AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · śr. 21 kwi 2027 · 16:00

Sevilla – Levante

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Sevilla DNDVD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Barcelona LaLiga ♂1 – 3D
12/10/2026wyj.Levante LaLiga ♂3 – 3N
18/10/2026wyj.Real Madrid LaLiga ♂1 – 4D
26/10/2026dom.Osasuna LaLiga ♂2 – 0V
01/11/2026wyj.Getafe LaLiga ♂1 – 3D

Levante NNVDD od najstarszego do najnowszego

12/10/2026dom.Sevilla LaLiga ♂3 – 3N
16/10/2026wyj.La Coruna LaLiga ♂1 – 1N
21/10/2026dom.Ath Bilbao LaLiga ♂3 – 1V
25/10/2026wyj.Sociedad LaLiga ♂1 – 2D
31/10/2026dom.Ath Madrid LaLiga ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Sevilla mecze z rzędu z golem: 11 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 1-3 z Getafe · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 13 stracone)

Levante mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 0-2 z Ath Madrid · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sevilla

Atak · gole na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 12,1 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,80 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 28, czerwone: 3

Dyscyplina · faule na mecz: 14,4 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,90 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · O. Vlachodimos · obrony: 28, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,8

Trener · Luis Garcia Plaza od 01/10/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): WWLDWWLDL

Levante

Atak · gole na mecz: 1,70 (3,30 u siebie, 0,40 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (2,50 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,9 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Ryan · obrony: 31, 66% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,78 · ocena 7,1

Trener · Luis Castro od 01/10/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-1-4-1 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×3, 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football): LDWDLLDDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sevilla

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: I. Romero (Czerwona kartka), G. Kochorashvili (Łydka), I. Munoz (Kontuzja), J. Guridi (Uraz mięśniowy), M. Sierra (Bark), Marcao (Uraz mięśniowy)

Levante

  • Kontuzja A. Primo · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Dela (Kontuzja), E. Bardeli (Kontuzja), H. Sotelo (Kolano), K. Etta Eyong (Uraz mięśniowy)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,0 dla Sevilla, 9,6 dla Levante · Oczekiwane żółte kartki: 4,1 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
IsaacIsaac Romero Bernal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla7219—56,8
2025-26Verona3001—06,4
2025-26Santa Clara2001—06,7
2025-26Sevilla2104—17,0
2024-25Sevilla324238—10 16,5
2024-25Nacional273121—36,6
2024-25Casa Pia100——0—
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Sevilla144428—26,8
2023-24Las Palmas—00————
2023-24Tenerife000——0—
2023-24Casa Pia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sevilla1,830,7341 %
Jon GuridiJon Guridi Aldalur
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla81 (1 z karnych)07—36,4
2025-26Alaves5003—16,5
2024-25Alaves363 (1 z karnych)135—66,7
2023-24Alaves373421—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sevilla1,410,4229 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Miguel ÁngelMiguel Ángel Sierra Ortega

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla8208—27,0
2025-26Sevilla000——0—
2024-25Malaga000——0—
2023-24Malaga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. UreRobert Ure
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla91210—16,7
2026-27Scotland2004—06,2
2024-25Anderlecht000——0—
2023-24Anderlecht215116—16,9
2023-24Rangers—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), IsaacIsaac Romero Bernal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla7219—56,8
2025-26Verona3001—06,4
2025-26Santa Clara2001—06,7
2025-26Sevilla2104—17,0
2024-25Sevilla324238—10 16,5
2024-25Nacional273121—36,6
2024-25Casa Pia100——0—
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Sevilla144428—26,8
2023-24Las Palmas—00————
2023-24Tenerife000——0—
2023-24Casa Pia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), P. RatkovPetar Ratkov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante5010—06,5
2026-27Lazio1001—06,3
2026-27Serbia000——0—
2025-26Salzburg300——06,3
2025-26Lazio000——0—
2024-25Salzburg223611—17,1
2023-24Salzburg245112—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Sevilla

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
30 Miguel ÁngelMiguel Ángel Sierra Ortega
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla8208—27,0
2025-26Sevilla000——0—
2024-25Malaga000——0—
2023-24Malaga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %200,3277 %
2 Juan IglesiasJuan Antonio Iglesias Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla9108—36,9
2025-26Getafe100——0—
2024-25Getafe370145—46,9
2023-24Getafe230216—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1185 %
9 R. UreRobert Ure
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla91210—16,7
2026-27Scotland2004—06,2
2024-25Anderlecht000——0—
2023-24Anderlecht215116—16,9
2023-24Rangers—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %120,1761 %
16 IsaacIsaac Romero Bernal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla7219—56,8
2025-26Verona3001—06,4
2025-26Santa Clara2001—06,7
2025-26Sevilla2104—17,0
2024-25Sevilla324238—10 16,5
2024-25Nacional273121—36,6
2024-25Casa Pia100——0—
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Sevilla144428—26,8
2023-24Las Palmas—00————
2023-24Tenerife000——0—
2023-24Casa Pia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %210,7530 %
24 Y. FofanaYaya Kader Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Angers—00————
2025-26Reims000——0—
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,2054 %

