LaLiga ♂ · zo 14 mrt 2027 · 17:00
Elche – Villarreal
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Elche : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Elche : op 24/10/2026 na te kijken
- Selectie van Villarreal : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Villarreal : op 24/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Elche VNNVD van oudste naar meest recente
| 18/09/2026 | uit | Espanol LaLiga ♂ | 3 – 1 | V |
| 11/10/2026 | thuis | Celta LaLiga ♂ | 0 – 0 | N |
| 17/10/2026 | uit | Villarreal LaLiga ♂ | 0 – 0 | N |
| 24/10/2026 | uit | Vallecano LaLiga ♂ | 3 – 0 | V |
| 01/11/2026 | thuis | Valencia LaLiga ♂ | 0 – 1 | D |
Villarreal VDNVD van oudste naar meest recente
| 20/09/2026 | thuis | Levante LaLiga ♂ | 3 – 1 | V |
| 10/10/2026 | uit | Real Madrid LaLiga ♂ | 0 – 1 | D |
| 17/10/2026 | thuis | Elche LaLiga ♂ | 0 – 0 | N |
| 24/10/2026 | uit | Valencia LaLiga ♂ | 2 – 1 | V |
| 30/10/2026 | thuis | Espanol LaLiga ♂ | 0 – 1 | D |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Elche 5 wedstrijden zonder overwinning thuis 4 wedstrijden ongeslagen uit
komt van een 0-1-nederlaag tegen Valencia · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 2 tegen)
Villarreal geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-1-nederlaag tegen Espanol · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 4 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Elche
Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,40 uit) · 10,6 schoten per wedstrijd, 39% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (2,80 thuis, 1,20 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 22 geel, 1 rood
Discipline · 13,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,40 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))
Doelman · M. Dituro · 24 redding(en), 59% van de schoten op doel gestopt · 1,89 tegen per 90 min · cijfer 6,7
Trainer · Martin Anselmi sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 5-4-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-5-2 ×1, 4-4-1-1 ×1)
Vorm (API-Football): DLLLDLWDD
Villarreal
Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 1,40 uit) · 13,9 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 3 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 1,40 uit) · 11% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 16 geel, 0 rood
Discipline · 10,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))
Doelman · P. Gulácsi rotatie · 8 redding(en), 73% van de schoten op doel gestopt · 1,50 tegen per 90 min · cijfer 6,7
Trainer · Inigo Perez sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-2-3-1 ×1, 4-3-3 ×1)
Vorm (API-Football): DDLLLWWLD
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Elche
- Blessure M. Aguado · Enkel miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Villarreal
- Schorsing Pape Gueye · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Valencia – Villarreal) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026
- Blessure C. Romero · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure N. Pepe · Hoofd miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: T. Buchanan (Spierblessure)
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 12,4 voor Elche, 10,7 voor Villarreal · Verwachte gele kaarten: 4,1 · Verwacht buitenspel: 5,5
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Meeste kans op een gele kaart
| Speler | Team | Overtredingen / 90 min | Geel / 90 min | Risico | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
S. MouriñoÁlvaro Santiago Mouriño González
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Villarreal | 1,56 | 0,36 | 28 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tete MorenteJosé Antonio Morente Oliva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Elche | 2,12 | 0,25 | 28 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gonzalo VillarGonzalo Villar del Fraile
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Elche | 1,75 | 0,30 | 27 % |
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Gerard MorenoGerard Moreno Balagueró W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Villarreal 3 0 1 1 — 0 6,5 2025-26 Villarreal 22 10 (3 strafsch.) 0 14 — 0 7,2 2025-26 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Villarreal 17 3 (3 strafsch.) 2 10 — 0 7,1 2024-25 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal 30 10 (2 strafsch.) 6 22 — 0 7,4 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Elche 9 5 0 6 — 2 7,1 2025-26 Burgos 38 7 1 61 — 7 6,9 2024-25 Burgos 41 10 2 42 — 8 6,8 2023-24 Burgos 37 7 4 36 — 8 7,0 2023-24 Villarreal 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Elche 9 0 3 17 — 2 6,5 2025-26 Elche 13 1 1 20 — 1 6,7 2025-26 Lecce 2 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Lecce 36 3 2 26 — 5 6,9 2024-25 Elche — 0 0 — — — — 2023-24 Elche 39 8 (1 strafsch.) 2 49 — 4 7,2 2023-24 Lecce — 0 0 — — — — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Georgia 4 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Villarreal 3 2 1 1 — 1 7,1 2025-26 Lyon 2 1 0 — — 0 7,0 2025-26 Villarreal 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Lyon 34 11 (3 strafsch.) 6 7 — 2 7,0 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Metz — 0 0 — — — — 2023-24 Ajax 6 0 0 1 — 0 6,4 2023-24 Metz 0 0 0 — — 0 —
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Elche
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 Fer NiñoFernando Niño Rodríguez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 23 % | 5 | 0 | 0,80 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 Germán ValeraGermán Valera Karabinaite
