBeñat Turrientes Imaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2102—17,2
2026-27Spain100——07,2
2025-26Sociedad7218—17,4
2024-25Sociedad340013—46,7
2023-24Sociedad370136—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,8723 %
10 Mikel OyarzabalMikel Oyarzabal Ugarte
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Spain85 (1 z karnych)14—07,2
2026-27Sociedad2001—05,9
2025-26Sociedad63 (2 z karnych)08—27,1
2024-25Sociedad379 (4 z karnych)314—4 16,8
2023-24Sociedad349 (2 z karnych)320—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0030 %

Getafe

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
20 Iván AzónIván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,2746 %
19 E. ÜnalEnes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %201,0730 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Sociedad — 4-3-3

Trener : P. Matarazzo od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Unai Marrero Larrañaga 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 13 U. MarreroJon Martín Vicente Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sociedad · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Sociedad · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad B · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad B · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Real Sociedad II · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Sociedad · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 6 J. MartínMamadou Sarr Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Chelsea · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Strasbourg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lens · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Spezia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Strasbourg · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Lens · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Spezia · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Chelsea · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cremonese · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Cremonese · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lyon · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Monaco · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chelsea · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 M. SarrIgor Zubeldia Elorza 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 38, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 6,8 5 ZubeldiaHéctor Fort García Sociedad · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Elche · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Barcelona · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Barcelona · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Barcelona · 2023-24: mecze 24, gole 0, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 22 H. FortJon Gorrotxategi Etxaniz Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sociedad · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Mirandes · 2024-25: mecze 43, gole 4, asysty 2, faule 49, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Real Sociedad II · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad B · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Sociedad II · 2023-24: mecze 35, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8 Sociedad B · 2023-24: mecze 35, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8 4 J. GorrotxategiBeñat Turrientes Imaz Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sociedad · 2025-26: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Sociedad · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Sociedad · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 8 B. TurrientesAnder Barrenetxea Muguruza Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sociedad · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Sociedad · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Sociedad · 2023-24: mecze 30, gole 4, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 7 BarrenetxeaSergio Gómez Martín Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sociedad · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Sociedad · 2024-25: mecze 38, gole 2, asysty 5, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 17 S. GómezMikel Oyarzabal Ugarte Spain · 2026-27: mecze 8, gole 5, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Sociedad · 2025-26: mecze 6, gole 3, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Sociedad · 2024-25: mecze 37, gole 9, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 Sociedad · 2023-24: mecze 34, gole 9, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 10 M. OyarzabalGonçalo Manuel Ganchinho Guedes Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Portugal · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad · 2025-26: mecze 32, gole 8, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Wolves · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 4, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Villarreal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2023-24: mecze 17, gole 3, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 G. Guedes
Unai Marrero Larrañaga
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,6
2025-26600——07,5
2024-253800——07,8
2023-243800——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Martín Vicente
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2000—07,0
2026-27Spain100——06,9
2025-26Sociedad7009—07,1
2024-25Sociedad370120—27,0
2024-25Real Sociedad II100——0—
2024-25Sociedad B100——0—
2023-24Sociedad B2620——4—
2023-24Real Sociedad II2620——4—
2023-24Sociedad900——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mamadou Sarr
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2002—16,7
2025-26Chelsea2004—17,4
2025-26Strasbourg2002—17,0
2025-26Lens1001—06,2
2025-26Spezia100——07,3
2024-25Strasbourg270129—46,9
2024-25Lens210013—06,8
2024-25Spezia400——07,2
2024-25Chelsea—00————
2024-25Cremonese—00————
2024-25Lyon0005—07,0
2023-24Cremonese1200——07,0
2023-24Lyon100——06,2
2023-24Monaco000——0—
2023-24Chelsea000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Igor Zubeldia Elorza
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,7
2025-264105—07,2
2024-25290038—6 16,8
2023-24310243—11 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Héctor Fort García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad1000—03,1
2025-26Elche300——06,9
2025-26Barcelona3002—06,7
2024-25Barcelona35008—26,7
2023-24Barcelona24028—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Gorrotxategi Etxaniz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2000—06,3
2025-26Sociedad7005—17,0
2024-25Mirandes434249—37,2
2024-25Real Sociedad II—00————
2024-25Sociedad B—00————
2023-24Real Sociedad II3530——8—
2023-24Sociedad B3530——8—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Beñat Turrientes Imaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2102—17,2
2026-27Spain100——07,2
2025-26Sociedad7218—17,4
2024-25Sociedad340013—46,7
2023-24Sociedad370136—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ander Barrenetxea Muguruza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2005—16,3
2026-27Spain1001—07,3
2025-26Sociedad4104—06,8
2024-25Sociedad331333—66,7
2023-24Sociedad304127—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio Gómez Martín
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2100—06,9
2026-27Spain100——06,9
2025-26Sociedad8009—07,0
2024-25Sociedad382529—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mikel Oyarzabal Ugarte
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Spain85 (1 z karnych)14—07,2
2026-27Sociedad2001—05,9
2025-26Sociedad63 (2 z karnych)08—27,1
2024-25Sociedad379 (4 z karnych)314—4 16,8
2023-24Sociedad349 (2 z karnych)320—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2002—06,5
2026-27Portugal000——0—
2025-26Sociedad328418—36,9
2024-25Wolves292415—16,6
2024-25Villarreal—00————
2023-24Villarreal17325—07,0
2023-24Benfica000——0—
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Getafe — 4-3-3

