AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · niedz. 14 mar 2027 · 17:00

Osasuna – Celta

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Osasuna NDVDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Vallecano LaLiga ♂1 – 1N
11/10/2026wyj.Betis LaLiga ♂2 – 5D
18/10/2026dom.Santander LaLiga ♂2 – 0V
26/10/2026wyj.Sevilla LaLiga ♂0 – 2D
02/11/2026wyj.La Coruna LaLiga ♂1 – 2D

Celta VNVND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Santander LaLiga ♂5 – 0V
11/10/2026wyj.Elche LaLiga ♂0 – 0N
18/10/2026dom.Alaves LaLiga ♂2 – 1V
25/10/2026dom.Betis LaLiga ♂0 – 0N
31/10/2026wyj.Vallecano LaLiga ♂0 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Osasuna porażki z rzędu: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z La Coruna · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 10 stracone)

Celta mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez gola: 2
po porażce 0-3 z Vallecano · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Osasuna

Atak · gole na mecz: 1,10 (0,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11,8 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 4 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (0,60 u siebie, 3,80 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 24, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,0 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 2,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Sergio Herrera rotacja · obrony: 6, 43% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,60 · ocena 6,6

Trener · Luis Ramis od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 5-4-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×2, 4-2-3-1 ×2)

Forma (API-Football): DWWLLLDLW

Celta

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 8,5 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,80 (1,20 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 15, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · I. Radu rotacja · obrony: 7, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,2

Trener · Claudio Giraldez od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-3, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): DLLDDDWDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Osasuna

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Bonel (Pachwina), A. Oroz (Mięsień dwugłowy uda), J. Herrando (Uraz mięśniowy), R. Del Castillo (Uraz mięśniowy)

Celta

  • Kontuzja A. Nunez · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja B. Iglesias · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja C. Starfelt · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. El Abdellaoui · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Roman · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Duran (Łydka)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,8 dla Osasuna, 11,5 dla Celta · Oczekiwane żółte kartki: 4,0 · Oczekiwane spalone: 5,4

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Celta1,650,4331 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: A. BudimirAnte Budimir

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna97 (4 z karnych)014—17,4
2026-27Croatia3106—06,7
2025-26Osasuna310——17,1
2024-25Osasuna3821 (8 z karnych)447—47,2
2023-24Osasuna3317 (3 z karnych)240—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Rubén GarcíaRubén García Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna90111—16,9
2025-26Osasuna4012—06,8
2024-25Osasuna365535—27,1
2024-25Asteras Tripolis170017—26,7
2023-24Osasuna303224—17,0
2023-24Asteras Tripolis130012—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Raúl GarcíaRaúl García de Haro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna9113—16,6
2025-26Osasuna44 (1 z karnych)15—17,7
2024-25Osasuna334011—16,6
2024-25Ath Bilbao—00————
2023-24Osasuna376113—46,7
2023-24Ath Bilbao201020—46,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Osasuna

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 A. BudimirAnte Budimir
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna97 (4 z karnych)014—17,4
2026-27Croatia3106—06,7
2025-26Osasuna310——17,1
2024-25Osasuna3821 (8 z karnych)447—47,2
2023-24Osasuna3317 (3 z karnych)240—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

31 %700,9269 %
9 Raúl GarcíaRaúl García de Haro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna9113—16,6
2025-26Osasuna44 (1 z karnych)15—17,7
2024-25Osasuna334011—16,6
2024-25Ath Bilbao—00————
2023-24Osasuna376113—46,7
2023-24Ath Bilbao201020—46,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,2154 %
29 Asier OsambelaAsier Osambela Larraya
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771010—16,7
2025-263104—17,3
2024-25000——0—
2023-243001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,2538 %
11 Kike BarjaEnrique Barja Alfonso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276104—36,6
2025-264002—06,8
2024-2515019—36,7
2023-2416008—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,3838 %
14 Rubén GarcíaRubén García Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna90111—16,9
2025-26Osasuna4012—06,8
2024-25Osasuna365535—27,1
2024-25Asteras Tripolis170017—26,7
2023-24Osasuna303224—17,0
2023-24Asteras Tripolis130012—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %010,0069 %