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,12 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 Buba SangaréAboubacar Sangaré Traoré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,14 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 T. LemarThomas Benoît Lemar
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,28 | 38 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 A. OsorioAbiel Alesio Osorio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,33 | 30 % |
Villarreal
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 G. MikautadzeGeorges Mikautadze
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 2 | 1 | 0,85 | 38 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 S. MouriñoÁlvaro Santiago Mouriño González
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 2 | 0 | 0,67 | 38 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 T. OluwaseyiTanitoluwa Oluwatimikhin Oluwaseyi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 5 % | 2 | 0 | 1,37 | 23 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 Sergi CardonaSergi Cardona Bermúdez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 2 % | 1 | 0 | 0,62 | 30 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Elche — 4-3-3
Trainer : Martin Anselmi sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 21 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Víctor Chust García| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Elche | 9 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Elche | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Cadiz | 41 | 3 | 1 | 36 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Cadiz | 28 | 0 | 1 | 15 | — | 3 2 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Germán Valera Karabinaite| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Elche | 9 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Elche | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Elche | 16 | 3 | 3 | 20 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Valencia | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Ath Madrid | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Zaragoza | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Zaragoza | 38 | 1 | 1 | 27 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Aboubacar Sangaré Traoré| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Elche | 8 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Elche | 12 | 0 | 0 | 23 | — | 3 | 6,5 |
| 2025-26 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Levante | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Levante | 15 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
J. Morcillo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Elche | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Ath Madrid | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gonzalo Villar del Fraile| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Elche | 9 | 0 | 1 | 17 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | Elche | 12 | 1 | 0 | 11 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Granada | 37 | 2 | 1 | 51 | — | 9 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Granada | 35 | 1 | 3 | 44 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Federico Redondo Solari| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 1 | 6,1 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Thomas Benoît Lemar| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Elche | 6 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Girona | 27 | 3 | 1 | 19 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Ath Madrid | 26 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Ath Madrid | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Fernando Niño Rodríguez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Elche | 9 | 5 | 0 | 6 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Burgos | 38 | 7 | 1 | 61 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Burgos | 41 | 10 | 2 | 42 | — | 8 | 6,8 |
| 2023-24 | Burgos | 37 | 7 | 4 | 36 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
José Antonio Morente Oliva| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Elche | 9 | 0 | 3 | 17 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Elche | 13 | 1 | 1 | 20 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Lecce | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Lecce | 36 | 3 | 2 | 26 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Elche | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Elche | 39 | 8 (1 strafsch.) | 2 | 49 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Lecce | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ali Houary Jeddoub| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Elche | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,1 |
| 2025-26 | Mirandes | 15 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Elche | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Elche | 14 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Elche | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Villarreal — 4-3-3
Trainer : Inigo Perez sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | RB Leipzig | 31 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Renato da Palma Veiga| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portugal | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 7,1 |
