LaLiga ♂ · niedz. 03 sty 2027 · 17:00
Celta – La Coruna
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Celta : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Celta : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra La Coruna : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w La Coruna : 24/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Celta VNVND od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | dom. | Santander LaLiga ♂ | 5 – 0 | V |
| 11/10/2026 | wyj. | Elche LaLiga ♂ | 0 – 0 | N |
| 18/10/2026 | dom. | Alaves LaLiga ♂ | 2 – 1 | V |
| 25/10/2026 | dom. | Betis LaLiga ♂ | 0 – 0 | N |
| 31/10/2026 | wyj. | Vallecano LaLiga ♂ | 0 – 3 | D |
La Coruna NDNDV od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | dom. | Betis LaLiga ♂ | 1 – 1 | N |
| 11/10/2026 | wyj. | Sociedad LaLiga ♂ | 2 – 3 | D |
| 16/10/2026 | dom. | Levante LaLiga ♂ | 1 – 1 | N |
| 24/10/2026 | wyj. | Ath Madrid LaLiga ♂ | 0 – 1 | D |
| 02/11/2026 | dom. | Osasuna LaLiga ♂ | 2 – 1 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Celta mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez gola: 2
po porażce 0-3 z Vallecano · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)
La Coruna mecze bez porażki: 3 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-1 z Osasuna · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 7 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Celta
Atak · gole na mecz: 1,10 (1,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 8,5 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,80 (1,20 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 15, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · I. Radu rotacja · obrony: 7, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,2
Trener · Claudio Giraldez od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-3, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): DLLDDDWDW
La Coruna
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,20 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 12,0 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 18, czerwone: 3
Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 10)
Bramkarz · Leo Román · obrony: 27, 69% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,9
Trener · Antonio Hidalgo od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×3, 4-1-3-2 ×1)
Forma (API-Football): DDWWDLDLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Celta
- Kontuzja A. Nunez · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja B. Iglesias · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja C. Starfelt · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja J. El Abdellaoui · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja M. Roman · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Duran (Łydka)
La Coruna
- Kontuzja B. Ede · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja M. Casado · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja N. Carrillo · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja P. Aubameyang · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja Z. Eddahchouri · Dłoń lub nadgarstek nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Amatucci (Czerwona kartka)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,5 dla Celta, 12,4 dla La Coruna · Oczekiwane żółte kartki: 4,1 · Oczekiwane spalone: 5,2
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Celta | 1,65 | 0,43 | 31 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L. AmatucciLorenzo Amatucci
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | La Coruna | 1,76 | 0,34 | 28 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 2 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Celta 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Club Brugge 38 7 3 16 — 2 7,0 2023-24 Club Brugge 35 8 0 — — 1 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 2 0 1 5 — 2 6,8 2026-27 Sweden 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Celta 2 0 0 4 — 0 6,5 2024-25 Celta 33 4 5 21 — 1 6,7 2023-24 Celta 31 5 0 6 — 1 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 PSV Eindhoven 1 0 0 — — 0 — 2024-25 PSV Eindhoven 26 2 1 1 — 0 6,9 2024-25 Excelsior — 0 0 — — — — 2023-24 Excelsior 26 6 7 30 — 4 7,2 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 9 1 0 9 — 1 6,9 2025-26 3 0 0 — — 0 6,4
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Celta
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23 Hugo ÁlvarezHugo Álvarez Antúnez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,87 | 23 % |
La Coruna
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
32 B. NsongoB. Nsongo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 14 % | 1 | 0 | 0,15 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 Mario SorianoMario Soriano Carreño
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 12 % | 1 | 2 | 0,13 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 Luismi CruzLuis Miguel Cruz Hernández
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 1 | 1 | 0,17 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 PekeYeremay Hernández Cubas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 1 | 0,27 | 38 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 Diego VillaresDiego Villares Yáñez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,34 | 30 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Celta — 4-3-3
Trener : Claudio Giraldez od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Romania | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Celta | 12 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Venezia | 15 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Bournemouth | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bournemouth | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,1 |
| 2023-24 | Inter | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Javier Rodríguez Galiano| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Spain | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Celta | 37 | 3 | 2 | 37 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Celta B | 36 | 3 | 0 | — | — | 7 | — |
| 2023-24 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marcos Alonso Mendoza| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Celta | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Celta | 31 | 3 (3 z karnych) | 0 | 31 | — | 10 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Barcelona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Celta | 21 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Barcelona | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yoel Lago Amil| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,2 |
| 2025-26 | Celta | 3 | 1 | 1 | 8 | — | 1 | 7,8 |
| 2024-25 | Celta B | 29 | 0 | 0 | — | — | 9 | — |
| 2024-25 | Celta | 16 | 0 | 1 | 16 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Celta B | 33 | 0 | 0 | — | — | 9 | — |
| 2023-24 | Celta | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Javier Rueda García| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 2,9 |
| 2025-26 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Albacete | 31 | 4 | 1 | 23 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celta B | 32 | 2 | 0 | — | — | 4 1 | — |
| 2023-24 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sergio Carreira Vilariño| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Celta | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Celta | 23 | 0 | 4 | 19 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Elche | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Elche | 20 | 0 | 1 | 13 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hugo Álvarez Antúnez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Celta | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Celta | 34 | 4 | 3 | 25 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Celta B | 27 | 6 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Celta | 15 | 1 | 1 | 9 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aleix Febas Pérez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Elche | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Elche | 37 | 1 | 0 | 29 | — | 9 | 7,1 |
| 2023-24 | Elche | 42 | 0 | 2 | 29 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ferran Jutglà Blanch| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Celta | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Club Brugge | 38 | 7 | 3 | 16 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Club Brugge | 35 | 8 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Williot Theo Swedberg| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 1 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Sweden | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Celta | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Celta | 33 | 4 | 5 | 21 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Celta | 31 | 5 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Couhaib Driouech| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | PSV Eindhoven | 26 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Excelsior | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Excelsior | 26 | 6 | 7 | 30 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
La Coruna — 4-3-3
Trener : Antonio Hidalgo od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | La Coruna | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Spain | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Mallorca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Mallorca | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,8 |
| 2024-25 | Oviedo | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Oviedo | 46 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giacomo Quagliata| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | La Coruna | 9 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | La Coruna | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Catanzaro | 18 | 2 | 4 | 9 | — | 2 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Cremonese | 11 | 0 | 4 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Cremonese | 33 | 0 | 2 | 14 | — | 5 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joaquín Navarro Jiménez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | La Coruna | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,4 |
| 2025-26 | La Coruna | 24 | 0 | 0 | 16 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | La Coruna | 30 | 4 | 2 | 19 | — | 4 1 | 7,0 |
| 2023-24 | La Coruna | 23 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | For Sittard | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
José María Giménez de Vargas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | La Coruna | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Ath Madrid | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Ath Madrid | 35 | 0 | 1 | 13 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Ath Madrid | 24 | 0 | 0 | 17 | — | 5 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas Dominique Noubi Ngnokam| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | La Coruna | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | La Coruna | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Standard | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Standard | 22 | 0 | 0 | — | — | 3 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mario Soriano Carreño| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | La Coruna | 9 | 1 | 2 | 7 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | La Coruna | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | La Coruna | 42 | 5 | 4 | 21 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Eibar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Eibar | 43 | 3 | 4 | 33 | — | 4 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luis Miguel Cruz Hernández| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | La Coruna | 9 | 1 | 1 | 15 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | La Coruna | 3 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Tenerife | 38 | 2 | 8 | 32 | — | 2 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Tenerife | 31 | 3 | 3 | 28 | — | 7 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Sevilla | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lorenzo Amatucci| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | La Coruna | 7 | 0 | 1 | 14 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Las Palmas | 42 | 0 | 4 | 76 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Salernitana | 36 | 3 | 1 | 41 | — | 5 | 7,2 |
| 2024-25 | Fiorentina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Ternana | 18 | 0 | 1 | 27 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Fiorentina | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
B. Nsongo| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yeremay Hernández Cubas| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 (1 z karnych) | 1 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | 39 | 15 (4 z karnych) | 5 | 21 | — | 2 | 7,3 |
| 2023-24 | 25 | 4 | 0 | — | — | 6 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Mella Boullón| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 34 | 6 | 5 | 15 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | 31 | 7 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Celta 10, La Coruna 6 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 %
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 05/05/2018 | Celta – La Coruna LaLiga ♂ | 1 – 1 | remis |
| 23/12/2017 | La Coruna – Celta LaLiga ♂ | 1 – 3 | Celta |
| 19/03/2017 | La Coruna – Celta LaLiga ♂ | 0 – 1 | Celta |
| 23/10/2016 | Celta – La Coruna LaLiga ♂ | 4 – 1 | Celta |
| 02/04/2016 | Celta – La Coruna LaLiga ♂ | 1 – 1 | remis |
| 21/11/2015 | La Coruna – Celta LaLiga ♂ | 2 – 0 | La Coruna |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Celta – La Coruna →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
France · prawa na sezon: DAZN lub Disney+ kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Espagne kraj rozgrywek | Movistar+ lub DAZN prawa na sezon |
| Allemagne | DAZN prawa na sezon |
| Autriche | DAZN prawa na sezon |
| Belgique | DAZN prawa na sezon |
| Canada (Québec) | TSN Canada lub RDS prawa na sezon |
| Danemark | Disney+ prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon |
| Grèce | MAGENTA TV prawa na sezon |
| Guadeloupe | ESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon |
| Irlande | Disney+ lub Premier Sports prawa na sezon |
| Italie | DAZN prawa na sezon |
| La Réunion | beIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon |
| Luxembourg | DAZN prawa na sezon |
| Maroc | beIN Sports prawa na sezon |
| Pays-Bas | Ziggo Sport prawa na sezon |
| Pologne | Canal+ prawa na sezon |
| Portugal | DAZN prawa na sezon |
| Royaume-Uni | Disney+ lub Premier Sports prawa na sezon |
| Sénégal | Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon |
| Suisse | DAZN prawa na sezon |
| Tunisie | beIN Sports prawa na sezon |
| Turquie | S Sport lub S Sport Plus prawa na sezon |