Levante

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 BruguiRoger Brugué Ayguadé
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278517—07,2
2025-26100——0—
2024-253711437—46,9
2023-24366323—1 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

27 %510,6577 %
9 Iván RomeroIván Romero de Ávila Araque
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9308—27,0
2025-26Levante2001—06,3
2024-25Levante369 (2 z karnych)429—16,9
2023-24Levante251019—06,6
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

19 %300,4377 %
4 DelaAdrián de la Fuente Barquilla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante8207—37,1
2025-26Levante2006—16,9
2024-25Levante372 (2 z karnych)142—11 17,1
2023-24Levante415 (2 z karnych)239—97,1
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,2677 %
8 Jon Ander OlasagastiJon Ander Olasagasti Imizcoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9119—06,9
2025-26Levante3003—06,6
2024-25Sociedad381115—26,7
2023-24Sociedad37007—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %110,1377 %
18 E. BardeliEnzo Bardeli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante7116—06,7
2025-26Dunkerque100——06,2
2024-25Dunkerque356516—0 17,2
2023-24Dunkerque383527—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,2054 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Sevilla — 4-3-3

Trener : Luis Garcia Plaza od 01/10/2025 · odczyt z 23/10/2026

Odysseas Vlachodimos Sevilla · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Greece · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Newcastle · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Newcastle · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 O. VlachodimosGabriel Alonso Suazo Urbina Sevilla · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Sevilla · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Toulouse · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Toulouse · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 4, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 17 G. SuazoJuan Antonio Iglesias Sánchez Sevilla · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Getafe · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Getafe · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Getafe · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 2 J. IglesiasAndrés López Gallo 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 A. CastrínEnrique Jesús Salas Valiente 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 2023-24: mecze 23, gole 3, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 4 K. SalasLucien Jefferson Agoumé Sevilla · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Sevilla · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sevilla · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 3, faule 49, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Inter · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 L. AgouméJon Guridi Aldalur Sevilla · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,4 Alaves · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Alaves · 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Alaves · 2023-24: mecze 37, gole 3, asysty 4, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 18 J. GuridiYoussouf Fofana Reims · 2026-27: mecze 9, gole 7, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Rizespor · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sevilla · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rizespor · 2025-26: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Milan · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Angers · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Reims · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Reims · 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Angers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Monaco · 2023-24: mecze 32, gole 4, asysty 4, faule 37, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Reims · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Angers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 Y. FofanaMiguel Ángel Sierra Ortega Sevilla · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Sevilla · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Malaga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Malaga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 M. ÁngelRobert Ure Sevilla · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Anderlecht · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Anderlecht · 2023-24: mecze 21, gole 5, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Rangers · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 R. UreIsaac Romero Bernal Sevilla · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Verona · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Santa Clara · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sevilla · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sevilla · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,5 Nacional · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Casa Pia · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tenerife · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2023-24: mecze 14, gole 4, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Las Palmas · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tenerife · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Casa Pia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 Isaac
Odysseas Vlachodimos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla900——06,8
2026-27Greece300——0—
2025-26Sevilla3300——27,0
2024-25Newcastle000——0—
2024-25Nott'm Forest—00————
2023-24Newcastle1900——06,6
2023-24Nott'm Forest500——06,6
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriel Alonso Suazo Urbina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla90018—26,9
2025-26Sevilla100——0—
2024-25Toulouse310632—07,1
2023-24Toulouse310424—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Antonio Iglesias Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla9108—36,9
2025-26Getafe100——0—
2024-25Getafe370145—46,9
2023-24Getafe230216—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrés López Gallo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278003—16,7
2025-262004—16,5
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enrique Jesús Salas Valiente
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2770010—1 16,9
2025-262001—06,9
2024-25313221—67,0
2023-24233032—106,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucien Jefferson Agoumé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla90018—27,0
2025-26Sevilla2014—06,3
2024-25Sevilla351349—6 16,9
2024-25Inter000——0—
2023-24Sevilla120019—36,9
2023-24Inter100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Guridi Aldalur
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla81 (1 z karnych)07—36,4
2025-26Alaves5003—16,5
2024-25Alaves363 (1 z karnych)135—66,7
2023-24Alaves373421—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yaya Kader Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Angers—00————
2025-26Reims000——0—
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Miguel Ángel Sierra Ortega
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla8208—27,0
2025-26Sevilla000——0—
2024-25Malaga000——0—
2023-24Malaga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robert Ure
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla91210—16,7
2026-27Scotland2004—06,2
2024-25Anderlecht000——0—
2023-24Anderlecht215116—16,9
2023-24Rangers—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isaac Romero Bernal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sevilla7219—56,8
2025-26Verona3001—06,4
2025-26Santa Clara2001—06,7
2025-26Sevilla2104—17,0
2024-25Sevilla324238—10 16,5
2024-25Nacional273121—36,6
2024-25Casa Pia100——0—
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Sevilla144428—26,8
2023-24Las Palmas—00————
2023-24Tenerife000——0—
2023-24Casa Pia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Levante — 4-3-3