Celta

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 Hugo ÁlvarezHugo Álvarez Antúnez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,8723 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Osasuna — 4-3-3

Trener : Luis Ramis od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Sergio Herrera Pirón 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 1 S. HerreraÍñigo Arguibide Goñi 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 27 Í. ArguibideAlejandro Catena Marugán 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,1 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 47, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,8 24 CatenaAbel Bretones Cruz Osasuna · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Osasuna · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Osasuna · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Oviedo · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Oviedo · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 38, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 23 A. BretonesFlavien Enzo Thiedort Boyomo Osasuna · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Osasuna · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Osasuna · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Valladolid · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 41, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valladolid · 2023-24: mecze 40, gole 1, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,0 22 F. BoyomoJon Moncayola Tollar 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 34, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 7 MoncayolaIker Muñoz Cameros 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 2023-24: mecze 38, gole 4, asysty 0, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 8 I. MuñozMoisés Gómez Bordonado 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 16 M. GómezAnte Budimir Osasuna · 2026-27: mecze 9, gole 7, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Croatia · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Osasuna · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Osasuna · 2024-25: mecze 38, gole 21, asysty 4, faule 47, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Osasuna · 2023-24: mecze 33, gole 17, asysty 2, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 17 A. BudimirRubén García Santos Osasuna · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Osasuna · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Osasuna · 2024-25: mecze 36, gole 5, asysty 5, faule 35, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Asteras Tripolis · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Osasuna · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Asteras Tripolis · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 14 R. GarcíaRaúl García de Haro Osasuna · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Osasuna · 2025-26: mecze 4, gole 4, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 Osasuna · 2024-25: mecze 33, gole 4, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Ath Bilbao · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Osasuna · 2023-24: mecze 37, gole 6, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Ath Bilbao · 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 9 R. García
Sergio Herrera Pirón
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275001—36,6
2025-26000——1—
2024-253600——47,3
2023-243800——27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Íñigo Arguibide Goñi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790010—06,5
2025-263003—06,8
2024-25000——0—
2023-241001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alejandro Catena Marugán
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278018—17,0
2025-263001—06,8
2024-25351335—107,1
2023-24361347—8 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abel Bretones Cruz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna90012—26,4
2025-26Osasuna2001—06,8
2024-25Osasuna372025—36,7
2024-25Oviedo—00————
2023-24Oviedo441438—106,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Flavien Enzo Thiedort Boyomo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna4004—06,8
2025-26Osasuna100——06,6
2024-25Osasuna332041—56,9
2024-25Valladolid30041—06,9
2023-24Valladolid401029—5 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Moncayola Tollar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790010—36,6
2025-262103—17,0
2024-25320034—86,9
2023-24351324—2 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iker Muñoz Cameros
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780013—16,8
2025-264002—07,4
2024-25270112—26,6
2023-24384037—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Moisés Gómez Bordonado
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276014—07,0
2025-263109—17,2
2024-25350014—16,5
2023-24333029—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ante Budimir
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna97 (4 z karnych)014—17,4
2026-27Croatia3106—06,7
2025-26Osasuna310——17,1
2024-25Osasuna3821 (8 z karnych)447—47,2
2023-24Osasuna3317 (3 z karnych)240—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rubén García Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna90111—16,9
2025-26Osasuna4012—06,8
2024-25Osasuna365535—27,1
2024-25Asteras Tripolis170017—26,7
2023-24Osasuna303224—17,0
2023-24Asteras Tripolis130012—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raúl García de Haro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Osasuna9113—16,6
2025-26Osasuna44 (1 z karnych)15—17,7
2024-25Osasuna334011—16,6
2024-25Ath Bilbao—00————
2023-24Osasuna376113—46,7
2023-24Ath Bilbao201020—46,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Celta — 4-3-3

Trener : Claudio Giraldez od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ionuț Andrei Radu Romania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Celta · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Bournemouth · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Bournemouth · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Inter · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 I. RaduJavier Rodríguez Galiano Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Celta B · 2023-24: mecze 36, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 J. RodríguezMarcos Alonso Mendoza Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Celta · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 2, ocena 7,1 Barcelona · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Barcelona · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 3 M. AlonsoYoel Lago Amil Celta · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,2 Celta · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,8 Celta B · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 Celta · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Celta B · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 Celta · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 18 Y. LagoJavier Rueda García Celta · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 2,9 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Albacete · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Celta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta B · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1 Celta · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 17 J. RuedaSergio Carreira Vilariño Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 4, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Elche · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Elche · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 S. CarreiraHugo Álvarez Antúnez Celta · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Celta B · 2023-24: mecze 27, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Celta · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 23 H. ÁlvarezAleix Febas Pérez Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Elche · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Elche · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Elche · 2023-24: mecze 42, gole 0, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 14 A. FebasFerran Jutglà Blanch Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Celta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Club Brugge · 2024-25: mecze 38, gole 7, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Club Brugge · 2023-24: mecze 35, gole 8, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 9 F. JutglàWilliot Theo Swedberg Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Sweden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2024-25: mecze 33, gole 4, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Celta · 2023-24: mecze 31, gole 5, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 19 W. SwedbergCouhaib Driouech Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Excelsior · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Excelsior · 2023-24: mecze 26, gole 6, asysty 7, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 24 C. Driouech
Ionuț Andrei Radu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Romania2000—06,0
2026-27Celta2000—07,2
2025-26Celta1200——26,7
2024-25Venezia1500——17,0
2024-25Bournemouth—00————
2024-25Inter000——07,0
2023-24Bournemouth1300——06,1
2023-24Inter—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Rodríguez Galiano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2001—06,8
2026-27Spain100——06,6
2025-26Celta100——06,6
2024-25Celta373237—76,9
2023-24Celta B3630——7—
2023-24Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcos Alonso Mendoza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2000—06,9
2025-26Celta11009—27,0
2024-25Celta313 (3 z karnych)031—10 27,1
2024-25Barcelona—00————
2023-24Celta21007—07,1
2023-24Barcelona5007—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yoel Lago Amil
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta1002—03,2
2025-26Celta3118—17,8
2024-25Celta B2900——9—
2024-25Celta160116—26,7
2023-24Celta B3300——9—
2023-24Celta1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Rueda García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta1002—02,9
2025-26Celta100——16,2
2024-25Albacete314123—77,1
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta B3220——4 1—
2023-24Celta100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio Carreira Vilariño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,5
2025-26Celta1002—06,9
2024-25Celta230419—16,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche200113—16,9
2023-24Villarreal—00————
2023-24Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Álvarez Antúnez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aleix Febas Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2000—06,3
2025-26Elche1001—06,2
2024-25Elche371029—97,1
2023-24Elche420229—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ferran Jutglà Blanch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Williot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Couhaib Driouech
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,6
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25PSV Eindhoven26211—06,9
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior266730—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Osasuna
0remis(y)
3zwycięstwa Celta
3,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Osasuna 9, Celta 11 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,4 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: Miguel Sesma Espinosa, J. Munuera, Alejandro Hernandez

Strzelcy w tych meczach : A. Budimir Osasuna, 4 · F. Jutgla Celta, 2 · Abel Bretones Osasuna, 1 · B. Iglesias Celta, 1 · Borja Iglesias Celta, 1 · E. Boyomo Osasuna, 1

DataMeczWynikZwycięzca
27/08/2026Celta – Osasuna LaLiga ♂1 – 2Osasuna
06/02/2026Celta – Osasuna LaLiga ♂1 – 2Osasuna
26/10/2025Osasuna – Celta LaLiga ♂2 – 3Celta
21/02/2025Celta – Osasuna LaLiga ♂1 – 0Celta
01/09/2024Osasuna – Celta LaLiga ♂3 – 2Osasuna
04/02/2024Osasuna – Celta LaLiga ♂0 – 3Celta

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Osasuna – Celta →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · prawa na sezon: Canal+ kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13