Trener : José Bordalás od 01/04/2023 · odczyt z 23/10/2026

David Soria Solís 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 13 D. SoriaDjené Dakonam Ortega 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,7 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 51, spalone —, żółte kartki 14, czerwone: 1, ocena 6,7 2 D. DakonamJohan Andrés Mojica Palacio Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mallorca · 2025-26: mecze 35, gole 0, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Mallorca · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Osasuna · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mallorca · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Osasuna · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 J. MojicaAndrés García Robledo Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Aston Villa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Levante · 2024-25: mecze 21, gole 3, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Alcorcon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 21 A. GarcíaDavid Cordón Mancha 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 3 DavinchiMartín Adrián Satriano Costa Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Getafe · 2025-26: mecze 18, gole 6, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Lyon · 2025-26: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lens · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Lens · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Brest · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brest · 2023-24: mecze 33, gole 4, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 10 M. SatrianoFrancho Serrano Gracia Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Zaragoza · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 6, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Zaragoza · 2024-25: mecze 37, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Zaragoza · 2023-24: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 16 F. SerranoFrancisco Femenía Far Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Getafe · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Getafe · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Villarreal · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Getafe · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,8 Villarreal · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 17 K. FemeníaIván Azón Monzón Getafe · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ipswich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Como · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Como · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 20 I. AzónRamón Terrats Espacio Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Villarreal · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Espanol · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Villarreal · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Getafe · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Villarreal · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 11 R. TerratsEnes Ünal Getafe · 2026-27: mecze 2, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Bournemouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Bournemouth · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bournemouth · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Getafe · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 19 E. Ünal
David Soria Solís
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——06,5
2025-26000——0—
2024-253800——27,1
2023-2438001—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Djené Dakonam Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—06,6
2025-26000——0—
2024-25320040—10 16,7
2023-24330051—14 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Johan Andrés Mojica Palacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3113—17,1
2025-26Mallorca350429—6 16,7
2024-25Mallorca371218—56,8
2024-25Osasuna—00————
2024-25Villarreal—00————
2023-24Mallorca330322—16,7
2023-24Osasuna300322—16,7
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrés García Robledo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3102—06,8
2025-26Aston Villa1001—16,3
2024-25Levante213315—37,0
2024-25Alcorcon000——0—
2023-24Levante271329—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Cordón Mancha
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,6
2025-26140027—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Adrián Satriano Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3022—17,0
2025-26Getafe186121—56,8
2025-26Lyon6105—06,4
2025-26Lens2003—06,0
2024-25Lens7004—06,6
2024-25Brest—00————
2024-25Inter000——0—
2023-24Brest334418—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francho Serrano Gracia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe300——06,7
2025-26Zaragoza341616—06,9
2024-25Zaragoza37429—36,9
2023-24Zaragoza22316—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Femenía Far
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3004—16,3
2025-26Getafe100——06,9
2024-25Getafe300121—76,9
2024-25Villarreal280121—76,9
2023-24Getafe360024—8 16,8
2023-24Villarreal230024—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ramón Terrats Espacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3002—06,9
2025-26Villarreal5002—06,6
2025-26Espanol200——06,5
2024-25Villarreal110113—17,1
2024-25Getafe1001—06,9
2023-24Villarreal260215—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Sociedad
2remis(y)
2zwycięstwa Getafe
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Sociedad 7, Getafe 9 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 5,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: M. Busquets, Francisco Hernandez Maeso, Guillermo Cuadra

Strzelcy w tych meczach : Carles Pérez Getafe, 2 · Ander Barrenetxea Sociedad, 1 · B. Mendez Sociedad, 1 · C. Uche Getafe, 1 · J. Aramburu Sociedad, 1 · Juanmi Getafe, 1

DataMeczWynikZwycięzca
22/04/2026Sociedad – Getafe LaLiga ♂0 – 1Getafe
09/01/2026Getafe – Sociedad LaLiga ♂1 – 2Sociedad
26/01/2025Sociedad – Getafe LaLiga ♂0 – 3Getafe
01/09/2024Getafe – Sociedad LaLiga ♂0 – 0remis
21/04/2024Getafe – Sociedad LaLiga ♂1 – 1remis
24/09/2023Sociedad – Getafe LaLiga ♂4 – 3Sociedad

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Sociedad – Getafe →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Guadeloupe · prawa na sezon: ESPN lub beIN Sports lub Rush Sports kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13