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Villarreal | 32 | 0 | 0 | 24 | — | 5 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Chelsea | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Juventus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 23 | 2 | 1 | 30 | — | 7 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Augsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Álvaro Santiago Mouriño González| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 2 | 0 | 7 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Villarreal | 28 | 1 | 2 | 54 | — | 10 | 7,0 |
| 2025-26 | Ath Madrid | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Alaves | 32 | 0 | 1 | 32 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 1 | 32 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Zaragoza | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Zaragoza | 39 | 1 | 0 | 44 | — | 9 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Ath Madrid | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Pau Navarro Badenes| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,1 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 38 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sergi Cardona Bermúdez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Villarreal | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Villarreal | 36 | 1 | 7 | 38 | — | 11 | 7,1 |
| 2024-25 | Las Palmas | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Las Palmas | 35 | 1 | 2 | 52 | — | 10 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Santiago Comesaña Veiga| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | 37 | 4 | 2 | 37 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | 33 | 2 | 0 | 33 | — | 8 2 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nathan-Dylan Saliba| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alberto Moleiro González| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Villarreal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Las Palmas | 36 | 6 | 1 | 31 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Las Palmas | 28 | 3 | 3 | 17 | — | 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Georges Mikautadze| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Georgia | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Lyon | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Villarreal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Lyon | 34 | 11 (3 strafsch.) | 6 | 7 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Ajax | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Metz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Ajax | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2023-24 | Metz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tanitoluwa Oluwatimikhin Oluwaseyi| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 3 | 3 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gerard Moreno Balagueró| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Villarreal | 22 | 10 (3 strafsch.) | 0 | 14 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Sp Gijon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Villarreal | 17 | 3 (3 strafsch.) | 2 | 10 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Sp Gijon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Villarreal | 30 | 10 (2 strafsch.) | 6 | 22 | — | 0 | 7,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Elche 6 doelpunt(en), Villarreal 10 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 5,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (3 verslag(en)) · scheidsrechters: Victor Garcia Verdura, V. Garcia, Isidro Diaz de Mera Escuderos
Doelpuntenmakers in deze duels : A. Moleiro Villarreal, 1 · A. Pedraza Villarreal, 1 · Andre Silva Elche, 1 · G. Mikautadze Villarreal, 1 · M. Neto Elche, 1 · S. Mourino Villarreal, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 17/10/2026 | Villarreal – Elche LaLiga ♂ | 0 – 0 | gelijk |
| 08/03/2026 | Villarreal – Elche LaLiga ♂ | 2 – 1 | Villarreal |
| 03/01/2026 | Elche – Villarreal LaLiga ♂ | 1 – 3 | Villarreal |
| 04/02/2023 | Elche – Villarreal LaLiga ♂ | 3 – 1 | Elche |
| 04/09/2022 | Villarreal – Elche LaLiga ♂ | 4 – 0 | Villarreal |
| 16/01/2022 | Elche – Villarreal LaLiga ♂ | 1 – 0 | Elche |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Elche – Villarreal →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Autriche · rechten van het seizoen: DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| Espagne land van de competitie | Movistar+ of DAZN rechten van het seizoen |
| Allemagne | DAZN rechten van het seizoen |
| Belgique | DAZN rechten van het seizoen |
| Canada (Québec) | TSN Canada of RDS rechten van het seizoen |
| Danemark | Disney+ rechten van het seizoen |
| États-Unis (New York) | ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen |
| France | DAZN of Disney+ rechten van het seizoen |
| Grèce | MAGENTA TV rechten van het seizoen |
| Guadeloupe | ESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen |
| Irlande | Disney+ of Premier Sports rechten van het seizoen |
| Italie | DAZN rechten van het seizoen |
| La Réunion | beIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen |
| Luxembourg | DAZN rechten van het seizoen |
| Maroc | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Pays-Bas | Ziggo Sport rechten van het seizoen |
| Pologne | Canal+ rechten van het seizoen |
| Portugal | DAZN rechten van het seizoen |
| Royaume-Uni | Disney+ of Premier Sports rechten van het seizoen |
| Sénégal | Canal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen |
| Suisse | DAZN rechten van het seizoen |
| Tunisie | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Turquie | S Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen |