AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga ♂ · zo 17 jan 2027 · 17:00

Celta – Valencia

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Celta VNVND van oudste naar meest recente

19/09/2026thuisSantander LaLiga ♂5 – 0V
11/10/2026uitElche LaLiga ♂0 – 0N
18/10/2026thuisAlaves LaLiga ♂2 – 1V
25/10/2026thuisBetis LaLiga ♂0 – 0N
31/10/2026uitVallecano LaLiga ♂0 – 3D

Valencia DNNDV van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisSociedad LaLiga ♂2 – 3D
11/10/2026uitSantander LaLiga ♂2 – 2N
17/10/2026thuisAth Bilbao LaLiga ♂0 – 0N
24/10/2026thuisVillarreal LaLiga ♂1 – 2D
01/11/2026uitElche LaLiga ♂1 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Celta 6 wedstrijden zonder overwinning uit 4 wedstrijden ongeslagen thuis 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-3-nederlaag tegen Vallecano · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 4 tegen)

Valencia 6 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 wedstrijden ongeslagen uit
komt van een 1-0-zege tegen Elche · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 7 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Celta

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,30 uit) · 8,5 schoten per wedstrijd, 41% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 0,80 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 0,30 uit) · 44% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 15 geel, 1 rood

Discipline · 12,3 overtreding(en) per wedstrijd · 2,4 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · I. Radu rotatie · 7 redding(en), 70% van de schoten op doel gestopt · 1,50 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Claudio Giraldez sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-3, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Vorm (API-Football): DLLDDDWDW

Valencia

Aanval · 0,70 doelpunt(en) per wedstrijd (0,40 thuis, 1,00 uit) · 12,1 schoten per wedstrijd, 28% op doel · niet gescoord in 56% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 1,50 uit) · 33% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 20 geel, 0 rood

Discipline · 12,1 overtreding(en) per wedstrijd · 2,2 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · S. Dimitrievski · 32 redding(en), 68% van de schoten op doel gestopt · 1,67 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Carlos Corberan sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 5-4-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-2-3-1 ×2, 4-4-1-1 ×1)

Vorm (API-Football): DLLLLWLDD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Celta

  • Blessure A. Nunez · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure B. Iglesias · Kuit miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure C. Starfelt · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure J. El Abdellaoui · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure M. Roman · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: P. Duran (Kuit)

Valencia

  • Schorsing Harvey Elliott · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Valencia – Villarreal) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026
  • Blessure D. Foulquier · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure D. Lopez · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure J. Copete · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure S. Canos · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure U. Sadiq · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,5 voor Celta, 10,7 voor Valencia · Verwachte gele kaarten: 3,8 · Verwacht buitenspel: 5,3

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sweden2001—06,5
2026-27Celta2015—26,8
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Celta1,650,4331 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Hugo DuroHugo Duro Perales

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279015—06,4
2025-265001—06,3
2024-253111 (1 strafsch.)238—56,9
2023-243713241—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sweden2001—06,5
2026-27Celta2015—26,8
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), C. DriouechCouhaib Driouech
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,6
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25PSV Eindhoven26211—06,9
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior266730—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Celta

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
23 Hugo ÁlvarezHugo Álvarez Antúnez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,8723 %

Valencia

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
27 David OtorbiDavid Otorbi Ejedewawe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278102—07,0
2025-26200——06,5
2024-25200——06,2
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,2730 %
18 PepeluJosé Luis García Vayá
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279009—26,9
2025-26312 (1 strafsch.)030—47,0
2024-25342 (2 strafsch.)226—7 17,0
2023-24377 (7 strafsch.)151—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0085 %
8 Javi GuerraJavier Guerra Moreno
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valencia9025—16,7
2026-27Spain1002—06,6
2025-26Valencia4002—06,9
2024-25Valencia373334—56,8
2023-24Valencia364140—3 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %020,0085 %
9 Hugo DuroHugo Duro Perales
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279015—06,4
2025-265001—06,3
2024-253111 (1 strafsch.)238—56,9
2023-243713241—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %010,0054 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Celta — 4-3-3