Trener : Luis Castro od 01/10/2025 · odczyt z 23/10/2026

Mathew David Ryan Levante · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Levante · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lens · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 13 M. RyanManuel Sánchez de la Peña Levante · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 AD Ceuta FC · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Levante · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Alaves · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 0, faule 56, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Gornik Zabrze · 2024-25: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Levante · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Celta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 56, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Celta · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Castellon · 2023-24: mecze 36, gole 8, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 23 M. SánchezAdrián de la Fuente Barquilla Levante · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Levante · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Levante · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 1, faule 42, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 7,1 Levante · 2023-24: mecze 41, gole 5, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Villarreal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 DelaAïssa Mandi Levante · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Lille · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Villarreal · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2 A. MandiIgnacio Pérez Gómez 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 29 N. PérezJon Ander Olasagasti Imizcoz Levante · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Levante · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sociedad · 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Sociedad · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 8 J. Ander OlasagastiRoger Brugué Ayguadé 2026-27: mecze 8, gole 5, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 37, gole 11, asysty 4, faule 37, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 2023-24: mecze 36, gole 6, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 7 BruguiOriol Rey Erenas 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 3, faule 43, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 2023-24: mecze 41, gole 1, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 20 O. ReyIván Romero de Ávila Araque Levante · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Levante · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Levante · 2024-25: mecze 36, gole 9, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Levante · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sevilla · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 I. RomeroPetar Ratkov Levante · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Lazio · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Serbia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Salzburg · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Lazio · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Salzburg · 2024-25: mecze 22, gole 3, asysty 6, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Salzburg · 2023-24: mecze 24, gole 5, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 P. RatkovFrancisco Cortés Gracia Levante · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Levante · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Cultural Leonesa · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Levante · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 27 P. Cortés
Mathew David Ryan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9000—07,1
2025-26Levante000——0—
2024-25Lens1400——07,3
2024-25AZ Alkmaar—00————
2024-25Roma000——0—
2023-24AZ Alkmaar29001—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Sánchez de la Peña
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9007—06,8
2025-26AD Ceuta FC5102—06,4
2025-26Levante000——0—
2024-25Alaves351056—6 16,7
2024-25Gornik Zabrze10104—16,8
2024-25Levante5005—26,8
2024-25Celta00056—06,7
2023-24Celta370521—36,8
2023-24Castellon3680——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrián de la Fuente Barquilla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante8207—37,1
2025-26Levante2006—16,9
2024-25Levante372 (2 z karnych)142—11 17,1
2023-24Levante415 (2 z karnych)239—97,1
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aïssa Mandi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante7003—37,0
2025-26Lille200——0—
2024-25Lille34007—37,0
2024-25Villarreal000——0—
2023-24Villarreal32107—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ignacio Pérez Gómez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278004—06,6
2025-26200——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Ander Olasagasti Imizcoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9119—06,9
2025-26Levante3003—06,6
2024-25Sociedad381115—26,7
2023-24Sociedad37007—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Roger Brugué Ayguadé
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278517—07,2
2025-26100——0—
2024-253711437—46,9
2023-24366323—1 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oriol Rey Erenas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279008—06,7
2025-262001—06,3
2024-25380343—96,9
2023-24411143—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Romero de Ávila Araque
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9308—27,0
2025-26Levante2001—06,3
2024-25Levante369 (2 z karnych)429—16,9
2023-24Levante251019—06,6
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Petar Ratkov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante5010—06,5
2026-27Lazio1001—06,3
2026-27Serbia000——0—
2025-26Salzburg300——06,3
2025-26Lazio000——0—
2024-25Salzburg223611—17,1
2023-24Salzburg245112—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Cortés Gracia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante5000—06,4
2025-26Levante8006—26,6
2025-26Cultural Leonesa300——07,3
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante100——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Sevilla
1remis(y)
2zwycięstwa Levante
4,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Sevilla 12, Levante 13 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 7,3, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: Adrian Cordero Vega, J. Sanchez, Iosu Galech Apezteguia

Strzelcy w tych meczach : I. Romero Levante, 2 · Adrián de la Fuente Barquilla Levante, 1 · C. Alvarez Levante, 1 · C. Espi Levante, 1 · Felix Correia Sevilla, 1 · I. Losada Levante, 1

DataMeczWynikZwycięzca
12/10/2026Levante – Sevilla LaLiga ♂3 – 3remis
23/04/2026Levante – Sevilla LaLiga ♂2 – 0Levante
04/01/2026Sevilla – Levante LaLiga ♂0 – 3Levante
21/04/2022Levante – Sevilla LaLiga ♂2 – 3Sevilla
24/10/2021Sevilla – Levante LaLiga ♂5 – 3Sevilla
21/04/2021Levante – Sevilla LaLiga ♂0 – 1Sevilla

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Sevilla – Levante →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Irlande · prawa na sezon: Disney+ lub Premier Sports kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13