Trainer : Claudio Giraldez sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Ionuț Andrei Radu Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Romania · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Celta · 2025-26: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Venezia · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Inter · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Bournemouth · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bournemouth · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Inter · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 I. RaduJavier Rodríguez Galiano Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Spain · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Celta · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Celta · 2024-25: 37 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Celta B · 2023-24: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel Celta · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 J. RodríguezMarcos Alonso Mendoza Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Celta · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Celta · 2024-25: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 2 rood, cijfer 7,1 Barcelona · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Celta · 2023-24: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Barcelona · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 3 M. AlonsoYoel Lago Amil Celta · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,2 Celta · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,8 Celta B · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel Celta · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Celta B · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel Celta · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 18 Y. LagoJavier Rueda García Celta · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 2,9 Celta · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Albacete · 2024-25: 31 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Celta · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Celta B · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood Celta · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 17 J. RuedaSergio Carreira Vilariño Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Celta · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Celta · 2024-25: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Elche · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Elche · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Celta · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Villarreal · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 S. CarreiraHugo Álvarez Antúnez Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Celta · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Celta · 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Celta B · 2023-24: 27 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Celta · 2023-24: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 23 H. ÁlvarezAleix Febas Pérez Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Elche · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Elche · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Elche · 2023-24: 42 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 14 A. FebasFerran Jutglà Blanch Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Celta · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Club Brugge · 2024-25: 38 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 3 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Club Brugge · 2023-24: 35 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 9 F. JutglàWilliot Theo Swedberg Sweden · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Celta · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Celta · 2024-25: 33 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Celta · 2023-24: 31 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 19 W. SwedbergCouhaib Driouech Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 PSV Eindhoven · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel PSV Eindhoven · 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Excelsior · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Excelsior · 2023-24: 26 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 7 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 24 C. Driouech
Ionuț Andrei Radu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2000—07,2
2026-27Romania2000—06,0
2025-26Celta1200——26,7
2024-25Venezia1500——17,0
2024-25Inter000——07,0
2024-25Bournemouth—00————
2023-24Bournemouth1300——06,1
2023-24Inter—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Rodríguez Galiano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2001—06,8
2026-27Spain100——06,6
2025-26Celta100——06,6
2024-25Celta373237—76,9
2023-24Celta B3630——7—
2023-24Celta000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marcos Alonso Mendoza
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2000—06,9
2025-26Celta11009—27,0
2024-25Celta313 (3 strafsch.)031—10 27,1
2024-25Barcelona—00————
2023-24Celta21007—07,1
2023-24Barcelona5007—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yoel Lago Amil
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta1002—03,2
2025-26Celta3118—17,8
2024-25Celta B2900——9—
2024-25Celta160116—26,7
2023-24Celta B3300——9—
2023-24Celta1001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Rueda García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta1002—02,9
2025-26Celta100——16,2
2024-25Albacete314123—77,1
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta B3220——4 1—
2023-24Celta100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergio Carreira Vilariño
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,5
2025-26Celta1002—06,9
2024-25Celta230419—16,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche200113—16,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Villarreal—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hugo Álvarez Antúnez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aleix Febas Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2000—06,3
2025-26Elche1001—06,2
2024-25Elche371029—97,1
2023-24Elche420229—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ferran Jutglà Blanch
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Williot Theo Swedberg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sweden2001—06,5
2026-27Celta2015—26,8
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Couhaib Driouech
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,6
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25PSV Eindhoven26211—06,9
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior266730—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Valencia — 4-3-3

Trainer : Carlos Corberan sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Stole Dimitrievski Valencia · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 FYR Macedonia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Valencia · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Valencia · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Vallecano · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Valencia · 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Vallecano · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 1 S. DimitrievskiPablo Carmine Maffeo Becerra 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 24 P. Carmine Maffeo BecerraJosé Luis Gayà Peña 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 14 J. GayàCésar Tárrega Requeni Valencia · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Valencia · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Valencia · 2024-25: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 56 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Valladolid · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Valladolid · 2023-24: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Valencia · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 C. TárregaJustin de Haas Valencia · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Famalicao · 2025-26: 31 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,2 Famalicao · 2024-25: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Famalicao · 2023-24: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 12 J. de HaasJosé Luis García Vayá 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2025-26: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 2024-25: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 7,0 2023-24: 37 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 18 PepeluJavier Guerra Moreno Valencia · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Spain · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Valencia · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Valencia · 2024-25: 37 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Valencia · 2023-24: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,7 8 J. GuerraArnaut Danjuma Adam Groeneveld Valencia · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Villarreal · 2025-26: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Valencia · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Valencia · 2024-25: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Villarreal · 2024-25: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Girona · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Everton · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Everton · 2023-24: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Villarreal · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Tottenham · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 A. DanjumaHugo Duro Perales 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 31 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 2 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 2023-24: 37 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 2 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 9 H. DuroLuis Jesús Rioja González Valencia · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Valencia · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Valencia · 2024-25: 36 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 Alaves · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Alaves · 2023-24: 38 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 11 L. RiojaAimar Blázquez Labraca 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 37 A. Blázquez
Stole Dimitrievski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valencia900——16,8
2026-27FYR Macedonia200——06,8
2025-26Valencia400——07,1
2024-25Valencia3800——16,4
2024-25Vallecano—00————
2023-24Valencia3800——27,0
2023-24Vallecano3700——27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pablo Carmine Maffeo Becerra
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278007—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Luis Gayà Peña
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277008—16,7
2025-26000——0—
2024-25240128—77,0
2023-24251224—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

César Tárrega Requeni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valencia6007—17,0
2025-26Valencia3004—16,9
2024-25Valencia342056—76,9
2024-25Valladolid—00————
2023-24Valladolid161024—37,1
2023-24Valencia100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Justin de Haas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valencia5013—26,8
2025-26Famalicao315 (1 strafsch.)035—77,2
2024-25Famalicao292 (1 strafsch.)032—57,2
2023-24Famalicao221023—5 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Luis García Vayá
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279009—26,9
2025-26312 (1 strafsch.)030—47,0
2024-25342 (2 strafsch.)226—7 17,0
2023-24377 (7 strafsch.)151—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Guerra Moreno
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valencia9025—16,7
2026-27Spain1002—06,6
2025-26Valencia4002—06,9
2024-25Valencia373334—56,8
2023-24Valencia364140—3 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Arnaut Danjuma Adam Groeneveld
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valencia9006—07,1
2025-26Villarreal28106—06,7
2025-26Valencia400——06,6
2024-25Valencia28106—06,7
2024-25Villarreal32017—16,8
2024-25Girona200——0—
2024-25Everton—00————
2023-24Everton28106—06,7
2023-24Villarreal—00————
2023-24Tottenham000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hugo Duro Perales
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279015—06,4
2025-265001—06,3
2024-253111 (1 strafsch.)238—56,9
2023-243713241—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luis Jesús Rioja González
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valencia510——06,9
2025-26Valencia500——07,0
2024-25Valencia36501—66,9
2024-25Alaves1001—06,9
2023-24Alaves385 (3 strafsch.)422—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aimar Blázquez Labraca
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,7
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Celta
2gelijk
1overwinning(en) Valencia
3,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Celta 13 doelpunt(en), Valencia 8 · beide scoren in 83% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 83% · 3,2 geel en 0,0 rood per wedstrijd (6 verslag(en)) · scheidsrechters: Jesus Gil Manzano, I. Galech, Ricardo De Burgos Bengoetxea

Doelpuntenmakers in deze duels : B. Iglesias Celta, 2 · G. Rodriguez Valencia, 2 · Iago Aspas Celta, 2 · Alberto Mari Valencia, 1 · Anastasios Douvikas Celta, 1 · Diego López Valencia, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
22/08/2026Valencia – Celta LaLiga ♂0 – 0gelijk
05/04/2026Valencia – Celta LaLiga ♂2 – 3Celta
03/01/2026Celta – Valencia LaLiga ♂4 – 1Celta
02/02/2025Valencia – Celta LaLiga ♂2 – 1Valencia
23/08/2024Celta – Valencia LaLiga ♂3 – 1Celta
26/05/2024Celta – Valencia LaLiga ♂2 – 2gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Celta – Valencia →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Italie · rechten van het seizoen: DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo Sport rechten van het seizoen
PologneCanal+ rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13